О внесении изменений и дополнения в постановление акимата города Аксу от 26 января 2012 года N 84/2 "Об организации общественных работ по городу Аксу на 2012 год"
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 24 сентября 2012 года N 615/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 12 октября 2012 года N 3234. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима города Аксу Павлодарской области от 06 октября 2014 года N 1-22/1253)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима города Аксу Павлодарской области от 06.10.2014 N 1-22/1253).
В соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденными постановлением   Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат города Аксу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Аксу от 26 января 2012 года N 84/2 "Об организации общественных работ по городу Аксу на 2012 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-2-194 и опубликованное в газете "Акжол-Новый путь" 20 марта 2012 года N 22-23) следующие изменения и дополнение:
в приложении Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, спрос и предложение на общественные работы, утвержденном вышеуказанным постановлением, пункты 4, 6, 13, 15 изложить в новых редакциях:"
4.
Государственное учреждение "Аппарат акима села Калкаман города Аксу"
Благоустройство и уборка территорий по улицам села общей протяженностью – 22 км: очистка тротуаров, пешеходных дорожек, вокруг административных зданий от снега, уборка мусора по улицам села, центральной площади, сквера, обелиска, очистка обочин, объездных дорог в районе села, подрезка деревьев, кустарников, спиливание сухостоя, побелка бордюров, деревьев, кошение травы, перекопка цветочных клумб, полив. Очистка от мусора въездных дорог протяженностью 1,5 км.
Охрана и обслуживание КБМ. Охрана объектов коммунальной собственности.
Оказание технической помощи в оформлении документов. Перепись подсобного хозяйства в 927 дворах села.

Ақсу қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 26 қаңтардағы "Ақсу қаласында 2012 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" N 84/2 қаулысына өзгерістер және толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2012 жылғы 24 қыркүйектегі N 615/7 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 12 қазанда N 3234 тіркелді. Күші жойылды - қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімі аппаратының 2014 жылғы 06 қазандағы N 1-22/1253 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімі аппаратының 06.10.2014 N 1-22/1253 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 20-бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" N 836 қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесіне сәйкес, Ақсу қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 26 қаңтардағы "Ақсу қаласында 2012 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" N 84/2 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде N 12-2-194 болып тіркелді және 2012 жылғы 20 наурызда N 22-23 "Ақжол-Новый путь" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер және толықтыру енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген Қоғамдық жұмыстар өтетін ұйымдардың, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемі мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздерін, қоғамдық жұмыстарға сұраныстар мен ұсыныстардың тізбесі қосымшасында 4, 6, 13, 15-тармақтар жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"
4.
"Ақсу қаласы Қалқаман ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
22 км жалпы арақашықтығымен ауыл көшелері аумағын абаттандыру және жинау: жаяу жолдарды, жаяу жүргіншілер жолдарын тазалау, әкімшілік ғимараттың айналасынан қарды жинау, ауыл көшелерінің, орталық алаңдардың, шағын бақтардың, ескерткіштің айналасынан қоқыстарды жинау, ауыл аумағының жол жиектерін, айрық жолдарын тазалау, ағаштар мен бұталарды кесу, кепкен ағаштарды кесу, жиектемелерді, ағаштарды әктеу, шөптерді шабу, гүлзарларды қазу, суару. 1,5 км арақашықтығы-мен кіреберіс жолдарды қоқыстан тазалау.
КБМ күзету және қызмет көрсету. Коммуналдық меншік объектілерін күзету.
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету. Ауылдың 927 ауласында қосалқы шаруашылықтардың санағын өткізу.

8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя.
14
14
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
";
"
6.
Государственное учреждение "Аппарат акима села Уштерек города Аксу"
Благоустройство и уборка территорий по улицам села общей протяженностью - 10 км: очистка тротуаров, пешеходных дорожек, вокруг административных зданий от снега, уборка мусора по улицам села, центральной площади, сквера, обелиска, очистка обочин, объездных дорог в районе села, подрезка деревьев, кустарников, спиливание сухостоя, побелка бордюров, деревьев, кошение травы, перекопка цветочных клумб, полив. Очистка от мусора въездных дорог протяженностью 5 км.
Охрана объектов коммунальной собственности. Оказание технической помощи в оформлении документов.
Перепись подсобного хозяйства в 352 дворах села.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя.
10
10
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
";
"
13
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа имени Мамаита Омарова города Аксу"
Благоустройство и уборка территорий по улицам села общей протяженностью – 14 км: очистка тротуаров, пешеходных дорожек, вокруг административных зданий от снега, уборка мусора по улицам села, центральной площади, сквера, обелиска, очистка обочин, объездных дорог в районе села, подрезка деревьев, кустарников, спиливание сухостоя, побелка бордюров, деревьев, кошение травы, перекопка цветочных клумб, полив. Очистка от мусора въездных дорог протяженностью 8 км.
Охрана и обслуживание КБМ. Охрана объектов коммунальной собственности. Оказание технической помощи в оформлении документов. Перепись подсобного хозяйства в 265 дворах села им. М.Омарова, в 49 дворах села Донентаево, в 43 дворах села Сырлыкала, в 16 дворах села Коктерек.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя.
15
15
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
";
"
15.
Государственное учреждение "Аппарат акима Кызылжарского сельского округа города Аксу"
Благоустройство и уборка территорий по улицам села общей протяженностью - 10 км: очистка тротуаров, пешеходных дорожек, вокруг административных зданий от снега, уборка мусора по улицам села, центральной площади, сквера, обелиска, очистка обочин, объездных дорог в районе села, подрезка деревьев, кустарников, спиливание сухостоя, побелка бордюров, деревьев, кошение травы, перекопка цветочных клумб, полив. Очистка от мусора въездных дорог протяженностью 2 км.
Охрана объектов коммунальной собственности. Оказание технической помощи в оформлении документов. Перепись подсобного хозяйства в 524 дворах села Кызылжар, в 36 дворах села Борыктал.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя.
7
7
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
";
дополнить строкой, порядковый номер 38, следующего содержания:
"
38.
Коммунальное государственное предприятие "Калкаман-Коммунсервис" на праве хозяйственного ведения государственного учреждения "Аппарат акима села Калкаман города Аксу", акимата города Аксу
Охрана и обслуживание КБМ, водопровода.
Охрана объектов коммунальной собственности.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя.
30
30
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
".

8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы.
14
14
Жалақының ең төмен мөлшері
Қалалық бюджет
";
6.
"Ақсу қаласы Үштерек ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
10 км жалпы арақашықтығымен ауыл көшелері аумағын абаттандыру және жинау: жаяу жолдарды, жаяу жүргіншілер жолдарын тазалау, әкімшілік ғимараттың айналасынан қарды жинау, ауыл көшелерінің, орталық алаңдардың, шағын бақтардың, ескерткіштің айналасынан қоқыстарды жинау, ауыл аумағының жол жиектерін, айрық жолдарын тазалау, ағаштар мен бұталарды кесу, кепкен ағаштарды кесу, жиектемелерді, ағаштарды әктеу, шөптерді шабу, гүлзарларды қазу, суару. 5 км арақашықтығымен кіреберіс жолдарды қоқыстан тазалау.
Коммуналдық меншік объектілерін күзету.
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету. Ауылдың 352 ауласында қосалқы шаруашылықтардың санағын өткізу.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы.
10
10
Жалақының ең төмен мөлшері
Қалалық бюджет
";
13
"Ақсу қаласы Мәмәйіт Омаров атындағы селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
14 км жалпы арақашықтығымен ауыл көшелері аумағын абаттандыру және жинау: жаяу жолдарды, жаяу жүргіншілер жолдарын тазалау, әкімшілік ғимараттың айналасынан қарды жинау, ауыл көшелерінің, орталық алаңдардың, шағын бақтардың, ескерткіштің айналасынан қоқыстарды жинау, ауыл аумағының жол жиектерін, айрық жолдарын тазалау, ағаштар мен бұталарды кесу, кепкен ағаштарды кесу, жиектемелерді, ағаштарды әктеу, шөптерді шабу, гүлзарларды қазу, суару. 8 км арақашықтығымен кіреберіс жолдарды қоқыстан тазалау.
КБМ күзету және қызмет көрсету.
Коммуналдық меншік объектілерін күзету.
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету. М. Омаров атындағы ауылдың 265 ауласы, Дөнентаев ауылының 49 ауласында, Сырлықала ауылының 43 ауласында, Көктерек ауылының 16 ауласында қосалқы шаруашылығының санағын өткізу.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы.
15
15
Жалақының ең төмен мөлшері
Қалалық бюджет
";
15.
"Ақсу қаласы Қызылжар селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
10 км жалпы арақашықтығымен ауыл көшелері аумағын абаттандыру және жинау: жаяу жолдарды, жаяу жүргіншілер жолдарын тазалау, әкімшілік ғимараттың айналасынан қарды жинау, ауыл көшелерінің, орталық алаңдардың, шағын бақтардың, ескерткіштің айналасынан қоқыстарды жинау, ауыл аумағының жол жиектерін, айрық жолдарын тазалау, ағаштар мен бұталарды кесу, кепкен ағаштарды кесу, жиектемелерді, ағаштарды әктеу, шөптерді шабу, гүлзарларды қазу, суару. 2 км арақашықтығымен кіреберіс жолдарды қоқыстан тазалау.
Коммуналдық меншік объектілерін күзету.
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету. Қызылжар ауылының 524 ауласында, Борықтал ауылының 36 ауласында қосалқы шаруашылықтардың санағын өткізу.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы.
7
7
Жалақының ең төмен мөлшері
Қалалық бюджет
мынандай мазмұндағы реттік нөмірі 38-жолмен толықтырылсын:
"
38.
Ақсу қаласы әкімдігінің "Ақсу қаласының Қалқаман ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қалқаман-Коммунсервис" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
Су құбырын, КБМ күзету және қызмет көрсету.
Коммуналдық меншік объектілерін күзету.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы.
30
30
Жалақының ең төмен мөлшері
Қалалық бюджет
".

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Искакову Б.З.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                Б. Бакауов

2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Б.З. Ысқақоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Б. Бақауов