О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 21 декабря 2011 года № 303 "О районном бюджете Амангельдинского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 18 мая 2012 года № 42. Зарегистрировано Управлением юстиции Амангельдинского района Костанайской области 23 мая 2012 года № 9-6-149
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Амангельдинского района на 2012-2014 годы" от 21 декабря 2011 года № 303 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-6-138, опубликованное 13 января 2012 года в газете "Аманкелді арайы") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Амангельдинского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 1758512,0 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 150871,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 10451,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 1597190,0 тысяча тенге;
2) затраты – 1766441,4 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 109129,2 тысяча тенге;
бюджетные кредиты – 113837,2 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4708,0 тысяча тенге.
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяча тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 117058,6 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использования профицита) бюджета – 117058,6 тысяча тенге.";
абзац пятый пункта 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"на укрепление материально - технической базы организаций образования – 4200,0 тысяча тенге.";
пункт 2 указанного решения дополнить абзацем шесть следующего содержания:
"на возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения – 7500,0 тысяч тенге.";
приложение 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель
внеочередной сессии                        Дауитбаев Б.
Секретарь
районного маслихата                        Саматов А.
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Амангельдинского района"
__________ Т. Карбозов
Приложение 1
к решению маслихата

Мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 303 "Аманкелді ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Аманкелді ауданы мәслихатының 2012 жылғы 18 мамырдағы № 42 шешімі. Қостанай облысы Аманкелді ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 23 мамырда № 9-6-149 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6–бабына сәйкес Аманкелді ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Аманкелді ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2011 жылғы 21 желтоқсанындағы № 303 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-6-138 нөмірімен тіркелген, 2012 жылы 13 қаңтар "Аманкелді арайы" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1–тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Аманкелді ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1758512,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 150871,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 10451,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1597190,0 мың теңге;
2) шығындар – 1766441,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 109129,2 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 113837,2 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4708,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 117058,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 117058,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-тармағының бесінші азат жолы жаңа редакцияда жазылсын:
"білім беру ұйымдарының материалдық техникалық базасын нығайту-
ға - 4200,0 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 2-тармағы мынадай мазмұндағы алтыншы азат жолмен толықтырылсын:
"алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу - 7500,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессия төрағасы                            Б. Дәуітбаев
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    Ә. Саматов
КЕЛІСІЛДІ:
"Аманкелді ауданының
экономика және
бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
________ Т. Карбозов
Мәслихаттың