О районном бюджете на 2013-2015 годы
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 19 декабря 2012 года № 70. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 декабря 2012 года № 3959
В соответствии со статьей 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" от 23 января 2001 года, Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Узункольского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 858 626,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 417 403,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 6 067,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 156,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 430 000,3 тысяч тенге;
2) затраты – 1 898 210,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 14 754,2 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 19 193,2 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4 439,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 54 338,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 54 338,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 12.12.2013 № 161 (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в сумме 1084900,0 тысяч тенге.
Бюджетные изъятия из районного бюджета в областной бюджет не предусмотрены.
3. Предусмотреть в районном бюджете на 2013 год поступления трансфертов в областной бюджет в связи с упразднением ревизионной комиссии Узункольского районного маслихата в сумме 2131,0 тысяча тенге.
3-1. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в следующих размерах:
в республиканский бюджет в сумме 1211,6 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением маслихата Узункольского района Костанайской области от 18.02.2013 № 85 (вводится в действие с 01.01.2013).
3-2. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрен возврат бюджетных кредитов в сумме 1,0 тысяча тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-2 в соответствии с решением маслихата Узункольского района Костанайской области от 04.07.2013 № 121 (вводится в действие с 01.01.2013).

2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы № 70 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 28 желтоқсанда № 3959 тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ұзынкөл ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 858 626,3 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 417 403,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6 067,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 5 156,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1 430 000,3 мың теңге;
2) шығындар – 1 898 210,8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 14 754,2 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 19 193,2 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 4 439,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 54 338,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 54 338,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 12.12.2013 № 161 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 1084900,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Облыстық бюджетке аудандық бюджеттен бюджеттік алымдар қарастырылмаған.
3. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте Ұзынкөл аудандық мәслихатының тексеру комиссиясының таратылуына байланысты облыстық бюджетке 2131,0 мың теңге сомасында трансферттер түсімі қарастырылсын.
3-1. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте мынадай мөлшерлерде нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін:
республикалық бюджетке 1211,6 мың теңге сомасында.
Ескерту. Шешімі 3-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 18.02.2013 № 85 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
3-2. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте 1,0 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешімі 3-2-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 04.07.2013 № 121 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).

4. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на укрепление материально-технической базы объектов коммунальной собственности в сумме 6096,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 21.10.2013 № 144 (вводится в действие с 01.01.2013).
4-1. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на содержание и укрепление материально-технической базы организаций образования в сумме 1000,0 тысяч тенге.
Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением маслихата Узункольского района Костанайской области от 21.10.2013 № 144 (вводится в действие с 01.01.2013).
5. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрено поступление целевого трансферта на развитие из областного бюджета на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах в сумме 63341,0 тысяча тенге.
6. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в том числе:
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 29 819,3 тысяч тенге;
на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов в сумме 4 904,0 тысячи тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 14 555,0 тысяч тенге;
на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011–2020 годы в сумме 4 537,0 тысяч тенге;
на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 6 407,0 тысяч тенге;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования в сумме 8 865,0 тысяч тенге;
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе в сумме 5136,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 12.12.2013 № 161 (вводится в действие с 01.01.2013).
7. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрено поступление средств из республиканского бюджета на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" в сумме 18981,0 тысяча тенге.
8. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрено поступление средств из республиканского бюджета на реализацию Программы занятости 2020, в том числе целевых текущих трансфертов:

4. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен коммуналдық меншік объектілерінің материалдық-техникалық базасын нығайтуға 6096,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 21.10.2013 № 144 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
4-1. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен білім беру ұйымдарын күтіп ұстауға және материалдық-техникалық базасын нығайтуға 1000,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешімі 4-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 21.10.2013 № 144 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау жүйесін дамытуға 63341,0 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттер түсімінің қарастырылғаны ескерілсін.
6. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге 29 819,3 мың теңге сомасында;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға 4 904,0 мың теңге сомасында;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 14 555,0 мың теңге сомасында;
Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға 4 537,0 мың теңге сомасында;
жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне 6 407,0 мың теңге сомасында;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға 8 865,0 мың теңге сомасында;
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға 5 136,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 12.12.2013 № 161 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға 18981,0 мың теңге сомасында қаражат түсімінің қарастырылғаны ескерілсін.
8. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын іске асыруға республикалық бюджеттен қаражаттар, оның ішінде ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің қарастырылғаны ескерілсін:

на обеспечение центров занятости населения в сумме 8341,0 тысяча тенге;
на переподготовку и повышение квалификации кадров в сумме 1448,0 тысяч тенге;
на частичное субсидирование заработной платы в сумме 2269,0 тысяч тенге;
на молодежную практику в сумме 1786,0 тысяч тенге.
9. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрено поступление средств из республиканского бюджета, в том числе:
бюджетных кредитов местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 19193,2 тысячи тенге;
целевого трансферта на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах в сумме 153037,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 21.10.2013 № 144 (вводится в действие с 01.01.2013).
10. Утвердить резерв местного исполнительного органа Узункольского района на 2013 год в сумме 2286,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 21.10.2013 № 144 (вводится в действие с 01.01.2013).
11. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2013 год, согласно приложению 4.
12. Утвердить бюджетные программы поселка, села, сельского округа на 2013 год, согласно приложению 5.
Сноска. Пункт 12 в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 21.10.2013 № 144 (вводится в действие с 01.01.2013).
13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель
13-ой очередной сессии,
секретарь Узункольского
районного маслихата                        В. Вербовой
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
"Отдел финансов Узункольского района"
___________________ Б. Займулдынова
Начальник
государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Узункольского района"
_______________ Н. Абдрахманова
Приложение 1
к решению маслихата
от 19 декабря 2012 года № 70
Районный бюджет на 2013 год

халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге 8341,0 мың теңге сомасында;
кадрларды қайта дайындау және біліктілігін арттыруға 1448,0 мың теңге сомасында;
жалақыны ішінара субсидиялауға 2269,0 мың теңге сомасында;
жастар тәжірибесіне 1786,0 мың теңге сомасында.
9. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен қаражаттар түсімі қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
жергілікті атқарушы органдарға мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер 19193,2 мың теңге сомасында;
ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау жүйесін дамытуға нысаналы трансферт 153037,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 21.10.2013 № 144 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. Ұзынкөл ауданы жергілікті атқарушы органының 2013 жылға арналған резерві 2286,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 21.10.2013 № 144 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. 2013 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
12. 2013 жылға арналған ауылдық, ауылдың округтің бюджеттік бағдарламалары 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 21.10.2013 № 144 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
13. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
13-ші кезекті сессиясының
төрағасы, Ұзынкөл аудандық
мәслихатының хатшысы                       В. Вербовой
КЕЛІСІЛДІ:
"Ұзынкөл ауданының қаржы
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_____________ Б. Займулдынова
"Ұзынкөл ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_____________ Н. Абдрахманова
Мәслихаттың
2012 жылғы 19 желтоқсандағы
№ 70 шешіміне 1-қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджеті

464
Отдел образования района (города областного
значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 5
к решению маслихата
от 19 декабря 2012 года № 70
Бюджетные программы поселка, села, сельского округа на 2013 год
Сноска. Приложение 5 в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 21.10.2013 № 144 (вводится в действие с 01.01.2013).
Исполнительный
орган -
администратор
программ,
распределитель
лимитов
Код
Бюджетная программа
1
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Бауманского
сельского округа
Узункольского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима
района в городе, города
районного значения,
поселка, села,
сельского округа
2
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Ершовского
сельского округа
Узункольского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима
района в городе, города
районного значения,
поселка, села, сельского
округа
13-9-123-040
Реализация мер
по содействию
экономическому развитию
регионов в рамках
Программы "Развитие
регионов"
3
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Киевского
сельского округа
Узункольского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима
района в городе, города
районного значения,
поселка, села, сельского
округа
4
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Карлмаркского
сельского округа
Узункольского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима
района в городе, города
районного значения,
поселка, села, сельского
округа
5
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Кировского
сельского округа
Узункольского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима
района в городе, города
районного значения,
поселка, села, сельского
округа
6
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Суворовского
сельского округа
Узункольского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима
района в городе, города
районного значения,
поселка, села, сельского
округа
7
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Узункольского
сельского округа
Узункольского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима
района в городе, города
районного значения,
поселка, села, сельского
округа
07-3-123-011
Благоустройство
и озеленение населенных
пунктов
13-9-123-040
Реализация мер
по содействию
экономическому развитию
регионов в рамках
Программы "Развитие
регионов"
8
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Федоровского
сельского округа
Узункольского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима
района в городе, города
районного значения,
поселка, села, сельского
округа
9
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Чапаевского
сельского округа
Узункольского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима
района в городе, города
районного значения,
поселка, села, сельского
округа
10
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
села Троебратское
Узункольского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима
района в городе, города
районного значения,
поселка, села, сельского
округа
13-9-123-040
Реализация мер
по содействию
экономическому развитию
регионов в рамках
Программы "Развитие
регионов"
11
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Куйбышевского
сельского округа
Узункольского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима
района в городе, города
районного значения,
поселка, села, сельского
округа
12
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Новопокровского
сельского округа
Узункольского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима
района в городе, города
районного значения,
поселка, села, сельского
округа
04-2-123-005
Организация бесплатного
подвоза учащихся до
школы и обратно в
сельской местности
13
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Петропавловского
сельского округа
Узункольского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима
района в городе, города
районного значения,
поселка, села, сельского
округа
14
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Пресногорьковского
сельского округа
Узункольского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима
района в городе, города
районного значения,
поселка, села, сельского
округа
04-2-123-005
Организация бесплатного
подвоза учащихся до
школы и обратно в
сельской местности
13-9-123-040
Реализация мер
по содействию
экономическому развитию
регионов в рамках
Программы "Развитие
регионов"
15
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Российского
сельского округа
Узункольского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима
района в городе, города
районного значения,
поселка, села, сельского
округа
16
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
села Ряжское
Узункольского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима
района в городе, города
районного значения,
поселка, села, сельского
округа

464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім
бөлімі
003
Жалпы білім беру
Мәслихаттың
2012 жылғы 19 желтоқсандағы
№ 70 шешіміне 5-қосымша
2013 жылға арналған кенттің, ауылдың, ауылдық округтің бюджеттік бағдарламалары
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 21.10.2013 № 144 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атқарушы орган бағдарламалар әкімшісі, лимиттер таратушылар
Код
Бюджеттік бағдарлама
1
"Ұзынкөл ауданы Бауман селолық округінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
2
"Ұзынкөл ауданы Ершов селолық округінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
13-9-123-040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске іске асыру
3
"Ұзынкөл ауданы Киев селолық округінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
4
"Ұзынкөл ауданы Карлмаркс селолық округінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
5
"Ұзынкөл ауданы Киров селолық округінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
6
"Ұзынкөл ауданы Суворов селолық округінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7
"Ұзынкөл ауданы Ұзынкөл селолық округінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
07-3-123-011
Елдi мекендердi абаттандыру мен көгалдандыру
13-9-123-040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске іске асыру
8
"Ұзынкөл ауданы Федоров селолық округінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9
"Ұзынкөл ауданы Чапаев селолық округінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10
"Ұзынкөл ауданы Троебрат селосының әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
13-9-123-040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске іске асыру
11
"Ұзынкөл ауданы Куйбышев селолық округінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
12
"Ұзынкөл ауданы Новопокров селолық округінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
04-2-123-005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
13
"Ұзынкөл ауданы Петропавл селолық округінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
14
"Ұзынкөл ауданы Пресногорьков селолық округінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
04-2-123-005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
13-9-123-040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
15
"Ұзынкөл ауданы Россия селолық округінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
16
"Ұзынкөл ауданының Ряжский селосы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер