О ставках платы за лесные пользования на 2013 год по Павлодарской области
Решение маслихата Павлодарской области от 06 декабря 2012 года N 118/11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 09 января 2013 года N 3322. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Павлодарской области от 03 сентября 2014 года N 1-11/560)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Павлодарской области от 03.09.2014 N 1-11/560).
В соответствии с подпунктом 2) статьи 14 "Лесного Кодекса Республики Казахстан" от 8 июля 2003 года, пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить:
1) Ставки платы за лесные пользования на 2013 год по государственным учреждениям по охране лесов и животного мира управления природных ресурсов и регулирования природопользования согласно приложению 1;
2) Ставки платы за лесные пользования на 2013 год по Баянаульскому государственному национальному природному парку согласно приложению 2;
3) Ставки платы за лесные пользования на 2013 год по государственному лесному природному резервату "Ертіс орманы" согласно приложению 3.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по экологии и охране окружающей среды.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        А. Терентьев
Секретарь
областного маслихата                       М. Кубенов
"Согласовано"
Начальник Павлодарской
областной территориальной
инспекции лесного и охотничьего
хозяйства Ж.Нуралин
Приложение № 1
к решению областного маслихата
(ХІ сессия V созыв) от
6 декабря 2012 года № 118/11
Ставки платы за лесные пользования на 2013 год
государственных учреждений по охране лесов и животного мира
управления природных ресурсов и регулирования
природопользования Павлодарской области
п/п
Наименование
Единицы
измерения
Ставка платы
за единицу
(тенге)
на 2012 год
Ставка платы
за единицу
(тенге)
на 2013 год
1
2
3
4
5

Павлодар облысы бойынша 2013 жылға арналған ормандарды пайдалану үшін төленетін төлемақы мөлшерлемелері туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2012 жылғы 06 желтоқсандағы N 118/11 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 09 қаңтарда N 3322 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облыстық мәслихаты аппарат басшысының 2014 жылғы 03 қыркүйектегі N 1-11/560 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облыстық мәслихаты аппарат басшысының 03.09.2014 N 1-11/560 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 шілдедегі «Қазақстан Республикасының Орман кодексі» 14-бабының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңы 6-бабының 5-тармағына сәйкес Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1) Табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының ормандар мен жануарлар әлемін қорғау жөніндегі мемлекеттік мекемелер бойынша 2013 жылға арналған ормандарды пайдалану үшін төленетін төлемақы мөлшерлемелері 1 - қосымшаға сәйкес;
2) Баянауыл мемлекеттік ұлттық табиғи паркі бойынша 2013 жылға арналған ормандарды пайдалану үшін төленетін төлемақы мөлшерлемелері 2 - қосымшаға сәйкес;
3) «Ертіс орманы» мемлекеттік орман табиғи резерваті бойынша 2013 жылға арналған ормандарды пайдалану үшін төленетін төлемақы мөлшерле-мелері 3 - қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихатының экология және қоршаған ортаны қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            А. Терентьев
Облыстық мәслихаттың
хатшасы                                    М. Көбенов
"Келісілген"
Павлодар облыстық орман және
аншылық шаруашылығы аумақтық
инспекциясының бастығы
Ж. Нұрәлин
Павлодар облысы мәслихатының
(XI сайланған V кезекті сессиясы,)
2012 жылғы 6 желтоқсан
№ 118/11 шешіміне
1 қосымша
Павлодар облысы табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды
реттеу басқармасының орман және жануарлар әлемін қорғау
жөніндегі мемлекеттік мекемесінің 2013 жылға арналған орман
пайдаланғаны үшін төленетін төлемақы мөлшерлемелері
т/н
Атауы
Өлшем бірлігі
2012 жылғы бірлік
үшін төлемақы
мөлшерлемесі
(теңге)
2013 жылғы бірлік
үшін төлемақы
мөлшерлемесі (теңге)
1
2
3
4
5