Об определении оптимальных сроков начала и завершения посевных работ и сроков предоставления заявки на включение в список получателей субсидий в 2012 году
Постановление акимата Карасуского района Костанайской области от 24 апреля 2012 года № 117. Зарегистрировано Управлением юстиции Карасуского района Костанайской области 14 мая 2012 года № 9-13-150. Утратило силу - постановлением акимата Карасуского района Костанайской области от 2 ноября 2012 года № 345
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карасуского района Костанайской области от 02.11.2012 № 345.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 10 Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221, на основании заключения научной организации с учетом сложившихся погодно-климатических условий года акимат Карасуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить следующие оптимальные сроки начала и завершения посевных работ на территории Карасуского района в 2012 году по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур:
1) зерновые культуры с 15 мая по 5 июня;
2) масличные культуры с 18 мая по 30 мая;
3) кормовые культуры (за исключением многолетних трав посева прошлых лет) с 30 апреля по 15 июля;
4) кукуруза на силос с 15 мая по 31 мая;
5) картофель с 10 мая по 31 мая;
6) овощные культуры с 25 апреля по 10 июня.
2. Определить сроки предоставления заявки на включение в список получателей субсидий с 20 мая по 5 июня 2012 года.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                А. Сейфуллин
СОГЛАСОВАНО:
Начальник коммунального
государственного учреждения
"Отдел предпринимательства
и сельского хозяйства акимата
Карасуского района"
______________ Е. Балжакаев

2012 жылы егіс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдерін және субсидия алушылардың тізіміне қосуға өтінімдерді ұсыну мерзімдерін белгілеу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 24 сәуірдегі № 117 қаулысы. Қостанай облысы Қарасу ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 14 мамырда № 9-13-150 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 2 қарашадағы № 345 қаулысымен
РҚАО ескертпесі:
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 2012.11.02 № 345 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекітілген, Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасының 10-тармағына сәйкес, ғылыми ұйымның қорытындысы негiзiнде жылдың қалыптасқан ауа райы-климаттық жағдайын ескере отырып Қарасу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша 2012 жылы Қарасу ауданының аумағында егiс жұмыстарының басталуы мен аяқталуының мынадай оңтайлы мерзiмдерi белгiленсін:
1) дәнді дақылдар 15 мамырдан бастап 5 маусымға дейін;
2) майлы дақылдар 18 мамырдан бастап 30 мамырға дейін;
3) жемшөптік дақылдар (өткен жылдардағы көпжылдық шөптерден басқа) 30 сәуірден бастап 15 шілдеге дейін;
4) сүрлемдік жүгері 15 мамырдан бастап 31 мамырға дейін;
5) картоп 10 мамырдан бастап 31 мамырға дейін;
6) көкөніс дақылдар 25 сәуірден бастап 10 маусымға дейін.
2. Субсидия алушылардың тізіміне қосуға өтінімдерді ұсыну мерзімдері 2012 жылғы 20 мамырдан бастап 5 маусымға дейін деп белгіленсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А. Сейфуллин
КЕЛІСІЛДІ:
"Қарасу ауданы әкімдігінің кәсіпкерлік
және ауыл шаруашылығы бөлімі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесінің
бастығы
_______________ Е. Балжақаев