О внесении изменений в решение маслихата от 20 декабря 2011 года № 498 "О районном бюджете Костанайского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 22 мая 2012 года № 37. Зарегистрировано Управлением юстиции Костанайского района Костанайской области 25 мая 2012 года № 9-14-175
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Костанайского района на 2012-2014 годы" от 20 декабря 2011 года № 498 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-14-165, опубликовано 12 января 2012 года в газете "Арна") следующие изменения:
подпункты 1)2)4) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы - 4441694,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 1901179,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 1100,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 80000,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 2459415,0 тысяч тенге;
2) затраты - 4585033,4 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 5600,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 5600,0 тысяч тенге;";
пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы в сумме 8994,0 тысячи тенге, в том числе:
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 8194,0 тысячи тенге;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей- инвалидов, обучающихся на дому в сумме 800,0 тысяч тенге.";
пункт 15 указанного решения изложить в новой редакции:
"15. Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на укрепление материально-технической базы организаций образования в сумме 4200,0 тысяч тенге.";
пункт 20 указанного решения изложить в новой редакции:
"20. Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на развитие массового спорта и национальных видов спорта в сумме 34584,0 тысячи тенге.";
пункт 24 указанного решения изложить в новой редакции:
"24. Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из областного бюджета на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах в сумме 7025,0 тысяч тенге, в том числе:

Мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 498 "Қостанай ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2012 жылғы 22 мамырдағы № 37 шешімі. Қостанай облысы Қостанай ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 25 мамырда № 9-14-175 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қостанай ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 498 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-14-165 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 12 қаңтарда "Арна" газетінде жарияланды) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1)2)4) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер - 4441694,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 1901179,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 1100,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 80000,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша - 2459415,0 мың теңге;
2) шығындар - 4585033,4 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операция бойынша сальдо - 5600,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 5600,0 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде Қазақстан Республикасындағы 2011-2020 жылдарға арналған білім беруді дамытудың мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға республикалық бюджеттен 8994,0 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
негізгі орта және жалпы білім беру мемлекеттік мекемелеріндегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтауға 8194,0 мың теңге сомасында;
үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге 800,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 15-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"15. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде білім беру ұйымдарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға 4200,0 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 20-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"20. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен ұлттық спортты және бұқаралық спорт түрлерiн дамытуға ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімдері 34584,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 24-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"24. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде селолық елді мекендерде сумен жабдықтау жүйесін дамытуға 7025,0 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен дамытуға ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:

на реконструкцию системы водоснабжения в селе Жамбыл в сумме 7025,0 тысяч тенге.";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель внеочередной
сессии Костанайского
районного маслихата                        С. Байгабулов
Секретарь Костанайского
районного маслихата                        А. Досжанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов" акимата
Костанайского района
_______ З. Кенжегарина
Приложение 1
к решению маслихата

Жамбыл селосындағы сумен жабдықтау жүйесін қайта жаңғыртуға 7025,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қостанай аудандық
мәслихатының
кезектен тыс
сессиясының төрағасы                       С. Байгабулов
Қостанай аудандық
мәслихатының хатшысы                       А. Досжанов
КЕЛІСІЛДІ:
Қостанай ауданы
әкімдігінің "Экономика
және қаржы бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_______ З. Кенжегарина
Мәслихаттың