О внесении изменений в постановление акимата от 6 апреля 2011 года № 209 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций
Постановление акимата Костанайского района Костанайской области от 8 мая 2012 года № 284. Зарегистрировано Управлением юстиции Костанайского района Костанайской области 12 июня 2012 года № 9-14-176. Утратило силу постановлением акимата Костанайского района Костанайской области от 22 декабря 2015 года № 747
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайского района Костанайской области от 22.12.2015 № 747 (вступает в силу после его подписания).
В соответствии с подпунктами 5-5), 5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Законом Республики Казахстан от 15 февраля 2012 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам службы пробации" акимат Костанайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" от 6 апреля 2011 года № 209 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-14-149, опубликовано 13 мая 2011 года в газете "Арна") следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в новой редакции: "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций";
пункт 1 указанного постановления изложить в новой редакции:
"1. Установить квоту рабочих мест для:
1) лиц состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы в размере одного процента от общей численности рабочих мест;
2) несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере одного процента от общей численности рабочих мест.".
Пункт 2 указанного постановления изложить в новой редакции:
"2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ" акимата Костанайского района обеспечить направление лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций для трудоустройства на рабочие места в соответствии с квотой.".

"Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарға және интернат ұйымдарының кәмелетке толмаған түлектерге жұмыс орындарына квотасын белгілеу туралы" әкімдіктің 2011 жылғы 6 сәуірдегі № 209 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы 2012 жылғы 8 мамырдағы № 284 қаулысы. Қостанай облысы Қостанай ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 12 маусымда № 9-14-176 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 747 қаулысымен
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен пунктуациясы сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 22.12.2015 № 747 қаулысымен (оған қол қойылғаннан кейін күшіне енеді).
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5-5) және 5-6) тармақшаларына, "Пробация қызметі мәселелері жөніндегі Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 15 ақпандағы Заңына сәйкес, Қостанай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарға және интернат ұйымдарының кәмелетке толмаған түлектерге жұмыс орындарына квотасын белгілеу туралы" әкімдіктің 2011 жылғы 6 сәуірдегі № 209 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің тіркелімінде мемлекеттік тіркеу 2011 жылғы 4 мамырда 9-14-149 нөмірімен тіркелген, "Арна" газетінде 2011 жылдың 13 мамырда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының атауы жаңа редакцияда шығарылсын: "Қылмыстық-атқару инспекциясының пробация қызметінде есепте тұрған тұлғаларға, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарға және интернат ұйымдарының кәмелетке толмаған түлектерге жұмыс орындарына квота белгілеу туралы";
көрсетілген қаулының 1-тармағы жаңа редакцияда шығарылсын:
"1. Жұмыс орындар квотасы:
1) Қостанай ауданының жалпы жұмыс орындар санынан бір пайыз көлемінде қылмыстық-атқару инспекциясының пробация қызметінде есепте тұрған тұлғалар, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар;
2) интернат ұйымдарының кәмелетке толмаған түлектері үшін белгіленсін.".
Көрсетілген қаулының 2-тармағы жаңа редакцияда шығарылсын:
"2. Қостанай ауданы әкімдігінің "Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі, квотаға сәйкес жұмыс орындарға орналастыру үшін, қылмыстық-атқару инспекциясының пробация қызметінде есепте тұрған тұлғаларды, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және интернат ұйымдарының кәмелетке толмаған түлектерін квотаға сәйкес жұмыс орындарына жұмысқа орналастыру үшін жіберуді қамтамасыз етсін.".

2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Костанайского района                       А. Ахметжанов

2. Осы қаулы оны алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай
ауданының әкімі                            А. Ахметжанов