О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 21 декабря 2011 года № 441 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 10 февраля 2012 года № 15. Зарегистрировано Управлением юстиции Узункольского района Костанайской области 16 февраля 2012 года № 9-19-170. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Узункольского района Костанайской области от 17 апреля 2013 года № 77)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Узункольского района Костанайской области от 17.04.2013 № 77).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете на 2012-2014 годы" от 21 декабря 2011 года № 441 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-19-167, опубликовано 19 января 2012 года в газете "Нұрлы жол") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Узункольского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 1841965,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 380056,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1782,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3400,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1456727,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1880084,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 18746,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 21843,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3097,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -56865,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 56865,9 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в следующих размерах:
в республиканский бюджет в сумме 8260,6 тысяч тенге;
в областной бюджет в сумме 79,0 тысяч тенге.";
абзац второй пункта 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 8 151,0 тысяча тенге;";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.

Мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 441 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2012 жылғы 10 ақпандағы № 15 шешімі. Қостанай облысы Ұзынкөл ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 16 ақпанда № 9-19-170 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2013 жылғы 17 сәуірдегі № 77 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 17.04.2013 № 77 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 441 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-19-167 тіркелген, 2012 жылғы 19 қаңтарда "Нұрлы жол" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2012-2014 жылдарға арналған Ұзынкөл ауданының аудандық бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1841965,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 380056,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1782,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 3400,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1456727,0 мың теңге;
2) шығындар – 1880084,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 18746,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 21843,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 3097,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -56865,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 56865,9 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 3-1 тармақпен толықтырылсын:
"3-1. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте мынадай мөлшерлерде нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін:
республикалық бюджетке 8260,6 мың теңге сомасында;
облыстық бюджетке 79,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағының екінші абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге 8151,0 мың теңге сомасында;";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.