Об утверждении перечня работодателей, предлагающих организацию социальных рабочих мест на 2012 год
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 7 февраля 2012 года № 259. Зарегистрировано Управлением юстиции города Костаная Костанайской области 12 марта 2012 года № 9-1-182. Утратило силу - Постановлением акимата города Костаная Костанайской области от 21 мая 2012 года № 1122
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата города Костаная Костанайской области от 21.05.2012 № 1122.
В соответствии со статьей 18-1 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 июля 2011 года № 815 "Об утверждении Правил организации и финансирования обучения, содействия в трудоустройстве лиц, участвующих в активных мерах содействия занятости, и предоставления им мер государственной поддержки", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень работодателей, предлагающих организацию социальных рабочих мест на 2012 год.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяет свое действие на отношения, возникшие с 1 февраля 2012 года.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Костаная Журкабаева М.К.
Аким                                       Ж. Нургалиев
Утвержден постановлением
акимата города Костаная
от 7 февраля 2012 года № 259
Перечень работодателей, предлагающих
организацию социальных рабочих мест на 2012 год
Наименование
работода-
теля
Профессия
(должность)
Коли
чес-
тво
орга
низу
емых
соци
аль-
ных
рабо
чих
мест
Размер
месяч-
ной
зара-
ботной
платы
(тен-
ге)
Про-
дол-
жи-
тель
ность
рабо-
ты в
меся-
цах
Раз-
мер
месяч
ной
зара-
бот-
ной
платы
кото-
рый
будет
ком-
пенси
рован
из
бюд-
жета
в
пер-
вые
шесть
меся-
цев -
не
более
пяти-
деся-
ти
про-
цен-
тов
зара-
бот-
ной
платы
(тен-
ге)
Раз-
мер
ме-
сяч-
ной
зара-
бот-
ной
платы
кото-
рый
будет
ком-
пенси
рован
из
бюд-
жета
в
после
дую-
щие
три
меся-
ца -
не
более
трид-
цати
про-
цен-
тов
зара-
бот-
ной
платы
(тен-
ге)
Раз-
мер
месяч
ной
зара-
бот-
ной
платы
кото-
рый
будет
ком-
пенси
рован
из
бюдже
та в
пос-
лед-
ний
месяц
- не
более
пят-
над-
цати
про-
цен-
тов
зара-
бот-
ной
платы
(тен-
ге)
1
Акционер-
ное
общество
"Булак"
кондитер
уборщик
грузчик
упаковщик
пекарь
электрик
сантехник
10
1
1
1
1
1
1

Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыруды ұсынатын жұмыс берушілердің 2012 жылға арналған тізбесін бекіту туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 7 ақпандағы № 259 қаулысы. Қостанай облысы Қостанай қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 12 наурызда № 9-1-182 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 21 мамырдағы № 1122 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2012.05.21 № 1122 қаулысымен.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 18-1-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына, "Жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді шараларына қатысатын адамдарды оқытуды, олардың жұмысқа орналасуына жәрдемдесуді және оларға мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуді ұйымдастыру және қаржыландыру қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 18 шілдедегі № 815 қаулысына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына сәйкес, Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыруды ұсынатын жұмыс берушілердің 2012 жылға арналған тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және өз әрекетін 2012 жылдың 1 ақпанынан бастап туындаған қатынастарға таратады.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің орынбасары М.К.Жұрқабаевқа жүктелсін.
Әкім                                       Ж.Нұрғалиев
Қостанай қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 7 ақпандағы № 259
қаулысымен бекітілген
Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыруды
ұсынатын жұмыс берушілердің 2012 жылға арналған тізбесі
Жұмыс
берушінің
атауы
Кәсіп
(лауазым)
Ұйым-
дасты
рыла-
тын
әлеу-
мет-
тік
жұмыс
орын-
дары-
ның
саны
Айлық
жалақы
мөлше-
рі
(тең-
ге)
Жұмыс-
тың ай
бойын-
ша
ұзақ-
тығы
Алғашқы
алты
айда–
жалақы-
ның елу
пайызы-
нан
аспай-
тын,
бюджет
қаража-
тынан
өтелетін
айлық
жалақы-
ның
мөлшері
(теңге)
Келесі
үш
айда–
жала-
қының
отыз
пайы-
зынан
аспай-
тын,
бюджет
қаража
тынан
өтеле-
тін
айлық
жала-
қының
мөлше-
рі
(тең-
ге)
Соңғы
айда–
жалақы-
ның
отыз
пайызы-
нан
аспай-
тын,
бюджет
қаража-
тынан
өтеле-
тін
айлық
жалақы-
ның
мөлшері
(теңге)
1
"Бұлақ"
акционер-
лік
қоғамы
кондитер
жинаушы
жүк түйеуші
буып-түйуші
наубайшы
электрик
сантехник
10
1
1
1
1
1
1