О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 22 декабря 2011 года № 407 "О бюджете Житикаринского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 22 мая 2012 года № 46. Зарегистрировано Управлением юстиции Житикаринского района Костанайской области 24 мая 2012 года № 9-10-182
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Житикаринского района на 2012-2014 годы" от 22 декабря 2011 года № 407 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 9-10-174, опубликовано 12 января 2012 года в газете "Житикаринские новости") следующие изменения и дополнение:
подпункты 1), 2), 4) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 2603064 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1240453 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 1500 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 8973 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1352138 тысяч тенге;
2) затраты – 2589966,4 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 36637 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 36637 тысяч тенге;";
в пункте 5 указанного решения:
подпункт 1) изложить в новой редакции:
"1) 8400 тысяч тенге – на укрепление материально-технической базы организаций образования;";
подпункт 4) исключить;
дополнить подпунктом 10) следующего содержания:
"10) 34683 тысячи тенге – на приобретение насосов для центральной городской котельной.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель
внеочередной сессии
Г. Зулхаирова
Секретарь
Житикаринского
районного маслихата
М. Кененбаева
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата Житикаринского района
________________ Г. Жидебаева
Приложение
к решению маслихата
от 22 мая 2012 года № 46
Приложение 1
к решению маслихата
от 22 декабря 2011 года № 407
Бюджет Житикаринского района
на 2012 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
НАИМЕНОВАНИЕ
I. Доходы

Мәслихаттың 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 407 "Жітіқара ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2012 жылғы 22 мамырдағы № 46 шешімі. Қостанай облысы Жітіқара ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 24 мамырда № 9-10-182 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексiнiң 109-бабына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Жітіқара ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 407 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-10-174 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 12 қаңтарда "Житикаринские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1), 2) және 4) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 2603064 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1240453 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1500 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 8973 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1352138 мың теңге;
2) шығындар – 2589966,4 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 36637 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 36637 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 5-тармағында:
1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) 8400 мың теңге – білім беру ұйымдарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға;";
4) тармақшасы алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 10) тармақшасымен толықтырылсын:
"10) 34683 мың теңге – орталық қалалық қазан үшін сорғыштарды сатып алуға.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессиясының төрағасы
Г. Зулхаирова
Жітіқара аудандық
мәслихатының хатшысы
М. Кененбаева
КЕЛІСІЛГЕН:
"Жітіқара ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
________________ Г. Жидебаева
2012 жылғы 22 мамырдағы
№ 46 мәслихат шешіміне қосымша
2011 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 407 мәслихат шешіміне 1-қосымша
Жітіқара ауданының 2012 жылға
арналған бюджеті
Санаты
Сома,
мың
теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
АТАУЫ
І. Кірістер