О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Павлодарской области от 29 мая 2012 года N 154/6 "Об утверждении государственного образовательного заказа на 2012 - 2013 учебный год"
Постановление акимата Павлодарской области от 26 ноября 2012 года N 328/12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 13 декабря 2012 года N 3288. Утратило силу письмом акимата Павлодарской области от 09 сентября 2014 года № 8/1-11/2579
Сноска. Утратило силу письмом акимата Павлодарской области от 09.09.2014 № 8/1-11/2579.
В соответствии с подпунктом 8) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2012 года N 544 "О некоторых вопросах учебных заведений Министерства образования и науки Республики Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 июля 2011 года N 815 "Об утверждении Правил организации и финансирования обучения, содействия в трудоустройстве лиц, участвующих в активных мерах содействия занятости, и предоставления им мер государственной поддержки" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Павлодар облысы әкімдігінің 2012 жылғы 29 мамырдағы "2012 - 2013 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" N 154/6 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2012 жылғы 26 қарашадағы N 328/12 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 13 желтоқсанда N 3288 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 09 қыркүйектегі № 8/1-11/2579 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 09.09.2014 № 8/1-11/2579 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 2-тармағының 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы  жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңы  27-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 28 сәуірдегі "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі оқу орындарының кейбір мәселелері туралы" N 544 қаулысына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 18 шілдедегі "Жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді шараларына қатысатын адамдарды оқытуды, олардың жұмысқа орналасуына жәрдемдесуді және оларға мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуді ұйымдастыру және қаржыландыру қағидасы" N 815 қаулысына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Внести в постановление акимата Павлодарской области от 29 мая 2012 года N 154/6 "Об утверждении государственного образовательного заказа на 2012 - 2013 учебный год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3208, опубликовано 21 июня 2012 года в газетах "Сарыарқа самалы" N 70, 21 июня 2012 года "Звезда Прииртышья" N 70) следующие изменения и дополнения:
в приложении 1 к указанному постановлению:

1. Павлодар облысы әкімдігінің 2012 жылғы 29 мамырдағы "2012 - 2013 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" N 154/6 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді  мемлекеттік тіркеудің тізілімінде N 3208 болып тіркелді, 2012 жылғы 21 маусымда N 70 "Сарыарқа самалы", 2012 жылғы 21 маусымда N 70 "Звезда Прииртышья" газеттерінде жарияланды) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасында:

строки, порядковые номера 3, 4 и 5, исключить;
в графе 3 строки, порядковый номер 7, цифры "20" заменить цифрами "21";
дополнить строкой, порядковый номер 9-1, следующего содержания:
"
9-1
0911000 Техническая эксплуатация, обслуживание и ремонт электрического и электромеханического оборудования:
0911013 Электромеханик
15
-
";
в графе 3:
строки, порядковый номер 11, цифры "35" заменить цифрами "51";
строки, порядковый номер 12, цифры "15" заменить цифрами "21";
в строке, порядковый номер 17:

реттік нөмірлері 3, 4 және 5-жолдар алынып тасталсын;
реттік нөмірі 7-жолдың 3-бағанында, "20" сандары "21" сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 9-1-жолмен толықтырылсын:
"
9-1
0911000 Электрлік және электромеханикалық құралдарды техникалық пайдалану, қызмет көрсету және жөндеу:
0911013 Электромеханик
15
-
";
3-бағанда:
реттік нөмірі 11-жол, "35" сандары "51" сандарымен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 12-жол, "15" сандары "21" сандарымен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 17-жолда:

2. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Орсариева А.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               Е. Арын

2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А.А. Өрсариевке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                Е. Арын