Об утверждении перечня работодателей по организации социальных рабочих мест на 2012 год
Постановление акимата Тарановского района Костанайской области от 1 февраля 2012 года № 71. Зарегистрировано Управлением юстиции Тарановского района Костанайской области 22 февраля 2012 года № 9-18-160. Утратило силу - Постановлением акимата Тарановского района Костанайской области от 14 мая 2012 года № 216
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Тарановского района Костанайской области от 14.05.2012 № 216.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-4) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Тарановского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень работодателей по организации социальных рабочих мест на 2012 год.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                А. Бондаренко
Приложение
к постановлению акимата
от 1 февраля 2012 года № 71
Перечень работодателей по организации социальных рабочих мест на 2012 год
п/п
Наименование
работодателя
Профес-
сия
(долж-
ность)
Количество
органи-
зуемых
социальных
рабочих
мест
Размер
месячной
заработ-
ной
платы
Продол-
житель-
ность
работы
в
месяцах
Размер
месячной
заработной
платы,
который будет
компенсирован
из средств
государствен-
ного бюджета
1
2
3
4
5
6
7
1
Индивидуальный
предприни-
матель
Мощенко Александр
Александрович
диспет-
чер
4
40000
тенге
12
первые 6
месяцев -
20000 тенге;
вторые 3
месяца –
12000 тенге;
оставшиеся 3
месяца - 6000
тенге.
водитель
4
40000
тенге
12
техничка
1
32000
тенге
12
первые 6
месяцев –
16000 тенге;
вторые 3
месяца –
9600 тенге;
оставшиеся 3
месяца - 4800
тенге.
2
Товарищество с
ограниченной
ответствен-
ностью
«Животно-
водческий
комплекс
"Ленинское"
вете-
ринарный
врач
1
40000
тенге
12
первые 6
месяцев -
20000 тенге;
вторые 3
месяца –
12000 тенге;
оставшиеся 3
месяца - 6000
тенге.
рабочий
по уходу
за
живот-
ными
7
40000
тенге
12
охранник
3
40000
тенге
12
водитель
4
40000 тенге
12
3
Индивидуальный
предприни-
матель
Паньков Игорь
Григорьевич
водитель
4
40000
тенге
12
первые 6
месяцев -
20000 тенге;
вторые 3
месяца -
12000 тенге;
оставшиеся 3
месяца - 6000
тенге.
диспет-
чер
4
40000
тенге
12
4
Индивидуальный
предприни-
матель
Нурахметов
Толеген
Тулебаевич
разно-
рабочий
2
40000
тенге
12
первые 6
месяцев -
20000 тенге;
вторые 3
месяца –
12000 тенге;
оставшиеся 3
месяца - 6000
тенге.
5
Индивидуальный
предприни-
матель
Маженова
Салима
продавец
3
30000
тенге
12
первые 6
месяцев -
15000 тенге;
вторые 3
месяца –
9000 тенге;
оставшиеся 3
месяца - 4500
тенге.
охранник
1
30000
тенге
12
техничка
1
30000
тенге
12
официант
2
30000
тенге
12
6
Индивидуальный
предприни-
матель
"Лятиф"
водитель
2
40000
тенге
12
первые 6
месяцев -
20000 тенге;
вторые 3
месяца –
12000 тенге;
оставшиеся 3
месяца - 6000
тенге.
слесарь
2
40000
тенге
12
разнорабо-чий
3
40000
тенге
12
техничка
1
40000
тенге
12
7.
Индивидуальный
предприни-
матель
Назаренко
Сергей
Владимирович
водитель
4
40000
тенге
12
первые 6
месяцев -
20000 тенге;
вторые 3
месяца –
12000 тенге;
оставшиеся 3
месяца - 6000
тенге.
8.
Индивидуальный
предприни-
матель
Холостова
Лариса
Владимировна
кондитер
2
40000
тенге
12
первые 6
месяцев -
20000 тенге;
вторые 3
месяца –
12000 тенге;
оставшиеся 3
месяца - 6000
тенге.
бухгал-
тер
2
40000
тенге
12
повар
4
40000
тенге
12
продавец
3
40000
тенге
12
разно-
рабочий
1
40000
тенге
12
9.
Индивидуальный
предприни-
матель
Темирбаев
Каким
водитель
3
40000
тенге
12
первые 6
месяцев -
20000 тенге;
вторые 3
месяца –
12000 тенге;
оставшиеся 3
месяца - 6000
тенге.
диспет-
чер
2
40000
тенге
12
10
Индивидуальный
предприни-
матель
Бойченко
Наталья
Александровна
продавец
1
32000
тенге
12
первые 6
месяцев -
16000 тенге;
вторые 3
месяца –
9600 тенге;
оставшиеся 3
месяца - 4800
тенге.
11
Индивидуальный
предприни-
матель
Горн Лариса Викторовна
продавец
3
32000
тенге
12
первые 6
месяцев -
16000 тенге;
вторые 3
месяца –
9600 тенге;
оставшиеся 3
месяца - 4800
тенге.
разно-
рабочий
1
32000
тенге
12
12
Товарищество с
ограниченной
ответствен-
ностью
"Содружество
2008"
рабочий
по
благоу-
стройст-
ву
населен-
ных
пунктов
30
26158
тенге
6
13079 тенге.
рабочий
полигона
3
26158
тенге
6
13
Индивидуальный
предприни-
матель
Наурзбеков
Базарбек
Бакенович
водитель
2
40000
тенге
12
первые 6 месяцев - 20000 тенге;
вторые 3 месяца – 12000 тенге;

2012 жылға арналған әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру бойынша жұмыс берушілердің тізбесін бекіту туралы
Қостанай облысы Таран ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 1 ақпандағы № 71 қаулысы. Қостанай облысы Таран ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 22 ақпанда № 9-18-160 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Таран ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 14 мамырдағы № 216 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Таран ауданы әкімдігінің 2012.05.14 № 216 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы Заңы 31-бабының 1-тармағы 13) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 7-бабының 5-4) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес Таран ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2012 жылға арналған әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру бойынша жұмыс берушілердің тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А. Бондаренко
Аудан әкімдігінің
2012 жылғы 1 ақпандағы
№ 71 қаулысына қосымша
2012 жылға арналған әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру бойынша жұмыс берушілердің тізбесі
р/р
Жұмыс
берушінің
атауы
Кәсібі
(қызметі)
Ұйымдасты-
рылатын
әлеуметтік
жұмыс
орындары-
ның саны
Айлық
жалақының
көлемі
Айлық
жұмыстың
ұзақтығы
Мемлекеттік
бюджет
қаражатынан
өтелетін
айлық
жалақының
көлемі
1
2
3
4
5
6
7
1
Александр
Александрович
Мощенко
жеке кәсіпкер
диспетчер
4
40000
теңге
12
алғашқы 6
айда -
20000
теңге;
кейінгі 3
айда -
12000
теңге;
қалған 3
айда –
6000 теңге.
жүргізуші
4
40000
теңге
12
жиысты-
рушы
1
32000
теңге
12
алғашқы 6 айда - 16000 теңге;
кейінгі 3 айда -
9600 теңге;
қалған 3 айда -
4800 теңге.
2
"Ленинское"
мал
шаруашылық
кешені"
жауапкер-
шілігі
шектеулі
серіктестігі
мал
дәрігері
1
40000
теңге
12
алғашқы 6
айда -
20000
теңге;
кейінгі 3
айда -
12000
теңге;
қалған 3
айда - 6000
теңге.
малдарды
күту
бойынша
жұмысшы
7
40000
теңге
12
күзетші
3
40000
теңге
12
жүргізуші
4
40000 теңге
12
3
Игорь
Григорьевич
Паньков
жеке кәсіпкер
жүргізуші
4
40000
теңге
12
алғашқы 6
айда -
20000
теңге;
кейінгі 3
айда -
12000
теңге;
қалған 3
айда - 6000
теңге
диспетчер
4
40000
теңге
12
4
Төлеген
Төлебайұлы
Нұрахметов
жеке кәсіпкер
әр түрлі
жұмыстағы
адам
2
40000
теңге
12
алғашқы 6
айда -
20000
теңге;
кейінгі 3
айда -
12000
теңге;
қалған 3
айда -
6000 теңге.
5
Сәлима
Маженова
жеке кәсіпкер
сатушы
3
30000
теңге
12
алғашқы 6
айда -
15000
теңге;
кейінгі 3
айда -
9000 теңге;
қалған 3
айда -
4500 теңге.
күзетші
1
30000
теңге
12
жиысты-
рушы
1
30000
теңге
12
даяшы
2
30000
теңге
12
6
"Лятиф"
жеке кәсіпкер
жүргізуші
2
40000
теңге
12
алғашқы 6
айда -
20000
теңге;
кейінгі 3
айда -
12000
теңге;
қалған 3
айда - 6000
теңге
темірші
2
40000
теңге
12
әр түрлі
жұмыстағы
адам
3
40000
теңге
12
жиысты-
рушы
1
40000
теңге
12
7
Сергей
Владимирович
Назаренко
жеке кәсіпкер
жүргізуші
4
40000
теңге
12
алғашқы 6
айда -
20000
теңге;
кейінгі 3
айда -
12000
теңге;
қалған 3
айда - 6000
теңге
8
Лариса
Владимировна
Холостова
жеке кәсіпкер
кондитер
2
40000
теңге
12
алғашқы 6
айда -
20000
теңге;
кейінгі 3
айда -
12000
теңге;
қалған 3
айда -
6000 теңге.
есепші
2
40000
теңге
12
аспазшы
4
40000
теңге
12
сатушы
3
40000
теңге
12
әр түрлі
жұмыстағы
адам
1
40000
теңге
12
9
Кәкім
Темірбаев
жеке кәсіпкер
жүргізуші
3
40000
теңге
12
алғашқы 6
айда -
20000
теңге;
кейінгі 3
айда -
12000
теңге;
қалған 3
айда - 6000
теңге
диспетчер
2
40000
теңге
12
10
Наталья
Александровна
Бойченко
жеке кәсіпкер
сатушы
1
32000
теңге
12
алғашқы 6
айда -
16000
теңге;
кейінгі 3
айда -
9600 теңге;
қалған 3
айда -
4800 теңге
11
Лариса
Викторовна
Горн
жеке кәсіпкер
сатушы
3
32000
теңге
12
алғашқы 6
айда -
16000
теңге;
кейінгі 3
айда -
9600 теңге
қалған 3
айда -
4800 теңге.
әр түрлі
жұмыстағы
адам
1
32000
теңге
12
12
"Содружество
2008"
жауапкерші-
лігі шектеулі
серіктестігі
елді
мекенді
абаттан-
дыру
бойынша
жұмысшы
30
26158
теңге
6
13079
теңге.
полигон
жұмысшысы
3
26158
теңге
6
13
Базарбек
Бакенұлы
Наурзбеков
жеке кәсіпкер
жүргізуші
2
40000
теңге
12
алғашқы 6
айда -
20000
теңге;
кейінгі 3
айда -
12000
теңге;
қалған 3
айда -
6000 теңге
14
Сәуле
Дүсенқызы
Есетова
жеке кәсіпкер
бармен
2
32000
теңге
12
алғашқы 6
айда -
16000
тенге;
кейінгі 3
айда -
9600 теңге;
қалған 3
айда -
4800 теңге
аспазшы
2
32000
теңге
12
15
Виталий
Анатольевич
Мицих
жеке кәсіпкер
құрылысшы
6
40000
теңге
12
алғашқы 6
айда -
20000
теңге;
кейінгі 3
айда -
12000
теңге;