О внесении изменений в решением маслихата от 21 декабря 2011 года № 392 "О бюджете города Аркалыка на 2012-2014 годы"
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 10 февраля 2012 года № 12. Зарегистрировано Управлением юстиции города Аркалыка Костанайской области 15 февраля 2012 года № 9-3-162
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Аркалыка на 2012-2014 годы" от 21 декабря 2011 года № 392 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-3-158, опубликованное 20 января 2012 года в газете "Торгай") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Аркалыка на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 4882610,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 980891,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 11216,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 5438,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3885065,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 1576210,0 тысяч тенге;
2) затраты – 4925297,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 33102,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -75789,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 75789,3 тысяч тенге.";
абзац третий пункта 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 10019,0 тысяча тенге;";
абзац двенадцатый пункта 2 указанного решения исключить;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель внеочередной сессии
Аркалыкского городского маслихата          А. Муканов
Секретарь Аркалыкского
городского маслихата                       Н. Шалдыбаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
акимата города Аркалыка"
________ А. Мухамбетжанова
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата города Аркалыка"
__________ Н. Гайдаренко
Приложение
к решению маслихата
от 10 февраля 2012 года № 12
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2011 года № 392
Бюджет города Аркалыка на 2012 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 392 "Арқалық қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2012 жылғы 10 ақпандағы № 12 шешімі. Қостанай облысы Арқалық қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 15 ақпанда № 9-3-162 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Арқалық қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 392 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-3-158 тіркелген, 2012 жылғы 20 қаңтардағы "Торғай" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Арқалық қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес бекітілсін, оның ішінде 2012 жылға келесі көлемде:
1) кірістер – 4882610,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 980891,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 11216,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 5438,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3885065,0 мың тенге, оның ішінде субвенция көлемі – 1576210,0 мың теңге;
2) шығындар – 4925297,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 33102,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -75789,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 75789,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-тармағының үшінші абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"10019,0 мың теңге сомасында эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге;";
көрсетілген шешімнің 2-тармағының он екінші абзацы алып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 1–қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Арқалық қалалық мәслихатының
кезектен тыс сессиясының төрағасы          А. Мұқанов
Арқалық қалалық мәслихатының хатшысы       Н. Шалдыбаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Арқалық қаласы әкімдігінің
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_______ А. Мұхамбетжанова
"Арқалық қаласы әкімдігінің
экономика және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы
_______________ Н. Гайдаренко
Мәслихаттың
2012 жылғы 10 ақпандағы
№ 12 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2011 жылғы 21 желтоқсанындағы
№ 392 шешіміне 1-қосымша
Арқалық қаласының 2012 жылға арналған бюджетi
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
І. Кiрiстер