О внесении изменений в решение маслихата от 8 декабря 2011 года № 450 "Об областном бюджете Костанайской области на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Костанайской области от 19 июля 2012 года № 56. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 24 июля 2012 года № 3817
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об областном бюджете Костанайской области на 2012-2014 годы" от 8 декабря 2011 года № 450 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3788, опубликовано 5 и 12 января 2012 года в газете "Костанайские новости") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Костанайской области на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 99716935,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5733961,4 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 721172,8 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4003,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 93257798,2 тысяч тенге;
2) затраты – 100010938,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1746341,6 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 2406929,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 660587,4 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 610978,5 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 611451,0 тысяча тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 472,5 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2651322,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2651322,8 тысячи тенге.";
пункт 4-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"4-1. Учесть, что в областном бюджете на 2012 год предусмотрен возврат целевых трансфертов и бюджетных кредитов в следующих размерах:
целевые трансферты в республиканский бюджет в сумме 682166,0 тысяч тенге, в том числе из областного бюджета в сумме 427157,6 тысяч тенге и из бюджетов районов и городов в сумме 255008,4 тысяч тенге;
в областной бюджет из бюджетов районов и городов в сумме 41298,8 тысяч тенге;
бюджетные кредиты в республиканский бюджет в сумме 86960,2 тысяч тенге из бюджетов районов и городов.
Поступление в областной бюджет указанных сумм возврата целевых трансфертов из бюджетов районов и городов определяется на основании постановления акимата Костанайской области.";

Мәслихаттың 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 450 "Қостанай облысының 2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2012 жылғы 19 шілдедегі № 56 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 24 шілдеде № 3817 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қостанай облысының 2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 450 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3788 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 5 және 12 қаңтарда "Костанайские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай облысының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 99716935,4 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 5733961,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 721172,8 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 4003,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 93257798,2 мың теңге;
2) шығындар – 100010938,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 1746341,6 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 2406929,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 660587,4 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 610978,5 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 611451,0 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 472,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті)– -2651322,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2651322,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4-1. 2012 жылға арналған облыстық бюджетте мынадай мөлшерлерде нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін:
республикалық бюджетке 682166,0 мың теңге сомасында, оның ішінде облыстық бюджеттен 427157,6 мың теңге сомасында және аудандар мен қалалар бюджеттерінен 255008,4 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер;
аудандар мен қалалар бюджеттерінен облыстық бюджетке 41298,8 мың теңге сомасында;
аудандар мен қалалар бюджеттерінен республикалық бюджетке 86960,2 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер.
Аудандар мен қалалар бюджеттерінен нысаналы трансферттерді қайтарудың көрсетілген сомаларының облыстық бюджетке түсімі Қостанай облысы әкімдігі қаулысының негізінде белгіленеді.";