О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2011 года № 407 "О бюджете Житикаринского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 5 ноября 2012 года № 73. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 8 ноября 2012 года № 3878
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Житикаринского района на 2012-2014 годы" от 22 декабря 2011 года № 407 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 9-10-174, опубликовано 12 января 2012 года в газете "Житикаринские новости") следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 2687422,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1226575 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3805,9 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 78651 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 1378390,3 тысячи тенге;";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель внеочередной сессии,
секретарь Житикаринского
районного маслихата                        М. Кененбаева
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования акимата
Житикаринского района"
________________ Г. Жидебаева
Приложение 1
к решению маслихата
от 5 ноября 2012 года
№ 73
Приложение 1
к решению маслихата
от 22 декабря 2011 года
№ 407
Бюджет Житикаринского района на 2012 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Мәслихаттың 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 407 "Жітіқара ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2012 жылғы 5 қарашадағы № 73 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 8 қарашада № 3878 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексiнiң 106109-баптарына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Жітіқара ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 407 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-10-174 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 12 қаңтарда "Житикаринские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 2687422,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1226575 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3805,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 78651 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1378390,3 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның
төрайымы, Жітіқара аудандық
мәслихатының хатшысы                       М. Кененбаева
КЕЛІСІЛГЕН:
"Жітіқара ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_________________ Г. Жидебаева
2012 жылғы 5 қарашадағы № 73
мәслихат шешіміне
1-қосымша
2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 407
мәслихат шешіміне
1-қосымша
Жітіқара ауданының 2012 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сома,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер