О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2011 года № 441 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 12 апреля 2012 года № 24. Зарегистрировано Управлением юстиции Узункольского района Костанайской области 16 апреля 2012 года № 9-19-174. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Узункольского района Костанайской области от 17 апреля 2013 года № 77)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Узункольского района Костанайской области от 17.04.2013 № 77).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете на 2012-2014 годы" от 21 декабря 2011 года № 441 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-19-167, опубликовано 19 января 2012 года в газете "Нұрлы жол") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Узункольского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 2181438,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 380056,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1782,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3400,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1796 200,0 тысяч тенге;
2) затраты – 2219557,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 21173,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 24270,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3097,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -59292,9 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 59292,9 тысячи тенге.";
пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в том числе:
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 8151,0 тысяча тенге;
для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 5233,0 тысячи тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования 9241,0 тысяча тенге;
на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011–2020 годы в сумме 12291,0 тысяча тенге;

Мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 441 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2012 жылғы 12 сәуірдегі № 24 шешімі. Қостанай облысы Ұзынкөл ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 16 сәуірде № 9-19-174 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2013 жылғы 17 сәуірдегі № 77 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 17.04.2013 № 77 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 441 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-19-167 тіркелген, 2012 жылғы 19 қаңтарда "Нұрлы жол" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2012-2014 жылдарға арналған Ұзынкөл ауданының аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2181438,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 380056,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1782,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 3400,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1796200,0 мың теңге;
2) шығындар – 2219557,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 21173,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 24270,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 3097,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -59292,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 59292,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түсімінің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге 8151,0 мың теңге сомасында;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 5233,0 мың теңге сомасында;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім тапсырысын іске асыруға 9241,0 мың теңге сомасында;
Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға 12291,0 мың теңге сомасында;

на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 4784,0 тысячи тенге;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования в сумме 10254,0 тысячи тенге;
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам Автономной организации образования "Назарбаев Интеллектуальные школы" в сумме 1325,0 тысяч тенге.";
пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрено поступление средств из республиканского бюджета, в том числе:
бюджетных кредитов местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 24270,0 тысяч тенге;
целевого трансферта на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сумме 577876,0 тысяч тенге.";
приложения 123 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель пятой очередной
сессии Узункольского
районного маслихата                        А. Искенова
Секретарь Узункольского
районного маслихата                        В. Вербовой
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Отдел финансов Узункольского района"
_______________________ Б. Займулдынова
Начальник бюджетного отдела
государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Узункольского района"
_______________________ Г. Бобрешова
Приложение 1
к решению маслихата
от 12 апреля 2012 года № 24
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2011 года № 441
Районный бюджет на 2012 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне 4784,0 мың теңге сомасында;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға 10254,0 мың теңге сомасында;
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" дербес білім ұйымының оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға 1325,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен қаражаттар түсімінің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
жергілікті атқарушы органдарға мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер 24270,0 мың теңге сомасында;
сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға нысаналы трансферт 577876,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 123-қосымшалар осы шешімнің 123-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұзынкөл аудандық
мәслихатының, кезекті бесінші
сессиясының төрайымы                       А. Искенова
Ұзынкөл аудандық
мәслихатының хатшысы                       В. Вербовой
КЕЛІСІЛДІ:
"Ұзынкөл ауданының қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесі, бастық
_________________ Б. Займулдынова
"Ұзынкөл ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесі,
бюджет бөлімінің бастығы
_________________ Г. Бобрешова
Мәслихаттың 2012 жылғы
12 сәуірдегі № 24 шешіміне
1-қосымша
Мәслихаттың 2011 жылғы
21 желтоқсандағы № 441 шешіміне
1-қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер