О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 21 декабря 2011 года № 303 "О районном бюджете Амангельдинского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 31 октября 2012 года № 73. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 6 ноября 2012 года № 3868
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Амангельдинского района на 2012-2014 годы" от 21 декабря 2011 года № 303 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-6-138, опубликованное 13 января 2012 года в газете "Аманкелді арайы") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Амангельдинского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 1770352,0 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 156166,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 11213,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 1601030,0 тысяча тенге;
2) затраты – 1778281,4 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 48686,0 тысяча тенге;
бюджетные кредиты – 53394,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4708,0 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяча тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -56615,4 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использования профицита) бюджета – 56615,4 тысяча тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 5-3 следующего содержания:
"5-3. Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрен возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов в сумме 3066,8 тысяча тенге.";
приложение 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель
внеочередной сессии                        К. Максутбаева
Секретарь
районного маслихата                        А. Саматов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Амангельдинского района"
________________ М. Сакетов
Приложение 1
к решению маслихата
от 31 октября 2012 года № 73
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2011 года № 303
Районный бюджет Амангельдинского
района на 2012 год
Категория
Сумма,
тысяча
тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование
I
І. Доходы

Мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 303 "Аманкелді ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Аманкелді ауданы мәслихатының 2012 жылғы 30 қазандағы № 73 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 6 қарашада № 3868 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6–бабына сәйкес Аманкелді ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Аманкелді ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2011 жылғы 21 желтоқсанындағы № 303 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-6-138 нөмірімен тіркелген, 2012 жылы 13 қаңтар "Аманкелді арайы" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1–тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Аманкелді ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1770352,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 156166,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 11213,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1601030,0 мың теңге;
2) шығындар – 1778281,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 48686,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 53394,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4708,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -56615,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 56615,4 мың теңге.
көрсетілген шешім мына мазмұндағы 5-3 тармақпен толықтырылсын:
"5-3. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте 3066,8 мың теңге сомасында мақсатына сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессия төрайымы                            Қ. Мақсұтбаева
Аудандық
мәслихат хатшысы                           Ә. Саматов
КЕЛІСІЛДІ:
"Аманкелді ауданының
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
___________________ М. Сакетов
Мәслихаттың
2012 жылғы 31 қазандағы
№ 73 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 303 шешіміне 1-қосымша
Аманкелді ауданының 2012 жылға
арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың
теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелігі
Атаулары
I
І. Кірістер