Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2012 год
Постановление акимата Костанайской области от 14 мая 2012 года № 229. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 15 июня 2012 года № 3815
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-1) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования Костанайской области на 2012 год, финансируемых за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета.
2. Акиматам городов и районов обеспечить размещение государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета в дошкольных организациях образования города (района).
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                                     Н. Садуакасов
Утвержден
постановлением акимата
от 14 мая 2012 года № 229
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования Костанайской области на 2012 год, финансируемых за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
Сноска. Приложение в редакции постановления акимата Костанайской области от 10.12.2012 № 565 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Административно-
территориальное
расположение
организаций
дошкольного
воспитания и обучения
(район, город)
Количество воспитанников организаций
дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов
на одного воспитанника в
месяц (тенге)
Дошкольные
мини-центры,
организованные на
базе организаций
среднего
образования
Дошкольные
организации
(детские ясли,
детский сад,
ясли-сад,
комплекс
"школа-детский
сад")
Дошкольные
мини-центры,
организо-
ванные на
базе
организаций
среднего
образования
Дошкольные
организации
(детские
ясли, детский
сад,
ясли-сад,
комплекс
"школа-
детский сад")
1
2
3
4
5
6
1
Алтынсаринский
район

2012 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 14 мамырдағы № 229 қаулысы. Қостанай облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 15 маусымда № 3815 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 2-тармағының 5-1) тармақшасына сәйкес Қостанай облысының әкімдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қостанай облысының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында 2012 жылға арналған мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы, республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен қаржыландырылатын жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Аудандар мен қалалар әкімдіктері қаланың (ауданның) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н.                                   Садуақасов
Әкімдіктің
2012 жылғы 14 мамырдағы
№ 229 қаулысымен бекітілген
Қостанай облысының мектепке дейінгі білім
беру ұйымдарында 2012 жылға арналған мектепке
дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм
беру тапсырысы, республикалық бюджеттен
берілетін нысаналы трансферттер есебінен
қаржыландырылатын жан басына шаққандағы
қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы әкімдігінің 2012.12.10 № 565 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Мектепке
дейінгі тәрбие
мен оқыту
ұйымдарының
әкімшілік
аумақтық
орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие мен
оқыту ұйымдарының
тәрбиеленушілер саны
Айына бір тәрбиеленушіге
жұмсалатын шығыстардың орташа құны
(теңге)
Орта білім
беру
ұйымдарының
базасында
ұйымдас-
тырылған
мектепке
дейінгі
шағын
орталықтар
Мектепке
дейінгі
ұйымдар
(балалар
яслиі, балалар
бақшасы,
сәбилер-
бақшасы,
"мектеп-
балалар
бақшасы"
кешені)
Орта білім
беру
ұйымда-
рының
базасында
ұйымдас-
тырылған
мектепке
дейінгі
шағын
орталықтар
Мектепке дейінгі
ұйымдар
(балалар яслиi, балалар
бақшасы,
сәбилер-бақшасы,
"мектеп-балалар
бақшасы" кешені)
1
2
3
4
5
6
1
Алтынсарин
ауданы