О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 22 декабря 2011 года № 407 "О бюджете Житикаринского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 6 декабря 2012 года № 80. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 12 декабря 2012 года № 3935
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Житикаринского района на 2012-2014 годы" от 22 декабря 2011 года № 407 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 9-10-174, опубликовано 12 января 2012 года в газете "Житикаринские новости") следующие изменения и дополнение:
подпункты 1)2)3)5)6) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 2 680 827,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 226 575 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4 373,6 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 20 651 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 1 429 228,2 тысячи тенге;
2) затраты – 2 667 730,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 205 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 2 205 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – – 25 744,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 25 744,4 тысячи тенге.";
в пункте 5 указанного решения:
подпункты 2)3)11) изложить в новой редакции:
"2) 2 000 тысяч тенге – на установку автоматической пожарной сигнализации в школах;
3) 8 925 тысяч тенге – на укрепление материально-технической базы государственного коммунального предприятия "Житикаракоммунэнерго" государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Житикаринского района" акимата Житикаринского района;
11) 17 100 тысяч тенге – на ремонт кровли коммунального государственного учреждения "Милютинская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования акимата Житикаринского района".";
дополнить подпунктом 13) следующего содержания:
"13) 58 000 тысяч тенге – на компенсацию потерь доходов.";
подпункты 2)3)4)5)6)8)9) пункта 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"2) 1 878,2 тысячи тенге – для реализации мер социальной поддержки специалистов;
3) 9 633 тысячи тенге – на развитие сети дневного пребывания в медико-социальных учреждениях;
4) 26 699 тысяч тенге – на реализацию государственного общеобразовательного заказа в дошкольных организациях образования;

Мәслихаттың 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 407 "Жітіқара ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2012 жылғы 6 желтоқсандағы № 80 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 12 желтоқсанда № 3935 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексiнiң 109-бабына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Жітіқара ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 407 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-10-174 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 12 қаңтарда "Житикаринские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1)2)3)5)6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 2 680 827,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 226 575 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4 373,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 20 651 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1 429 228,2 мың теңге;
2) шығындар – 2 667 730,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 2 205 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 2 205 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – – 25 744,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 25 744,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағында:
2)3)11) тармақшалар жаңа редакцияда жазылсын:
"2) 2 000 мың теңге - мектептерде автоматтық өрт дабылын орнатуға;
3) 8 925 мың теңге - Жітіқара ауданы әкімдігінің "Жітіқара ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Житикаракоммунэнерго" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының материалдық – техникалық базасын нығайтуға;
11) 17 100 мың теңге – "Жітіқара ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Милютин орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жабынын жөндеуге.";
мынадай мазмұндағы 13) тармақшасымен толықтырылсын:
"13) 58 000 мың теңге – кірістер ысыраптарын өтеуге.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағының 2)3)4)5)6)8)9) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"2) 1 878,2 мың теңге - мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін;
3) 9 633 мың теңге - медициналық - әлеуметтік мекемелерде күндізгі болу желісін дамытуға;
4) 26 699 мың теңге - мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;

5) 8 188 тысяч тенге – на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
6) 16 332 тысячи тенге – на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
8) 535 тысяч тенге – на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам автономной организации образования "Назарбаев Интеллектуальные школы";
9) 75 тысяч тенге – на оказание жилищной помощи;
пункт 6-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"6-1. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в сумме 17 419,6 тысяч тенге, в том числе возврат в республиканский бюджет – 17 004,7 тысяч тенге, в областной бюджет – 414,9 тысяч тенге.";
пункт 6-2 исключить;
пункт 6-3 указанного решения изложить в новой редакции:
"6-3. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрен возврат бюджетных кредитов в республиканский бюджет в сумме 9 792 тысячи тенге и обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета в сумме 1,3 тысячи тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрено поступление бюджетного кредита из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистам в сумме 2 205 тысяч тенге.";
пункт 8 исключить;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель внеочередной сессии           Р. Шукманова
Секретарь Житикаринского
районного маслихата                        М. Кененбаева
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования акимата
Житикаринского района"
______________ Г. Жидебаева
Приложение
к решению маслихата
от 6 декабря 2012 года № 80
Приложение 1
к решению маслихата
от 22 декабря 2011 года № 407
Бюджет Житикаринского района на 2012 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
НАИМЕНОВАНИЕ
I. Доходы

5) 8 188 мың теңге - негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға;
6) 16 332 мың теңге - жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне;
8) 535 мың теңге - "Назарбаев зияткерлік мектептері" дербес білім беру ұйымдарының оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға;
9) 75 мың теңге - тұрғын үй көмегін көрсетуге;
көрсетілген шешімнің 6-1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6-1. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте нысаналы трансферттердің қайтарылуы 17 419,6 мың теңге, оның ішінде республикалық бюджетке – 17 004,7 мың теңге, облыстық бюджетке – 414,9 мың теңге сомасында қайтарылуы қарастырылғаны ескерілсін.";
6-2 тармағы алынып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 6-3 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6-3. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджетке бюджеттік кредиттердің қайтарылуы 9 792 мың теңге сомасында және жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету 1,3 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін республикалық бюджеттен 2 205 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттің түсімі қарастырылғаны ескерілсін.";
8-тармағы алынып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрағасы Р. Шукманова
Жітіқара аудандық
мәслихатының хатшысы М. Кененбаева
КЕЛІСІЛГЕН:
"Жітіқара ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_______________ Г. Жидебаева
2012 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 80 мәслихат шешіміне
қосымша
2011 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 407 мәслихат шешіміне
1-қосымша
Жітіқара ауданының 2012 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сома,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
АТАУЫ
І. Кірістер