Об утверждении перечней работодателей, где в 2012 году будут организованы социальные рабочие места и рабочие места для прохождения молодежной практики в Жангельдинском районе
Постановление акимата Жангельдинского района Костанайской области от 10 февраля 2012 года № 63. Зарегистрировано Управлением юстиции Жангельдинского района Костанайской области 14 марта 2012 года № 9-9-148. Утратило силу - Постановлением акимата Жангельдинского района Костанайской области от 5 ноября 2012 года № 250
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Жангельдинского района Костанайской области от 05.11.2012 № 250.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Жангельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечни работодателей, где в 2012 году будут организованы:
1) социальные рабочие места, согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) рабочие места для прохождения молодежной практики, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Жангельдинского района" и коммунальному государственному учреждению "Центр занятости Жангельдинского района" обеспечить направление безработных граждан для трудоустройства на созданные рабочие места.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Сундетбаева Г.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Н. Тулепов
СОГЛАСОВАНО:
Заведующий филиалом
государственного учреждения
"Государственный архив
Костанайской области"
Джангельдинский районный
государственный архив
___________________ А. Меше
Начальник государственного
учреждения "Джангельдинский
комплекс музеев Торгая"
Управления культуры акимата
Костанайской области
_____________ Г. Сарсекеева
Исполняющий обязанностей
директора Жангельдинского
районного узла почты связи
Костанайского областного
филиала Акционерное общество
"Казпочта"
______________ А. Биржикенов
Начальник государственного
учреждения "Налоговое
управление по Жангельдинскому
району Налогового Департамента
по Костанайской области Налогового
комитета Министерства финансов
Республики Казахстан"
____________________ Д. Амирханулы
Первый заместитель председателя
Жангельдинского районного
филиала Костанайской области
Общественного объединения
"Народно-Демократическая партия
"Нур Отан"
_________________ Р. Ахметжанов
Начальник государственного
учреждения "Отдел внутренних
дел Жангельдинского района
Департамента внутренних дел
Костанайской области Министерства
внутренних дел Республики Казахстан"
________________________ А. Кабажаев
Председатель суда
Жангельдинского района
Костанайской области
_________ А. Ертышпаев
Начальник отдела филиала
"Территориальный отдел
Жангельдинского района
Департамента по исполнению
судебных актов Костанайской
области Комитета по исполнению
судебных актов Министерства
юстиции Республики Казахстан"
_______________ Ж. Кошеметова
Начальник государственного
учреждения "Управление юстиций
Жангельдинского района
Департамента юстиции
Костанайской области
министерства юстиции
Республики Казахстан"
___________________ Б. Маканов
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Жангельдинского района"
_________________ Д.Бидашев
Начальник государственного
учреждения "Отдел занятости
и социальных программ
Жангельдинского района"
_______________ Л.Зейнекина
Директор коммунального
государственного учреждения
"Центр занятости Жангельдинского
района"
______________________ Ш.Оспанов
Приложение 1
к постановлению акимата
от 10 февраля 2012 года
№ 63
Перечень работодателей, где в 2012
году будут организованы социальные
рабочие места
Работодатель
Профессия
(должность)
Коли-
чество
органи-
зуемых
социальных
рабочих
мест
Размер
месячной
зара-
ботной
платы
(тенге)
Продол-
житель-
ность
работы
в
месяцах
Размер
месячной
заработной
платы,
который
будет
компенси-
рован
из средств
государст-
венного
бюджета
(тенге)
1
Государственное
коммунальное
казенное
предприятие
Детский сад
"Балдырган"
отдел
образования
Жангельдинского
района
Бухгалтер
1
19348
6
9674
Воспитатель
1
19348
6
9674
2
Государственное
коммунальное
предприятие
"Предприятие
коммунального
хозяйства"
отдела
жилищно-коммуна
льного
хозяйств,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог
Жангельдинского
района
Оператор
3
19348
6
9674
3
Индивидуальный
предприниматель
"Ғанимат"
Оператор
2
19348
6
9674
4
Индивидуальный
предприниматель
"Тулепова
Ляззат
Абдрахмановна"
Подсобный рабочий
2
19348
6
9674
5
Индивидуальный
предприниматель
"Сафаргалиев
Асхат
Надимович"
Продавец
1
19348
6
9674
6
Индивидуальный
предприниматель
"Рагатова
Акмарал
Жолтаевна"
Подсобный рабочий
1
19348
6
9674
7
Индивидуальный
предприниматель
"Аубакиров
Досхан
Тубекбаевич"
Подсобный рабочий
1
19348
6
9674
8
Крестьянское
хозяйство
"Нұржан"
Подсобный рабочий
1
37500
10
первые
шесть
месяцев -
18750
последующие
три месяца
- 11250
последний
месяц -
5625
9
Крестьянское
хозяйство
"Бауыржан"
Подсобный рабочий
1
37500
10
первые
шесть
месяцев -
18750
последующие
три месяца
- 11250
последний
месяц -
5625
10
Крестьянское
хозяйство
"Сағадат"
Подсобный рабочий
1
37500
10
первые
шесть
месяцев
- 18750
последующие
три месяца
- 11250
последний
месяц -
5625
11
Крестьянское
хозяйство
"Кеңес"
Подсобный рабочий
1
37500
10
первые
шесть
месяцев
- 18750
последующие
три месяца
- 11250
последний
месяц -
5625
12
Индивидуальный
предприниматель
"Қылышбеков
Марат
Тыныштыкович"
Подсобный рабочий
1
37500
10
первые
шесть
месяцев
- 18750
последующие
три месяца
- 11250
последний
месяц -
5625
13
Индивидуальный
предприниматель
"Рагатова
Акмарал
Жолтаевна"
Подсобный рабочий
1
37500
10
первые
шесть
месяцев
- 18750
последующие
три месяца
- 11250
последний
месяц -
5625
14
Индивидуальный
предприниматель
"Көшен Бірлік
Отарұлы"
Подсобный рабочий
1
37500
10
первые
шесть
месяцев
- 18750
последующие
три месяца
- 11250
последний
месяц -
5625
15
Крестьянское
хозяйство
"Әлібек"
Подсобный рабочий
1
37500
10
первые
шесть
месяцев
- 18750
последующие
три месяца
- 11250
последний
месяц -
5625
16
Крестьянское
хозяйство
"Сұңқар"
Подсобный рабочий
1
37500
10
первые
шесть
месяцев
- 18750
последующие
три месяца
- 11250
последний
месяц -
5625
17
Индивидуальный
предприниматель
"Карин Ерлан
Жаксылыкович"
Подсобный рабочий
1
37500
10
первые
шесть
месяцев
- 18750
последующие
три месяца
- 11250
последний
месяц -
5625
18
Крестьянское
хозяйство
"Ербол"
Подсобный рабочий
2
37500
10
первые
шесть
месяцев
- 18750
последующие
три месяца
- 11250
последний
месяц -
5625
19
Крестьянское
хозяйство
"Саят"
Подсобный рабочий
1
37500
10
первые
шесть
месяцев
- 18750
последующие
три месяца
- 11250
последний
месяц -
5625
20
Крестьянское
хозяйство
"Маржан"
Подсобный рабочий
1
37500
10
первые
шесть
месяцев
- 18750
последующие
три месяца
- 11250
последний
месяц -
5625
21
Индивидуальный
предприниматель
"Тулепова
Ляззат
Абдрахмановна"
Подсобный рабочий
1
37500
10
первые
шесть
месяцев
- 18750
последующие
три месяца
- 11250
последний
месяц -
5625
22
Индивидуальный
предприниматель
"Жанабергенов
Думан
Саменович"
Кассир
1
37500
10
первые
шесть
месяцев
- 18750
последующие
три месяца
- 11250
последний
месяц -
5625
23
Индивидуальный
предприниматель
"Нұрсұлтан"
Продавец
1
37500
10
первые
шесть
месяцев
- 18750
последующие
три месяца
- 11250
последний
месяц -
5625
Приложение 2
к постановлению акимата
от 10 февраля 2012 года
№ 63
Перечень работодателей, где в 2012 году
будут организованы рабочие места для
прохождения молодежной практики
Работодатель
Профессия
(специа-
льность)
Количество
органи-
зуемых
рабочих
мест
Размер
месячной
заработной
платы
(тенге)
Продолжи-
тельность
молодежной
практики в
месяцах
1
Государственное
учреждение "Отдел
экономики и
бюджетного
планирования
Жангельдинского
района"
Экономист-
бухгалтер
1
26000
6
2
Государственное
учреждение "Отдел
внутренней
политики
Жангельдинского
района"
Делопроизво-
дитель
1
26000
6
3
Филиал
государственного
учреждения
"Государственный
архив Костанайской
области"
Джангельдинский
районный
государственный
архив
Делопроиз-
водство и
архиво-
ведение
1
26000
6
4
Государственное
учреждение
"Управление
юстиций
Жангельдинского
района
Департамента
юстиции
Костанайской
области
министерства
юстиции республики
Казахстан"
Юрист
1
26000
6
5
Филиал
"Территориальный
отдел
Жангельдинского
района
Департамента по
исполнению
судебных актов
Костанайской
области Комитета
по исполнению
судебных актов
Министерства
юстиции Республики
Казахстан"
Юрист
1
26000
6
6
Государственное
учреждение "Отдел
занятости и
социальных
программ
Жангельдинского
района"
Экономист-
бухгалтер
1
26000
6
7
Государственное
учреждение
"Налоговое
управление по
Жангельдинскому
району Налогового
Департамента по
Костанайской
области Налогового
комитета
Министерства
финансов
Республики
Казахстан"
Экономист-
бухгалтер
1
26000
6
8
Жангельдинский
районный филиал
Костанайской
области
Общественного
объединения
"Народно-Демократи
ческая партия "Нур
Отан"
Экономист-
бухгалтер
1
26000
6
9
Жангельдинский
районный узел
почты связи
Костанайского
областного филиала
Акционерное
общество
"Казпочта"
Экономист-
бухгалтер
1
26000
6
10
Индивидуальный
предприниматель
"Кызыров Еламан
Максутович"
Программист
1
26000
6
11
Государственное
учреждение "Отдел
экономики и
бюджетного
планирования
Жангельдинского
района"
Экономист-
бухгалтер
1
26000
6
12
Государственное
учреждение "Отдел
строительства,
архитектуры и
градостроительства
Жангельдинского
района"
Экономист-
бухгалтер
1
26000
6
13
Государственное
учреждение
"Джангельдинский
косплекс музеев
Торгая" Управления
культуры акимата
Костанайской
области
Экономист-
бухгалтер
1
26000
6
14
Государственное
учреждение "Отдел
культуры, развития
языков, физической
культуры и спорта
Жангельдинского
района"
Экономист-
бухгалтер
1
26000
6
15
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
села Торгай"
Экономист-
бухгалтер
1
26000
6
16
Государственное
учреждение "Отдел
жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог
Жангельдинского
района"
Юрист
1
26000
6
17
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Жангельдинского
района"
Программист
1
26000
6
Юрист
1
26000
6
18
Государственное
учреждение "Отдел
финансов
Жангельдинского
района"
Экономист-
бухгалтер
1
26000
6
19
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
"Біздің Торғай"
Программист
1
26000
6
20
Государственное
коммунальное
предприятие
"Предприятие
коммунального
хозяйства" отдела
жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог
Жангельдинского
района
Экономист-
бухгалтер
1
26000
6
21
Государственное
учреждение "Отдел
внутренних дел
Жангельдинского
района
Департамента
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан"
Юрист
1
26000
6
22
Государственное
учреждение "Отдел
занятости и
социальных
программ
Жангельдинского
района"
Экономист-
бухгалтер
1
26000
6
23
Государственное
учреждение "Отдел
внутренней
политики
Жангельдинского
района"
Делопроизво-
дитель
1
26000
6
24
Суд
Жангельдинского
района
Костанайской
области
Юрист
1
26000
6

Жангелдин ауданында 2012 жылы әлеуметтік жұмыс орындарын және жастар практикасынан өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбелерін бекіту туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 10 ақпандағы № 63 қаулысы. Қостанай облысы Жангелдин ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 14 наурызда № 9-9-148 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Жангелдин ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 5 қарашадағы № 250 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Жангелдин ауданы әкімдігінің 2012.11.05 № 250 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес Жангелдин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылы:
1) осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес, әлеуметтік жұмыс орындарын;
2) осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес, жастар практикасынан өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбелері бекітілсін.
2. "Жангелдин ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі және "Жангелдин ауданының жұмыспен қамту орталығы" мемлекеттік коммуналдық мекемесі жұмыссыз азаматтарды құрылған жұмыс орындарына жұмысқа орналастыру үшін бағыттауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Ғ.К. Сундетбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Н. Тулепов
КЕЛІСІЛДІ:
Жангелдин аудандық
мемлекеттік мұрағаты
"Қостанай облысының
мемлекеттік мұрағаты"
мемлекеттік мекемесі
филиалынының меңгерушісі
________________ А. Меше
"Қазақстан Республикасы
ішкі істер Министрлігі
Қостанай облысының ішкі
істер Департаменті
Жангелдин ауданының ішкі
істер бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_____________ А. Кабажаев
"Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі
Қостанай облысының Әділет
департаменті Жангелдин
ауданының Әділет басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
________________ Б. Маканов
"Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі сот
актілерін орындау комитеті
Қостанай облысы бойынша
сот актілерін орындау
департаменті Жангелдин
ауданының аумақтық бөлімі"
филиалының бөлім бастығы
_______________ Кошеметова
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі Салық
комитетінің Қостанай
облысы бойынша Салық
департаментінің
Жангелдин ауданы бойынша
салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
__________ Д. Амирханулы
"Қазпочта" Акционерлік
Қоғам Қостанай облыстық
филиалының Жангелді аудандық
почта байланысы торабы
бастығының міндетін атқарушы
_______________ А. Биржикенов
Қостанай облысы әкімдігі
мәдениет басқармасының
"Торғайдың Жангелдин
мұражайлар кешені"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
__________ Г. Сарсекеева
Қостанай облысы Жанкелді
аудандық сотының төрағасы
____________ А. Ертышпаев
"Нұр Отан" Халықтық
Демократиялық партиясы
Қоғамдық бірлестігінің
Қостанай облысы Жангелді
аудандық филиалы төрағасының
бірінші орынбасары
______________ Р. Ахметжанов
"Жангелдин ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_____________________ Д.Бидашев
"Жангелдин ауданының жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
бастығы
_______________________ Л.Зейнекина
"Жангелдин ауданының жұмыспен
қамту орталығы" коммуналдық
мемлекеттік мекемесінің директоры
_______________________ Ш.Оспанов
Әкімдіктің
2012 жылғы 10 ақпандағы
№ 63 қаулысына 1-қосымша
2012 жылы әлеуметтік жұмыс
орындарын ұйымдастыратын жұмыс
берушілердің тізбесі
Жұмыс
беруші
Кәсіп
(лауазым)
Ұйымдас-
тырылатын
әлеу-
меттік жұмыс
орында-
рының
саны
Айлық
жалақы
мөлшері
(теңге)
Жұмыс-
тың ай
бойынша
ұзақтығы
Мемлекеттік
бюджет
қаражатынан
өтелетін
айлық
жалақының
мөлшері
(теңге)
1
Жангелдин
ауданының білім
беру бөлімінің
"Балдырған"
балабақшасы
мемлекеттік
коммуналдық
қазыналық
кәсіпорыны
Бухгалтер
1
19348
6
9674
Тәрбиеші
1
19348
6
9674
2
Жангелдин
ауданының
тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылық,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары
бөлімінің
"Коммуналдық
шаруашылық
кәсіпорны"
мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорны
Оператор
3
19348
6
9674
3
Жеке кәсіпкер
"Ғанимат"
Оператор
2
19348
6
9674
4
Жеке кәсіпкер
"Тулепова
Ляззат
Абдрахмановна"
Қосалқы
жұмысшы
2
19348
6
9674
5
Жеке кәсіпкер
"Сафаргалиев
Асхат
Надимович"
Сатушы
1
19348
6
9674
6
Жеке кәсіпкер
"Рагатова
Акмарал
Жолтаевна"
Қосалқы
жұмысшы
1
19348
6
9674
7
Жеке кәсіпкер
"Аубакиров
Досхан
Тубекбаевич"
Қосалқы
жұмысшы
1
19348
6
9674
8
"Нұржан" шаруа
қожалығы
Қосалқы
жұмысшы
1
37500
10
алғашқы алты
ай - 18750
кейінгі үш
ай - 11250
соңғы
ай - 5625
9
"Бауыржан"
шаруа қожалығы
Қосалқы
жұмысшы
1
37500
10
алғашқы алты
ай - 18750
кейінгі үш
ай - 11250
соңғы
ай - 5625
10
"Сағадат" шаруа
қожалығы
Қосалқы
жұмысшы
1
37500
10
алғашқы алты
ай - 18750
кейінгі үш
ай - 11250
соңғы
ай - 5625
11
"Кеңес" шаруа
қожалығы
Қосалқы
жұмысшы
1
37500
10
алғашқы алты
ай - 18750
кейінгі үш
ай - 11250
соңғы
ай - 5625
12
Жеке кәсіпкер
"Қылышбеков
Марат
Тыныштыкович"
Қосалқы
жұмысшы
1
37500
10
алғашқы алты
ай - 18750
кейінгі үш
ай - 11250
соңғы
ай - 5625
13
Жеке кәсіпкер
"Рагатова
Акмарал
Жолтаевна"
Сатушы
1
37500
10
алғашқы алты
ай - 18750
кейінгі үш
ай - 11250
соңғы
ай - 5625
14
Жеке кәсіпкер
"Көшен Бірлік
Отарұлы"
Қосалқы
жұмысшы
1
37500
10
алғашқы алты
ай - 18750
кейінгі үш
ай - 11250
соңғы
ай - 5625
15
"Әлібек" шаруа
қожалығы
Қосалқы
жұмысшы
1
37500
10
алғашқы алты
ай - 18750
кейінгі үш
ай - 11250
соңғы
ай - 5625
16
"Сұңқар" шаруа
қожалығы
Қосалқы
жұмысшы
1
37500
10
алғашқы алты
ай - 18750
кейінгі үш
ай - 11250
соңғы
ай - 5625
17
Жеке кәсіпкер
"Карин Ерлан
Жаксылыкович"
Қосалқы
жұмысшы
1
37500
10
алғашқы алты
ай - 18750
кейінгі үш
ай - 11250
соңғы
ай - 5625
18
"Ербол" шаруа
қожалығы
Қосалқы
жұмысшы
2
37500
10
алғашқы алты
ай - 18750
кейінгі үш
ай -11250
соңғы
ай - 5625
19
"Саят" шаруа
қожалығы
Қосалқы
жұмысшы
1
37500
10
алғашқы алты
ай - 18750
кейінгі үш
ай - 11250
соңғы
ай - 5625
20
"Маржан" шаруа
қожалығы
Қосалқы
жұмысшы
1
37500
10
алғашқы алты
ай - 18750
кейінгі үш
ай - 11250
соңғы
ай - 5625
21
Жеке кәсіпкер
"Тулепова
Ляззат
Абдрахмановна"
Қосалқы
жұмысшы
1
37500
10
алғашқы алты
ай - 18750
кейінгі үш
ай - 11250
соңғы
ай - 5625
22
Жеке кәсіпкер
"Жанабергенов
Думан
Саменович"
Кассир
1
37500
10
алғашқы алты
ай - 18750
кейінгі үш
ай - 11250
соңғы
ай - 5625
23
Жеке кәсіпкер
"Нұрсұлтан"
Сатушы
1
37500
10
алғашқы алты
ай - 18750
кейінгі үш
ай - 11250
соңғы
ай - 5625
Әкімдіктің
2012 жылғы 10 ақпандағы
№ 63 қаулысына 2-қосымша
2012 жылы жастар практикасынан өту
үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын
жұмыс берушілердің тізбесі
Жұмыс
беруші
Кәсіп
(мамандық)
Ұйымдас-
тырылатын
жұмыс
орындарының
саны
Айлық
жалақы
мөлшері
(теңге)
Жастар
практика-
сының ай
бойынша
ұзақтығы
1
"Жангелдин
ауданының
экономика және
бюджеттік
жоспарлау
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
Экономист-
бухгалтер
1
26000
6
2
"Жангелдин
ауданының ішкі
саясат бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
Іс
жүргізуші
1
26000
6
3
Жангелдин
аудандық
мемлекеттік
мұрағаты
"Қостанай
облысының
мемлекеттік
мұрағаты"
мемлекеттік
мекемесінің
филиалы
Іс жұмысын
жүргізу және
архивтану
1
26000
6
4
"Қазақстан
Республикасы
Әділет
министрлігі
Қостанай
облысының
Әділет
департаменті
Жангелдин
ауданының
Әділет
басқармасы"
мемлекеттік
мекемесі
Заңгер
1
26000
6
5
"Қазақстан
Республикасы
Әділет
министрлігі сот
актілерін
орындау
комитеті
Қостанай облысы
бойынша сот
актілерін
орындау
департаменті
Жангелдин
ауданының
аумақтық
бөлімі" филиалы
Заңгер
1
26000
6
6
"Жангелдин
ауданының
жұмыспен қамту
және әлеуметтік
бағдарламалар
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
Экономист-
бухгалтер
1
26000
6
7
"Қазақстан
Республикасы
қаржы
министрлігі
Салық
комитетінің
Қостанай облысы
бойынша Салық
департаментінің
Жангелдин
ауданы бойынша
салық
басқармасы"
мемлекеттік
мекемесі
Экономист-
бухгалтер
1
26000
6
8
"Нұр Отан"
Халықтық
Демократиялық
партиясы
Қоғамдық
бірлестігінің
Қостанай облысы
Жангелді
аудандық
филиалы
Экономист-
бухгалтер
1
26000
6
9
"Қазпочта"
Акционерлік
Қоғамы Қостанай
облыстық
филиалының
Жангелді
аудандық почта
байланысы
торабы
Экономист-
бухгалтер
1
26000
6
10
Жеке кәсіпкер
"Қызыров Еламан
Максутович"
Программист
1
26000
6
11
"Жангелдин
ауданының
экономика және
бюджеттік
жоспарлау
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
Экономист-
бухгалтер
1
26000
6
12
"Жангелдин
ауданының
құрылыс, сәулет
және қала
құрылыс бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
Экономист-
бухгалтер
1
26000
6
13
Қостанай облысы
әкімдігі
мәдениет
басқармасының
"Торғайдың
Жангелдин
мұражайлар
кешені"
мемлекеттік
мекемесі
Экономист-
бухгалтер
1
26000
6
14
"Жангелдин
ауданының
мәдениет,
тілдерді
дамыту, дене
шынықтыру және
спорт бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
Экономист-
бухгалтер
1
26000
6
15
"Торғай селосы
әкімінің
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
Экономист-
бухгалтер
1
26000
6
16
"Жангелдин
ауданының
тұрғын
үй -коммуналдық
шаруашылық,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
Заңгер
1
26000
6
17
"Жангелдин
ауданы әкімінің
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
Программист
1
26000
6
Заңгер
1
26000
6
18
"Жангелдин
ауданының қаржы
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
Экономист-
бухгалтер
1
26000
6
19
"Біздің Торғай"
жауапкершілігі
шектеулі
серіктестігі
Программист
1
26000
6
20
Жангелдин
ауданының
тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылық,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары
бөлімінің
"Коммуналдық
шаруашылық
кәсіпорны"
мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорны
Экономист-
бухгалтер
1
26000
6
21
"Қазақстан
Республикасы
ішкі істер
Министрлігі
Қостанай
облысының ішкі
істер
Департаменті
Жангелдин
ауданының ішкі
істер бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
Заңгер
1
26000
6
22
"Жангелдин
ауданының
жұмыспен қамту
және әлеуметтік
бағдарламалар
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
Экономист-
бухгалтер
1
26000
6
23
"Жангелдин
ауданының ішкі
саясат бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
Іс
жүргізуші
1
26000
6
24
Қостанай облысы
Жанкелді
аудандық соты
Заңгер
1
26000
6