Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых государственными учреждениями города Аксу
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 20 июля 2012 года N 490/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 22 августа 2012 года N 12-2-207. Утратило силу постановлением акимата города Аксу Павлодарской области от 24 июня 2013 года N 370/3
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Аксу Павлодарской области от 24.06.2013 N 370/3.
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", постановлением   Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам", акимат города Аксу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый:
1) регламент государственной услуги "Обеспечение бесплатного подвоза обучающихся и воспитанников к общеобразовательной организации образования и обратно домой";
2) регламент государственной услуги "Выдача ветеринарного паспорта на животное";
3) регламент государственной услуги "Выдача ветеринарной справки".
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на исполняющий обязанности руководителя аппарата акима города Фишер Т.В.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                Б. Бакауов
Утверждено
постановлением акимата
города Аксу от 20 июля
2012 года N 490/6
Регламент государственной услуги "Обеспечение бесплатного
подвоза обучающихся и воспитанников к общеобразовательной
организации образования и обратно домой"
1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги "Обеспечение бесплатного подвоза обучающихся и воспитанников в общеобразовательной организации образования и обратно домой" (далее - государственная услуга).
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта государственной услуги "Обеспечение бесплатного подвоза обучающихся и воспитанников к общеобразовательной организации образования и обратно домой", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года N 336 (далее - Стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется государственными учреждениями аппаратов акимов поселка, сел и сельских округов города Аксу (далее – уполномоченные органы), пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 часов до 18-30 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-30 часов, по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему регламенту.

Ақсу қаласының мемлекеттік мекемелерімен көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің регламенттерін бекіту туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2012 жылғы 20 шілдедегі N 490/6 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 22 тамызда N 12-2-207 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2013 жылғы 24 маусымдағы N 370/3 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 24.06.2013 N 370/3 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкiмшiлiк рәсiмдер туралы" Заңының 9-1-бабына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 20 шiлдедегi "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтердiң тiзiлiмiн бекiту туралы" N 745 қаулысына сәйкес, Ақсу қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiлген:
1) "Бiлiм алушылар мен тәрбиеленушiлердi бiлiмнiң жалпы бiлiм беру ұйымдарына және үйлерiне тегiн тасымалдауды қамтамасыз ету" мемлекеттiк қызмет регламенті;
2) "Жануарға ветеринариялық паспорт беру" мемлекеттiк қызмет регламенті;
3) "Ветеринариялық анықтама беру" мемлекеттiк қызмет регламенті бекiтiлсiн.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкiмi аппараты басшысының міндет атқарушы Т.В. Фишерге жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі                                Б. Бақауов
Ақсу қаласы әкiмдiгiнiң
2012 жылғы 20 шілдедегі
N 490/6 қаулысымен
бекiтiлген
"Бiлiм алушылар мен тәрбиеленушiлердi бiлiмнiң жалпы
бiлiм беру ұйымдарына және үйлерiне тегiн тасымалдауды
қамтамасыз ету" мемлекеттiк қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттiк қызметтiң атауы "Бiлiм алушылар мен тәрбиеленушiлердi бiлiмнiң жалпы бiлiм беру ұйымдарына және үйлерiне тегiн тасымалдауды қамтамасыз ету" (бұдан әрi – мемлекеттiк қызмет).
2. Мемлекеттiк қызмет көрсету нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 31 наурыздағы N 336 қаулысымен бекiтiлген "Бiлiм алушылар мен тәрбиеленушiлердi бiлiмнiң жалпы бiлiм беру ұйымдарына және үйлерiне тегiн тасымалдауды қамтамасыз ету" мемлекеттiк қызмет стандарты (бұдан әрi - Стандарт) негiзiнде көрсетiледi.
4. Мемлекеттiк қызмет Ақсу қаласында ауылдық округтерi әкiмдерiнiң аппараттары мемлекеттiк мекемелерiмен (бұдан әрi – уәкiлеттi орган) осы регламенттiң 1-қосымшасында көрсетiлген мекен-жайлар бойынша демалыс пен мереке күндерiн қоспағанда аптасына бес күн сағат 9.00-ден 18.30-ға дейiн, түскi үзiлiс сағат 13.00-ден 14.30-ға дейiн ұсынылады.

5. Результатом оказания государственной услуги является обеспечение обучающихся и воспитанников бесплатным подвозом к общеобразовательной организации образования и обратно домой с выдачей справки об обеспечении бесплатным подвозом к общеобразовательной организации образования и обратно домой, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.
6. Сроки оказания государственной услуги с момента:
1) обращения для получения государственной услуги (в течение 5 дней с момента поступления заявления) составляют 5 рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя – не более 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя не более 30 минут.
7. Государственная услуга оказывается бесплатно.
8. Государственная услуга предоставляется в течение учебного года:
1) в рабочие дни в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 часов до 18.00 часов, с перерывом на обед за исключением выходных и праздничных дней;
2) прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи ускоренного обслуживания.
Государственная услуга оказывается в зданиях аппаратов акимов поселка, сел и сельских округов, где предусмотрены условия для обслуживания потребителей, в том числе для лиц с ограниченными физическими возможностями. Залы ожидания оснащены информационными стендами с образцами заполненных бланков.
2. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
9. Для получения государственной услуги потребитель предоставляет следующие документы:
1) заявление от родителя или законного представителя обучающегося на обеспечение его ребенка бесплатным подвозом к общеобразовательной организации образования, согласно приложению 2   Стандарта;
2) оригинал и копия свидетельства о рождении ребенка (удостоверение личности);
3) справка с места учебы согласно приложению 5 Стандарта.
Оригинал свидетельства о рождении, удостоверение личности предоставляется для сверки с копией и возвращается потребителю.
10. Образец заявления для получения государственной услуги размещается в фойе акимата, а также можно получить у специалистов акимата.
11. Заявление, копия свидетельства о рождении ребенка или удостоверение личности и справка с места учебы сдаются в кабинет ответственного за оказание данной услуги специалиста акимата, курирующего социальные вопросы.
12. После сдачи всех необходимых документов потребителю выдается расписка в получении необходимых документов согласно приложению 4 Стандарта, с указанием номера и даты приема заявления, фамилии, имени, отчества специалиста акимата, выдавшего расписку с указанием даты получения услуги.

5. Мемлекеттiк қызметтi көрсетудiң нәтижесi бiлiм алушылар мен тәрбиеленушiлердi бiлiмнiң жалпы беру ұйымдарына және үйлерiне тегiн тасымалдауды қамтамасыз ету туралы анықтама бере отырып, бiлiмнiң жалпы бiлiм беру ұйымдарына және үйге тегiн тасымалдауды қамтамасыз етуi немесе қызмет көрсетудi ұсынудан бас тарту болып табылады.
6. Мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмдерi:
1) мемлекеттiк қызметтi алу үшiн жүгiну (өтiнiш түскен мерзiмнен бастап 5 күн iшiнде) 5 жұмыс күнiн құрайды;
2) өтiнiш берушi жүгiнген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күтудiң рұқсат берiлген ең көп уақыты (тiркеу кезiнде) – 30 минуттан аспайды;
3) өтiнiш берушi жүгiнген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызмет алушыға қызмет көрсетудiң рұқсат берiлген ең көп уақыты 30 минуттан аспайды.
7. Мемлекеттiк қызмет тегiн көрсетiледi.
8. Мемлекеттiк қызмет оқу жылы бойы көрсетiледi:
1) белгiленген жұмыс кестесiне сәйкес сенбi, жексенбi және мереке күндердi қоспағанда, түскi үзiлiспен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейiн;
2) қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетiп қызмет көрсетусiз кезек күту тәртiбiмен жүзеге асырылады.
Мемлекеттiк қызмет тұтынушыларға, оның iшiнде мүмкiндiгi шектеулi адамдарға қызмет көрсету үшiн жағдай көзделген әкiмдiктердiң ғимараттарында көрсетiледi. Күту залдары толтырылған бланктердiң үлгiлерi бар ақпараттық стендiлермен жарақталған.
2. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерiсiндегi әрекет
(өзара әрекеттiлiк) реттiлiгiнiң сипаттамасы
9. Тұтынушы мемлекеттiк қызметтi алу үшiн мына құжаттарды ұсынады:
1) бiлiм алушының ата-анасы немесе заңды өкiлiнiң баланы жалпы бiлiм беру ұйымдарына тегiн тасымалдаумен қамтамасыз етуге арналған Стандарттың 2-қосымшасына сәйкес өтiнiшi;
2) баланың туу туралы куәлiгiнiң түпнұсқасы және көшiрмесi (жеке куәлiгi);
3) Стандарттың 5-қосымшасына сәйкес оқу орнының анықтамасы.
Туу туралы куәлiктiң, жеке куәлiктiң түпнұсқасы көшiрмемен салыстыру үшiн берiледi және кейiн тұтынушыға қайтарылады.
10. Мемлекеттiк қызметтi алуға арналған өтiнiштiң үлгiсi әкiмдiктiң фойесiнде орналастырылады, сондай-ақ әкiмдiктiң мамандарынан алуға болады.
11. Өтiнiштiң, баланың туу туралы куәлiгiнiң көшiрмесi және жеке куәлiгi және оқу орнынан алынған анықтама аталған қызметтi көрсетуге жауапты әкiмдiктiң әлеуметтiк мәселеге жетекшiлiк ететiн маманның қабинетiне тапсырылады.
12. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн барлық қажеттi құжаттарды тапсыру кезiнде тұтынушыға Стандарттың 4-қосымшасына сәйкес қажеттi құжаттарды алуда қызмет көрсетудi алған күнiн көрсете отырып, қолхат берген әкiмдiк маманының өтiнiштi қабылдап алған нөмiрi мен күнiн, тегiн, атын, әкесiнiң атын көрсете отырып қолхат берiледi.

13. Способ доставки результата государственной услуги потребителю осуществляется специалистом акимата в соответствии с установленным графиком работы на основании принятой справки об обеспечении бесплатным подвозом к общеобразовательной организации образования, заверенной подписью и печатью акима. Выдается специалистом акимата при личном обращении потребителя по истечении 5 дней с момента поступления заявления.
Сведения о выдаче справки фиксируется в книге учета справок согласно приложению 7 Стандарта.
14. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги служит предоставление потребителем неполного пакета документов, с письменным обоснованием причин отказа.
15. Уполномоченный орган должен обеспечить сохранность, защиту и конфиденциальность информации о содержании документа потребителя.
16. В процессе оказания государственной услуги при непосредственном обращении потребителя в уполномоченный орган задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ):
1) специалист аппарата акима поселка, села, сельского округа;
2) Аким поселка, села, сельского округа.
17. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему регламенту.
18. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ приведены в приложении 3 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
19. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Обеспечение бесплатного подвоза
обучающихся и воспитанников к
общеобразовательной организации
образования и обратно домой"
Перечень аппаратов акимов поселка, сел,
сельских округов города Аксу
N п/п
Полное наименование аппарата акима сельского округа
Наименование населенного пункта
Контактный телефон
Юридический адрес
Адрес сайта
1
2
3
4
5
6
1
ГУ "Аппарат акима Сарышыганакского сельского округа города Аксу"
с. Суатколь, с. Жанашаруа
(87183) 770707
140114 с. Сарышыганак, ул. Молодежная, 10
нет
2
ГУ "Аппарат акима Акжольского сельского округа города Аксу"
с. Акжол,
с. Юбилейное
(87183)
778382
140111 с. Акжол, ул. Школьная
нет
3
ГУ "Аппарат акима Айнакольского сельского округа г. Аксу"
с. Сынтас,
с. Коктас,
с. Карабай
(87183)
770244

13. Тұтынушыға мемлекеттiк қызметтiң нәтижесiн жеткiзу тәсiлiн әкiмдiктiң маманы белгiлеген жұмыс кестесiне сәйкес әкiмнiң қолымен және мөрiмен расталған, бiлiмнiң жалпы бiлiм беру ұйымдарына тегiн тасымалдауды қамтамасыз ету туралы қабылданған анықтама негiзiнде асырады. Тұтынушы жеке өзi жүгiнген кезде өтiнiштiң келiп түскен сәтiнен бастап 5 күн өткен соң әкiмдiктiң маманы бередi.
Анықтама беру туралы мәлiмет Стандарттың 7-қосымшасына сәйкес анықтаманы есепке алу кiтабында тiркеледi.
14. Мемлекеттiк қызметтi ұсынудан бас тарту үшiн бас тартудың себептерiн жазбаша негiздей отырып, тұтынушының құжаттарды толық тапсырмауы негiз болады.
15. Уәкiлеттi орган құжат мазмұны туралы ақпараттарды сақтау, қорғау және құпияда сақтау қажет.
16. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерiсiне тұтынушының уәкiлеттi органға тiкелей өтiнiш беруi кезiнде мынадай құрылымдық-функционалдық бiрлiктер (ҚФБ) қатысады:
1) Ауылдық округ әкiмi аппаратының маманы;
2) ауылдық округтiң әкiмi.
17. Әрбiр әкiмшiлiк iс-әрекеттiң орындалу мерзiмiн көрсете отырып, әрбiр ҚФБ әкiмшiлiк iс-әрекеттердiң (үдерiстердiң) өзара әрекеттестiгi мен реттiлiгiнiң мәтiндiк кестелiк сипаттамасы осы регламенттiң 2-қосымшасында келтiрiлген.
18. ҚФБ мен мемлекеттiк қызмет көрсету үдерiсiнде әкiмшiлiк әрекеттердiң логикалық реттiлiгiнiң арасындағы өзара байланысты бейнелейтiн сызба осы регламенттiң 3-қосымшасында келтiрiлген.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсететiн
лауазымдық тұлғалардың жауапкершiлiгi
19. Мемлекеттiк қызметтi көрсету тәртiбiн бұзғандығы үшiн лауазымдық тұлғалар Қазақстан Республикасының заңдарымен қарастырылған жауапкершiлiкке тартылады.
"Бiлiм алушылар мен тәрбиеленушiлердi
бiлiмнiң жалпы бiлiм беру ұйымдарына
және үйлерiне тегiн тасымалдауды
қамтамасыз ету" мемлекеттiк
қызмет регламентiне
1 қосымша
Ақсу қаласы селолық округтерi
әкiмдер аппараттарының тiзiмi
Р/с N Селолық округ әкiмi аппараттарының толық атауы Елдi мекен атауы Байланыс телефоны Заңды мекенжайы Сайттың  мекенжайы
1 2 3 4 5 6
1
"Ақсу қаласы Сарышығанақ селолық округi әкiмiнiң аппараты" ММ
Суаткөл ауылы,
Жаңашаруа ауылы
8(718)37
70707
140114
Сарышығанақ ауылы, Молодежная көшесi, 10
жоқ
2
"Ақсу қаласы Ақжол селолық округi әкiмiнiң аппараты" ММ
Ақжол ауылы, Юбилейный ауылы
8(718)37
78382
140111
Ақжол ауылы, Школьная көшесi
жоқ
3
"Ақсу қаласы Айнакөл селолық округi әкiмiнiң аппараты" ММ
Сынтас ауылы,
Көктас ауылы,
Қарабай ауылы
8(718)37
70244

140103
с. Достык,
ул. Первая линия
нет
8
ГУ "Аппарат акима Жолкудукского сельского округа города Аксу"
с. Ребровка
отд. Ж. Майдан
(87183)
779576
140108
с. Жолкудук,
ул. Школьная
нет
9
ГУ "Аппарат акима Евгеньевского сельского округа города Аксу"
с. Сольветка,
с. Евгеньевка
(87183)
774410
140107
с. Евгеньевка,
ул. Гагарина
нет
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Обеспечение бесплатного подвоза
обучающихся и воспитанников к
общеобразовательной организации
образования и обратно домой"
Описание действий структурно-функциональных единиц СФЕ
при обращении к акиму поселка, села, сельского округа
Действия процессов (хода, потока работ)
1.
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
2.
Наименование СФЕ
специалист аппарата акима поселка, села, сельского округа
специалист аппарата акима поселка, села, сельского округа
Аким поселка, села, сельского округа
специалист аппарата акима поселка, села, сельского округа
3.
Наименование действия (процесса процедура, операции) и их описание
Прием заявления и необходимых документов для получения государственной услуги
Подготовка проекта справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Рассмотрение проекта справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги потребителю
Регистрация в журнале исходящей корреспонденции
4.
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Расписка с указанием номера и даты приема заявления, фамилии, имени, отчества специалиста аппарата акима, выдавшего расписку с указанием даты получения услуги
Проект справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Подписание справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Выдача справки об обеспечении бес-платным подвозом к общеобразовательной организации образования и обратно домой, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги потребителю
5.
Сроки исполнения
не более 30 минут
2 рабочих дня
1 рабочий день
не более 30 минут
6.
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
-
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Обеспечение бесплатного подвоза
обучающихся и воспитанников к
общеобразовательной организации
образования и обратно домой"
Схема предоставления государственной услуги при
обращении к акиму поселка, села, сельского округа
Утверждено
постановлением акимата
города Аксу от 20 июля
2012 года N 490/6
Регламент государственной услуги
"Выдача ветеринарного паспорта на животное"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача ветеринарного паспорта на животное" (далее – государственная услуга) предоставляется ветеринарным врачом отдела ветеринарии города и аппаратов акимов поселка, сел и сельских округов и сел (далее - аппараты акимов сельских округов) по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему регламенту.

140103
Достық ауылы, Первая линия көшесi
жоқ
8
"Ақсу қаласы Жолқұдық селолық округi әкiмiнiң аппараты" ММ
Ребровка ауылы,
Ж. Майдан бөлiмшесi
8(718)37
79576
140108
Жолқұдық ауылы,
Школьная көшесi
жоқ
9
"Ақсу қаласы Евгеньевка селолық округi әкiмiнiң аппараты" ММ
Сольветка ауылы, Евгеньевка ауылы
8(718)37
74410
140107
Евгеньев ауылы,
Гагарин көшесi
жоқ
"Бiлiм алушылар мен тәрбиеленушiлердi
бiлiмнiң жалпы бiлiм беру ұйымдарына
және үйлерiне тегiн тасымалдауды
қамтамасыз ету" мемлекеттiк
қызмет регламентiне
2 қосымша
Құрылымдық-функционалдық бiрлiктердiң
(ҚФБ) iс-әрекеттерiнiң сипаттамасы Ауылдық округ әкiмдiгiне жүгiнген кезде
Негiзгi үдерiстiң iс-әрекетi (барысы, жұмыс ағыны)
1.
Iс-әрекеттiң (барысының, жұмыс ағынының) N
1
2
3
4
2.
ҚФБ атауы
Ауылдық округ әкiмi аппаратының маманы
Ауылдық округ әкiмi аппаратының маманы
Ауыл әкiмi
Ауылдық округ әкiмi аппаратының маманы
3.
Iс-әрекеттiң (үдерiстiң, рәсiмнiң, операцияның) атауы және оның сипаттамасы
Өтiнiштi және мемлекеттiк қызметтi алуға қажеттi құжаттарды қабылдау
Анықтама немесе тұтынушыға мемлекеттiк қызметтi ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауап жобасын дайындау
Анықтама немесе тұтынушыға мемлекеттiк қызметтi ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауап жобасын қарастыру
Шығыс құжат айналымы журналына тiркеу
4.
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдық-өкiмгерлiк шешiм)
Қажеттi құжаттарды алуда қызмет көрсетудi алған күнiн көрсете отырып, қолхат берген әкiмдiк маманының өтiнiштi қабылдап алған нөмiрi мен күнiн, тегiн, атын, әкесiнiң атын көрсете отырып қолхат берiледi
Анықтама немесе тұтынушыға мемлекеттiк қызметтi ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауап жобасы
Анықтама немесе тұтынушыға мемлекеттiк қызметтi ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауапқа қол қою
Бiлiм алушылар мен тәрбиеленушiлердi бiлiмнiң жалпы беру ұйымдарына және үйлерiне тегiн тасымалдауды қамтамасыз ету туралы анықтама немесе мемлекеттiк қызметтi  көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап беру
5.
Орындалу мерзiмдерi
30 минуттан артық емес
2 жұмыс күнi
1 жұмыс күнi
30 минуттан артық емес
6.
Келесi iс-әрекеттiң нөмiрi
2 баған
3 баған
4 баған
"Бiлiм алушылар мен тәрбиеленушiлердi
бiлiмнiң жалпы бiлiм беру ұйымдарына
және үйлерiне тегiн тасымалдауды
қамтамасыз ету" мемлекеттiк
қызмет регламентiне
3 қосымша
Ауылдық округ әкiмдiгiне өтiнген кезде
мемлекеттiк қызметтi көрсету сызбанұсқасы
Ақсу қаласы әкiмдiгiнiң
2012 жылғы 20 шілдедегі
N 490/6 қаулысымен
бекiтiлген
Жануарға ветеринариялық паспорт беру"
мемлекеттiк қызмет регламентi
1. Жалпы ережелер
1. "Жануарға ветеринариялық паспорт беру" мемлекеттiк қызметi (бұдан әрi – мемлекеттiк қызмет) осы регламенттің 1-қосымшасында   көрсетiлген мекенжайлар бойынша қаланың және кентің, ауылдар мен селолық  округтер әкiмдерi аппараттарының (бұдан әрi – ауылдық округтер әкiмдерiнiң аппараттары) ветеринарлық дәрiгерiмен ұсынылады.

2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта   государственной услуги "Выдача ветеринарного паспорта на животное", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года N 464 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области племенного животноводства и ветеринарии и внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745" (далее - стандарт).
4. Результатом оказываемой государственной услуги является выдача ветеринарного паспорта на животное (дубликата ветеринарного паспорта на животное, выписки из ветеринарного паспорта на животное) (на бумажном носителе) либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги в письменном виде.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
5. Государственная услуга предоставляется в рабочие дни, с 9.00 до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, установленных Законом Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года "О праздниках в Республике Казахстан". Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
Информация о предоставлении государственной услуги размещена на стендах, расположенных в местах оказания государственной услуги.
6. Государственная услуга предоставляется в следующие сроки:
1) срок выдачи ветеринарного паспорта на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное) с момента присвоения животному индивидуального номера или отказ в их выдаче - в течение 3 (трех) рабочих дней;
2) срок выдачи дубликата ветеринарного паспорта на животное со дня подачи владельцем заявления о потере паспорта на его животное – в течение 10 (десяти) рабочих дней;
3) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги - не более 30 (тридцати) минут;
4) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги - не более 40 (сорока) минут.
7. Государственная услуга (выдача бланков ветеринарного паспорта на животное) оказывается платно. Потребитель осуществляет оплату государственной услуги согласно пункта 8 Стандарта.
3. Описание порядка действий (взаимодействий)
в процессе оказания государственной услуги
8. Ветеринарный паспорт на животное (дубликат ветеринарного паспорта на животное, выписка из ветеринарного паспорта на животное) выдается владельцу животного либо его представителю при его личном посещении.
Для получения ветеринарного паспорта на животное потребителем предоставляется документ, подтверждающий оплату стоимости бланка ветеринарного паспорта на животное. Кроме того, необходимо наличие на животном - присвоенного индивидуального номера.
Для получения дубликата ветеринарного паспорта и (выписки из ветеринарного паспорта) на животное потребителем предоставляются документы, указанные в пункте 11 Стандарта.

2. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 29 сәуiрдегi "Асыл тұқымды мал шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттiк қызметтер стандарттарын бекiту және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 20 шiлдедегi N 745 қаулысына  өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы" N 464 қаулысымен бекiтiлген  "Жануарға ветеринариялық паспорт беру" мемлекеттiк қызмет стандарты   (бұдан әрi - стандарт) негiзiнде көрсетiледi.
4. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нәтижесi жануарға ветеринариялық паспорт (жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын, жануарға ветеринариялық паспорттың үзiндiсiн) (қағаздағы тасымалдағышта) беру, немесе жазбаша түрдегi мемлекеттiк қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауап болып табылады.
2. Мемлекеттiк қызмет көрсету
тәртiбiне қойылатын талаптар
5. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 13 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы" Заңында   белгiленген демалыс және мереке күндерiнен басқа, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейiнгi түскi үзiлiспен, жұмыс күндерi сағат 9.00-ден 18.30-ға дейiн ұсынылады. Қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетіп қызмет көрсетусiз, кезек күту тәртiбiмен жүзеге асырылады.
Мемлекеттiк қызмет көрсету туралы ақпарат мемлекеттік қызмет көрсету орындарындағы стендтерде орналасқан.
6. Мемлекеттiк қызмет мынадай мерзiмдерде ұсынылады:
1) жануарға ветеринариялық паспорт (жануарға ветеринариялық паспорттан үзiндi) беру мерзiмi жануарға бiрдейлендiру нөмiрін берген сәттен бастап немесе оны беруден бас тарту - 3 (үш) жұмыс күнi iшiнде;
2) жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын беру мерзiмi жануар иесi жануарға ветеринариялық паспорттың жоғалғаны туралы өтiнiш берген күнiнен бастап - 10 (он) жұмыс күнi iшiнде;
3) мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күтудiң ең жоғары рұқсат етiлетiн уақыты 30 (отыз) минуттан аспайды;
4) мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет көрсетудiң ең жоғары рұқсат етiлетiн уақыты 40 (қырық) минуттан аспайды.
7. Мемлекеттiк қызмет (жануарға ветеринариялық паспорттың бланкiсiн беру) ақылы көрсетiледi. Тұтынушы мемлекеттiк қызметке төлемдi Стандарттың 8-тармағына сәйкес жүзеге асырады.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерiсiндегi әрекет
(өзара әрекеттiлiк) реттiлiгiнiң сипаттамасы
8. Жануарға ветеринариялық паспорт (жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасы, жануарға ветеринариялық паспорттан үзiндi) жануар иесiне, не жеке өзi келген кезде оның өкiлiне берiледi.
Жануарға ветеринариялық паспортты алу үшiн тұтынушы жануарға ветеринариялық паспорттың бланкiсiнiң құнын төлегенiн растайтын құжатты ұсынады. Бұдан басқа, жануарда оған берiлген бiрдейлендiру нөмiрi болуы қажет.
Жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын (ветеринариялық паспорттан үзiндi) алу үшiн тұтынушымен Стандарттың 11-тармағында  көрсетiлген құжаттар ұсынылады.

9. При обращении для получения ветеринарного паспорта на животное документ, подтверждающий сдачу потребителем необходимых документов, не требуется.
При обращении для получения дубликата ветеринарного паспорта на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное) заявление потребителя регистрируется в журнале регистрации и выдается талон с указанием даты и времени, срока и места получение потребителем государственной услуги.
10. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги является отсутствие присвоенного индивидуального номера животного.

9. Жануарға ветеринариялық паспорт алу үшiн жүгiнген кезде тұтынушының қажеттi құжаттар тапсырғанын растайтын құжат талап етiлмейдi.
Жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын (жануарға ветеринариялық паспорттан үзiндi) алу үшiн жүгiнген кезде тұтынушының өтiнiшi тiркеу журналында тiркеледi және тұтынушының мемлекеттiк қызметтi алу күнi мен уақыты, мерзiмi мен орны көрсетiлген талон берiледi.
10. Мемлекеттiк қызмет ұсынудан бас тарту үшiн жануардың берiлген бiрдейлендiру нөмiрi болмауы негiз болып табылады.

11. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему регламенту.
12. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведена в приложении 3 к настоящему регламенту.

11. Әрбiр әкiмшiлiк iс-әрекеттiң (рәсiмнiң) орындалу мерзiмiн көрсете отырып, әрбiр ҚФБ әкiмшiлiк әрекеттерiнiң (рәсiмдерiнiң) өзара әрекеттестiгi мен реттiлiгiнiң мәтiндiк кестелiк сипаттамасы осы регламенттің 2-қосымшасында келтiрiлген.
12. ҚФБ мен мемлекеттiк қызмет көрсету үдерiсiнде әкiмшiлiк әрекеттердiң логикалық реттiлiгiнiң арасындағы өзара байланысты бейнелейтiн сызба, осы регламенттің 3-қосымшасында келтiрiлген.

4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
13. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги "Выдача ветеринарного
паспорта на животное"
Перечень государственных учреждений,
оказывающих государственную услугу
N п/п Наименование государственного учреждения Адрес
местоположения
Контактные
данные
1 2 3 4
1.
ГУ "Отдел ветеринарии города Аксу"
Павлодарская область, город Аксу, улица Вокзальная, 16

4. Мемлекеттiк қызметтер көрсететiн
лауазымды тұлғалардың жауапкершiлiгi
13. Мемлекеттiк қызмет көрсету тәртiбiн бұзғаны үшiн лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңдарымен көзделген жауапкершiлiкке тартылады.
"Жануарға ветеринариялық паспорт беру"
мемлекеттiк қызмет регламентiне
1-қосымша
Мемлекеттiк қызметтi көрсететiн
мемлекеттiк мекемелердiң атауы
р/с N Мемлекеттiк мекеменiң атауы Орналасқан мекенжайы Байланыс деректерi
1
"Ақсу қаласының ветеринария бөлiмi" ММ
Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Вокзальная көшесi, 16

3-32-22
3-31-41
2.
ГУ "Аппарат акима поселка Аксу города Аксу"
Павлодарская область, город Аксу, поселок Аксу, улица Шевченко, 39
3-00-59
3-02-32
3.
ГУ "Аппарат акима села Алгабас города Аксу"
Павлодарская область, город Аксу, село Алгабас, улица Советов, 4а
79-6-75
4.
ГУ "Аппарат акима села Калкаман города Аксу"
Павлодарская область, город Аксу, село Калкаман, улица Степная, 15
78-5-00
kalkaman.aksu@mail.ru
5.
ГУ "Аппарат акима села Уштерек города Аксу"
Павлодарская область, город Аксу, село Уштерек, улица Ленина, 1
77-4-01
77-2-30
6.
ГУ "Аппарат акима Айнакольского сельского округа города Аксу"
Павлодарская область, г. Аксу, Айнакольский сельский округ, село Айнаколь, улица Центральная, 23а
70-2-44
7.
ГУ "Аппарат акима Акжолского сельского округа города Аксу"
Павлодарская область, город Аксу, Акжолский сельский округ, село Акжол
71-6-00
71-6-36
8.
ГУ "Аппарат акима Достыкского сельского округа города Аксу"
Павлодарская область, город Аксу, Достыкский сельский округ, село Достык, улица 1 линия
4-15-44
4-15-49
9.
ГУ "Аппарат акима Евгеньевского сельского округа города Аксу"
Павлодарская область, город Аксу, Евгеньевский сельский округ, село Евгеньевка, улица Гагарина, 17
74-4-10
seloevgenevka@mail.ru
10.
ГУ "Аппарат акима Енбекского сельского округа города Аксу"
Павлодарская область, город Аксу, Енбекский сельский округ, село Путь Ильича, улица Школьная
73-6-01
73-5-21
enbek.aksu@mail.ru
11.
ГУ "Аппарат акима Жолкудукского сельского округа города Аксу"
Павлодарская область, город Аксу, Жолкудукский сельский округ, село Жолкудук
79-5-16
12.
ГУ "Аппарат акима сельского округа им. М. Омарова города Аксу"
Павлодарская область, город Аксу, сельский округ имени Мамаита Омарова, село имени Мамаита Омарова, улица Аргынбаева, 1
4-11-59
4-10-38
AAOmarova@mail.ru
13.
ГУ "Аппарат акима Куркольского сельского округа города Аксу"
Павлодарская область, город Аксу, Куркольский сельский округ, село Курколь
4-12-49
4-12-21
14.
ГУ "Аппарат акима Кызылжарского сельского округа города Аксу"
Павлодарская область, город Аксу, Кызылжарский сельский округ, село Кызылжар, улица Школьная, 16
7-07-00
15.
ГУ "Аппарат акима Пограничного сельского округа города Аксу"
Павлодарская область, город Аксу, Пограничный сельский округ, село Пограничник, улица Пограничная, 7
4-19-06
4-17-41
V.Chtraub@mail.ru
16.
ГУ "Аппарат акима Сарышыганакского сельского округа города Аксу"
Павлодарская область, город Аксу, Сарышыганакский сельский округ, село Сарышыганак, улица Молодежная, 10
4-02-00
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги "Выдача ветеринарного
паспорта на животное"
Таблица 1. Описание действий структурно-функциональных
единиц (далее – СФЕ) при обращении потребителя для
получения ветеринарного паспорта на животное)
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
2
Наименование СФЕ
Ветеринарный врач аппарата акима сельского округа
Ветеринарный врач аппарата акима сельского округа
Ветеринарный врач аппарата акима сельского округа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Принимает необходимые документы
Заполняет ветеринарный паспорт на животное, ставит печать, либо готовит мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги, подписывает
Выдает ветеринарный паспорт на животное либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Регистрация обращения
Ветеринарный паспорт на животное либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Ветеринарный паспорт на животное либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
5
Сроки исполнения
Не более 30 минут
1 рабочий день
Не более 40 минут
6
Номер следующего действия
2
3
Таблица 2. Описание действий структурно-функциональных
единиц (далее – СФЕ) при обращении потребителя для
получения дубликата ветеринарного паспорта на животное
(выписки из ветеринарного паспорта на животное)
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
2
Наименование СФЕ
Ветеринарный врач аппарата акима сельского округа
Начальник отдела ветеринарии города, аким сельского округа
Ветеринарный врач аппарата акима сельского округа
Ветеринарный врач аппарата акима сельского округа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Принимает необходимые документы, регистрирует
Рассматривает поступившие документы
Заполняет дубликат ветеринарного паспорта на животное (выписку из ветеринарного паспорта на животное), ставит печать, подписывает
Выдает дубликат ветеринарного паспорта на животное (выписку из ветеринарного паспорта на животное)
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон
Резолюция
Дубликат ветеринарного паспорта на животное (выписка из ветеринарного паспорта на животное)
Дубликат ветеринарного паспорта на животное (выписка из ветеринарного паспорта на животное)
5
Сроки исполнения
Не более 30 минут
1 рабочий день
7 рабочих дней
Не более 40 минут
6
Номер следующего действия
2
3
4
Приложение 3
к регламенту государственной
услуги "Выдача ветеринарного
паспорта на животное"
Схема 1 процесса предоставления государственной услуги
"Выдача ветеринарного паспорта на животное" при обращении
потребителя для получения ветеринарного паспорта на животное
Схема 2 процесса предоставления государственной услуги
"Выдача ветеринарного паспорта на животное" при обращении
потребителя для получения дубликата ветеринарного паспорта
на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное)
Утверждено
постановлением акимата
города Аксу от 20 июля
2012 года N 490/6
Регламент государственной услуги "Выдача ветеринарной справки"

3-32-22
3-31-41
2
"Ақсу қаласы Ақсу кентi әкiмiнiң аппараты" ММ
Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Ақсу кентi, Шевченко көшесi, 39
3-00-59
3-02-32
3
"Ақсу қаласы Алғабас ауылы әкiмiнiң аппараты" ММ
Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Алғабас ауылы, Советов көшесi, 4а
79-6-75
4
"Ақсу қаласы Қалқаман ауылы әкiмiнiң аппараты" ММ
Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Қалқаман ауылы, Степная көшесi, 15
78-5-00
kalkaman.aksu@mail.ru
5
"Ақсу қаласы Үштерек ауылы әкiмiнiң аппараты" ММ
Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Үштерек ауылы, Ленин көшесi, 1
77-4-01
77-2-30
6
"Ақсу қаласы Айнакөл селолық округi әкiмiнiң аппараты" ММ
Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Айнакөл селолық округi, Айнакөл ауылы, Центральная көшесi, 23а
70-2-44
7
"Ақсу қаласы Ақжол селолық округi әкiмiнiң аппараты" ММ
Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Ақжол селолық округi Ақжол ауылы
71-6-00
71-6-36
8
"Ақсу қаласы Достық селолық округi әкiмiнiң аппараты" ММ
Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Достық селолық округi, Достық ауылы, 1-линия көшесi
4-15-44
4-15-49
9
"Ақсу қаласы Евгеньевка селолық округi әкiмiнiң аппараты" ММ
Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Евгеньевка селолық округi, Евгеньевка ауылы, Гагарина көшесi, 17
74-4-10
seloevgenevka@mail.ru
10
"Ақсу қаласы Еңбек селолық округi әкiмiнiң аппараты" ММ
Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Еңбек селолық округi, Путь Ильич ауылы, Школьная көшесi
73-6-01
73-5-21
enbek.aksu@mail.ru
11
"Ақсу қаласы Жолқұдық селолық округi әкiмiнiң аппараты" ММ
Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Жолқұдық селолық округi, Жолқұдық ауылы
79-5-16
12
"Ақсу қаласы М.Омаров атындағы селолық округi әкiмiнiң аппараты" ММ
Павлодар облысы, Ақсу қаласы, М.Омаров атындағы селолық округi, М.Омаров атындағы ауыл, Ш.Арғынбаев көшесi, 1
4-11-59
4-10-38
AAOmarovа@mail.ru
13
"Ақсу қаласы Құркөл селолық округi әкiмiнiң аппараты" ММ
Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Құркөл селолық округi, Құркөл ауылы
4-12-49
4-12-21
14
"Ақсу қаласы Қызылжар селолық округi әкiмiнiң аппараты" ММ
Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Қызылжар селолық округi, Қызылжар ауылы, Школьная көшесi, 16
7-07-00
15
"Ақсу қаласы Пограничный селолық округi әкiмiнiң аппараты" ММ
Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Пограничный селолық округi, Пограничный ауылы, Пограничный көшесi, 7
4-19-06
4-17-41
V.Chtraub@mail.ru
16
"Ақсу қаласы Сарышығанақ селолық округi әкiмiнiң аппараты" ММ
Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Сарышығанақ селолық округi, Сарышығанақ ауылы, Молодежная көшесi,10
4-02-00
"Жануарға ветеринариялық паспорт беру"
мемлекеттiк қызмет регламентiне
2-қосымша
1 кесте. Тұтынушы жануарға ветеринариялық паспорт алу
үшiн жүгiнген кезде құрылымдық-функционалдық бiрлiктердiң
(бұдан әрi – ҚФБ) iс-әрекеттерiнiң сипаттамасы
Негiзгi үдерiстiң (барысының, жұмыс ағынының) iс-әрекеттерi
1
Iс-әрекеттiң (барысының, жұмыс ағынының) N
1
2
3
2
ҚФБ атауы
Селолық округ әкiмi аппаратының ветеринарлық дәрiгерi
Селолық округ әкiмi аппаратының ветеринарлық дәрiгерi
Селолық округ әкiмi аппаратының ветеринарлық дәрiгерi
3
Iс-әрекеттiң (үдерiстiң, рәсiмнiң, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Қажеттi құжаттарды қабылдайды
Жануарға ветеринариялық паспортты толтырады, мөр басады, немесе мемлекеттiк қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауап дайындайды, қол қояды
Жануарға ветеринариялық паспорт, немесе мемлекеттiк қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауап бередi
4
Аяқталу нысаны (деректер, құжат, ұйымдастырушылық-өкiмшi шешiм)
Өтiнiштi тiркеу
Жануарға ветеринариялық паспорт, немесе мемлекеттiк қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауап
Жануарға ветеринариялық паспорт, немесе мемлекеттiк қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауап
5
Орындау мерзiмдерi
30 минуттан аспайды
1 жұмыс күнi
40 минуттан аспайды
6
Келесi iс-әрекеттiң нөмiрi
2
3
2 кесте. Тұтынушы жануарға ветеринариялық паспорттың
телнұсқасын (жануарға ветеринариялық паспорттан үзiндi)
алу үшiн жүгiнген кезде құрылымдық-функционалдық
бiрлiктердiң (бұдан әрi – ҚФБ) iс-әрекеттерiнiң сипаттамасы
Негiзгi үдерiстiң (барысының, жұмыс ағынының) iс-әрекеттерi
1
Iс-әрекеттiң (барысының, жұмыс ағынының) N
1
2
3
4
2
ҚФБ атауы
Селолық  округ әкiмi аппаратының ветеринарлық дәрiгерi
Қаланың ветеринария бөлімінің бастығы, селолық округтіңәкiмi
Селолық округ әкiмi аппаратының ветеринарлық дәрiгерi
Селолық округ әкiмi аппаратының ветеринарлық дәрiгерi
3
Iс-әрекеттiң (үдерiстiң,
рәсiмнiң, операцияның)
атауы және олардың сипаттамасы
Қажеттi құжаттарды қабылдайды, тiркейдi
Келiп түскен құжаттарды қарайды
Жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын (жануарға ветеринариялық паспорттан үзiндiнi) толтырады, мөр басады, қол қояды
Жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын (жануарға ветеринариялық паспорттан үзiндiнi) бередi
4
Аяқталу нысаны (деректер, құжат, ұйымдастыру-өкiмдік шешiм)
Талон
Бұрыштама
Жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасы (жануарға ветеринариялық паспорттан үзiндi)
Жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасы (жануарға ветеринариялық паспорттан үзiндi)
5
Орындау мерзiмдерi
30 минуттан аспайды
1 жұмыс күнi
7 жұмыс күнi
40 минуттан аспайды
6
Келесi iс-әрекеттiң нөмiрi
2
3
4
"Жануарға ветеринариялық паспорт беру"
мемлекеттiк қызмет регламентiне
3-қосымша
Тұтынушы жануарға ветеринариялық паспорт алу үшiн
жүгiнген кезде "Жануарға ветеринариялық паспорт беру"
мемлекеттiк қызметiн ұсыну үдерiсiнiң
1-сызбасы
Тұтынушы жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын
(жануарға ветеринариялық паспорттан үзiндi) алу үшiн
жүгiнген кезде "Жануарға ветеринариялық паспорт беру"
мемлекеттiк қызметiн ұсыну үдерiсiнiң
2-сызбасы
Ақсу қаласы әкiмдiгiнiң
2012 жылғы 20 шілдедегі
N 490/6 қаулысымен
бекiтiлген
"Ветеринариялық анықтама беру"мемлекеттiк қызмет регламентi

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача ветеринарной справки" (далее – государственная услуга) предоставляется ветеринарным врачом отдела ветеринарии города и аппаратов акимов поселка, сел и сельских округов (далее - аппараты акимов сельских округов) по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему регламенту.
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта   государственной услуги "Выдача ветеринарной справки", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года N 464 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области племенного животноводства и ветеринарии и внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745" (далее - стандарт).
4. Результатом оказываемой государственной услуги является выдача ветеринарной справки (на бумажном носителе) либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги в письменном виде.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
5. Государственная услуга оказывается в рабочие дни, с 9.00 до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, установленных Законом Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года "О праздниках в Республике Казахстан". Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
Информация о предоставлении государственной услуги размещена на стендах, расположенных в местах оказания государственной услуги.
6. Государственная услуга предоставляется в следующие сроки:
1) государственная услуга предоставляется в течение дня обращения;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги - не более 30 (тридцати) минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги - не более 30 (тридцати) минут.
7. Государственная услуга оказывается платно (выдача бланков ветеринарной справки). Потребитель осуществляет оплату государственной услуги согласно пункта 8 стандарта.
3. Описание порядка действий (взаимодействий)
в процессе оказания государственной услуги
8. Для получения государственной услуги потребитель предоставляет документы указанные в пункте 11 Стандарта.
9. Государственная услуга предоставляется при непосредственном обращении потребителя либо его представителя.
10. Ветеринарная справка, выдается потребителю либо его представителю при его личном посещении.

1. Жалпы ережелер
1. "Ветеринариялық анықтама беру" мемлекеттiк қызметi (бұдан әрi – мемлекеттiк қызмет) осы регламентке 1-қосымшада көрсетiлген мекенжайлар бойынша қаланың ветеринария бөлімі және кент, ауылдар мен селолық округтер әкiмдерi аппараттарының (бұдан әрi – селолық округтер әкiмдерiнiң аппараттары) ветеринарлық дәрiгерiмен ұсынылады.
2. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 29 сәуiрдегi "Асыл тұқымды мал шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттiк қызметтер стандарттарын бекiту және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 20 шiлдедегi N 745 қаулысына  өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы" N 464 қаулысымен бекiтiлген "Ветеринариялық анықтама беру" мемлекеттiк қызмет стандарты (бұдан әрi – стандарт) негiзiнде көрсетiледi.
4. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нәтижесi етеринариялық анықтама (қағаздағы тасымалдағышта) беру, не жазбаша түрдегi мемлекеттiк қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауап болып табылады.
2. Мемлекеттiк қызмет көрсету тәртiбiне қойылатын талаптар
5. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 13 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы" Заңында   белгiленген демалыс және мереке күндерiнен басқа, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейiнгi түскi үзiлiспен, жұмыс күндерi сағат 9.00-ден 18.30-ға дейiн көрсетiледi. Қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетіп қызмет көрсетусiз, кезек күту тәртiбiмен жүзеге асырылады.
Мемлекеттiк қызмет көрсету туралы ақпарат мемлекеттік қызмет көрсету орындарындағы стендтерде орналасқан.
6. Мемлекеттiк қызмет мынадай мерзiмдерде ұсынылады:
1) мемлекеттiк қызмет жүгiнген күннiң iшiнде көрсетiледi;
2) мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күтудiң ең жоғары рұқсат етiлетiн уақыты 30 (отыз) минуттан аспайды;
3) мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет көрсетудiң ең жоғары рұқсат етiлетiн уақыты 30 (отыз) минуттан аспайды.
7. Мемлекеттiк қызмет (ветеринариялық анықтаманың бланкiсiн беру) ақылы көрсетiледi. Тұтынушы мемлекеттiк қызметке төлемдi стандарттың 8-тармағына сәйкес жүзеге асырады.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерiсiндегi әрекет
(өзара әрекеттiлiк) реттiлiгiнiң сипаттамасы
8. Мемлекеттік қызмет алу үшін тұтынушы стандарттың 11–тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.
9. Мемлекеттiк қызмет тұтынушы, не оның өкiлi тiкелей жүгiнген кезде ұсынылады.
10. Ветеринариялық анықтама тұтынушыға, не жеке өзi келген кезде оның өкiлiне берiледi.

11. Основаниями для отказа в предоставлении государственной услуги предусматривается в случаях, указанных в пункте 16 стандарта.
12. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему регламенту.
13. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведена в приложении 3 к настоящему регламенту.

11. Мемлекеттiк қызмет ұсынудан бас тарту үшiн негiздер стандарттың 16-тармағында көрсетiлген жағдайларда ескерiлген.
12. Әрбiр әкiмшiлiк iс-әрекеттiң (рәсiмнiң) орындалу мерзiмiн көрсете отырып, әрбiр ҚФБ әкiмшiлiк әрекеттерiнiң (рәсiмдерiнiң) өзара әрекеттестiгi мен реттiлiгiнiң мәтiндiк кестелiк сипаттамасы осы регламенттің 2-қосымшасында келтiрiлген.
13. ҚФБ мен мемлекеттiк қызмет көрсету үдерiсiнде әкiмшiлiк әрекеттердiң логикалық реттiлiгiнiң арасындағы өзара байланысты бейнелейтiн сызба осы регламентің 3-қосымшасында келтiрiлген.