О районном бюджете Камыстинского района на 2013-2015 годы
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 19 декабря 2012 года № 90. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 29 декабря 2012 года № 3971. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Камыстинского района Костанайской области от 8 января 2014 года № 1-10/2)
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Камыстинского района Костанайской области от 08.01.2014 № 1-10/2).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Камыстинского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 1781900,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 495242,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 7026,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1279632,7 тысяч тенге;
2) затраты – 1823405,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 32889,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 36561,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 3672,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 9486,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 9486,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -83879,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 83879,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 12.12.2013 № 163 (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Утвердить в районном бюджете на 2013 год объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в районный бюджет, в сумме 869954,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета:
1) на укрепление материально-технической базы объектов коммунальной собственности - 9149,0 тысяч тенге.
4. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрено поступление сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 19260,0 тысяч тенге;
на реализацию Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011-2020 годы в сумме 8194,0 тысяч тенге, в том числе:

Қамысты ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы № 90 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 29 желтоқсанда № 3971 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2014 жылғы 8 қаңтардағы № 1-10/2 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 08.01.2014 № 1-10/2 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қамысты ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 1781900,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 495242,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 7026,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1279632,7 мың теңге;
2) шығындар – 1823405,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 32889,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 36561,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3672,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 9486,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 9486,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -83879,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 83879,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 12.12.2013 № 163 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін субвенциялар көлемі 869954,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімі көзделгені ескерілсін:
1) коммуналдық меншік объектілерінің материалдық-техникалық базасын нығайтуға – 9149,0 мың теңге.
4. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен мынадай мөлшерлерде ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларының түсімі көзделгені ескерілсін:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 19260,0 мың теңге сомасында;
Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға 8194,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:

на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 8194,0 тысяч тенге;
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 9096,0 тысяч тенге;
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе в сумме 4788,0 тысяч тенге;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования в сумме 7594,0 тысяч тенге;
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 30476,7 тысяч тенге;
на реализацию мер социальной поддержки специалистов в сумме 6054,0 тысяч тенге;
на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" в сумме 11543,0 тысяч тенге;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому в сумме 79,0 тысяч тенге;
на увеличение штатной численности местных исполнительных органов в сумме 3445,0 тысяч тенге, в том числе акиматам сельских округов в сумме 1888,0 тысяч тенге, отделу сельского хозяйства в сумме 1557,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 18.02.2013 № 100 (вводится в действие с 01.01.2013); с изменениями, внесенными решениями маслихата Камыстинского района Костанайской области от 15.07.2013 № 127; от 22.10.2013 № 151; от 12.12.2013 № 163 (вводится в действие с 01.01.2013).
5. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрено поступление бюджетных кредитов из республиканского бюджета в следующих размерах:
на реализацию мер социальной поддержки специалистов в сумме 36561,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 с изменением, внесенным решением маслихата Камыстинского района Костанайской области от 22.10.2013 № 151 (вводится в действие с 01.01.2013).
6. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрен целевой текущий трансферт в вышестоящий бюджет на компенсацию потерь областного бюджета в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий, в сумме 2131,0 тысяч тенге.
6-1. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрен возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов в следующих размерах:
в республиканский бюджет в сумме 355,1 тысяч тенге;
в областной бюджет в сумме 0,1 тысяч тенге.

негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға 8194,0 мың теңге сомасында;
жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп - ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражатын төлеуге 9096,0 мың теңге сомасында;
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға - 4788,0 мың теңге сомасында;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейiнгi білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға 7594,0 мың теңге сомасында;
эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге – 30476,7 мың теңге сомасында;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға 6054,0 мың теңге сомасында;
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға 11543,0 мың теңге сомасында;
үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге 79,0 мың теңге сомасында;
жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға 3445,0 мың теңге сомасында, соның ішінде селолық округ әкімдіктеріне 1888,0 мың теңге сомасында, ауыл шаруашылығы бөліміне 1557,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 18.02.2013 № 100 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 15.07.2013 № 127; 22.10.2013 № 151;  12.12.2013 № 163 шешімдерімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен мынадай мөлшерлерде бюджеттік кредиттер түсімі көзделгені ескерілсін:
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға 36561,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. 5-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 22.10.2013 № 151 шешімдерімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты облыстық бюджеттің шығындарын өтеу бойынша жоғары тұрған бюджетке 2131,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
6-1. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте мынадай мөлшерлерде пайдаланбаған (толық пайдаланбаған) нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін:
республикалық бюджетке 355,1 мың теңге сомасында;
облыстық бюджетке 0,1 мың теңге сомасында.

Сноска. Решение дополнено пунктом 6-1 в соответствии с решением маслихата Камыстинского района Костанайской области от 18.02.2013 № 100 (вводится в действие с 01.01.2013).
6-2. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрено обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета в сумме 18,5 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-2 в соответствии с решением маслихата Камыстинского района Костанайской области от 22.10.2013 № 151 (вводится в действие с 01.01.2013).
7. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрено поступление средств из областного бюджета, в том числе:
1) целевые трансферты на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах - 30 000,0 тысяч тенге.
8. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрено поступление средств из республиканского бюджета, в том числе:
1) целевые трансферты на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах - 270 000,0 тысяч тенге.
9. Утвердить резерв местного исполнительного органа Камыстинского района на 2013 год в сумме 3400,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 22.10.2013 № 151 (вводится в действие с 01.01.2013).
10. Учесть в затратах бюджета района на 2013 год затраты Фонда всеобщего обязательного среднего образования по программе "Общеобразовательное обучение" в размере не менее 1 процента от затрат на текущее содержание.
11. Учесть в затратах бюджета района на 2013 год повышение на 25 процентов окладов и тарифных ставок специалистам сферы социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в аульной (сельской) местности.
12. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2013 год, согласно приложению 4.
13. Утвердить перечень бюджетных программ аульных (сельских) округов, согласно приложению 5.
14. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель
очередной четвертой
сессии районного маслихата                 Б. Козлов
Секретарь
Камыстинского
районного маслихата                        Б. Рахимжанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата Камыстинского района"
________________ К. Нуржанова
Приложение 1
к решению маслихата
от 19 декабря 2012 года № 90
Бюджет Камыстинского района
на 2013 год

Ескерту. Шешім 6-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 18.02.2013 № 100 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
6-2. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсетуіне 18,5 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 6-2-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 22.10.2013 № 151 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен қаражаттар түсімінің көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау жүйесін дамытуға нысаналы трансферттер – 30000,0 мың теңге.
8. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен қаражаттар түсімінің көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау жүйесін дамытуға нысаналы трансферттер – 270000,0 мың теңге.
9. Қамысты ауданы жергілікті атқарушы органының 2013 жылға арналған резерві 3400,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 22.10.2013 № 151 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2013 жылға арналған аудан бюджетінің шығындарында "Жалпы білім беру" бағдарламасы бойынша ағымдағы ұстауға арналған шығындарынан 1 пайыздан кем емес мөлшерде жалпыға бірдей міндетті орта білім беру қорының шығындары ескерілсін.
11. 2013 жылға арналған аудан бюджетінің шығындарында ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт салалары мамандарына 25 пайызға жалақылар мен тарифтік ставкаларды арттыру ескерілсін.
12. 2013 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процессінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
13. Ауылдық (селолық) округтердің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
14. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
кезекті төртінші
сессиясының төрағасы                       Б. Козлов
Қамысты аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б. Рақымжанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қамысты ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
___________________ К. Нұржанова
Мәслихаттың
2012 жылғы 19 желтоқсандағы
№ 90 шешіміне 1-қосымша
Қамысты ауданының 2013
жылға арналған бюджеті

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
04
Образование
2
Начальное, основное среднее, общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономического развития регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Село Алтынсарино
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономического развития регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Село Дружба
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономического развития регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Жайылминский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
04
Образование
2
Начальное, основное среднее, общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономического развития регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Село Аралколь
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
Село Талдыколь
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Бестобинский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
Село Ливановка
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономического развития регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Богдановский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
04
Образование
2
Начальное, основное среднее, общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2
Коммунальное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
3
Елді-мекендерді көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13
Басқалар
9
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске іске асыру
Алтынсарин селосы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
13
Басқалар
9
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске іске асыру
Дружба селосы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
3
Елді-мекендерді көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
13
Басқалар
9
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске іске асыру
Жайылма селолық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
3
Елді-мекендерді көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
13
Басқалар
9
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске іске асыру
Аралкөл селосы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
3
Елді-мекендерді көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
Талдыкөл селосы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Бестөбе селолық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Ливанов селосы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
3
Елді-мекендерді көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
13
Басқалар
9
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске іске асыру
Богданов селолық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2
Коммуналдық шаруашылық
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты