О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 20 декабря 2011 года № 256 "О районном бюджете Жангельдинского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Жангельдинского района Костанайской области от 15 февраля 2012 года № 12. Зарегистрировано Управлением юстиции Жангельдинского района Костанайской области 22 февраля 2012 года № 9-9-147
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Жангельдинский районный маслихатРЕШИЛ:
Внести в решение маслихата "О районном бюджете Жангельдинского района на 2012-2014 годы" от 20 декабря 2011 года № 256 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №9-9-144, опубликовано 24 и 31 января 2012 года в газете "Біздің Торғай") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жангельдинского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 1652083,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 115367,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3618,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала- 7795,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1525303,0 тысячи тенге;
2) затраты – 1671576,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 27729,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 28947,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 1218,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -47222,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 47222,4 тысячи тенге.";
подпункт 6) пункта 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"6) на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме -14878,0 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в следующих размерах:
в республиканский бюджет в сумме 4088,9 тысяч тенге;
в областной бюджет в сумме 66,9 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения дополнить подпунктом 3) следующего содержания:
"3) на укрепление материально-технической базы объектов коммунальной собственности в сумме - 4200,0 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 4 указанного решения исключить;
приложения 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель внеочередной
сессии Жангельдинского
районного маслихата                        Л. Ражанова
Секретарь Жангельдинского
районного маслихата                        С. Нургазин
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Жангельдинского района"
______________ Д. Бидашев
Приложение 1
к решению маслихата

Мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 256 "Жангелдин ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2012 жылғы 15 ақпандағы № 12 шешімі. Қостанай облысы Жангелдин ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 22 ақпанда № 9-9-147 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Жангелдин ауданының 2012–2014 жылдарға
арналған аудандық бюджеті туралы" 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 256  шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-9-144 тіркелген, 2012 жылғы 24 және 31 қаңтарда "Біздің Торғай" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жангелдин ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті  тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1652083,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 115367,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3618,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 7795,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1525303,0 мың теңге;
2) шығындар – 1671576,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 27729,0 мың теңге, оның ішінде:         бюджеттік кредиттер - 28947,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 1218,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -47222,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 47222,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2 тармағының 6) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"6) эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге – 14878,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 2-1 тармақпен толықтырылсын:
"2-1. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте мынадай мөлшерлерде нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін:
республикалық бюджетке 4088,9 мың теңге сомасында;
облыстық бюджетке 66,9 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 3 тармағы мынадай мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын:
"3) коммуналдық меншік нысандарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға - 4200,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 4 тармағының 1) тармақшасы алынып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 12 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жангелдин аудандық
мәслихатының
кезектен тыс
сессиясының төрайымы                       Л. Ражанова
Жангелдин аудандық
мәслихат хатшысы                           С. Нургазин
КЕЛІСІЛДІ:
"Жангелдин ауданының
экономика және
бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
________ Д. Бидашев
Мәслихаттың