Об организации общественных работ на 2012 год
Постановление акимата Житикаринского района Костанайской области от 20 января 2012 года № 50. Зарегистрировано Управлением юстиции Житикаринского района Костанайской области 9 февраля 2012 года № 9-10-175
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7пунктом 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктами 678 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Житикаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
1) прилагаемый перечень организаций, на базе которых будут организованы общественные работы, виды и объемы общественных работ на 2012 год;
2) конкретные условия: продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа;
3) оплату труда граждан, занятых на общественных работах, в размере полутораминимальной месячной заработной платы в месяц за счет средств районного бюджета.
2. Определить, что расходы на оплату труда, уплату социального налога и социальных отчислений в Государственный фонд социального страхования в размере, установленном действующим законодательством Республики Казахстан, компенсационные выплаты за неиспользованные дни оплачиваемого ежегодного трудового отпуска, уплату комиссионных вознаграждений за услуги банков второго уровня по зачислению и выплате заработной платы, причитающейся участникам общественных работ, возмещаются за счет средств районного бюджета.
3. Организацию общественных работ производить на условиях, указанных в договоре на выполнение общественных работ, заключенном в соответствии с действующим законодательством с государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Житикаринского района".
4. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Житикаринского района" учесть виды и объемы общественных работ при оплате работ и услуг, оказываемых организациями, утвержденными настоящим постановлением.
5. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима Житикаринского района Алиферец А.А.

2012 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 20 қаңтардағы № 50 қаулысы. Қостанай облысы Жітіқара ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 9 ақпанда № 9-10-175 тіркелді
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5) тармақшасына, 20-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысымен бекітілген, қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру Ережесінің 678-тармақтарына сәйкес Жітіқара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бекітілсін:
1) 2012 жылға арналған қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылатын ұйымдардың қоса берілген тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдері;
2) қоғамдық жұмыстардың нақты шарттары: қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен қарастырылған шектеулерді ескере отырып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен;
3) қоғамдық жұмыстардың қатысушыларының еңбек ақысы аудандық бюджет қаражаттары есебінен айына біржарым айлық ең төменгі жалақы мөлшерінде.
2. Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен белгіленген мөлшерде әлеуметтік салықты төлеуге және Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдарға, жыл сайынғы ақылы еңбек демалысының пайдаланылмаған күндері үшін өтемақы төлемдеріне, қоғамдық жұмыстардың қатысушыларына тиесілі жалақы есептеу және төлеу бойынша екінші деңгейдегі банктердің қызметтеріне комиссиялық сыйақы төлеуге арналған шығындар аудандық бюджет қаражаты есебінен өтелетіні белгіленсін.
3. Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру "Жітіқара ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен қолданыстағы заңнамаға сәйкес жасалған қоғамдық жұмыстарды орындау шартында көрсетілген жағдайларда жүргізілсін.
4. "Жітіқара ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулымен бекітілген ұйымдармен көрсетілетін жұмыстар мен қызметтердің өтемі кезінде қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдерін ескерсін.
5. Қаулының орындалуын бақылау Жітіқара ауданы әкімінің орынбасары А.А. Алиферецке жүктелсін.

6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Житикаринского района                 К. Испергенов
Утвержден
постановлением акимата
от 20 января 2012 года № 50
Перечень организаций, на базе которых будут организованы
общественные работы, виды и объемы общественных работ на 2012 год
Наименование
организации
Виды и объемы
общественных работ
1
Государственное
учреждение "Управление
юстиции Житикаринского
района Департамента
юстиции Костанайской
области Министерства
юстиции Республики
Казахстан"
Ежедневная помощь в
проведении технических
работ, не требующих
предварительной
профессиональной
подготовки работника, -
5472 часа
2
Государственное
учреждение "Аппарат акима
Житикаринского района"
Ежедневная помощь в
проведении технических
работ, не требующих
предварительной
профессиональной
подготовки работника, -
3648 часов
3
Государственное
учреждение "Отдел
занятости и социальных
программ Житикаринского
района"
Ежедневная помощь в
проведении технических
работ, не требующих
предварительной
профессиональной
подготовки работника, -
7296 часов
4
Государственное
учреждение "Налоговое
управление по
Житикаринскому району
Налогового департамента
по Костанайской области
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан"
Ежедневная помощь в
проведении технических
работ, не требующих
предварительной
профессиональной
подготовки работника, -
7296 часов
5
Филиал "Территориальный
межрайонный отдел
Житикаринского района»
Департамента по
исполнению судебных актов
Костанайской области
Комитета по исполнению
судебных актов
Министерства юстиции
Республики Казахстан
Ежедневная помощь в
проведении технических
работ, не требующих
предварительной
профессиональной
подготовки работника, -
7296 часов
6
Государственное
учреждение "Аппарат акима
Большевистского сельского
округа Житикаринского
района"
Ежедневная помощь в
уборке, благоустройстве и
озеленении территории села
Тургеновка, не требующая
предварительной
профессиональной
подготовки работника, -
5280 часов
7
Государственное
учреждение "Аппарат акима аула Пригородное
Житикаринского района"
Ежедневная помощь в
уборке, благоустройстве и
озеленении территории аула
Пригородное, не требующая
предварительной
профессиональной
подготовки работника, -
9920 часов
8
Государственное
учреждение "Аппарат акима
села Шевченковка
Житикаринского района"
Ежедневная помощь в
уборке, благоустройстве и
озеленении территории села
Шевченковка, не требующая
предварительной
профессиональной
подготовки работника, -
4224 часа
9
Государственное
учреждение "Аппарат акима
Тохтаровского сельского
округа Житикаринского
района"
Ежедневная помощь в
уборке, благоустройстве и
озеленении территории села
Тохтарово, не требующая
предварительной
профессиональной
подготовки работника, -
4224 часа
10
Государственное
учреждение "Аппарат акима
села Забеловка
Житикаринского района"
Ежедневная помощь в
уборке, благоустройстве и
озеленении территории села
Забеловка, не требующая
предварительной
профессиональной
подготовки работника, -
6336 часов
11
Государственное
учреждение "Аппарат акима
села Волгоградское
Житикаринского района"
Ежедневная помощь в
уборке, благоустройстве и
озеленении территории села
Волгоградское, не
требующая предварительной
профессиональной
подготовки работника, -
4224 часа
12
Государственное
учреждение "Аппарат акима
села Ырсай Житикаринского
района"
Ежедневная помощь в
уборке, благоустройстве и
озеленении территории села
Ырсай, не требующая
предварительной
профессиональной
подготовки работника, -
9920 часов
13
Государственное
учреждение "Аппарат акима
аула Чайковское
Житикаринского района"
Ежедневная помощь в
уборке, благоустройстве и
озеленении территории аула
Чайковское, не требующая
предварительной
профессиональной
подготовки, работника, -
4224 часа
14
Государственное
учреждение "Аппарат акима
села Степное
Житикаринского района"
Ежедневная помощь в
уборке, благоустройстве и
озеленении территории села
Степное, не требующая
предварительной
профессиональной
подготовки работника, -
4224 часа
15
Государственное
учреждение "Аппарат акима
села Милютинка
Житикаринского района"
Ежедневная помощь в
уборке, благоустройстве и
озеленении территории села
Милютинка, не требующая
предварительной
профессиональной
подготовки работника, -
4224 часа
16
Государственное
учреждение "Аппарат акима
села Приречное
Житикаринского района"
Ежедневная помощь в
уборке, благоустройстве и
озеленении территории села
Приречное, не требующая
предварительной
профессиональной
подготовки работника, -
4224 часа
17
Государственное
учреждение "Аппарат акима
села Тимирязево
Житикаринского района"
Ежедневная помощь в
уборке, благоустройстве и
озеленении территории села
Тимирязево, не требующая
предварительной
профессиональной
подготовки работника, -
4224 часа
18
Государственное
учреждение "Аппарат акима
Муктикольского сельского
округа Житикаринского
района"
Ежедневная помощь в
уборке, благоустройстве и
озеленении территории села
Муктиколь, не требующая
предварительной
профессиональной
подготовки работника, -
4224 часа
19
Потребительский
кооператив собственников
квартир "Береке"
Ежедневная помощь в
благоустройстве и
озеленении территории 5в
микрорайона, не требующая
предварительной
профессиональной
подготовки работника, -
27360 часов
20
Потребительский
кооператив собственников
квартир "Надежда"
Ежедневная помощь в
благоустройстве и
озеленении территории 7
микрорайона, не требующая
предварительной
профессиональной
подготовки работника, -
27360 часов
21
Потребительский
кооператив собственников
квартир "Жастар"
Ежедневная помощь в
благоустройстве и
озеленении территории 11
микрорайона, не требующая
предварительной
профессиональной
подготовки работника, -
27360 часов
22
Потребительский
кооператив собственников
квартир "Родник"
Ежедневная помощь в
благоустройстве и
озеленении территории 6
микрорайона, не требующая
предварительной
профессиональной
подготовки работника, -
27360 часов
23
Товарищество с
ограниченной
ответственностью "Орион-4"
Ежедневная помощь в
благоустройстве и
озеленении территории 4
микрорайона, не требующая
предварительной
профессиональной
подготовки работника, -
27360 часов
24
Товарищество с
ограниченной
ответственностью "Байпас"
Ежедневная помощь в
благоустройстве и
озеленении территории 2
микрорайона, не требующая
предварительной
профессиональной
подготовки работника, -
27360 часов
25
Товарищество с
ограниченной
ответственностью "Жасыл
ел - 2008"
Ежедневная помощь в
озеленении и
благоустройстве территории
города Житикары, не
требующая предварительной
профессиональной
подготовки работника, -
424992 часа
26
Индивидуальный
предприниматель
Мамедов Руслан Юрисович
Ежедневная помощь в уборке
территории города
Житикары, не требующая
предварительной
профессиональной
подготовки работника, -
27360 часов

6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жітіқара ауданының әкімі                   Қ. Испергенов
2012 жылғы 20 қаңтардағы
№ 50 әкімдік қаулысымен
бекітілген
2012 жылға арналған қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылатын ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдері
Ұйымның атауы Қоғамдық жұмыстардың
түрлері мен көлемдері
1
"Қазақстан Республикасы
әділет министрлігі
Қостанай облысының әділет
департаменті Жітіқара
ауданының әділет
басқармасы" мемлекеттік
мекемесі
Жұмыскердің алдын ала
кәсіби даярлығын талап
етпейтін техникалық
жұмыстар жүргізуде
күнделікті көмек көрсету
- 5472 сағат
2
"Жітіқара ауданы әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
Жұмыскердің алдын ала
кәсіби даярлығын талап
етпейтін техникалық
жұмыстар жүргізуде
күнделікті көмек көрсету
- 3648 сағат
3
"Жітіқара ауданының
жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік
мекемесі
Жұмыскердің алдын ала
кәсіби даярлығын талап
етпейтін техникалық
жұмыстар жүргізуде
күнделікті көмек көрсету
- 7296 сағат
4
"Қазақстан Республикасы
Қаржы Министрлігі Салық
комитетінің Қостанай
облысы бойынша салық
департаментінің Жітіқара
ауданы бойынша салық
басқармасы" мемлекеттік
мекемесі
Жұмыскердің алдын ала
кәсіби даярлығын талап
етпейтін техникалық
жұмыстар жүргізуде
күнделікті көмек көрсету
- 7296 сағат
5
Қазақстан Республикасы
Әділет Министрлігі сот
актілерін орындау Комитеті
Қостанай облысы бойынша
сот актілерін орындау
Департаменті "Жітіқара
ауданының ауданаралық
аумақтық бөлімі" филиалы
Жұмыскердің алдын ала
кәсіби даярлығын талап
етпейтін техникалық
жұмыстар жүргізуде
күнделікті көмек көрсету
- 7296 сағат
6
"Жітіқара ауданының
Большевик селолық округі
әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
Жұмыскердің алдын ала
кәсіби даярлығын талап
етпейтін Тургеновка
селосы аумағын жинауда,
абаттандыру мен
көгалдандыруда күнделікті
көмек көрсету - 5280
сағат
7
"Жітіқара ауданының
Пригородный ауылы әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
Жұмыскердің алдын ала
кәсіби даярлығын талап
етпейтін Пригородный
ауылы аумағын жинауда,
абаттандыру мен
көгалдандыруда күнделікті
көмек көрсету - 9920
сағат
8
"Жітіқара ауданының
Шевченковка селосы
әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
Жұмыскердің алдын ала
кәсіби даярлығын талап
етпейтін Шевченковка
селосы аумағын жинауда,
абаттандыру мен
көгалдандыруда күнделікті
көмек көрсету - 4224
сағат
9
"Жітіқара ауданының
Тоқтаров селолық округі
әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
Жұмыскердің алдын ала
кәсіби даярлығын талап
етпейтін Тоқтаров селосы
аумағын жинауда,
абаттандыру мен
көгалдандыруда күнделікті
көмек көрсету - 4224
сағат
10
"Жітіқара ауданының
Забеловка селосы әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
Жұмыскердің алдын ала
кәсіби даярлығын талап
етпейтін Забеловка селосы
аумағын жинауда,
абаттандыру мен
көгалдандыруда күнделікті
көмек көрсету - 6336
сағат
11
"Жітіқара ауданының
Волгоград селосы әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
Жұмыскердің алдын ала
кәсіби даярлығын талап
етпейтін Волгоград селосы
аумағын жинауда,
абаттандыру мен
көгалдандыруда күнделікті
көмек көрсету - 4224
сағат
12
"Жітіқара ауданының Ырсай
селосы әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
Жұмыскердің алдын ала
кәсіби даярлығын талап
етпейтін Ырсай селосы
аумағын жинауда,
абаттандыру мен
көгалдандыруда күнделікті
көмек көрсету - 9920
сағат
13
"Жітіқара ауданының
Чайковский ауылы әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
Жұмыскердің алдын ала
кәсіби даярлығын талап
етпейтін Чайковский ауылы
аумағын жинауда,
абаттандыру мен
көгалдандыруда күнделікті
көмек көрсету - 4224
сағат
14
"Жітіқара ауданының
Степной селосы әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
Жұмыскердің алдын ала
кәсіби даярлығын талап
етпейтін Степной селосы
аумағын жинауда,
абаттандыру мен
көгалдандыруда күнделікті
көмек көрсету - 4224
сағат
15
"Жітіқара ауданының
Милютин селосы әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
Жұмыскердің алдын ала
кәсіби даярлығын талап
етпейтін Милютин селосы
аумағын жинауда,
абаттандыру мен
көгалдандыруда күнделікті
көмек көрсету - 4224
сағат
16
"Жітіқара ауданының
Приречный селосы әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
Жұмыскердің алдын ала
кәсіби даярлығын талап
етпейтін Приречный селосы
аумағын жинауда,
абаттандыру мен
көгалдандыруда күнделікті
көмек көрсету - 4224
сағат
17
"Жітіқара ауданының
Тимирязев селосы әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
Жұмыскердің алдын ала
кәсіби даярлығын талап
етпейтін Тимирязев селосы
аумағын жинауда,
абаттандыру мен
көгалдандыруда күнделікті
көмек көрсету - 4224
сағат
18
"Жітіқара ауданының
Мүктікөл селолық округі
әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
Жұмыскердің алдын ала
кәсіби даярлығын талап
етпейтін Мүктікөл селосы
аумағын жинауда,
абаттандыру мен
көгалдандыруда күнделікті
көмек көрсету - 4224
сағат
19
"Береке" пәтер иелерінің
тұтыну кооперативі
Жұмыскердің алдын ала
кәсіби даярлығын талап
етпейтін 5в шағын ауданы
аумағын абаттандыру мен
көгалдандыруда күнделікті
көмек көрсету - 27360
сағат
20
"Надежда" пәтер иелерінің
тұтыну кооперативі
Жұмыскердің алдын ала
кәсіби даярлығын талап
етпейтін 7 шағын ауданы
аумағын абаттандыру мен
көгалдандыруда күнделікті
көмек көрсету - 27360
сағат
21
"Жастар" пәтер иелерінің
тұтыну кооперативі
Жұмыскердің алдын ала
кәсіби даярлығын талап
етпейтін 11 шағын ауданы
аумағын абаттандыру мен
көгалдандыруда күнделікті
көмек көрсету - 27360
сағат
22
"Родник" пәтер иелерінің
тұтыну кооперативі
Жұмыскердің алдын ала
кәсіби даярлығын талап
етпейтін 6 шағын ауданы
аумағын абаттандыру мен
көгалдандыруда күнделікті
көмек көрсету - 27360
сағат
23
"Орион-4" жауапкершілігі
шектеулі серіктестігі
Жұмыскердің алдын ала
кәсіби даярлығын талап
етпейтін 4 шағын ауданы
аумағын абаттандыру мен
көгалдандыруда күнделікті
көмек көрсету - 27360
сағат
24
"Байпас" жауапкершілігі
шектеулі серіктестігі
Жұмыскердің алдын ала
кәсіби даярлығын талап
етпейтін 2 шағын ауданы
аумағын абаттандыру мен
көгалдандыруда күнделікті
көмек көрсету - 27360
сағат
25
"Жасыл ел-2008"
жауапкершілігі шектеулі
серіктестігі
Жұмыскердің алдын ала
кәсіби даярлығын талап
етпейтін Жітіқара
қаласының аумағын
көгалдандыру мен
абаттандыруда күнделікті
көмек көрсету - 424992
сағат
26
Жеке кәсіпкер Руслан
Юрисович Мамедов
Жұмыскердің алдын ала
кәсіби даярлығын талап
етпейтін Жітіқара
қаласының аумағын жинауда
күнделікті көмек көрсету
- 27360 сағат