О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 20 декабря 2011 года N 63/40 "О бюджете города Павлодара на 2012 - 2014 годы"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 10 декабря 2012 года N 85/12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 12 декабря 2012 года N 3279. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Павлодара Павлодарской области от 04 марта 2014 года N 1-20/76)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Павлодара Павлодарской области от 04.03.2014 N 1-20/76).
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктами 1), 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением областного маслихата от 30 ноября 2012 года N 97/10 "О внесении изменений и дополнения в решение областного маслихата от 6 декабря 2011 года N 404/40 "Об областном бюджете на 2012 – 2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных  правовых актов за N 5201), Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 20 декабря 2011 года N 63/40 "О бюджете города Павлодара на 2012 - 2014 годы", (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-1-181, опубликованное в газете "Версия" от 13 января 2012 года N 2 и газете "Шаһар" от 13 января 2012 года N 2), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "29 445 159" заменить цифрами "29 461 393";
цифры "7 153 148" заменить цифрами "7 169 382";
в подпункте 2) цифры "33 554 622" заменить цифрами "33 570 856";
в пункте 6-1:
цифры "631 372" заменить цифрами "603 650";
цифры "83 106" заменить цифрами "70 890";
цифры "23 599" заменить цифрами "23 210";
цифры "29 734" заменить цифрами "26 321";
исключить слова и цифры "предоставление субсидий на переезд – 11 704 тысячи тенге";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.

Павлодар қалалық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Павлодар қаласының 2012 - 2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 63/40 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2012 жылғы 10 желтоқсандағы N 85/12 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 12 желтоқсанда N 3279 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2014 жылғы 04 наурыздағы N 1-20/76 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 04.03.2014 N 1-20/76 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-бабтарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1), 15) тармақшаларына, облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 30 қарашадағы "Облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 6 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 404/40 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 97/10 шешіміне сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 5201 болып тіркелген), Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Павлодар қаласының 2012 - 2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 63/40 шешіміне, (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-1-181 болып тіркелген, 2012 жылғы 13 қаңтардағы "Версия" N 2 және 2012 жылғы 13 қаңтардағы "Шаhар" N 2 газеттерінде жарияланған), төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
1–тармағы:
1) тармақшасындағы:
"29 445 159" сандары "29 461 393" сандарына ауыстырылсын;
"7 153 148" сандары "7 169 382" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы "33 554 622" сандары "33 570 856" сандарына ауыстырылсын;
6-1 тармағы:
"631 372" сандары "603 650" сандарына ауыстырылсын;
"83 106" сандары "70 890" сандарына ауыстырылсын;
"23 599" сандары "23 210" сандарына ауыстырылсын;
"29 734" сандары "26 321" сандарына ауыстырылсын;
"Көшу үшін субсидия беру – 11 704 мың теңге" сөздері мен сандары алып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

6116
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
166310
1
Правоохранительная деятельность
166310
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
166310
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
166310
04
Образование
9627819
1
Дошкольное воспитание и обучение
3140909
464
Отдел образования района (города областного значения)
3140909
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
2263837
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
27030
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
850042
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
5217360
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
9210
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
9210
464
Отдел образования района (города областного значения)
5208150
003
Общеобразовательное обучение
4557939
006
Дополнительное образование для детей
505627
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
6932
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
137652
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
42147
464
Отдел образования района (города областного значения)
42147
018
Организация профессионального обучения
42147
9
Прочие услуги в области образования
1227403
464
Отдел образования района (города областного значения)
867390
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
38920
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
124787
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба

6116
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
166310
1
Құқық қорғау қызметi
166310
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
166310
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
166310
04
Бiлiм беру
9627819
1
Мектепке дейiнгi тәрбиелеу және оқыту
3140909
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3140909
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
2263837
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
27030
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
850042
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
5217360
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
9210
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
9210
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5208150
003
Жалпы білім беру
4557939
006
Балаларға қосымша білім беру
505627
063
Республикалық бюджеттен берiлетiн трансферттер есебiнен "Назарбаев Зияткерлiк мектептерi" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша бiлiктiлiктi арттырудан өткен мұғалiмдерге еңбекақыны арттыру
6932
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата–анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп–интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
137652
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
42147
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
42147
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
42147
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
1227403
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
867390
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38920
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
124787
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу

2689
012
Капитальные расходы государственного органа
3843
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
77902
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
36400
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
582849
467
Отдел строительства района (города областного значения)
360013
037
Строительство и реконструкция объектов образования
360013
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1245749
2
Социальная помощь
1158411
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3127
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
3127
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1153983
002
Программа занятости
276249
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
2427
005
Государственная адресная социальная помощь
16000
006
Оказание жилищной помощи
58181
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
368120
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
11206
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
76674
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
98661
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
74400
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
7740
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
141115
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
23210
464
Отдел образования района (города областного значения)
1301
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
1301
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
87338
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
87338
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

2689
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3843
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
77902
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
36400
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
582849
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
360013
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
360013
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
1245749
2
Әлеуметтiк көмек
1158411
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
3127
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
3127
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1153983
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
276249
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
2427
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
16000
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
58181
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
368120
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
11206
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
76674
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
98661
015
Аумақтық зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету орталығы
74400
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
7740
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
141115
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
23210
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1301
008
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында білім алушылар  мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
1301
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
87338
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
87338
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер