О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XL сессия, IV созыв) от 6 декабря 2011 года N 404/40 "Об областном бюджете на 2012 - 2014 годы"
Решение маслихата Павлодарской области от 14 января 2012 года N 411/41. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 17 января 2012 года N 3198. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Павлодарской области от 03 сентября 2014 года N 1-11/560)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Павлодарской области от 03.09.2014 N 1-11/560).
В соответствии с пунктом 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 декабря 2011 года N 1428 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2012 - 2014 годы" Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата (XL сессия, IV созыв) от 6 декабря 2011 года N 404/40 "Об областном бюджете на 2012 - 2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3193, опубликованное в газете "Сарыарка самалы" от 22 декабря 2011 года N 146, в газете "Звезда Прииртышья" от 22 декабря 2011 года N 146) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "55535077" заменить цифрами "79373126";
цифры "35946436" заменить цифрами "59784485";
в подпункте 2) цифры "55339394" заменить цифрами "78970516";
в подпункте 3):
цифры "- 610194" заменить цифрами "4442648";
дополнить абзацем следующего содержания:
"бюджетные кредиты – 5052842 тысячи тенге,";
в подпункте 4):
в абзаце первом цифры "453672" заменить цифрами "766172";
в абзаце втором цифры "453672" заменить цифрами "766172";
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"дефицит бюджета – -4806210 тысяч тенге;";
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"финансирование дефицита бюджета – 4806210 тысяч тенге.";
в пункте 8:
в абзаце втором цифры "293370" заменить цифрами "602514";
дополнить абзацем следующего содержания:
"191175 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах.";

Облыстық мәслихаттың (IV сайланған XL сессиясы) 2011 жылғы 6 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 404/40 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2012 жылғы 14 қаңтардағы N 411/41 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 17 қаңтарда N 3198 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облыстық мәслихаты аппарат басшысының 2014 жылғы 03 қыркүйектегі N 1-11/560 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облыстық мәслихаты аппарат басшысының 03.09.2014 N 1-11/560 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабы 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының "2012 - 2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңын іске асыру туралы" N 1428  қаулысына сәйкес, Павлодар облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Облыстық мәслихаттың (IV сайланған XL сессиясы) 2011 жылғы 6 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 404/40 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3193 тіркелген, 2011 жылғы 22 желтоқсандағы "Сарыарқа самалы" газетінің N 146, 2011 жылғы 22 желтоқсандағы "Звезда Прииртышья" газетінің N 146 жарияланған) N 404/40 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"55535077" деген сандар "79373126" деген сандармен ауыстырылсын;
"35946436" деген сандар "59784485" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "55339394" деген сандар "78970516" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшада "-610194" деген сандар "4442648" деген сандармен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"бюджеттік кредиттер – 5052842 мың теңге,";
4) тармақшада:
бірінші абзацтағы "453672" деген сандар "766172" деген сандармен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "453672" деген сандар "766172" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақша мына редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығы – -4806210 мың теңге;";
6) тармақша мына редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру – 4806210 мың теңге.";
8 тармақта:
екінші абзацтағы "293370" деген сандар "602514" деген сандармен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"191175 мың теңге – ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйесін дамытуға.";

решение дополнить пунктами 8-18-28-3 следующего содержания:
"8-1. Установить на 2012 год объемы целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, передаваемых по транзитным областным программам бюджетам районов и городов областного значения, в следующих размерах:
1731649 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
513213 тысяч тенге – на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
110619 тысяч тенге – на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
230090 тысяч тенге – на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
54999 тысяч тенге – на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому;
14585 тысяч тенге – на введение стандартов специальных социальных услуг;
470168 тысяч тенге – на реализацию мероприятий Программы занятости 2020;
35187 тысяч тенге – на оказание жилищной помощи;
55495 тысяч тенге – на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов;
287876 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;
87725 тысяч тенге – на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города);
30951 тысяча тенге – на решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов".
8-2. Установить на 2012 год объемы целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета, передаваемых по транзитным областным программам бюджетам районов и городов областного значения, в следующих размерах:
586000 тысяч тенге – на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда;
891500 тысяч тенге – на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
1031377 тысяч тенге – на строительство и (или) приобретение жилья и развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020;
2554335 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах;
1735751 тысяча тенге – на развитие системы водоснабжения и водоотведения;
793527 тысяч тенге – на развитие теплоэнергетической системы.
8-3. Предусмотреть в областном бюджете на 2012 год кредитование бюджетов районов и городов областного значения:
3429000 тысяч тенге – на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья;
500000 тысяч тенге – на проведение ремонта общего имущества объектов кондоминиум;
354342 тысячи тенге – для реализации мер социальной поддержки специалистов.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

шешім мына мазмұндағы 8-18-28-3 тармақтармен толықтырылсын:
"8-1. 2012 жылға транзиттік облыстық бағдарламалар бойынша республикалық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттердің көлемдері  мына мөлшерде белгіленсін:
1731649 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;
513213 мың теңге – мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаттары үшін үстемақы мөлшерін арттыруға;
110619 мың теңге – негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу құрал-жабдықтарымен жарақтандыруға;
230090 мың теңге – қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) қамтамасыз етуге ай сайын ақшалай қаражат төлеуге;
54999 мың теңге – үйде оқытылатын мүгедек балаларды құрал-жабдықтармен, бағдарламалық жинақпен қамтамасыз етуге;
14585 мың теңге – арнайы әлеуметтік қызмет көрсету стандарттарын енгізуге;
470168 мың теңге – Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға;
35187 мың теңге – тұрғын үй көмегін көрсетуге;
55495 мың теңге – мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға;
287876 мың теңге – эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге;
87725 мың теңге – аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуге;
30951 мың теңге – "Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға ауылдық (селолық) округтерді жайғастыру мәселелерін шешуге.
8-2. 2012 жылға транзиттік облыстық бағдарламалар бойынша республикалық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттерінің көлемдері мына мөлшерде белгіленсін:
586000 мың теңге – мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға;
891500 мың теңге – инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайғастыруға және (немесе) сатып алуға;
1031377 мың теңге – Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға;
2554335 мың теңге – ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйесін дамытуға;
1735751 мың теңге – сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға;
793527 мың теңге – жылу энергетика жүйесін дамытуға.
8-3. 2012 жылға арналған облыстық бюджетте аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерін мына көлемдерде кредиттеу ескерілсін:
3429000 мың теңге – тұрғын үйді жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға;
500000 мың теңге – кондоминиум объектілерінің жалпы мүлігіне жөндеу жүргізуге;
354342 мың теңге – мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2 244 862
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1 731 649
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
513 213
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
4 335 807
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
1 581 234
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 295 393
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
285 841
261
Управление образования области
2 754 573
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1 001 131
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
1 621 186
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
110 619
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
21 637
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
3 769 615
253
Управление здравоохранения области
225 525
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
225 525
261
Управление образования области
3 544 090
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
3 319 693
025
Подготовка специалистов в организациях послесреднего образования
120 578
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
50 000
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
53 819
5
Переподготовка и повышение квалификации специалистов
918 077
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
40 573
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
40 573
253
Управление здравоохранения области
3 904
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
3 904
261
Управление образования области
873 600

2 244 862
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 731 649
045
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
513 213
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
4 335 807
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
1 581 234
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 295 393
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
285 841
261
Облыстың білім басқармасы
2 754 573
003
Арнайы білім беру оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1 001 131
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
1 621 186
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
110 619
063
Республикалық бюджеттен  берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
21 637
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
3 769 615
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
225 525
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
225 525
261
Облыстың білім басқармасы
3 544 090
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
3 319 693
025
Орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
120 578
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту және қайта жабдықтау
50 000
047
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының өндірістік оқыту шеберлеріне өндірістік оқытуды ұйымдастырғаны үшін қосымша ақы белгілеу
53 819
5
Мамандарды қайта даярлау және бiлiктiлiгiн арттыру
918 077
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
40 573
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
40 573
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
3 904
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
3 904
261
Облыстың білім басқармасы
873 600

052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
873 600
9
Прочие услуги в области образования
1 238 553
261
Управление образования области
1 238 553
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
67 726
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
33 873
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
44 742
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
328 348
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
149 219
013
Капитальные расходы государственного органа
2 000
029
Методическая работа
63 183
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
230 090
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
54 999
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
264 373
05
Здравоохранение
17 631 625
1
Больницы широкого профиля
20 501
253
Управление здравоохранения области
20 501
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения
20 501
2
Охрана здоровья населения
459 481
253
Управление здравоохранения области
459 481
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
224 605
006
Услуги по охране материнства и детства
141 256
007
Пропаганда здорового образа жизни
92 671
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
949
3
Специализированная медицинская помощь
7 247 716
253
Управление здравоохранения области
7 247 716
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
4 321 216
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами

052
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
873 600
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
1 238 553
261
Облыстың білім басқармасы
1 238 553
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
67 726
004
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
33 873
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
44 742
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
328 348
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
149 219
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 000
029
Әдістемелік жұмыс
63 183
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
230 090
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
54 999
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
264 373
05
Денсаулық сақтау
17 631 625
1
Кең бейiндi ауруханалар
20 501
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
20 501
004
Денсаулық сақтау саласындағы орталық уәкілетті орган сатып алатын медициналық қызметтерді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
20 501
2
Халықтың денсаулығын қорғау
459 481
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
459 481
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
224 605
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
141 256
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
92 671
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
949
3
Мамандандырылған медициналық көмек
7 247 716
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
7 247 716
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, жүйкесінің бұзылуынан және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
4 321 216
019
Туберкулезбен аурыратындарды туберкулез ауруларына қарсы препараттармен қамтамасыз ету

012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
80 800
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
463 039
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов в реабилитационных центрах
69 091
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
96 346
261
Управление образования области
847 016
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
821 363
037
Социальная реабилитация
25 653
2
Социальная помощь
120 596
256
Управление координации занятости и социальных программ области
120 596
003
Социальная поддержка инвалидов
120 596
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
694 869
256
Управление координации занятости и социальных программ области
669 107
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
73 452
007
Капитальные расходы государственного органа
545
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
98
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
14 585
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
110 259
037
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий  Программы занятости 2020
470 168
265
Управление предпринимательства и промышленности области
25 762
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
25 762
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
7 869 752
1
Жилищное хозяйство
2 544 064
256
Управление координации занятости и социальных программ области
35 187
041
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам  районов (городов областного значения) на оказание жилищной помощи
35 187
271
Управление строительства области
2 508 877
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда

012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
80 800
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
463 039
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
69 091
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
96 346
261
Облыстың білім басқармасы
847 016
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
821 363
037
Әлеуметтік сауықтандыру
25 653
2
Әлеуметтiк көмек
120 596
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
120 596
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
120 596
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
694 869
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
669 107
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
73 452
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
545
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
98
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
14 585
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
110 259
037
Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттері
470 168
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
25 762
018
Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
25 762
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
7 869 752
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2 544 064
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
35 187
041
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін тұрғын үй көмегін беруге арналған ағымдағы нысаналы трансферттер
35 187
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 508 877
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері

586 000
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
891 500
056
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья и развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
1 031 377
2
Коммунальное хозяйство
5 325 688
271
Управление строительства области
2 745 510
058
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
2 554 335
059
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
191 175
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 580 178
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
36 052
010
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 735 751
012
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
602 514
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
205 861
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
3 979 225
1
Деятельность в области культуры
1 493 523
262
Управление культуры области
1 277 023
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры
41 181
003
Поддержка культурно-досуговой работы
457 164
005
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
189 665
007
Поддержка театрального и музыкального искусства
229 613
011
Капитальные расходы государственного органа
1 300
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
358 100
271
Управление строительства области
216 500
042
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие объектов культуры
216 500
2
Спорт
1 716 497
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
1 716 497
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере туризма, физической культуры и спорта
42 368
003
Проведение спортивных соревнований на областном уровне
49 209
004
Подготовка и участие членов областных сборных команд по различным видам спорта на республиканских и международных спортивных соревнованиях

586 000
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
891 500
056
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 031 377
2
Коммуналдық шаруашылық
5 325 688
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 745 510
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
2 554 335
059
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
191 175
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 580 178
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық үй-шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 052
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 735 751
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен  жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
602 514
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
205 861
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiк
3 979 225
1
Мәдениет саласындағы қызмет
1 493 523
262
Облыстың мәдениет басқармасы
1 277 023
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41 181
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
457 164
005
Тарихи-мәдени мұралардың сақталуын және олардың қол жетімді болуын қамтамасыз ету
189 665
007
Театр және музыка өнерін қолдау
229 613
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 300
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
358 100
271
Облыстың құрылыс басқармасы
216 500
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мәдениет объектілерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
216 500
2
Спорт
1 716 497
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
1 716 497
001
Жергілікті деңгейде туризм, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 368
003
Облыстық деңгейде спорт жарыстарын өткізу
49 209
004
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша облыстық құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың республикалық және халықаралық спорт жарыстарына қатысуы