О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2011 года № 422 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Тарановского района Костанайской области от 25 мая 2012 года № 33. Зарегистрировано Управлением юстиции Тарановского района Костанайской области 25 мая 2012 года № 9-18-171
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете на 2012-2014 годы" от 21 декабря 2011 года № 422 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-18-154, опубликовано 12 января 2012 года в районной газете "Маяк") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 287 979,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 145 829,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4 335,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 520,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 137 295,0 тысяч тенге;
2) затраты – 2 289 155,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 26 452,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 29 128,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 676,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 30 000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -57 628,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 57 628,3 тысяч тенге.";
пункт 10-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"10-1. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2012 год в сумме 5 507,4 тысяч тенге.";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель седьмой, внеочередной сессии  А. Мадибаев
Секретарь районного маслихата              С. Жолдыбаев
СОГЛАСОВАНО
Начальник
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
акимата Тарановского района"
_______________ В. Ересько
Приложение 1
к решению маслихата
от 16 мая 2012 года № 33
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2011 года № 422
Районный бюджет на 2012 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I
I. Доходы

Мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 422 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2012 жылғы 25 мамырдағы № 33 шешімі. Қостанай облысы Таран ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 25 мамырда № 9-18-171 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "2012–2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 422 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-18-154 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 12 қаңтарда "Шамшырақ" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімінің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2012–2014 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 287 979,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 145 829,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4 335,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 520,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1 137 295,0 мың теңге;
2) шығындар – 2 289 155,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 26 452,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 29 128,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 676,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 30 000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -57 628,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 57 628,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 10-1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"10-1. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2012 жылға арналған резерві 5 507,4 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жетінші, кезектен тыс
сессиясының төрағасы                       А. Мәдибаев
Аудандық мәслихаттың хатшысы               С. Жолдыбаев
КЕЛІСІЛДІ
"Таран ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
__________________ В. Ересько
Мәслихаттың
2012 жылғы 25 мамырдағы
№ 33 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 422 шешіміне 1-қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сома,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
I. Кірістер