О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2011 года № 82 "О бюджете Денисовского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 12 ноября 2012 года № 53. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 16 ноября 2012 года № 3889
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Денисовского района на 2012-2014 годы" от 21 декабря 2011 года № 82 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-8-189, опубликовано 13 января 2012 года в газете "Наше время") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Денисовского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 2037203,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 472274,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 2459,2 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 23879,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1538591,0 тысячи тенге;
2) затраты – 2063660,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 33200,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 34348,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1148,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -59656,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 59656,9 тысяч тенге.";
приложения 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель внеочередной
сессии районного маслихата                 А. Мурзабаев
Секретарь Денисовского
районного маслихата                        А. Мурзабаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов акимата
Денисовского района"
_____________ Рахметова С.Ф.
Приложение 1
к решению маслихата
от 12 ноября 2012 года № 53
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2011 года № 82
Бюджет Денисовского района
на 2012 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Доходы

Мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 82 "Денисов ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2012 жылғы 12 қарашадағы № 53 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 16 қарашада № 3889 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына сәйкес Денисов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Денисов ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 82 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-8-189 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 13 қаңтардағы "Наше время" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Денисов ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2012 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2037203,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 472274,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2459,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 23879,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1538591,0 мың теңге;
2) шығындар – 2063660,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 33200,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 34348,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1148,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -59656,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 59656,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 14-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық
мәслихатының кезектен
тыс сессиясының төрағасы                   А. Мұрзабаев
Денисов аудандық
мәслихатының хатшысы                       А. Мұрзабаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Денисов ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
_____________ С.Ф. Рахметова
Мәслихаттың
2012 жылғы 12 қарашадағы
№ 53 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 82 шешіміне 1-қосымша
2012 жылға арналған Денисов
ауданының бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың
теңге
Сыныбы
Ішкi сыныбы
Атауы
Кірістер