О некоторых вопросах субсидирования на повышение урожайности и качества продукции растениеводства
Постановление акимата Павлодарской области от 18 апреля 2012 года N 77/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 04 мая 2012 года N 3204. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 22 мая 2013 года N 165/5
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 22.05.2013 N 165/5.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктами 26,  66 Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных постановлением   Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года N 221, акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить:
перечень приоритетных сельскохозяйственных культур Павлодарской области согласно приложению 1;
нормы субсидий по приоритетным сельскохозяйственным культурам Павлодарской области согласно приложению 2;
субсидируемые виды удобрений и гербицидов, а также нормативы субсидий:
на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, реализованных производителями, согласно приложению 3;
на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у поставщика удобрений и (или) у иностранных производителей удобрений, согласно приложению 4;
на 1 килограмм (литр) гербицидов, приобретенных у поставщиков гербицидов, согласно приложению 5.
2. Акимам городов и районов обеспечить целевое использование субсидий.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Павлодарской области от 5 мая 2011 года N 79/3 "О некоторых вопросах субсидирования на повышение урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3187, опубликовано в газетах "Сарыарқа самалы" от 26 мая 2011 года, N 58, "Звезда Прииртышья" от 26 мая 2011 года, N 58).
4. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Ашимбетова Н. К.

Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2012 жылғы 18 сәуірдегі N 77/4 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 04 мамырда N 3204 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2013 жылғы 22 мамырдағы N 165/5 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 22.05.2013 N 165/5 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңы 27-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы N 221 қаулысымен бекітілген Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасының 2666-тармақтарына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар:
Павлодар облысының басымдықты ауыл шаруашылығы дақылдарының тізбесі 1-қосымшаға сәйкес;
Павлодар облысының басымдықты ауыл шаруашылығы дақылдары бойынша субсидиялардың нормалары 2-қосымшаға сәйкес;
субсидияланатын тыңайтқыштар мен гербицидтердің түрлерi, сондай-ақ субсидиялардың нормативтері:
өндірушілер сатқан тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған 3-қосымшаға сәйкес;
тыңайтқыш жеткiзушiден және (немесе) шетелдiк тыңайтқыш өндiрушiлерден сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған 4-қосымшаға сәйкес;
гербицид жеткізушілерден сатып алынған гербицидтердің 1 килограмына (литріне) арналған 5-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Қалалар мен аудандар әкімдері субсидиялардың мақсатты пайдаланылуын қамтамасыз етсін.
3. Павлодар облысы әкімдігінің 2011 жылғы 5 мамырдағы "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы" N 79/3 қаулысының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3187 болып тіркелді, 2011 жылғы 26 мамырдағы N 58 "Сарыарқа самалы", 2011 жылғы 26 мамырдағы N 58 "Звезда Прииртышья" газеттерінде жарияланды).
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары  Н.К. Әшімбетовке жүктелсін.