О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 15 декабря 2011 года № 420 "О районном бюджете Карабалыкского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 6 апреля 2012 года № 34. Зарегистрировано Управлением юстиции Карабалыкского района Костанайской области 12 апреля 2012 года № 9-12-182. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 2 мая 2013 года № 2-20/61)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 02.05.2013 № 2-20/61).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Карабалыкского района на 2012-2014 годы" от 15 декабря 2011 года № 420 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-12-172, опубликовано 5 января 2012 года в районной газете "Айна") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Карабалыкского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 2574322,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 578680,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 7776,8 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 29222,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1958644,0 тысячи тенге;
2) затраты – 2578101,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 19129,2 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 21843,2 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2714,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 7400,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 7400,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -30307,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 30307,8 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 8-1 следующего содержания:
"8-1. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета, в том числе:
на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда;
на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры.";
приложения 123 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.

Мәслихаттың 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 420 "Қарабалық ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2012 жылғы 6 сәуірдегі № 34 шешімі. Қостанай облысы Қарабалық ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 12 сәуірде № 9-12-182 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2013 жылғы 2 мамырдағы № 2-20/61 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 02.05.2013 № 2-20/61 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қарабалық ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 420 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-12-172 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 5 қаңтарда "Айна" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарабалық ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2574322,8 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 578680,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 7776,8 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 29222,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1958644,0 мың теңге;
2) шығындар – 2578101,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 19129,2 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 21843,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 2714,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 7400,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 7400,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті)– -30307,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 30307,8 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 8-1 тармақпен толықтырылсын:
"8-1. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен дамуға арналған нысаналы ағымдағы трансферттердің түсімдері қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
мемлекеттік коммуналдық тұрғын-үй қорының тұрғын-үйін жобалау, құрылыс және (немесе) сатып алу үшін;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, орналастыру және (немесе) сатып алу үшін.";
көрсетілген шешімнің 123-қосымшалары осы шешімнің 12,  3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.