О внесении изменений и дополнений в решение Аксуского городского маслихата (XXXXII сессия, IV созыв) от 20 декабря 2011 года N 365/42 "О бюджете города Аксу на 2012 - 2014 годы"
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 25 октября 2012 года N 56/9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 07 ноября 2012 года N 3247. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Аксу Павлодарской области от 11 марта 2014 года N 1-11/43)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Аксу Павлодарской области от 11.03.2014 N 1-11/43).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата от 20 декабря 2011 года N 365/42 "О бюджете города Аксу на 2012 - 2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-2-189, опубликованное 11 января 2012 года в газете "Акжол - Новый Путь" N 3) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "6322219" заменить цифрами "6923529";
цифры "3735832" заменить цифрами "4166771";
цифры "7166" заменить цифрами "9936";
цифры "2570221" заменить цифрами "2737822";
в подпункте 2) цифры "6480047" заменить цифрами "7071157";
в подпункте 4):
цифры "125936" заменить цифрами "136136";
цифры "125936" заменить цифрами "136136";
пункте 5 цифры "77" заменить цифрами "100";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.

Ақсу қалалық мәслихатының (IV сайланған XXXXII сессиясы) 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" N 365/42 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2012 жылғы 25 қазандағы N 56/9 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 07 қарашада N 3247 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2014 жылғы 11 наурыздағы N 1-11/43 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 11.03.2014 N 1-11/43 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" N 365/42 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-2-189 тіркелген, 2011 жылғы 11 қаңтарда "Ақжол – Новый путь" газетінің N 3 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"6322219" деген сандар "6923529" деген сандармен ауыстырылсын;
"3735832" деген сандар "4166771" деген сандармен ауыстырылсын;
"7166" деген сандар "9936" деген сандармен ауыстырылсын;
"2570221" деген сандар "2737822" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "6480047" деген сандар "7071157" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"125936" деген сандар "136136" деген сандармен ауыстырылсын;
"125936" деген сандар "136136" деген сандармен ауыстырылсын;
5 тармақта "77" деген сандар "100" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

12354
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
21003
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
5670
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
11595
023
Обеспечение деятельности центров занятости
11004
464
Отдел образования района (города областного значения)
650
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
650
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
40004
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
40004
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости социальных программ для населения
38136
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособии и других социальных выплат
900
012
Создание информационных систем
200
021
Капитальные расходы государственного органа
668
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
100
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1948827
1
Жилищное хозяйство
894122
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
15417
024
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе Занятости 2020
15417
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения
34646
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
9946
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
13500
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе Занятости 2020
11200
464
Отдел образования района (города областного значения)
20891
026
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе Занятости 2020
20891
467
Отдел строительства района (города областного значения)
814830
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
493340
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
268190
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
9800
074
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020

12354
014
Мұқтаж азаматтарға үйге барып әлеуметтік көмек көрсету
21003
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
5670
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуі
11595
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
11004
464
Ауданның (облыстық маңыздағы қаланың) білім бөлімі
650
008
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысынында оқушылар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
650
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету саласындағы өзге де қызмет көрсетулер
40004
451
Ауданның (облыстық маңыздағы қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
40004
001
Тұрғындар үшін жергілікті деңгейде жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің қызметін қамтамасыз ету
38136
011
Жәрдемақыларды және басқа әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу және жеткізу бойынша қызмет көрсетулер төлемі
900
012
Ақпараттық жүйелер құру
200
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
668
067
Ведомстваға қарасты мемлекет мекемелердің және ұйымдарын күрделі шығыстары
100
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
1948827
1
Тұрғын үй шаруашылығы
894122
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
15417
024
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде нысандарды жөндеу
15417
458
Ауданның (облыстық маңыздағы қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
34646
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
9946
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
13500
041
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде нысандарды жөндеу және аббаттандыру
11200
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
20891
026
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде нысандарды жөндеу
20891
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
814830
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан үйлерді жобалау, салу және (немесе) сатып алу
493340
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
268190
072
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) сатып алу
9800
074
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного сельского) округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных сельских округах

123
Қаладағы аудан, аудандық маңыздағы қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңыздағы қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз ету