О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2011 года № 422 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Тарановского района Костанайской области от 31 июля 2012 года № 44. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 8 августа 2012 года № 9-18-174
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете на 2012-2014 годы" от 21 декабря 2011 года № 422 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-18-154, опубликовано 12 января 2012 года в районной газете "Маяк") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 292 242,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 144 829,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4 335,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 520,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 141 558,1 тысяч тенге;
2) затраты – 2 291 079,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 26 448,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 29 124,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 676,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 32 339,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -57 624,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 57 624,3 тысяч тенге.";
пункт 2-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"2-1. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрен возврат целевых трансфертов и бюджетных кредитов в следующих размерах:
целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета в сумме 6 749,3 тысяч тенге, целевых трансфертов, выделенных из областного бюджета в сумме 2 313,3 тысяч тенге;
бюджетных кредитов, выделенных из республиканского бюджета в сумме 4,0 тысяч тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Учесть, что на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета, в том числе:
1) на укрепление материально-технической базы объектов образования в сумме 8 400 тысяч тенге;
2) на установку автоматической пожарной сигнализации в школах в сумме 5 656,1 тысяч тенге;
3) на изготовление технических паспортов на объекты кондоминиума в сумме 644 тысяч тенге;
4) на материально-техническое оснащение объектов коммунальной собственности в сумме 6 500 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 422 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2012 жылғы 31 шілдедегі № 44 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 8 тамызда № 9-18-174 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "2012–2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 422 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-18-154 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 12 қаңтарда "Шамшырақ" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімінің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2012–2014 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 292 242,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 144 829,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4 335,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1 520,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1 141 558,1 мың теңге;
2) шығындар – 2 291 079,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 26 448,0 мың теңге, оның ішінде: бюджеттік кредиттер – 29 124,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 676,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 32 339,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -57 624,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 57 624,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімінің 2-1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2-1. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте мынадай мөлшерлерде нысаналы трансферттердің және бюджеттік кредиттердің қайтарылуы көзделгені ескертілсін:
республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы трансферттер 6749,3 мың теңге сомасында, облыстық бюджеттен бөлінген нысаналы трансферттер 2 313,3 мың теңге сомасында;
республикалық бюджеттен бөлінген бюджеттік кредиттер 4,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімінің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2012 жылға облыстық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) білім беру объектілерінің материалдық-техникалық базасын нығайтуға 8 400 мың теңге сомасында;
2) мектептерде автоматты өрт дабылын орнатуға 5 656,1 мың теңге сомасында;
3) кондоминиум объектілеріне техникалық паспорттар дайындауға 644 мың теңге сомасында;
4) коммуналдық меншік объектілерін материалдық-техникалық жарақтандыруға 6 500 мың теңге сомасында;