О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 21 декабря 2011 года № 82 "О бюджете Денисовского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 9 апреля 2012 года № 20. Зарегистрировано Управлением юстиции Денисовского района Костанайской области 18 апреля 2012 года № 9-8-197
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, на основании решения Костанайского областного маслихата от 30 марта 2012 года № 33 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 8 декабря 2011 года № 450 "Об областном бюджете Костанайской области на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3797) Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Денисовского района на 2012–2014 годы" от 21 декабря 2011 года № 82 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-8-189, опубликовано 13 января 2012 года в газете "Наше время") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Денисовского района на 2012 – 2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год  в следующих объемах:
доходы – 1952530,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 421143,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 4201,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 23882,0 тысячи  тенге;
поступлениям трансфертов – 1503304,0 тысячи тенге;
2) затраты – 1978986,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 33200,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 34348,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1148,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге,
в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 59656,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –         59656,9 тысяч тенге.";
пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в том числе:
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 18099,0 тысяч тенге;
для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 3834,0 тысячи тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 4621,0 тысяча тенге;
на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011 – 2020 годы в сумме 8194,0 тысячи тенге;

Мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 82 "Денисов ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2012 жылғы 9 сәуірдегі № 20 шешімі. Қостанай облысы Денисов ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 18 сәуірде № 9-8-197 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес, Қостанай облыстық мәслихатының 2012 жылғы 30 наурыздағы № 33 "Мәслихаттың 2011 жылғы 8 желтоқсандағы  № 450"Қостанай облысының 2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3797
нөмірімен тіркелген) негізінде Денисов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Денисов ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 82 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-8-189 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 13 қаңтардағы "Наше время" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Денисов ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
кірістер – 1952530,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 421143,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4201,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 23882,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1503304,0 мың теңге;
2) шығындар – 1978986,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 33200,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 34348,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1148,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге,
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 59656,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 59656,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттердің түсімдері қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізуге 18099,0 мың теңге сомасында;
мамандарды әлеуметтік қолдау жөніндегі шараларды іске асыруға 3834,0 мың теңге сомасында;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 4621,0 мың теңге сомасында;
Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға 8194,0 мың теңге сомасында;

на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка – сироты (детей – сирот), и ребенка (детей) оставшегося без попечения родителей в сумме 6600,0 тысяч тенге;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования в сумме 9535,0 тысяч тенге;
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам Автономной организации образования "Назарбаев Интеллектуальные школы" в сумме 1325,0 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из республиканского  бюджета, в том числе:
на реконструкцию четырехквартирного жилого дома в селе Денисовка по улице Амангельды, дом 6 для коммунального жилого фонда в сумме 22480 тысяч тенге;
на реконструкцию инженерных коммуникаций к четырехквартирному жилому дому по улице Амангельды, дом 6 в селе Денисовка для коммунального жилого фонда в сумме 2274 тысячи тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 8-1 следующего содержания:
"8-1. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020 на капитальный ремонт здания детского сада по улице Парковая, дом 4 в селе Перелески Денисовского района Костанайской области в сумме 193768 тысяч тенге.";
приложение 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель очередной
второй сессии
районного маслихата                        М. Суербасов
Секретарь Денисовского
районного маслихата                        А. Мурзабаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
"Отдел экономики
и финансов акимата
Денисовского района"
_____ Рахметова С.Ф.
Приложение 1
к решению маслихата

жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларға ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне 6600,0 мың теңге сомасында;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайтуға 9535,0 мың теңге сомасында;
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" дербес білім ұйымының оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға 1325, мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 6-1-тармақпен толықтырылсын:
"6-1. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен дамытуға нысаналы трансферттердің түсімдері қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
коммуналдық тұрғын үй қоры үшін Денисовка селосы Аманкелді көшесі бойындағы, 6 үйдегі төрт пәтерлік тұрғын үйді қайта құруға 22480 мың теңге сомасында;
коммуналдық тұрғын үй қоры үшін Денисовка селосы Аманкелді көшесі бойындағы, 6 үйдегі төрт пәтерлік тұрғын үйге инженерлік коммуникацияларды қайта құруға 2274 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 8-1-тармақпен толықтырылсын:
"8-1. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттердің түсімдері Жұмыспен
қамту-2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға
Қостанай облысы, Денисов ауданы, Перелески селосы, Парковая көшесі 4 үйде орналасқан балабақша ғимаратының күрделі жөндеуіне 193768 мың
теңге сомасы қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 13-қосымшасы осы шешімнің 1,2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа  енгізіледі.
Аудандық мәслихатының
кезекті екінші
сессиясының төрағасы                       М. Суербасов
Денисов аудандық
мәслихатының хатшысы                       А. Мұрзабаев
КЕЛІСІЛДІ:
Денисов ауданы
әкімдігінің экономика
және қаржы бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің бастығы
______ С.Ф. Рахметова
Мәслихаттың