О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 20 декабря 2011 года № 354 "О районном бюджете Камыстинского района Костанайской области на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 10 февраля 2012 года № 11. Зарегистрировано Управлением юстиции Камыстинского района Костанайской области 15 февраля 2012 года № 9-11-132
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1.Внести в решение маслихата "О районном бюджете Камыстинского района на 2012-2014 годы" от 20 декабря 2011 года № 354 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-11-131, официально опубликовано 6 января 2012 года в газете "Новый путь – Бозторгай") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Камыстинского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 1512854,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 458244,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3150,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1051460,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1565706,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 22236,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 24270,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 2034,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -75088,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 75088,0 тысяч тенге.";
абзац двенадцатый пункта 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 9987,0 тысяч тенге;";
дополнить указанное решение пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в следующих размерах:
в республиканский бюджет в сумме 6690,4 тысяч тенге;
в областной бюджет в сумме 1,0 тысяч тенге.";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.

Мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 354 "Қамысты ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2012 жылғы 10 ақпандағы № 11 шешімі. Қостанай облысы Қамысты ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 15 ақпанда № 9-11-132 тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 04 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының, 1-тармағының, 1) тармақшасына сәйкес, Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қамысты ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 354 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-11-131 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 6 қаңтардағы "Новый путь - Бозторғай" газетінде ресми жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қамысты ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 1512854,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 458244,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3150,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1051460,0 мың теңге;
2) шығындар – 1565706,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 22236,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 24270,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2034,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -75088,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 75088,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағының он екінші абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге - 9987,0 мың теңге сомасында;";
көрсетілген шешімнің 6-1-тармағы келесі мазмұнда жазылсын:
"6-1. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте мынадай мөлшерлерде нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін:
республикалық бюджетке 6690,4 мың теңге сомасында;
облыстық бюджетке 1,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула(села),
аульного(сельского) округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных
дорог в городах районного значения,
поселках, аулах(селах), аульных(сельских)
округах
Село Алтынсарино
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие
органы, выполняющие общие функции
государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка,аула (села),
аульного (сельского) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного
значения, поселка, аула (села), аульного
(сельского) округа
Село Дружба
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие
органы, выполняющие общие функции
государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка,аула (села),
аульного (сельского) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного
значения, поселка, аула (села), аульного
(сельского) округа
Жайылминский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие
органы, выполняющие общие функции
государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка,аула (села),
аульного (сельского) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного
значения, поселка, аула (села), аульного
(сельского) округа
04
Образование
2
Начальное общее, основное общее, среднее
общее образование
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся
до школы и обратно в аульной (сельской)
местности
Село Аралколь
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие
органы, выполняющие общие функции
государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка,аула (села),
аульного (сельского) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного
значения, поселка, аула (села), аульного
(сельского) округа
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
040
Реализация мероприятий для решения
вопросов обустройства аульных (сельских)
округов в реализацию мер по содействию
экономическому развитию регионов в рамках
Программы "Развитие регионов" за счет
целевых трансфертов из республиканского
бюджета
Село Пушкино
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие
органы, выполняющие общие функции
государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка,аула (села),
аульного (сельского) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного
значения, поселка, аула (села), аульного
(сельского) округа
04
Образование
2
Начальное общее, основное общее, среднее
общее образование
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся
до школы и обратно в аульной (сельской)
местности
Село Талдыколь
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие
органы, выполняющие общие функции
государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка,аула (села),
аульного (сельского) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного
значения, поселка, аула (села), аульного
(сельского) округа
022
Капитальные расходы государственного
органа
Бестобинский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие
органы, выполняющие общие функции
государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка,аула (села),
аульного (сельского) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного
значения, поселка, аула (села), аульного
(сельского) округа
022
Капитальные расходы государственного
органа
Село Ливановка
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие
органы, выполняющие общие функции
государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка,аула (села),
аульного (сельского) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного
значения, поселка, аула (села), аульного
(сельского) округа
022
Капитальные расходы государственного
органа
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
040
Реализация мероприятий для решения
вопросов обустройства аульных (сельских)
округов в реализацию мер по содействию
экономическому развитию регионов в рамках
Программы "Развитие регионов" за счет
целевых трансфертов из республиканского
бюджета
Богдановский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие
органы, выполняющие общие функции
государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка,аула (села),
аульного (сельского) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного
значения, поселка, аула (села), аульного
(сельского) округа
04
Образование
2
Начальное общее, основное общее, среднее
общее образование
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся
до школы и обратно в аульной (сельской)
местности
Свободненский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие
органы, выполняющие общие функции
государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка,аула (села),
аульного (сельского) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного
значения, поселка, аула (села), аульного
(сельского) округа
Уркашский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие
органы, выполняющие общие функции
государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка,аула (села),
аульного (сельского) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного
значения, поселка, аула (села), аульного
(сельского) округа
022
Капитальные расходы государственного
органа
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
040
Реализация мероприятий для решения
вопросов обустройства аульных (сельских)
округов в реализацию мер по содействию
экономическому развитию регионов в рамках
Программы "Развитие регионов" за счет
целевых трансфертов из республиканского
бюджета
Село Клочково
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие
органы, выполняющие общие функции
государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка,аула (села),
аульного (сельского) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного
значения, поселка, аула (села), аульного
(сельского) округа
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық)
округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде,
ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық)
округтерде автомобиль жолдарының жұмыс
істеуін қамтамасыз ету
Алтынсарин селосы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын
орындайтын өкiлдiк, атқарушы және басқа
органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық)
округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің қызметін
қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Дружба селосы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын
орындайтын өкiлдiк, атқарушы және басқа
органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық)
округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің қызметін
қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Жайылма селолық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын
орындайтын өкiлдiк, атқарушы және басқа
органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық)
округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің қызметін
қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта
білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық)
округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды
мектепке дейін тегін алып баруды және
кері алып келуді ұйымдастыру
Аралкөл селосы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын
орындайтын өкiлдiк, атқарушы және басқа
органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық)
округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің қызметін
қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елді-мекендерді абаттандыру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық)
округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру
13
Өзгелер
9
Өзгелер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық)
округ әкімінің аппараты
040
Республикалық бюджеттен нысаналы
трансферттер ретінде "Өңірлерді дамыту"
бағдарламасы шеңберінде өңірлердің
экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі
шараларды іске асыруда ауылдық (селолық)
округтарды жайластыру мәселелерін шешу
үшін іс-шараларды іске асыру
Пушкин селосы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын
орындайтын өкiлдiк, атқарушы және басқа
органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық)
округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің қызметін
қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта
білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық)
округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды
мектепке дейін тегін алып баруды және
кері алып келуді ұйымдастыру
Талдыкөл селосы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын
орындайтын өкiлдiк, атқарушы және басқа
органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық)
округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің қызметін
қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
Бестөбе селолық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын
орындайтын өкiлдiк, атқарушы және басқа
органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық)
округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің қызметін
қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
Ливанов селосы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын
орындайтын өкiлдiк, атқарушы және басқа
органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық)
округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің қызметін
қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
13
Өзгелер
9
Өзгелер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық)
округ әкімінің аппараты
040
Республикалық бюджеттен нысаналы
трансферттер ретінде "Өңірлерді дамыту"
бағдарламасы шеңберінде өңірлердің
экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі
шараларды іске асыруда ауылдық (селолық)
округтарды жайластыру мәселелерін шешу
үшін іс-шараларды іске асыру
Богданов селолық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын
орындайтын өкiлдiк, атқарушы және басқа
органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық)
округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің қызметін
қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта
білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық)
округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды
мектепке дейін тегін алып баруды және
кері алып келуді ұйымдастыру
Свободный селолық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын
орындайтын өкiлдiк, атқарушы және басқа
органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық)
округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің қызметін
қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Орқаш селолық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын
орындайтын өкiлдiк, атқарушы және басқа
органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық)
округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің қызметін
қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елді-мекендерді абаттандыру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық)
округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру
13
Өзгелер
9
Өзгелер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық)
округ әкімінің аппараты
040
Республикалық бюджеттен нысаналы
трансферттер ретінде "Өңірлерді дамыту"
бағдарламасы шеңберінде өңірлердің
экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі
шараларды іске асыруда ауылдық (селолық)
округтарды жайластыру мәселелерін шешу
үшін іс-шараларды іске асыру
Клочков селосы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын
орындайтын өкiлдiк, атқарушы және басқа
органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық)
округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің қызметін
қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елді-мекендерді абаттандыру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық)
округ әкімінің аппараты