Об утверждении перечня работодателей, где будут организованы рабочие места для прохождения молодежной практики
Постановление акимата города Лисаковска Костанайской области от 26 января 2012 года № 46. Зарегистрировано Управлением юстиции города Лисаковска Костанайской области 9 февраля 2012 года № 9-4-199. Утратило силу - Постановлением акимата города Лисаковска Костанайской области от 15 мая 2012 года № 229
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата города Лисаковска Костанайской области от 15.05.2012 № 229.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат города Лисаковска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень работодателей, где будут организованы рабочие места для прохождения молодежной практики.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Лисаковска Сапарову А.С.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                В. Радченко
СОГЛАСОВАНО
Начальник
государственного учреждения
"Налоговое управление по городу
Лисаковску Налогового Департамента
по Костанайской области Налогового
Комитета Министерства финансов
Республики Казахстан"
________________ А. Кожуков
Начальник
государственного учреждения
"Отдел внутренних дел города Лисаковска
Департамента внутренних дел
Костанайской области Министерства
внутренних дел Республики Казахстан"
_________________ Т. Айсин
Начальник
государственного учреждения
"Управление юстиции города Лисаковска
Департамента юстиции Костанайской области
Министерства юстиции Республики Казахстан"
_________________ Р. Турлубеков
Утвержден
постановлением акимата
от 26 января 2012 года № 46
Перечень работодателей, где будут организованы рабочие места для прохождения молодежной практики
Работодатель
Профессия
(специальность)
Количество
органи-
зуемых
рабочих
мест
Размер
месячной
заработ-
ной платы
(тенге)
Продолжи-
тельность
молодежной
практики в
месяцах
1
2
3
4
5
6
По заявкам работодателей, представленным в государственное учреждение
"Отдел занятости и социальных программ акимата города Лисаковска"
1
Государственное
учреждение
«Отдел
внутренних дел
города
Лисаковска
Департамента
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан" (по
согласованию)
Оператор
электронно
-вычислительных машин
3
26000
6
Юрист
3
26000
6
По заявкам работодателей, представленным в коммунальное государственное
учреждение "Центр занятости отдела занятости и социальных программ
акимата города Лисаковска"
2
Кооператив
собственников
помещений 1
микрорайона
Маляр
2
26000
6
Юрист по работе
с населением
1
26000
6
Плотник
1
26000
6
3
Кооператив
собственников
помещений 4
микрорайона
Штукатур-маляр
3
26000
6
Плотник
2
26000
6
4
Товарищество с
ограниченной
ответственность
"Аудит
Эксперт"
Бухгалтер
2
26000
6
5
Государственное
учреждение
"Налоговое
управление по
городу
Лисаковску
Налогового
Департамента
по Костанайской
области
Налогового
Комитета
Министерства
финансов
Республики
Казахстан" (по
согласованию)
Экономист
5
26000
6
Бухгалтер
5
26000
6
Юрист
2
26000
6
6
Кооператив
собственников

Жастар практикасынан өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесін бекіту туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 26 қаңтардағы № 46 қаулысы. Қостанай облысы Лисаков қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 9 ақпанда № 9-4-199 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 15 мамырдағы № 229 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2012.05.15 № 229 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзін басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес Лисаков қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған жастар практикасынан өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Лисаков қаласы әкімінің орынбасары Ә.С.Сапароваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 В. Радченко
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы Әділет
министрлігінің Қостанай облысы әділет
департаменті Лисаков қаласының әділет
басқармасы" мемлекеттік мекемесінің бастығы
____________________ Р. Турлубеков
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Салық комитетінің Қостанай облысы бойынша
салық департаментінің Лисаков қаласы
бойынша салық басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
___________________ А. Кожуков
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер
министрлігінің Қостанай облысы ішкі
істер департаменті Лисаков
қаласының ішкі істер бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_________________ Т. Айсин
Әкімдіктің
2012 жылғы 26 қаңтардағы
№ 46 қаулысымен бекітілген
Жастар практикасынан өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесі
Жұмыс беруші
Кәсіп
(мамандық)
Ұйымдастырыла
тын жұмыс
орындарының
саны
Айлық
жалақы
мөлшері
(теңге)
Жастар
практикасының
ай бойынша
ұзақтығы
"Лисаков қаласы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік мекемесіне ұсынылған жұмыс берушілердің өтінімдері
бойынша
1
"Қазақстан
Республикасының
Ішкі істер
министрлігі
Қостанай
облысының ішкі
істер
департаменті
Лисаков
қаласының ішкі
істер бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
(келісім
бойынша)
Электронды
есептеуіш
машина-
ларының
операторы
3
26 000
6
Заңгер
3
26 000
6
"Лисаков қаласы әкімдігі жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімінің жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне
ұсынылған жұмыс берушілердің өтінімдері бойынша
2
1-шағын аудан
үй-жай
иелерінің
кооперативі
Сылақшы
2
26000
6
Халықпен
жұмыс
істеу
заңгері
1
26000
6
Ағаш
ұстасы
1
26000
6
3
4-шағын аудан
үй-жай
иелерінің
кооперативі
Сылақшы-
сыршы
3
26000
6
Ағаш
ұстасы
2
26000
6
4
"Аудит Эксперт"
жауапкершілігі
шектеулі
серіктестігі
Бухгалтер
2
26000
6
5
"Қазақстан
Республикасының
Қаржы
министрлігінің
Салық комитеті
Қостанай облысы
бойынша салық
департаментінің
Лисаков қаласы
бойынша Салық
басқармасы"
мемлекеттік
мекемесі
(келісім
бойынша)
Экономист
5
26000
6
Бухгалтер
5
26000
6
Заңгер
2
26000
6
6