О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 20 декабря 2011 года № 354 "О районном бюджете Камыстинского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 29 октября 2012 года № 76. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 5 ноября 2012 года № 3867
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Камыстинского района на 2012-2014 годы" от 20 декабря 2011 года № 354 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-11-131, опубликовано 6 января 2012 года в газете "Новый путь - Бозторгай") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Камыстинского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 1528138,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 476467,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4539,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 388,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1046744 тысяч тенге;
2) затраты – 1580990,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 27090,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 29124,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2034,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 79942,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 79942,0 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктами 6-26-3 следующего содержания:
"6-2. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрен возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов в сумме 5264,0 тысяч тенге.";
"6-3. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрено обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета в сумме 2,1 тысяч тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа Камыстинского района на 2012 год в сумме 0,0 тысяч тенге.";

Мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 354 "Қамысты ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы"
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2012 жылғы 29 қазандағы № 76 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 5 қарашада № 3867 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қамысты ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 354 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-11-131 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 6 қаңтарда "Новый путь - Бозторғай" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қамысты ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 1528138,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 476467,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4539,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 388,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1046744,0 мың теңге;
2) шығындар – 1580990,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 27090,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 29124,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2034,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 79942,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 79942,0 мың теңге.";
көрсетілген шешім келесі мазмұндағы 6-26-3 тармақтарымен толықтырылсын:
"6-2. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте 5264,0 мың теңге сомасында мақсатына сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару көзделгені ескерілсін.";
"6-3. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету 2,1 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Қамысты ауданының жергілікті атқарушы органының 2012 жылға арналған резерві 0,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";

123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула(села),
аульного(сельского ) округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных
дорог в городах районного значения, поселках,
аулах(селах), аульных(сельских) округах
Село Алтынсарино
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие
органы, выполняющие общие функции
государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка,аула (села),
аульного (сельского ) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
Село Дружба
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие
органы, выполняющие общие функции
государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка,аула (села),
аульного (сельского ) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде,
ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық)
округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін
қамтамасыз ету
Алтынсарин селосы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын
орындайтын өкiлдiк, атқарушы және басқа
органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің аппараты
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық)
округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
Дружба селосы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын
орындайтын өкiлдiк, атқарушы және басқа
органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің аппараты
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық)
округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елді мекендерді абаттандыру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің аппараты