Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ города Павлодара"
Постановление акимата города Павлодара Павлодарской области от 01 августа 2012 года N 1068/22. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 31 августа 2012 года N 12-1-192. Утратило силу постановлением акимата города Павлодара Павлодарской области от 20 июня 2013 года N 778/3
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Павлодара Павлодарской области от 20.06.2013 N 778/3.
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", постановлением   Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам", в целях качественного предоставления государственных услуг, акимат города Павлодара ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственной услуги "Регистрация и постановка на учет безработных граждан";
2) регламент государственной услуги "Назначение государственной адресной социальной помощи";
3) регламент государственной услуги "Оформление документов на инвалидов для предоставления им услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху";
4) регламент государственной услуги "Оформление документов на инвалидов для предоставления им кресла-коляски";
5) регламент государственной услуги "Оформление документов на инвалидов для обеспечения их санаторно-курортным лечением";
6) регламент государственной услуги "Назначение и выплата социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов";
7) регламент государственной услуги "Оформление документов для материального обеспечения детей-инвалидов, обучающихся и воспитывающихся на дому".
2. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Канафину А.М.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким города Павлодара                      О. Каиргельдинов
Утверждено
постановлением акимата
города Павлодара от
1 августа 2012 года N 1068/22
Регламент государственной услуги "Регистрация
и постановка на учет безработных граждан"
1. Общие положения
1. Настоящий регламент "Регистрация и постановка на учет безработных граждан" (далее - государственная услуга) разработан в соответствии со стандартом государственной услуги "Регистрация и постановка на учет безработных граждан" (далее – стандарт), утвержденный постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394.

"Павлодар қаласы жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің регламенттерін бекіту туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2012 жылғы 01 тамыздағы N 1068/22 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 31 тамызда N 12-1-192 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2013 жылғы 20 маусымдағы N 778/3 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 20.06.2013 N 778/3 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9–1 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі N 745 "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" қаулысына сәйкес, мемлекеттік қызметтерді сапалы ұсыну мақсатында, Павлодар қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген:
1) "Жұмыссыз азаматтарды тіркеу және есепке қою" мемлекеттік қызмет регламенті;
2) "Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек тағайындау" мемлекеттік қызмет регламенті;
3) "Қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну үшін мүгедектерге құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламенті;
4) "Мүгедектерге кресло-арбаларды беру үшiн оларға құжаттарды ресiмдеу" мемлекеттік қызмет регламенті;
5) "Мүгедектерді санаторий-курорттық емдеумен қамтамасыз ету үшiн оларға құжаттарды ресiмдеу" мемлекеттік қызмет регламенті;
6) "Жергiлiктi өкiлді органдардың шешiмдерi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтiк көмек тағайындау және төлеу" мемлекеттік қызмет регламенті;
7) "Үйде оқитын және тәрбиеленетiн мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету үшiн құжаттарды ресiмдеу" мемлекеттік қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А. М. Қанафинаға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қаласының әкімі                   О. Қайыргелдинов
Павлодар қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 1 тамыздағы
N 1068/22 қаулысымен
бекітілді
"Жұмыссыз азаматтарды тіркеу және есепке қою"
мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Осы регламент "Жұмыссыз азаматтарды тіркеу және есепке қою" (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген "Жұмыссыз азаматтарды тіркеу және есепке қою" мемлекеттік қызметін көрсету стандартына (бұдан әрі – стандарт) сәйкес әзірленген.

2. Государственная услуга предоставляется государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ города Павлодара" (далее – уполномоченный орган), расположенным по адресу: город Павлодар, улица Кривенко, 25, электронный адрес:org.osz.ap@pavlodar.gov.kz.
3. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
4. Государственная услуга оказывается в соответствии со статьей 15 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения".
5. Результатом оказания государственной услуги является регистрация и постановка на учет в качестве безработного в электронном виде либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
6. Государственная услуга оказывается в здании уполномоченного органа ежедневно с 9-00 часов до 18-30 часов, с обеденным перерывом с 13-00 до 14-30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней. Прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
7. Государственная услуга оказывается физическим лицам: гражданам Республики Казахстан, оралманам, иностранцам, лицам без гражданства, постоянно проживающим в Республике Казахстан (далее - потребитель).
8. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов, определенных в пункте 11  стандарта, - не позднее десяти календарных дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, зависит от количества человек в очереди из расчета 15 минут на обслуживание одного заявителя;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя - не более 15 минут.
9. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
10. В предоставлении государственной услуги отказывается в случаях, предусмотренных в пункте 16 стандарта.
11. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется специалистом уполномоченного органа.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
12. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11   стандарта.
13. При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги потребителю выдается талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов лица, принявшего документы.

2. Мемлекеттік қызмет Павлодар қаласы, Кривенко көшесі, 25 үй мекен-жайы бойынша орналасқан, электрондық мекен-жайы: org.osz.ap@pavlodar.gov.kz. "Павлодар қаласы жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – уәкілетті орган) ұсынылады.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
4. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 15-бабына сәйкес көрсетіледі.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі электронды түрде жұмыссыз ретінде тіркеу және есепке қою не қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
6. Мемлекеттік қызмет уәкілетті орган ғимаратында сағат 9-00 ден 18-30 дейін, түскі үзіліс 13-00 ден 14-30 сағатқа дейін, демалыс (сенбі, жексенбі) және мереке күндерінсіз көрсетіледі. Қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетілген қызмет көрсетусіз кезек тәртібімен жүзеге асырылады.
7. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға: Қазақстан Республикасының азаматтарына, оралмандарға, шетелдіктерге, Қазақстан Республикасында тұрақты тұратын азаматтығы жоқ адамдарға (бұдан әрі – тұтынушы) көрсетіледі.
8. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі:
1) мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі тұтынушы стандарттың  11-тармағында анықталған қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап он күнтізбелік күннен кешіктірілмейді;
2) тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін  мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің шекті ең көп уақыты бір өтініш берушіге қызмет көрсетуге 15 минуттан есептегенде кезектегі адамдардың санына байланысты болады;
3) тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты 15 минуттан аспайды.
9. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
10. Стандарттың 16-тармағында қөзделген жағдайда мемлекеттік қызметтен бас тартады.
11. Мемлекеттік қызмет көрсету үшін құжаттарды қабылдауды уәкілетті орган қызметкері жүзеге асырады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісі кезіндегі
іс-әрекет (өзара әрекеттесу) тәртібінің сипаттамасы
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттар тізбеcін ұсынуы қажет.
13. Мемлекеттік қызметті алу үшін барлық қажетті құжаттарды тапсырғаннан кейін тұтынушыға тіркелген және тұтынушының мемлекеттік қызметті алған күні, құжаттарды қабылдаған адамның тегі мен аты-жөні көрсетілген талон беріледі.

14. Структурно-функциональные единицы (далее – СФЕ), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги при обращении в уполномоченный орган:
1) специалист по приему и регистрации безработных граждан;
2) комиссия по установлению статуса безработного лица, ищущего работу.
15. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.
16. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и СФЕ, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
17. Должностные лица, оказывающие государственные услуги несут ответственность за принимаемые решения и действия (бездействия) в порядке, предусмотренном законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Регистрация и постановка на учет
безработных граждан"
Таблица. Описание действий СФЕ
N Действия основного процесса (хода, потока работ)
1 N действия (хода, потока
работ)
1 2 3
2
Наименование СФЕ
Специалист по приему, регистрации и трудоустройству безработных граждан
Комиссия по установлению статуса безработного лица, ищущего работу
Специалист  по приему, регистрации и трудоустройству безработных граждан
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Проверка полноты представленных документов; проект решения   о постановке на учет либо выдача мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в электронной базе либо выдача мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги при личном обращении потребителя
4
Форма завершения (данные,
документ, организационно-распорядительное решение)
Выдача талона
Решение комиссии о постановке на учет либо выдача мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация и постановка на учет, либо выдача мотивированного ответа об отказе  в постановке на учет
5
Сроки исполнения
15 минут
8 календарных дней
не более 15 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Регистрация и постановка на учет
безработных граждан"
Схема предоставления государственной
услуги при обращении в отдел
Утверждено
постановлением акимата
города Павлодара от
1 августа 2012 года N 1068/22
Регламент государственной услуги "Назначение
государственной адресной социальной помощи"

14. Уәкілетті органға өтініш білдірген кезде мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі - ҚФБ) қатысады:
1) жұмыссыз азаматтарды қабылдау және тіркеу жөніндегі маман;
2) жұмыс іздеуші тұлғаның жұмыссыз мәртебесін белгілеу жөніндегі комиссия.
15. ҚФБ әрбір әкімшілік әрекеттерінің (рәсімдерінің) өзара байланыстылығы мен өзара іс-қимылының мәтіндік кестелі сипаттамасы әрбір әкімшілік әрекеттің (рәсімдердің) орындалу мерзімінің көрсетілуімен осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген.
16. ҚФБ мен іс-әрекеттерінің логикалық реттілігі арасындағы өзара байланысты көрсететін кесте осы регламенттің 2-қосымшасында   көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызметтерді көрсетуші
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
17. Мемлекеттік қызмет көрсетуші лауазымды тұлғалар қабылдаған шешімдері мен әрекеттері (әрекетсіздіктері) үшін Қазақстан Республикасының заңнамасымен көзделген тәртіпте жауапкершілікте болады.
"Жұмыссыз азаматтарды тіркеу
және есепке алу" мемлекеттік
қызмет регламентіне
1-қосымша
Кесте. ҚФБ әрекетрерінің сипаттамасы
Негiзгi үдерiстiң (жұмыстар барысының, ағынының) әрекетi
1
Әрекет (жұмыстар барысының, ағынының) N
1
2
3
2
ҚФБ атауы
Жұмыссыз азаматтарды қабылдау тіркеу және жұмыспен қамту жөніндегі маман
Жұмыс іздеп жүрген тұлғаның, жұмыссыз  мәртебесін белгілеу жөніндегі комиссия
Жұмыссыз азаматтарды қабылдау,тіркеу және жұмыспен қамту жөніндегі маман
3
Әрекеттiң (үдерiстiң, рәсiмдеудiң, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Тұтынушымен ұсынылған құжаттарды қабылдау және тіркеу
Ұсынылған құжаттардың толықтығын тексеру; есепке қою туралы шешім жобасы, немесе қағаз жеткізгіштегі қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
Электронды базада тіркеу не тұтынушы жеке өтініш білдірген кезде қағаз жеткізгіштегі қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап беру
4
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдық-басшылық ету шешiмi)
Талонды беру
Комиссияның есепке алу туралы шешімі, немесе қағаз жеткізгіштегі қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
Тіркеу және есепке алу, немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
5
Орындалу мерзімдері
15 минут
8 күнтізбелік
күн
15 минуттан аспайды
6
Келесі әрекеттің нөмірі
2-баған
3-баған
"Жұмыссыз азаматтарды тіркеу
және есепке алу" мемлекеттік
қызмет регламентіне
2-қосымша
Бөлімге өтініш білдірген кезде
мемлекеттік қызметті ұсыну сызбасы
Павлодар қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 1 тамыздағы
N 1068/22 қаулысымен
бекітілді
"Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындау"
мемлекеттік қызмет регламенті

1. Общие положения
1. Настоящий регламент "Назначение государственной адресной социальной помощи" (далее - государственная услуга) разработан в соответствии со стандартом государственной услуги "Назначение государственной адресной социальной помощи" (далее – стандарт), утвержденный постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394.
2. Государственная услуга предоставляется государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ города Павлодара" (далее – уполномоченный орган) по адресу: город Павлодар, улица Кривенко, 25, электронный адрес: org.osz.ap@pavlodar.gov.kz.
3. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
4. Государственная услуга оказывается на основании пункта 1 статьи 2 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "О государственной адресной социальной помощи", и главы 2 Правил назначения и выплаты государственной адресной социальной помощи, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2001 года N 1685, Приказа Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 28 июля 2009 года N 237-п "Об утверждении Правил исчисления совокупного дохода лица (семьи), претендующего на получение государственной адресной социальной помощи".
5. Результатом оказываемой государственной услуги, которую получит заявитель, является уведомление о назначении государственной адресной социальной помощи, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
6. Государственная услуга оказывается в здании уполномоченного органа ежедневно с 9-00 часов до 18-30 часов, с обеденным перерывом с 13-00 до 14-30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней. При отсутствии уполномоченного органа по месту жительства потребитель обращается за получением государственной услуги в аппарат акима села или поселка по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему регламенту. Прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
7. Государственная услуга оказывается физическим лицам: гражданам Республики Казахстан, оралманам, беженцам, иностранцам и лицам без гражданства, постоянно проживающим в Республике Казахстан, со среднедушевым доходом, не превышающим черты бедности (далее - потребитель).
8. Государственная услуга предоставляется в следующие сроки:
1) срок оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов:
в уполномоченный орган - в течение семи рабочих дней;
в аппарат акима села, поселка по месту жительства - не позднее двадцати двух рабочих дней;

1. Жалпы ережелер
1. Осы регламент "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындау" (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындау" мемлекеттік қызметін көрсету стандарттарына (бұдан әрі – стандарт) сәйкес әзірленген.
2. Мемлекеттік қызмет Павлодар қаласы, Кривенко көшесі, 25 үй мекен–жайы бойынша орналасқан, электрондық мекен–жайы: org.osz.ap@pavlodar.gov.kz. "Павлодар қаласы жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – уәкілетті орган) ұсынылады.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: ішінара автоматтандырылған.
4. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек туралы" Заңының 2-бабының 1-тармағы және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 24 желтоқсандағы N 1685 қаулысымен бекітілген Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу Ережесінің 2-тарауы, Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2009 жылғы 28 шілдедегі "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алуға үміткер адамның (отбасының) жиынтық табысын есептеудің Ережесін бекіту туралы" N 237-ө бұйрығының негізінде көрсетіледі.
5. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі тұтынушыға мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау туралы хабарлама не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткізгіштегі дәлелді жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
6. Мемлекеттік қызмет уәкілетті орган ғимаратында сағат 9-00 ден 18-30 дейін, түскі үзіліс 13-00 ден 14-30 сағатқа дейін, демалыс (сенбі, жексенбі) және мереке күндерінсіз көрсетіледі. Мекен – жайы бойынша уәкілетті орган болмаған жағдайда тұтынушы мемлекеттік қызметті алу үшін осы регламенттің 1–қосымшасында көрсетілген мекен – жай бойынша ауыл, кент әкімі аппаратына жүгінеді. Қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетілген қызмет көрсетусіз кезек тәртібімен жүзеге асырылады.
7. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға: жан басына шаққандағы орташа табысы кедейлік шегінен аспайтын Қазақстан Республикасының азаматтарына, оралмандарға, босқындарға, Қазақстан Республикасында тұрақты тұратын шетелдіктерге және азаматтығы жоқ адамдарға (бұдан әрі – тұтынушы) көрсетіледі.
8. Мемлекеттік қызмет келесі мерзімдерде ұсынылады:
1) тұтынушы қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі:
уәкілетті органға – жеті жұмыс күні ішінде;
тұрғылықты мекен - жайы бойынша кент, ауыл әкімінің аппаратына – жиырма екі жұмыс күннен аспайды;

2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, зависит от количества человек в очереди из расчета 15 минут на обслуживание одного заявителя;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги - не более 15 минут.
9. Государственная услуга оказывается бесплатно.
10. В предоставлении государственной услуги отказывается в случаях, предусмотренных в пункте 16 стандарта. Оснований для приостановления оказания государственной услуги не предусмотрено.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги заявитель представляет документы, определенные в пункте 11 стандарта.
12. После сдачи всех необходимых документов в уполномоченный орган или в аппарат акима села, поселка по месту жительства потребителю выдается талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов лица, принявшего документы.
13. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ):
1) специалист аппарата акима села, поселка;
2) аким села, поселка;
3) главный специалист уполномоченного органа;
4) начальник уполномоченного органа.

2) тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алғанға дейін кезекте күтудің ең жоғары шекті уақыты бір өтініш берушіге қызмет көрсетуге 15 минуттан есептегенде кезектегі адамдардың санына байланысты болады;
3) тұтынушыға көрсетілетін мемлекеттік қызметті көрсетудің ең ұзақ шекті уақыты – 15 минуттан аспайды.
9. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
10. Стандарттың 16-тармағында көзделген жағдайда мемлекеттік қызметтен бас тартады. Мемлекеттік қызмет көрсетуді тоқтата тұру үшін негіздемелер жоқ.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісі кезіндегі
іс-әрекет (өзара әрекеттесу) тәртібінің сипаттамасы
11. Тұтынушы мемлекеттік қызмет алу үшін стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттар тізімін ұсынуы қажет.
12. Барлық қажетті құжаттарды тапсырғаннан кейін уәкілетті органда немесе тұрғылықты мекенжайы бойынша кент, ауыл әкімінің аппаратында тұтынушыға мемлекеттік қызметке тұтынушыны тіркелген және алатын күні, құжаттарды қабылдаған адамның тегі мен аты-жөні көрсетілген талон беріледі.
13. Мемлекеттік қызмет көрсету барысында келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – ҚФБ) қатысады:
1) кент, ауыл әкімі аппаратының маманы;
2) кент, ауыл әкімі;
3) уәкілетті органның бас маманы;
4) уәкілетті органның бастығы.

14. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры), приведено в приложении 2 к настоящему регламенту.
15. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ представлена в приложении 3 к настоящему регламенту.

14. ҚФБ әрбір әкімшілік әрекеттерінің (рәсімдерінің) өзара байланыстылығы мен өзара іс-қимылының мәтіндік кестелі сипаттамасы әрбір әкімшілік әрекеттің (рәсімдердің) орындалу мерзімінің көрсетілуімен осы регламенттің 2-қосымшасында көрсетілген.
15. Мемлекеттік қызмет көрсету барысында әкімшілік әрекеттердің логикалық кезектілігі мен ҚФБ арасындағы өзара әрекеттестікті анықтайтын кесте осы регламенттің 3-қосымшасында көрсетілген.

4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
16. Должностные лица, оказывающие государственные услуги, несут ответственность за принимаемые решения и действия (бездействия) в порядке, предусмотренном законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Назначение государственной
адресной социальной помощи"
Перечень аппаратов акимов сел, поселков
Nп/п Полное наименование аппарата акима сельского округа Наименование населенного пункта Контактный телефон Юридический адрес Адрес сайта
1
ГУ "Аппарат акима  Кенжекольского сельского округа"
село Кенжеколь

4. Мемлекеттік қызметтерді көрсетуші
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
16. Мемлекеттік қызмет көрсетуші лауазымды тұлғалар қабылдаған шешімдері мен әрекеттері (әрекетсіздіктері) үшін Қазақстан Республикасының заңнамасымен көзделген тәртіпте жауапкершілікте болады.
"Мемлекеттік атаулы әлеуметтік
көмек тағайындау" мемлекеттік
қызмет регламентіне
1-қосымша
Кент, ауыл әкімі аппараттарының тізбесі
N р/с
Ауылдық округ әкімі аппаратының толық атауы
Елді мекеннің атауы
Байланыс телефоны
Заңды мекенжайы
Сайт мекенжайы
1
"Кенжекөл ауылдық округінің әкімінің аппараты" ММ
Кенжекөл ауылы

352475
352824
село Кенжеколь, ул. Пл. Конституции, 3
нет
2
ГУ "Аппарат акима села Павлодарское"
село Павлодарское
358317
358338
село Павлодаркое, ул. Советов, 4
нет
3
ГУ "Аппарат акима села Муялды"
село Муялды
356504
356530
село Муялды ул. Центральная, д. 5-12
нет
4
ГУ "Аппарат акима поселка Ленинский"
поселок Ленинский
337207
337205
поселок Ленинский, ул. Макаренко, 3А
нет
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Назначение государственной
адресной социальной помощи"
Описание последовательности и взаимодействие
административных действий СФЕ
1) При обращении в уполномоченный орган
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
2
Наименование СФЕ
Главный специалист уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Главный специалист уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Главный специалист уполномоченного органа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных  потребителем документов
Рассмотрение документов
Подготовка проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Рассмотрение проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в журнале
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон о приеме документов
Резолюция
Проект уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Подписание уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
Не более 15 минут
1 рабочий  день
3 рабочих дня
1 рабочий  день
Не более 15 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка

352475
352824
Кенжекөл ауылы, Конституция алаңы 3 көшесі
жоқ
2
"Павлодар ауылы әкімінің аппараты" ММ
Павлодар ауылы
358317
358338
Павлодар ауылы Советов 4 көшесі
жоқ
3
"Мойылды ауылы әкімінің аппараты" ММ
Мойылды ауылы
356504
356530
Мойылды ауылы Орталық көшесі, 5-12 үй
жоқ
4
"Ленин кенті әкімінің аппараты" ММ
Ленин кенті
337207
337205
Ленин кенті Макаренко 3А көшесі
жоқ
"Мемлекеттік атаулы әлеуметтік
көмек тағайындау" мемлекеттік
қызмет регламентіне
2-қосымша
ҚФБ әкімшілік әрекеттерінің өзара әрекеттестігі
мен дәйектілігінің сипаттамасы
1) Уәкілетті органға өтініш білдірген кезде
Негiзгi үдерiстiң (жұмыстар барысының, ағынының) әрекетi
1
Әрекет (жұмыстар барысының, ағынының) N
1
2
3
4
5
2
ҚФБ атауы
Уәкілетті органның бас маманы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның бас маманы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның бас маманы
3
Әрекеттiң (үдерiстiң, рәсiмдеудiң, операцияның) атауы және
олардың сипаттамасы
Тұтынушымен ұсынылған құжаттарды қабылдау және тіркеу
Кұжаттарды қарастыру
Хабарламаның немесе қызметті ұсынуда дәлелді бас тарту туралы жауаптың жобасын дайындау
Хабарламаның немесе қызметті ұсынуда дәлелді бас тарту туралы жауаптың жобасын қарау
Журналға тіркеу
4
Аяқтау нысаны
(деректер, құжат,
ұйымдық-басшылық ету
шешiмi)
Кұжаттарды қабылдау туралы талон
Қарар
Хабарламаның немесе қызметті ұсынуда дәлелді  бас тарту туралы жауаптың жобасы
Хабарламаға немесе дәлелді бас тарту туралы жауапқа қол қою
Қызметті ұсынуда хабарламаны немесе дәлелді бас тарту туралы жауапты беру
5
Орындалу мерзімі
15 минуттан аспайды
1 жұмыс күні
3 жұмыс күні
1 жұмыс күні
15 минуттан аспайды
6
Келесі әрекеттің нөмірі
2-баған
3-баған
4-баған
5-баған

2) При обращении в аппарат акима села, поселка
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
2
Наименование СФЕ
Специалист аппарата акима села, поселка
Аким села
Главный специалист уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Главный специалист уполномоченного органа
Специалист аппарата акима села, поселка
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Проверка полноты представленных документов
Подготовка проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Рассмотрение проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в журнале
Регистрация в журнале
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон о приеме документов
Предоставление документов в отдел
Проект уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Подписание уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача специалисту аппарата акима сельского округа уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
Не более 15 минут
6 рабочих дней
6 рабочих дней
2
рабочих дня
6 рабочих дней
Не более 15 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
6 колонка
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Назначение государственной
адресной социальной помощи"
Схема, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий
1) При обращении потребителя в уполномоченный орган
2) При обращении потребителя в аппарат акима села, поселка
Утверждено
постановлением акимата
города Павлодара от
1 августа 2012 года N 1068/22
Регламент государственной услуги "Оформление
документов на инвалидов для предоставления им услуг
индивидуального помощника для инвалидов первой группы,
имеющих затруднение в передвижении и специалиста
жестового языка для инвалидов по слуху"
1. Общие положения
1. Настоящий регламент "Оформление документов на инвалидов для предоставления им услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху" (далее – государственная услуга) разработан в соответствии со стандартом государственной услуги "Оформление документов на инвалидов для предоставления им услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху" (далее – стандарт), утвержденный постановлением   Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394.

2) Кент, ауыл әкімі аппаратына өтініш білдірген кезде
Негiзгi үдерiстiң (жұмыстар барысының, ағынының) әрекетi
1
Әрекет (жұмыстар барысының, ағынының) N
1
2
3
4
5
6
2
ҚФБ атауы
Кент, ауыл әкімінің Аппаратының маманы
Ауыл әкімі
Уәкілетті органның бас маманы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның бас маманы
Кент, ауыл әкімінің Аппаратының маманы
3
Әрекеттiң (үдерiстiң, рәсiмдеудiң, операцияның) атауы және олардың  сипаттамасы
Тұтынушымен ұсынылған құжаттарды қабылдау және тіркеу
Ұсынылған құжаттардың толықтығын тексеру
Хабарламаның немесе қызметті ұсынуда дәлелді бас тарту туралы жауаптың жобасын дайындау
Хабарламаны немесе қызметті ұсынуда дәлелді бас тарту туралы жауаптың жобасын қарау
Журналға тіркеу
Журналға тіркеу
4
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдық-басшылық ету шешiмi)
Құжаттарды қабылдау туралы талон
Құжаттарды бөлімге беру
Хабарламаның немесе қызметті ұсынуда дәлелді  бас тарту туралы жауаптың жобасы
Хабарламаға немесе қызметті ұсынуда дәлелді бас тарту туралы жауапқа қол қою
Әкім аппаратының маманына хабарлама немесе қызметті ұсынуда дәлелді бас тарту туралы жауапты беру
Хабарлама немесе қызметті ұсынуда дәлелді бас тарту  туралы жауапты беру
5
Орындалу мерзімі
15 минуттан аспайды
6 жұмыс күні
6 жұмыс күні
2 жұмыс күні
6 жұмыс күні
15 минуттан аспайды
6
Келесі әрекеттің нөмірі
2-баған
3-баған
4-баған
5-баған
6-баған
"Мемлекеттік атаулы әлеуметтік
көмек тағайындау" мемлекеттік
қызмет регламентіне
3-қосымша
Әкімшілік әрекеттердің логикалық кезектілігі
арасындағы өзара әрекеттестікті көрсететін кесте
1) Тұтынушының уәкілетті органға өтініш білдірген кезде
2) Тұтынушының кент, ауыл әкімі аппаратына өтініш білдірген кезде
Павлодар қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 1 тамыздағы
N 1068/22 қаулысымен
бекітілді
"Қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке
көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін
тіл маманының қызметтерін ұсыну үшін мүгедектерге
құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Осы регламент "Қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну үшін мүгедектерге құжаттарды ресімдеу" (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулысымен   бекітілген "Қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну үшін мүгедектерге құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызметін көрсету стандарттарына (бұдан әрі – стандарт) сәйкес әзірленген.

2. Государственная услуга предоставляется государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ города Павлодара" (далее – уполномоченный орган), расположенным по адресу: город Павлодар, улица Кривенко, 25, электронный адрес: org.osz.ap@pavlodar.gov.kz.
3. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
4. Государственная услуга предоставляется на основании подпункта 4) пункта 1 статьи 21 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан" и Правил предоставления в соответствии с индивидуальной программой реабилитации социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху - тридцать часов в год, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2005 года N 754.
5. Результатом оказываемой государственной услуги, которую получит заявитель, является уведомление об оформлении документов для предоставления услуги индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуг на бумажном носителе.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
6. Государственная услуга оказывается в здании уполномоченного органа ежедневно с 9-00 часов до 18-30 часов, с обеденным перерывом с 13-00 до 14-30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней. Прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
7. Государственная услуга оказывается физическим лицам: гражданам Республики Казахстан, иностранцам и лицам без гражданства, постоянно проживающим на территории Республики Казахстан (далее - потребители):
1) инвалидам первой группы, имеющим затруднения в передвижении, на основании медицинских показаний к предоставлению социальных услуг индивидуального помощника;
2) инвалидам по слуху, владеющим навыками жестового языка, на основании медицинских показаний к предоставлению социальных услуг специалиста жестового языка.
8. Государственная услуга предоставляется в следующие сроки:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов, определенных в пункте 11   стандарта, - в течение десяти рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, зависит от количества человек в очереди из расчета 15 минут на обслуживание одного потребителя;

2. Мемлекеттік қызмет Павлодар қаласы, Кривенко көшесі, 25 үй мекен–жайы бойынша орналасқан, электрондық мекен–жайы: org.osz.ap@pavlodar.gov.kz. "Павлодар қаласы жұмыспен қамту және әлеуемттік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – уәкілетті орган) ұсынылады.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: ішінара автоматтандырылған.
4. Мемлекеттік қызмет "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі Заңы 21-бабының 1-тармағының 4) тармақшасы және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 20 шілдедегі N 754 қаулысымен   бекітілген Жеке оңалту бағдарламасына сәйкес жүріп-тұруы қиын бірінші топтағы мүгедектер үшін жеке көмекшінің және естімейтіндігі бойынша мүгедектер үшін жылына отыз сағат ымдау тілі маманының әлеуметтік қызметтерін көрсету ережесі негізінде жүзеге асырылады.
5. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің өтініш беруші алатын нәтижесі, жүрiп-тұруы қиын бiрiншi топтағы мүгедектерге жеке көмекшiнiң қызметін және естімейтіндігі бойынша мүгедектерге ымдау тiлi маманының қызметін беру үшін мүгедектердің құжаттарын ресімдеу туралы хабарлама не қағаз жеткізгіште қызмет көрсетуден бас тарту туралы уәжделген жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
6. Мемлекеттік қызмет уәкілетті орган ғимаратында сағат 9-00 ден 18-30 дейін, түскі үзіліс 13-00 ден 14-30 сағатқа дейін, демалыс күндері (сенбі, жексенбі) және мереке күндерінсіз көрсетіледі. Қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетілген қызмет көрсетусіз кезек тәртібімен жүзеге асырылады.
7. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға: Қазақстан Республикасының азаматтарына, Қазақстан Республикасының аумағында тұрақты тұратын шетелдіктер мен азаматтығы жоқ адамдарға (бұдан әрі – тұтынушылар):
1) жүрiп-тұруы қиын бiрiншi топтағы мүгедектерге жеке көмекшiнiң әлеуметтік қызметін ұсынуға медициналық көрсетілімдердің негізінде;
2) естімейтіндігі бойынша мүгедектерге ымдау тiлi маманының әлеуметтік қызметін ұсынуға медициналық көрсетілімдердің негізінде көрсетіледі.
8. Мемлекеттік қызмет келесі мерзімдерде ұсынылады:
1) мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері тұтынушы стандарттың 11-тармағында айқындалған қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап – он жұмыс күні ішінде;
2) тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты бір тұтынушыға қызмет көрсетуге 15 минуттан есептегенде кезектегі адамдардың санына байланысты болады;

3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения, не более 15 минут.
9. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
10. В предоставлении государственной услуги отказывается  в случаях, предусмотренных в пункте 16 стандарта.
11. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется специалистом уполномоченного органа.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
12. Для получения государственной услуги заявитель представляет документы, согласно пункта 11 стандарта.
В случае невозможности личного обращения инвалид может уполномочить других лиц на обращение с заявлением о предоставлении социальных услуг индивидуального помощника, специалиста жестового языка на основании доверенности, не требующей нотариального удостоверения.
13. После сдачи всех необходимых документов в уполномоченном органе потребителю выдается талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов лица, принявшего документы.
14. Выдача и доставка уведомления об оформлении (отказе в оформлении) документов для предоставления услуги индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху, осуществляется посредством личного посещения потребителем уполномоченного органа по месту жительства, также посредством почтового сообщения.
15. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие структурно-функциональной единицы (далее - СФЕ):
1) начальник уполномоченного органа;
2) специалист уполномоченного органа.
16. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры), приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.
17. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ представлена в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
18. Должностные лица, оказывающие государственные услуги, несут ответственность за принимаемые решения и действия (бездействия) в порядке, предусмотренном законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Оформление документов на инвалидов
для предоставления им услуг индивидуального
помощника для инвалидов первой группы,
имеющих затруднение в передвижении
и специалиста жестового языка
для инвалидов по слуху"
Описание последовательности и взаимодействие
административных действий СФЕ
При обращении в уполномоченный орган
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
2
Наименование СФЕ
Главный специалист уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Главный специалист уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Главный специалист уполномоченного органа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Рассмотрение документов
Подготовка проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Рассмотрение проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в журнале
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон о приеме документов
Резолюция
Проект уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Подписание уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
Не более 15 минут
1 рабочий день
6 рабочих дней
1 рабочий день
Не более 15 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Оформление документов на инвалидов
для предоставления им услуг индивидуального
помощника для инвалидов первой группы,
имеющих затруднение в передвижении
и специалиста жестового языка
для инвалидов по слуху"
Схема, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий
При обращении в уполномоченный орган
Утверждено
постановлением акимата
города Павлодара от
1 августа 2012 года N 1068/22
Регламент государственной услуги "Оформление документов
на инвалидов для предоставления им кресла-коляски"

3) тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты 15 минуттан аспайды.
9. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
10. Стандарттың 16-тармағында көзделген жағдайда мемлекеттік қызметтен бас тартады.
11. Мемлекеттік қызмет көрсету үшін құжаттарды қабылдауды уәкілетті орган қызметкері жүзеге асырады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісі кезіндегі
іс-әрекет (өзара әрекеттесу) тәртібінің сипаттамасы
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттар тізімін ұсынуы қажет.
Мүгедектің өзі келе алмаған жағдайда нотариалды куәлікті талап етпейтін сенім хат негізінде ымдау тілі мамандарын, жеке көмекші әлеуметтік қызметтерін ұсыну туралы өтінішпен басқа тұлғаларға уәкілдік бере алады.
13. Тұтынушы қажетті құжаттардың барлығын уәкілетті органға тапсырғаннан кейін тіркелген және тұтынушының мемлекеттік қызметті алатын күні, құжаттарды қабылдап алған адамның тегі мен аты-жөні көрсетілген талон беріледі.
14. Жүрiп-тұруы қиын бiрiншi топтағы мүгедектерге жеке көмекшiнiң қызметін және естімейтіндігі бойынша мүгедектерге ымдау тiлi маманының қызметін беру үшін құжаттарды ресімдеу (ресімдеуден бас тарту) туралы хабарламаны беру және жеткізу тұрғылықты жері бойынша уәкілетті органға тұтынушының өзі келгенде, сондай-ақ пошталық хабарлама арқылы жүзеге асырылады.
15. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі - ҚФБ) қатысады:
1) уәкілетті органның бастығы;
2) уәкілетті органның маманы.
16. ҚФБ әрбір әкімшілік әрекеттерінің (рәсімдерінің) өзара байланыстылығы мен өзара іс-қимылының мәтіндік кестелі сипаттамасы әрбір әкімшілік әрекеттің (рәсімдердің) орындалу мерзімінің көрсетілуімен осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген.
17. ҚФБ мен іс-әрекеттерінің логикалық реттілігі арасындағы өзара байланысты көрсететін кесте осы регламенттің 2-қосымшасында   көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызметтерді көрсетуші
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
18. Мемлекеттік қызмет көрсетуші лауазымды тұлғалар қабылдаған шешімдері мен әрекеттері (әрекетсіздіктері) үшін Қазақстан Республикасының заңнамасымен көзделген тәртіпте жауапкершілікте болады.
"Қозғалуға қиындығы бар бірінші
топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің
және есту бойынша мүгедектерге
қолмен көрсететін тіл маманының
қызметтерін ұсыну үшін мүгедектерге
құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік
қызмет регламентіне
1-қосымша
ҚФБ әкімшілік әрекеттерінің өзара әрекеттестігі
мен дәйектілігінің сипаттамасы
Уәкілетті органға өтініш білдірген кезде
Негiзгi үдерiстiң (жұмыстар барысының, ағынының) әрекетi
1
Әрекет (жұмыстар барысының, ағынының) N
1
2
3
4
5
2
ҚФБ атауы
Уәкілетті органның бас маманы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның бас маманы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның бас маманы
3
Әрекеттiң (үдерiстiң, рәсiмдеудiң, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Тұтынушымен ұсынылған құжаттарды қабылдау және тіркеу
Кұжаттарды қарастыру
Хабарламаның немесе қызметті ұсынуда дәлелді бас тарту туралы жауаптық жобасын дайындау
Хабарламаның немесе қызметті ұсынуда дәлелді бас тарту туралы жауаптық жобасын қарау
Журналға тіркеу
4
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдық-басшылық ету шешiмi)
Кұжаттарды қабылдау туралы талон
Қарар
Хабарламаның немесе қызметті ұсынуда дәлелді бас тарту туралы жауаптық жобасы
Хабарламаға немесе дәлелді бас тарту туралы жауапқа қол қою
Хабарламаны немесе дәлелді бас тарту туралы жауапты беру
5
Орындалу мерзімі
15 минуттан аспайды
1 жұмыс күн
6 жұмыс күн
1 жұмыс күн
15 минуттан аспайды
6
Келесі әрекеттің нөмірі
2-баған
3-баған
4-баған
5-баған
"Қозғалуға қиындығы бар бірінші
топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің
және есту бойынша мүгедектерге
қолмен көрсететін тіл маманының
қызметтерін ұсыну үшін мүгедектерге
құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік
қызмет регламентіне
2-қосымша
Әкімшілік әрекеттердің логикалық кезектілігі
арасындағы өзара әрекеттестікті көрсететін сызбасы
Уәкілетті органға өтініш білдірген кезде
Павлодар қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 1 тамыздағы
N 1068/22 қаулысымен
бекітілді
"Мүгедектерге кресло-арбаларды беру үшін оларға
құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламенті

1. Общие положения
1. Настоящий регламент "Оформление документов на инвалидов для предоставления им кресла-коляски" (далее – государственная услуга) разработан в соответствии со стандартом государственной услуги "Оформление документов на инвалидов для предоставления им кресла-коляски" (далее – стандарт), утвержденный постановлением   Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394.
2. Государственная услуга предоставляется государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ города Павлодара" (далее - уполномоченный орган), расположенным по адресу: город Павлодар, улица Кривенко, 25, электронный адрес: org.osz.ap@pavlodar.gov.kz.
3. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
4. Государственная услуга предоставляется на основании пункта 1 статьи 22 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан" и Правил  обеспечения инвалидов специальными средствами передвижения, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2005 года N 754.
5. Результатом оказываемой государственной услуги, которую получит заявитель, является уведомление об оформлении документов для предоставления кресло-коляски, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуг на бумажном носителе.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
6. Государственная услуга оказывается в здании уполномоченного органа ежедневно с 9-00 часов до 18-30 часов, с обеденным перерывом с 13-00 до 14-30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней. Прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
7. Государственная услуга оказывается физическим лицам: гражданам Республики Казахстан, иностранцам и лицам без гражданства, постоянно проживающим на территории Республики Казахстан, являющимися инвалидами (далее - потребители).
Инвалидам от трудового увечья или профессионального заболевания, полученного по вине работодателя, в случае прекращения деятельности работодателя – индивидуального предпринимателя, или ликвидации юридического лица.
8. Государственная услуга предоставляется в следующие сроки:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов, определенных в пункте 11   стандарта, - в течение десяти рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, зависит от количества человек в очереди из расчета 15 минут на обслуживание одного потребителя;

1. Жалпы ережелер
1. Осы регламент "Мүгедектерге кресло-арбаларды беру үшін оларға құжаттарды ресімдеу" (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген "Мүгедектерге кресло-арбаларды беру үшін оларға құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызметін көрсету стандарттарына   (бұдан әрі – стандарт) сәйкес әзірленген.
2. Мемлекеттік қызмет Павлодар қаласы, Кривенко көшесі, 25 үй мекен–жайы бойынша орналасқан, электрондық мекен–жайы: org.osz.ap@pavlodar.gov.kz. "Павлодар қаласы жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – уәкілетті орган) ұсынылады.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: ішінара автоматтандырылған.
4. Мемлекеттік қызмет "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі Заңының 22-бабы 1-тармағы және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 20 шілдедегі N 754 қаулысымен бекітілген Мүгедектердi арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету Ережесiнің негізінде ұсынылады.
5. Өтініш беруші алатын көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі кресло-арба беру үшін құжаттарды ресімдеу туралы хабарлама, не қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткізгіште дәлелді жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
6. Мемлекеттік қызмет уәкілетті орган ғимаратында сағат 9-00 ден 18-30 дейін, түскі үзіліс 13-00 ден 14-30 сағатқа дейін, демалыс (сенбі, жексенбі) және мереке күндерінсіз көрсетіледі. Қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетілген қызмет көрсетусіз кезек тәртібімен жүзеге асырылады.
7. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға: Қазақстан Республикасының азаматтарына, мүгедек болып табылатын Қазақстан Республикасының аумағында тұрақты тұратын шетелдіктер мен азаматтығы жоқ адамдарға (бұдан әрі – тұтынушы) көрсетіледі.
Жеке кәсіпкер – жұмыс беруші қызметін тоқтатқан немесе заңды тұлға таратылған жағдайда жұмыс берушінің кінәсінен еңбек жарақатынан немесе кәсіби науқастан болған мүгедектерге көрсетіледі.
8. Мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімдері:
1) мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімдері тұтынушы стандарттың 11-тармағында айқындалған қажетті құжаттарды тапсырған кезден бастап он жұмыс күні ішінде;
2) тұтынушы өтініш білдірген күнгі көрсетілетін орында мемлекеттік қызметті алғанға дейінгі күтудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты бір тұтынушыға қызмет көрсетуге 15 минуттан есептегенде кезектегі адамдардың санына байланысты болады;

1. Общие положения
1. Настоящий регламент "Оформление документов на инвалидов для обеспечения их санаторно-курортным лечением" (далее – государственная услуга) разработан в соответствии со стандартом государственной услуги "Оформление документов на инвалидов для обеспечения их санаторно-курортным лечением" (далее – стандарт), утвержденный постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394.
2. Государственная услуга оказывается государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ города Павлодара" (далее - уполномоченный орган), расположенным по адресу: город Павлодар, улица Кривенко, 25, электронный адрес: org.osz.ap@pavlodar.gov.kz.
3. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
4. Государственная услуга предоставляется на основании пункта 3 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", Правил   предоставления санаторно-курортного лечения инвалидам и детям-инвалидам, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2005 года N 754.
5. Результатом оказываемой государственной услуги, которую получит заявитель, является уведомление об оформлении документов для обеспечения санаторно-курортным лечением, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги на бумажном носителе.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
6. Государственная услуга оказывается в здании уполномоченного органа ежедневно с 9-00 часов до 18-30 часов, с обеденным перерывом с 13-00 до 14-30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней. Прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
7. Государственная услуга оказывается физическим лицам: гражданам Республики Казахстан, иностранцам и лицам без гражданства, постоянно проживающим на территории Республики Казахстан, являющимися инвалидами и детьми-инвалидами (далее – потребители).
8. Государственная услуга предоставляется в следующие сроки:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов, определенных в пункте 11   стандарта, - в течение десяти рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, зависит от количества человек в очереди из расчета 15 минут на обслуживание одного потребителя;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, - не более 15 минут.

1. Жалпы ережелер
1. Осы регламент "Мүгедектерді санаторий-курорттық емдеумен қамтамасыз ету үшін оларға құжаттарды ресімдеу" (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген "Мүгедектерді санаторий-курорттық емдеумен қамтамасыз ету үшін оларға құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызметін (бұдан әрі – стандарт) көрсету стандарттарына (бұдан әрі – стандарт) сәйкес әзірленген.
2. Мемлекеттік қызмет Павлодар қаласы, Кривенко көшесі, 25 үй мекен–жайы бойынша орналасқан, электрондық мекен–жайы: org.osz.ap@pavlodar.gov.kz. "Павлодар қаласы жұмыспен қамту және әлеуемттік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – уәкілетті орган) ұсынылады.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: ішінара автоматтандырылған.
4. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 20-бабы 3 тармағы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 20 шілдедегі N 754 қаулысымен бекітілген Мүгедектерге және мүгедек балаларға санаторий-курорттық емделудi ұсыну ережесiнің   негізінде жүзеге асырылады.
5. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі өтініш берушіге санаторий-курорттық емдеумен қамтамасыз ету үшін құжаттарын ресімдеу туралы хабарлама не қызмет көрсетуден бас тарту туралы уәжделген қағаз жеткізгіштегі жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
6. Мемлекеттік қызмет уәкілетті орган ғимаратында сағат 9-00 ден 18-30 дейін, түскі үзіліс 13-00 ден 14-30 сағатқа дейін, демалыс (сенбі, жексенбі) және мереке күндерінсіз көрсетіледі. Қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетілген қызмет көрсетусіз кезек тәртібімен жүзеге асырылады.
7. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға: мүгедек және мүгедек бала болып табылатын Қазақстан Республикасының азаматтарына, Қазақстан Республикасының аумағында тұрақты тұратын шетелдіктер мен азаматтығы жоқ адамдарға (бұдан әрі – тұтынушы) көрсетіледі.
8. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімдері тұтынушы стандарттың 11-тармағында айқындалған қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап он жұмыс күні ішінде;
2) тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты бір тұтынушыға қызмет көрсетуге 15 минуттан есептегенде кезектегі адамдардың санына байланысты болады;
3) тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты 15 минуттан аспайды.

1. Общие положения
1. Настоящий регламент "Назначение и выплата социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" (далее – государственная услуга) разработан в соответствии со стандартом государственной услуги "Назначение и выплата социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" (далее – стандарт), утвержденный постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394.
2. Государственная услуга предоставляется государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ города Павлодара" (далее - уполномоченный орган), расположенным по адресу: город Павлодар, улица Кривенко, 25, электронный адрес: org.osz.ap@pavlodar.gov.kz.
3. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
4. Государственная услуга осуществляется на основании подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решений местных представительных органов (маслихатов).
5. Результатом оказываемой государственной услуги является уведомление о назначении социальной помощи, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
6. Государственная услуга оказывается в здании уполномоченного органа ежедневно с 9-00 часов до 18-30 часов, с обеденным перерывом с 13-00 до 14-30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней. Прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
7. Государственная услуга оказывается категориям физических лиц (далее - потребитель), определяемых по решению местных представительных органов (маслихатов).
8. Государственная услуга предоставляется в следующие сроки:
1) срок оказания государственной услуги в уполномоченном органе с момента сдачи потребителем необходимых документов, определенных в пункте 11 стандарта, в течение пятнадцати календарных дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (до получения талона) - не более 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя - не более 15 минут.
9. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
10. Основанием для отказа (приостановления) государственной услуги является предоставление неполных и (или) недостоверных сведений при сдаче документов потребителем.

1. Жалпы ережелер
1. Осы регламент "Жергiлiктi өкiлдi органдардың шешiмдерi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтiк көмек тағайындау және төлеу" (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулысымен   бекітілген "Жергiлiктi өкiлдi органдардың шешiмдерi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтiк көмек тағайындау және төлеу" мемлекеттік қызметін көрсету стандарттарына (бұдан әрі – стандарт) сәйкес әзірленген.
2. Мемлекеттік қызмет Павлодар қаласы, Кривенко көшесі, 25 үй мекен–жайы бойынша орналасқан, электрондық мекен–жайы: org.osz.ap@pavlodar.gov.kz. "Павлодар қаласы жұмыспен қамту және әлеуемттік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – уәкілетті орган) ұсынылады.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: ішінара автоматтандырылған.
4. Мемлекеттік қызмет "Қазақстан  Республикасында жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағы 1) тармақшасының және жергілікті өкілді органдардың (мәслихаттардың) шешімдері негізінде ұсынылады.
5. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі әлеуметтік көмек тағайындау туралы хабарлама не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткізгіштегі дәлелді жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
6. Мемлекеттік қызмет уәкілетті орган ғимаратында сағат 9-00 ден 18-30 дейін, түскі үзіліс 13-00 ден 14-30 сағатқа дейін, демалыс (сенбі, жексенбі) және мереке күндерінсіз көрсетіледі. Қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетілген қызмет көрсетусіз кезек тәртібімен жүзеге асырылады.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету үшін жеке тұлғалардың санаттары жергілікті өкілді органдардың (мәслихаттардың) шешімі бойынша айқындалады.
8. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) уәкілетті органда мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері тұтынушы стандарттың 11-тармағында анықталған қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап – он бес күнтізбелік күн ішінде;
2) тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің жол берілетін ең көп уақыты (талон алғанға дейін) – 30 минуттан аспайды;
3) тұтынушыға өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті тұтынушыға қызмет көрсетудің жол берілетін ең көп уақыты – 15 минуттан аспайды.
9. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
10. Тұтынушының құжаттарды тапсыру кезінде толық емес және (немесе) жалған мәліметтер ұсынуы мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту (тоқтата тұру) үшін негіз болып табылады.

11. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется специалистом уполномоченного органа.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
12. Для получения государственной услуги заявитель представляет документы, согласно пункту 11 стандарта.
13. После сдачи всех необходимых документов в уполномоченном органе потребителю выдается талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов ответственного лица, принявшего документы.
14. Выдача уведомления о назначении (отказе в назначении) социальной помощи осуществляется при личном посещении потребителя уполномоченного органа по месту жительства, либо посредством почтового сообщения.
15. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие структурно-функциональной единицы (далее - СФЕ):
1) начальник уполномоченного органа;
2) специалист уполномоченного органа.
16. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры), приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.
17. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ представлена в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
18. Должностные лица, оказывающие государственные услуги, несут ответственность за принимаемые решения и действия (бездействия) в порядке, предусмотренном законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Назначение и выплата социальной помощи
отдельным категориям нуждающихся
граждан по решениям местных
представительных органов"
Описание последовательности и взаимодействие
административных действий СФЕ
При обращении в уполномоченный орган
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
2
Наименовние СФЕ
Главный специалист уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Главный специалист уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Главный специалист уполномоченного органа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Рассмотрение документов
Подготовка проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Рассмотре ние проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в журнале
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон о приеме документов
Резолюция
Проект уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Подписание уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги. Внесение данных в базу "Е-Собес"
5
Сроки исполнения
Не более 30 минут
1 календарный день
11 календарных дней
1 календарный день
Не более 15 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Назначение и выплата социальной помощи
отдельным категориям нуждающихся
граждан по решениям местных
представительных органов"
Схема, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий
При обращении в уполномоченный орган
Утверждено
постановлением акимата
города Павлодара от
1 августа 2012 года N 1068/22
Регламент государственной услуги "Оформление документов
для материального обеспечения детей-инвалидов,
обучающихся и воспитывающихся на дому"

11. Мемлекеттік қызмет көрсету үшін құжаттарды қабылдауды уәкілетті орган қызметкері жүзеге асырады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісі кезіндегі
іс-әрекет (өзара әрекеттесу) тәртібінің сипаттамасы
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттар тізімін ұсыну қажет.
13. Барлық қажетті құжаттарды тапсырғаннан кейін тұтынушыға уәкілетті органда – тұтынушыны тіркеу және оның мемлекеттік қызметті алу күні, құжаттарды қабылдаған жауапты адамның тегі мен аты-жөні көрсетілген талон беріледі.
14. Әлеуметтік көмек тағайындау (тағайындаудан бас тарту) туралы хабарлама беру уәкілетті органға жеке өтініш не пошталық хабарлама арқылы жүзеге асырылады.
15. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі - ҚФБ) қатысады:
1) уәкілетті органның бастығы;
2) уәкілетті органның маманы.
16. ҚФБ әрбір әкімшілік әрекеттерінің (рәсімдерінің) өзара байланыстылығы мен өзара іс-қимылының мәтіндік кестелі сипаттамасы әрбір әкімшілік әрекеттің (рәсімдердің) орындалу мерзімінің көрсетілуімен осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген.
17. ҚФБ мен іс-әрекеттерінің логикалық реттілігі арасындағы өзара байланысты көрсететін кесте осы регламенттің 2-қосымшасында   көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызметтерді көрсетуші
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
18. Мемлекеттік қызмет көрсетуші лауазымды тұлғалар қабылдаған шешімдері мен әрекеттері (әрекетсіздіктері) үшін Қазақстан Республикасының заңнамасымен көзделген тәртіпте жауапкершілікте болады.
"Жергiлiктi өкiлдi органдардың шешiмдерi
бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген
санаттарына әлеуметтiк көмек тағайындау
және төлеу" мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
ҚФБ әкімшілік әрекеттерінің өзара
әрекеттестігі мен дәйектілігінің сипаттамасы
Уәкілетті органға өтініш білдірген кезде
Негiзгi үдерiстiң (жұмыстар
барысының, ағынының) әрекетi
1
Әрекет (жұмыстар барысының, ағынының) N
1
2
3
4
5
2
ҚФБ атауы
Уәкілетті органның бас маманы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның бас маманы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның бас маманы
3
Әрекеттiң (үдерiстiң, рәсiмдеудiң, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Тұтынушымен ұсынылған құжаттарды қабылдау және тіркеу
Кұжаттарды қарастыру
Хабарламаның немесе қызметті ұсынуда дәлелді бас тарту туралы жауаптың жобасын дайындау
Хабарламаның немесе қызметті ұсынуда дәлелді бас тарту туралы жауаптың жобасын қарау
Журналға тіркеу
4
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдық-басшылық ету шешiмi)
Кұжаттарды қабылдау туралы талон
Қарар
Хабарламаның немесе қызметті ұсынуда дәлелді  бас тарту туралы жауаптың жобасы
Хабарламаға немесе дәлелді бас тарту туралы жауапқа қол қою
Хабарламаны немесе дәлелді бас тарту туралы жауапты беру. Деректерді Е-Собес базасына енгізу
5
Орындалу мерзімі
30 минуттан аспайды
Күнтізбелік 1 күн
Күнтізбе-лік 11 күн
Күнтізбелік 1 күн
15 минуттан аспайды
6
Келесі әрекеттің нөмірі
2-баған
3-баған
4-баған
5-баған
"Жергiлiктi өкiлдi органдардың шешiмдерi
бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген
санаттарына әлеуметтiк көмек тағайындау
және төлеу" мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Әкімшілік әрекеттердің логикалық реттілігі
арасындағы өзара байланысты көрсететін сызба
Уәкілетті органға өтініш білдірген кезде
Павлодар қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 1 тамыздағы
N 1068/22 қаулысымен
бекітілді
"Үйде оқитын және тәрбиеленетін мүгедек балаларды
материалдық қамтамасыз ету үшін құжаттарды ресімдеу"
мемлекеттік қызмет регламенті

1. Общие положения
1. Настоящий регламент "Оформление документов для материального обеспечения детей-инвалидов, обучающихся и воспитывающихся на дому" (далее – государственная услуга) разработан в соответствии со стандартом государственной услуги "Оформление документов для материального обеспечения  детей-инвалидов, обучающихся и воспитывающихся на дому" (далее – стандарт), утвержденный постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394.
2. Государственная услуга предоставляется государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ города Павлодара" (далее - уполномоченный орган), расположенным по адресу: город Павлодар, улица  Кривенко, 25, электронный адрес: org.osz.ap@pavlodar.gov.kz.
3. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
4. Государственная услуга предоставляется на основании подпункта 4) статьи 16 Закона Республики Казахстан от 11 июля 2002 года "О социальной и медико-педагогической коррекционной поддержке детей с ограниченными возможностями", постановлений местных исполнительных органов о порядке оказания социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов (маслихатов).
5. Результатом оказываемой государственной услуги, которую получит заявитель, является уведомление об оформлении документов для материального обеспечения детей-инвалидов, обучающихся и воспитывающихся на дому, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
6. Государственная услуга оказывается в здании уполномоченного органа ежедневно с 9-00 часов до 18-30 часов, с обеденным перерывом с 13-00 часов до 14-30 часов. Прием осуществляется в порядке очередности без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
7. Государственная услуга оказывается физическим лицам: гражданам Республики Казахстан, иностранцам и лицам без гражданства, постоянно проживающим на территории Республики Казахстан - родителям и иным законным представителям детей-инвалидов, обучающихся и воспитывающихся на дому (далее - потребители).
8. Государственная услуга предоставляется в следующие сроки:
1) срок оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов в уполномоченный орган - в течение десяти рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, зависит от количества человек в очереди из расчета 15 минут на обслуживание одного потребителя;

1. Жалпы ережелер
1. Осы регламент "Үйде оқитын және тәрбиеленетін мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету үшін құжаттарды ресімдеу" (бұдан  әрі – мемлекеттік қызмет) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген "Үйде оқитын және тәрбиеленетін мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету үшін құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызметін көрсету стандарттарына   (бұдан әрі – стандарт) сәйкес әзірленген.
2. Мемлекеттік қызмет Павлодар қаласы, Кривенко көшесі, 25 үй мекен–жайы бойынша орналасқан, электрондық мекен–жайы: org.osz.ap@pavlodar.gov.kz. "Павлодар қаласы жұмыспен қамту және әлеуемттік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – уәкілетті орган) ұсынылады.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: ішінара автоматтандырылған.
4. Мемлекеттік қызмет "Кемтар балаларды әлеуметтiк және медициналық-педагогикалық түзеу арқылы қолдау туралы" 2002 жылғы 11 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабы 4) тармақшасының, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың, аудандардың, (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті өкілетті органдарының шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету тәртібі туралы жергілікті атқарушы органдардың қаулыларының негізінде жүзеге асырылады.
5. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі өтініш берушіге үйде оқып және тәрбиеленіп жатқан мүгедек балаларды материалдық қамсыздандыру үшін құжаттарын ресімдеу туралы хабарлама, не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткізгіштегі дәлелді  жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
6. Мемлекеттік қызмет уәкілетті орган ғимаратында сағат 9-00 ден 18-30 дейін, түскі үзіліс сағат 13-00 ден 14-30 дейін көрсетіледі. Қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетілген қызмет көрсетусіз кезек тәртібімен жүзеге асырылады.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері тұтынушы стандарттың 11-тармағында белгіленген қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап - он жұмыс күні ішінде;
2) тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты бір тұтынушыға қызмет көрсетуге 15 минуттан есептегенде кезектегі адамдардың санына байланысты болады;