О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2011 года № 422 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Тарановского района Костанайской области от 23 ноября 2012 года № 74. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 30 ноября 2012 года № 3908
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете на 2012-2014 годы" от 21 декабря 2011 года № 422 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-18-154, опубликовано 12 января 2012 года в районной газете "Маяк") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 299 324,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 144 129,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5 035,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 520,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 148 640,3 тысяч тенге;
2) затраты – 2 296 361,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 72 123,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 74 799,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 676,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 34 139,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -103 299,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 103 299,3 тысяч тенге.";
пункт 10-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"10-1. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2012 год в сумме 7 732,1 тысяч тенге.";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель пятнадцатой
внеочередной сессии                        И. Сероус
Секретарь районного маслихата              С. Жолдыбаев
СОГЛАСОВАНО
Начальник
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
акимата Тарановского района"
________________ В. Ересько
Приложение 1
к решению маслихата
от 23 ноября 2012 года № 74
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2011 года № 422
Районный бюджет на 2012 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

Мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 422 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2012 жылғы 23 қарашадағы № 74 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 30 қарашада № 3908 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "2012–2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 422 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-18-154 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 12 қаңтарда "Шамшырақ" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2012–2014 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 299 324,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 144 129,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 5 035,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1 520,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1 148 640,3 мың теңге;
2) шығындар – 2 296 361,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 72 123,0 мың теңге, оның ішінде: бюджеттік кредиттер – 74 799,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 676,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 34 139,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -103 299,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 103 299,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімінің 10-1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"10-1. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2012 жылға арналған резерві 7 732,1 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Он бесінші кезектен тыс
сессиясының төрайымы                       И. Сероус
Аудандық мәслихаттың хатшысы               С. Жолдыбаев
КЕЛІСІЛДІ
"Таран ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_________________ В. Ересько
Мәслихаттың
2012 жылғы 23 қарашадағы
№ 74 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 422 шешіміне 1-қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сома,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
І. Кірістер