Об утверждении перечня социально значимых железнодорожных пассажирских межрайонных (междугородних внутриобластных) сообщений Костанайской области
Решение маслихата Костанайской области от 19 июля 2012 года № 62. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 20 августа 2012 года № 3825
В соответствии с подпунктом 1) пункта 3 статьи 14 Закона Республики Казахстан "О железнодорожном транспорте" от 8 декабря 2001 года Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемый перечень социально значимых железнодорожных пассажирских межрайонных (междугородных внутриобластных) сообщений Костанайской области.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Р. Бектурганова
Секретарь Костанайского
областного маслихата                       С. Ещанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Управление пассажирского
транспорта и автомобильных дорог
акимата Костанайской области"
_________________ Б. Наканов
Начальник государственного учреждения
"Управление экономики и бюджетного
планирования акимата
Костанайской области"
_________________ Г. Кисленкова
Исполняющий обязанности
начальника государственного учреждения
"Управление финансов акимата
Костанайской области"
_________________ К. Жусупов
Утверждено
решением маслихата
от 19 июля 2012 года № 62
Перечень социально значимых
железнодорожных пассажирских межрайонных (междугородных
внутриобластных) сообщений Костанайской области
Сообщения
1
Костанай-Житикара-Костанай
2
Тобол-Карталы-Тобол (участок Тобол-граница
с Российской Федерацией, протяженностью
104,2 километра)

Қостанай облысының әлеуметтік мәні бар ауданаралық (қалааралық облысішілік) темір жол жолаушылар қатынастарының тізбесін бекіту туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2012 жылғы 19 шілдедегі № 62 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 20 тамызда № 3825 тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 8 желтоқсандағы "Темір жол көлігі туралы" Заңының 14-бабы 3-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қостанай облысының әлеуметтік мәні бар ауданаралық (қалааралық облысішілік) темір жол жолаушылар қатынастарының қоса беріліп отырған тізбесі бекітілсін.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                            Р. Бектұрғанова
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы                       С. Ещанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қостанай облысы әкімдігінің
жолаушылар көлігі және автомобиль
жолдары басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_________________ Б. Нақанов
"Қостанай облысы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау басқармасы" мемлекеттік
мекемесі бастығы
_______________ Г. Кисленкова
"Қостанай облысы әкімдігінің
қаржы басқармасы" мемлекеттік
мекемесі бастығының міндетін
атқарушы
_______________ Қ. Жүсіпов
Мәслихаттың
2012 жылғы 19 шілдедегі
№ 62 шешімімен бекітілген
Қостанай облысының әлеуметтік мәні бар
ауданаралық (қалааралық облысішілік) темір жол
жолаушылар қатынастарының тізбесі
Қатынас
1
Қостанай-Жітіқара-Қостанай
2
Тобыл-Қарталы-Тобыл (Тобыл-Ресей Федерациясымен
шекара учаскесі, ұзындығы 104,2 шақырым)