Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ города Аксу"
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 21 ноября 2012 года N 727/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 13 декабря 2012 года N 3287. Утратило силу постановлением акимата города Аксу Павлодарской области от 24 июня 2013 года N 370/3
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Аксу Павлодарской области от 24.06.2013 N 370/3.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" акимат города Аксу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственной услуги "Выдача справки, подтверждающей принадлежность заявителя (семьи) к получателям адресной социальной помощи";
2) регламент государственной услуги "Назначение социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива";
3) регламент государственной услуги "Выдача направлений лицам на участие в активных формах содействия занятости".
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима по социальным вопросам.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима города                               Б. Ибраев
Утвержден
постановлением акимата города Аксу
от 21 ноября 2012 года N 727/7
Регламент государственной услуги "Выдача справки,
подтверждающей принадлежность заявителя (семьи)
к получателям адресной социальной помощи"
1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги: "Выдача справки, подтверждающей принадлежность заявителя (семьи) к получателям адресной социальной помощи" (далее – государственная услуга).
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 "Об утверждении государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемыми местными исполнительными органами" (далее - Стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется:
при обращении в Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Аксу" (далее – отдел), к акиму сельского округа по месту жительства, согласно приложению 1 к настоящему регламенту.
Место оказания государственной услуги: Павлодарская область, город Аксу, улица Советов 10, телефоны: 8 (718 37) 67517, факс (718 37) 64791, график работы с 9.00 часов до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 часов до 14.30 часов, выходные дни – суббота, воскресенье и праздничные дни; адрес электронной почты: zanak@yаndex.ru.

"Ақсу қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің мемлекеттік қызмет көрсету регламенттерін бекіту туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2012 жылғы 21 қарашадағы N 727/7 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 13 желтоқсанда N 3287 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2013 жылғы 24 маусымдағы N 370/3 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 24.06.2013 N 370/3 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" N 745 қаулысына сәйкес, Ақсу қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген мына:
1) "Өтініш берушінің (отбасының) атаулы әлеуметтік көмек алушыларға тиесілігін растайтын анықтама беру" мемлекеттік қызмет регламенті;
2) "Ауылдық жерде тұратын әлеуметтік сала мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек тағайындау" мемлекеттік қызмет регламенті;
3) "Адамдарға жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді нысандарына қатысуға жолдама беру" мемлекеттік қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімінің
міндетін атқарушы                          Б. Ыбыраев
Ақсу қаласы әкімдігінің 2012 жылғы
21 қарашадағы N 727/7 қаулысымен
бекітілді
"Өтініш берушінің (отбасының) атаулы әлеуметтік көмек
алушыларға тиесілігін растайтын анықтама беру"
мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттiк қызметтiң атауы: "Өтініш берушінің (отбасының) атаулы әлеуметтік көмек алушыларға тиесілігін растайтын анықтама беру" (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет).
2. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі "Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" (бұдан әрі - стандарт) N 394 қаулысы негiзiнде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет:
"Ақсу қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне (бұдан әрi – бөлiм), осы регламенттің 1 қосымшасына сәйкес тұрғылықты жері бойынша селолық округ әкіміне өтiнген жағдайда көрсетіледі.
Мемлекеттiк қызмет көрсету орны: Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Советов көшесi 10, телефондар: 8 (718 37) 67517, факс 8 (718 37) 64791, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.30-ға дейiн, 13.00-ден 14.30-ға дейiн түскi үзiлiспен, демалыс - сенбi, жексенбi және мереке күндері; электрондық пошта мекенжайы: zanak@yandex. kz.

5. Результатом оказываемой государственной услуги являются: справка, подтверждающая принадлежность получателя государственной услуги (семьи) к получателям адресной социальной помощи в текущем квартале, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
6. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов не более 15 минут.
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя зависит от количества человек из  расчета 15 минут на обслуживание одного человека.
Максимально допустимое время обслуживания потребителям государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя государственной услуги - не более 15 минут.
7. Государственная услуга оказывается бесплатно.
2. Описание порядка действий оказания государственной услуги
8. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов указанных в пункте 11 стандарта.
При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги потребителю выдается справка, подтверждающая принадлежность получателя государственной услуги (семьи) к получателям адресной социальной помощи.
9. В предоставлении государственной услуги может быть отказано на основаниях, указанных в пункте 16 Стандарта.
10. Структурно-функциональные единицы, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) главный специалист отдела занятости и социальных программ;
2) начальник отдела занятости и социальных программ;
3) главный специалист сельского округа по месту жительства;

5. Мемлекеттiк қызмет көрсету нәтижесi ағымдағы тоқсанда мемлекеттік қызметті алушының (отбасының) атаулы әлеуметтік көмек алушыларға тиесілігін растайтын анықтама беру немесе қағаз тасымалдағышта мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап болып табылады.
6. Тұтынушы қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі 15 минуттан аспайды.
Тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің рұқсат етілген ең көп уақыты, бір адамға қызмет көрсетуге 15 минуттан есептегенде адамдар санына байланысты.
Тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат етілген ең көп уақыты – 15 минуттан аспайды.
7. Мемлекеттік қызмет ақысыз көрсетіледі.
2. Мемлекеттiк қызмет көрсетудің iс-әрекет тәртiбiн сипаттау
8. Осы мемлекеттiк қызметтi алу үшiн тұтынушы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттар тізбесін ұсыну қажет.
Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн барлық құжаттарды тапсырған кезде тұтынушыға атаулы әлеуметтік көмек алушыларға мемлекеттік қызметті алушының (отбасының) тиесілігін растайтын анықтама беріледі.
9. Стандарттың 16-тармағында көрсетілген негіздерде мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тартылуы мүмкін.
10. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерiсiне қатысатын құрылымдық-функционалдық бiрлiктер:
1) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бас маманы;
2) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы;
3) тұрғылықты жері бойынша селолық округтің бас маманы;

4) аким сельского округа по месту жительства.
11. Текстовое табличное описание последовательности простых действий (процедур, функций, операций) каждой структурно-функциональной единицы с указанием срока выполнения каждого действия, представлено в приложении 2 к настоящему регламенту.
12. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и структурно-функциональной единицей, приведена в приложении 3 к настоящему регламенту.

4) тұрғылықты жері бойынша селолық округтің әкімі.
11. Барлық іс-әрекеттің орындау мерзімін көрсете отырып, әр құрылымдық–функционалдық бірліктердің қарапайым іс-әрекеттері (рәсім, функция, операция) тізбектілігінің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы регламенттің 2-қосымшасында ұсынылған.
12. Құрылымдық-функционалдық бiрлiктердің және іс-әрекеттің логикалық тізбектілігінің өзара байланысын көрсететін сызба осы регламенттің 3-қосымшасында сипатталған.

3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
13. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Выдача справки, подтверждающей
принадлежность заявителя (семьи)
к получателям адресной
социальной помощи"
N Наименование сельского округа Адрес N телефона
1
поселок Аксу
Павлодарская область, город Аксу, ул. Шевченко,39

3. Мемлекеттiк қызмет көрсететiн
лауазымды тұлғалардың жауапкершiлiгi
13. Мемлекеттiк қызмет көрсетудiң тәртiбiн бұзғаны үшiн лауазымды тұлғаларға Қазақстан Республикасының заңдарымен белгiленген жауапкершiлiк жүктеледi.
"Өтініш берушінің (отбасының) атаулы
әлеуметтік көмек алушыларға
тиесілігін растайтын анықтама беру"
мемлекеттiк қызмет көрсету регламентiне
1-қосымша
N Селолық округтердің атауы Мекенжайы Телефон N
1
Ақсу кенті
Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Шевченко көшесі, 39

70 7 00
14
Пограничный сельский округ
Павлодарская область, город Аксу, село Пограничник
41 7 41
15
Сарышыганакский сельский округ
Павлодарская область, город Аксу, село Сарышыганак
40 2 00
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача справки, подтверждающей
принадлежность заявителя (семьи)
к получателям адресной
социальной помощи"
Таблица 1. Описание действий структурно-функциональных единиц
1) при обращении в отдел занятости и социальных программ
1 N действия (хода, потока работ) 1 2 3 4
2
Наименование структурно-функциональной единицы
Главный специалист отдела занятости и социальных программ
Главный специалист отдела занятости и социальных программ
Начальник отдела занятости и социальных программ
Главный специалист отдела занятости и социальных программ
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация  представленных потребителем документов
Подготовка проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Рассмотрение проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в журнале
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон о приеме документов
Проект уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Подписание уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
5 минут
5 минут
2 минуты
3 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
Таблица 2. Описание действий структурно-функциональных единиц
2) при обращении к акиму сельского округа
1 N действия (хода, потока работ) 1 2 3 4 5 6
2
Наименование структурно-функциональной единицы
Главный специалист аппарата акима сельского округа
Аким  села
Главный специалист отдела занятости и социальных программ
Начальник отдела занятости и социальных программ
Главный специалист отдела занятости и социальных программ
Главный специалист аппарата акима сельского округа
3
Наименование действия
(процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Проверка полноты представленных документов
Подготовка проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Рассмотрение проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в журнале
Регистрация в журнале
4
Форма завершения (данные, документ, организационно распорядительное решение)
Талон о приеме документов
Представление документов в отдел
Проект уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Подписание уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача главным специалистом аппарата акима сельского округа уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
5 минут
2 минуты
3 минуты
1 минута
2 минуты
2 минуты
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
6 колонка
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Выдача справки, подтверждающей
принадлежность заявителя (семьи)
к получателям адресной
социальной помощи"
а) Схема предоставления государственной услуги при обращении в отдел занятости и социальных программ
б) Схема предоставления государственной услуги при обращении в акимат сельского округа
Утвержден
постановлением акимата города Аксу
от 21 ноября 2012 года N 727/7
Регламент государственной услуги "Назначение социальной
помощи специалистам социальной сферы, проживающим в
сельской местности, по приобретению топлива"

70 7 00
14
Пограничный селолық округі
Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Пограничный ауылы
41 7 41
15
Сарышығанақ селолық округі
Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Сарышығанақ ауылы
40 2 00
"Өтініш берушінің (отбасының) атаулы
әлеуметтік көмек алушыларға
тиесілігін растайтын анықтама беру"
мемлекеттiк қызмет көрсету регламентiне
2-қосымша
1-кесте. Құрылымдық-функционалдық
бiрлiктерi iс-әрекеттерiнiң сипаттамасы
1) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлiміне өтiнген жағдайда
1 Iс-әрекеттердің (жұмыс барысының, ағынының) N 1 2 3 4
2
Құрылымдық-функционалдық бірліктердің атауы
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бас маманы
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бас маманы
Жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмiнiң бастығы
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бас маманы
3
Iс-әрекеттердің (үдерiстiң, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Тұтынушы ұсынған құжаттардықабылдау және тiркеу
Хабарлама жобасын немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту себептерi көрсетiлген жауапты дайындау
Хабарлама жобасын қарастыру немесе қызметті көрсетуден бас тарту себептерi көрсетiлген жауапты дайындау
Журналға тiркеу
4
Аяқталу нысаны (мәлiметтер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімдік шешiмдер)
Құжаттарды қабылдағаны туралы талон
Хабарлама жобасы немесе қызметті көрсетуден бас тарту туралы себептерi көрсетiлген жауап
Хабарламаға немесе қызметті көрсетуден бас тарту туралы себептерi көрсетiлген жауапқа қол қою
Хабарлама немесе қызметті көрсетуден бас тарту себептерi көрсетiлген дәлелді жауапты беру
5
Орындау мерзімі
5 минут
5 минут
2 минут
3 минут
6
Келесi iс-әрекеттiң нөмірi
2-баған
3- баған
4- баған
2-кесте. Құрылымдық-функционалдық
бiрлiктерi iс-әрекеттерiнiң сипаттамасы
2) селолық округ әкiмiне өтiнген кезде
1 Iс-әрекеттердің (жұмыс барысының, ағынының) N 1 2 3 4 5 6
2
Құрылымдық- функционалдық бірліктердің атауы
Селолық округ әкiмi аппаратының маманы
Ауыл әкiмi
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бас маманы
Жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмiнiң бастығы
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бас маманы
Селолық округ әкiмi аппаратының бас маманы
3
Iс-әрекеттердің (үдерiстiң, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қабылдау және тiркеу
Тапсырылған құжаттардың толықтығын тексеру
Хабарлама жобасын немесе қызметті көрсетуден бас тарту туралы себептерi көрсетiлген жауаптың жобасын дайындау
Хабарлама жобасын немесе қызметті көрсетуден бас тарту себептерi көрсетiлген жауапты қарастыру
Журналға  тiркеу
Журналға тiркеу
4
Аяқталу нысаны (мәлiметтер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімдік шешiмдер)
Құжаттарды қабылдағаны туралы талон
Құжаттарды бөлiмге тапсыру
Хабарлама жобасын немесе қызметті көрсетуден бас тарту туралы себептерi көрсетiлген жауап
Хабарламаға немесе қызметті көрсетуден бас тарту туралы  себептерi көрсетiлген жауабына қол қою
Хабарламаны немесе қызметті көрсетуден бас тарту туралы себептерi көрсетiлген жауапты селолық округ әкiмi аппаратының бас маманына беру
Хабарламаны немесе қызметті көрсету-ден бас тарту туралы себептерi көрсетiлген жауапты беру
5
Орындау мерзімі
5 минут
2 минут
3 минут
1 минут
2 минут
2 минут
6
Келесi iс-әрекеттiң нөмірi
2-баған
3-баған
4-баған
5-баған
6-баған
"Өтініш берушінің (отбасының) атаулы
әлеуметтік көмек алушыларға
тиесілігін растайтын анықтама беру"
мемлекеттiк қызмет көрсету регламентiне
3-қосымша
а) Жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмiне өтiнген кезде мемлекеттiк қызметтi көрсету сызбасы
б) Селолық округ әкiмiне өтiнген кезде мемлекеттiк қызметтi көрсету сызбасы
Ақсу қаласы әкімдігінің 2012 жылғы
21 қарашадағы N 727/7 қаулысымен
бекітілді
"Ауылдық жерде тұратын әлеуметтік сала мамандарына
отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек тағайындау"
мемлекеттік қызмет регламенті

1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги: "Назначение социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива" (далее – государственная услуга).
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта "Назначение социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 (далее - стандарт)..
4. Государственная услуга предоставляется:
при обращении в Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Аксу" (далее – отдел), к акиму сельского округа по месту жительства, согласно приложению 1 к настоящему регламенту.
Место оказания государственной услуги: Павлодарская область, город Аксу, улица Советов, 10, телефон:8 (71837) 67517, график работы ежедневно с 9.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней, адрес электронной почты:zanak@yandex.ru.
5. Результатом завершения оказания государственной услуги является уведомление о назначении социальной помощи специалисту социальной сферы,проживающему и работающему в сельской местности, по приобретению топлива, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуг на бумажном носителе.
6. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов:
1) при обращении в отдел с момента предъявления необходимых документов в течение десяти рабочих дней;
2) при обращении к акиму сельского округа по месту жительства в течение пятнадцати рабочих дней.
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (до получения талона) – не более 30 минут.
Максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя - не более 30 минут.
7. Государственная услуга оказывается бесплатно.
2. Описание порядка действий в процессе
оказания государственной услуги
8. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов указанных в пункте 11 Стандарта.
При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги потребителю выдается талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов ответственного лица, принявшего документы.

1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттiк қызметтiң атауы: "Ауылдық жерде тұратын әлеуметтік сала мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек тағайындау" (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет).
2. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі "Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" (бұдан әрі - стандарт) N 394 қаулысы негiзiнде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет:
"Ақсу қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне (бұдан әрi – бөлiм), осы регламенттің 1-қосымшасына сәйкес тұрғылықты жері бойынша селолық округ әкіміне өтiнген жағдайда көрсетіледі.
Мемлекеттiк қызмет көрсету орны: Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Советов көшесi 10, телефон: 8 (718 37) 67571, жұмыс уақыты сағат 9.00-ден 18.30-ға дейiн, 13.00-ден 14.30-ға дейiн түскi үзiлiспен, демалыс (сенбi, жексенбi) және мереке күндері, электрондық пошта мекенжайы: zanak@yandex. kz.
5. Мемлекеттiк қызмет көрсету нәтижесi ауылдық жерде тұратын және жұмыс істейтін әлеуметтік сала мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек тағайындау туралы хабарлама беру немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткізгіштегі дәлелдi жауап болып табылады.
6. Тұтынушы қажетті құжаттарды тапсырған сәттен мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі:
1) бөлiмге өтiніш білдіргенде қажеттi құжаттарды көрсеткен сәттен бастап - он жұмыс күні ішінде;
2) тұтынушының тұрғылықты жері бойынша селолық округ әкіміне өтініш білдіргенде - он бес жұмыс күні ішінде.
Тұтынушы уәкілетті органда, селолық округтің әкімінде өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің шекті ең көп уақыты (талон алғанға дейін) – 30 минуттан аспайды.
Тұтынушыға өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті тұтынушыға қызмет көрсетудің жол берілетін ең көп уақыты - 30 минуттан аспайды.
7. Мемлекеттік қызмет ақысыз көрсетіледі.
2. Мемлекеттiк қызмет көрсетудің iс-әрекет тәртiбiн сипаттау
8. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн тұтынушы Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттар тізбесін ұсыну қажет.
Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн барлық құжаттарды тапсырған кезде тiркеу және тұтынушының мемлекеттiк қызметтi алу күнi және құжаттарды қабылдаған жауапты тұлғаның тегi, аты жөнi көрсетiлген талон беріледі.

9. В предоставлении государственной услуги может быть отказано на основаниях, указанных в пункте 16 стандарта.
10. Структурно-функциональные единицы, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги при обращении в отдел занятости и социальных программ:
1) главный специалист отдела занятости и социальных программ;
2) начальник отдела занятости и социальных программ;
3) специалист аппарата акима сельского округа;

9. Стандарттың 16-тармағында көрсетілген негіздерде қызмет көрсетуден бас тартылуы мүмкін.
10. Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөліміне өтініш білдірген кезде мемлекеттiк қызмет көрсету үдерiсiне қатысатын құрылымдық-функционалдық бiрлiктер:
1) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бас маманы;
2) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы;
3) селолық округ әкімі аппаратының бас маманы;

4) аким сельского округа.
11. Текстовое табличное описание последовательности простых действий (процедур, функций, операций) каждой структурно-функциональной единицы с указанием срока выполнения каждого действия, представлено в приложении 2 к настоящему регламенту.
12. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и структурно-функциональной единицей, приведена в приложении 3 к настоящему регламенту.

4) селолық округтің әкімі.
11. Барлық іс-әрекеттің орындау мерзімін көрсете отырып, әр құрылымдық функционалдық бірліктерінің қарапайым іс-әрекеттер (рәсім, функция, операция) тізбектілігінің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы регламенттiң 2-қосымшасында көрсетiлген.
12. Құрылымдық-функционалдық бiрлiктердің және іс-әрекеттердің логикалық тізбектілігінің өзара байланысын көрсететін сызба осы регламенттің 3-қосымшасында көрсетілген.

3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
13. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
регламенту государственной услуги
"Назначение социальной помощи
специалистам социальной сферы,
проживающим в сельской местности,
по приобретению топлива"
N Наименование сельского округа Адрес N телефона
1
поселок Аксу
Павлодарская область, город Аксу, ул. Шевченко, 39

3. Мемлекеттiк қызмет көрсететiн
лауазымды тұлғалардың жауапкершiлiгi
13. Мемлекеттiк қызмет көрсетудiң тәртiбiн бұзғаны үшiн лауазымды тұлғаларға Қазақстан Республикасының заңдарымен белгiленген жауапкершiлiк жүктеледi.
"Ауылдық жерде тұратын әлеуметтік
сала мамандарына отын сатып алу
бойынша әлеуметтік көмек тағайындау"
мемлекеттiк қызмет көрсету регламентiне
1-қосымша
N Селолық округтердің атауы Мекенжайы Телефон N
1
Ақсу кенті
Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Ақсу кенті, Шевченко көшесі, 39

2) при обращении к акиму сельского округа
1 N действия (хода, потока работ) 1 2 3 4 5 6
2
Наименование социально-функциональной единицы
Главный специалист аппаратаакима сельского округа
Аким села
Главный специалист отдела занятости и социальных программ
Начальник отдела занятости и социальных программ
Главный специалист отдела занятости и социальных программ
Главный специалист аппарата акима сельского округа
3
Наименование действия
(процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Проверка полноты представленных документов
Подготовка проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Рассмотрение проекта уведом ления  либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в журнале
Регистрация в журнале
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон о приеме документов
Представление документов в отдел
Проект уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Подписание уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача главным специалистом аппарата акима сельского округа уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача  уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении  услуги
5
Сроки исполнения
не более 30 минут
6 рабочих дней
3 рабочих дня
1 рабочий день
3 рабочих дня
не более 30 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
6 колонка
Приложение 3
регламенту государственной услуги
"Назначение социальной помощи
специалистам социальной сферы,
проживающим в сельской местности,
по приобретению топлива"
а) Схема предоставления государственной услуги при обращении в отдел занятости и социальных программ
б) Схема предоставления государственной услуги при обращении в акимат сельского округа
Утвержден
постановлением акимата города Аксу
от 21 ноября 2012 года N 727/7
Регламент государственной услуги "Выдача направлений
лицам на участие в активных формах содействия занятости"
1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги: "Выдача направлений лицам на участие в активных формах содействия занятости" (далее - государственная услуга).
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизирована.
3. Государственная услуга оказывается на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года "Об утверждении Программы занятости 2020" постановления Правительства Республики Казахстан от 18 июля 2011 года N 815 "Об утверждении правил организации и финансирования обучения, содействия в трудоустройстве лиц, участвующих в активных мерах содействия занятости, и предоставления им мер государственной поддержки, постановления Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами", (далее - стандарт).

2) селолық округ әкiмiне өтiнген кезде
1 Iс-әрекеттердің (жұмыс барысының, ағынының) N 1 2 3 4 5 6
2
Құрылымдық–функционалдық  бірліктердің атауы
Селолық округ әкiмi аппаратының бас маманы
Ауыл әкiмi
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бас маманы
Жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмiнiң бастығы
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бас маманы
Селолық округ әкiмi аппаратының бас маманы
3
Iс-әрекеттердің (үдерiстiң, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қабылдау және тiркеу
Тапсырылған құжаттардың толықтығын тексеру
Хабарлама жобасын немесе қызметті көрсетуден бас тарту туралы себептерi көрсетiлген жауапты  дайындау
Хабарлама жобасын немесе қызметті көрсетуден бас тарту туралы себептерi көрсетiлген жауапты қарастыру
Журналға тiркеу
Журналға тiркеу
4
Аяқталу нысаны (мәлiметтер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімдік шешiмдер)
Құжаттарды қабылдағаны туралы талон
Құжаттарды бөлiмге тапсыру
Хабарлама жобасын немесе қызметті көрсетуден бас тарту туралы себептерi көрсетiлген жауап
Хабарламаға немесе қызметті көрсетуден бас тарту туралы  себептерi көрсетiлген жауабына қол қою
Хабарламаны немесе қызметті көрсетуден бас тарту туралы себептерi көрсетiлген жауапты селолық округ әкiмi аппаратының бас маманына беру
Хабарламаны немесе қызметті көрсету-ден бас тарту туралы себептерi көрсетiлген жауапты беру
5
Орындау мерзімі
30 минуттан аспайды
6 жұмыс күні
3 жұмыс күні
1 жұмыс күні
3 жұмыс күні
30 минуттан аспайды
6
Келесi iс-әрекеттiң нөмірi
2-баған
3-баған
4-баған
5-баған
6-баған
"Ауылдық жерде тұратын әлеуметтік
сала мамандарына отын сатып алу
бойынша әлеуметтік көмек тағайындау"
мемлекеттiк қызмет көрсету регламентiне
3-қосымша
а) Жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмiне өтiнген кезде мемлекеттiк қызметтi көрсету сызбасы
б) Селолық округ әкiмдігiне өтiнген кезде мемлекеттiк қызметтi көрсету сызбасы
Ақсу қаласы әкімдігінің 2012 жылғы
21 қарашадағы N 727/7 қаулысымен
бекітілді
"Адамдарға жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің
белсенді нысандарына қатысуға жолдама беру"
мемлекеттiк қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттiк қызметтiң атауы: "Адамдарға жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді нысандарына қатысуға жолдама беру (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет)".
2. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы "Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын бекіту туралы" қаулысы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 18 шілдедегі "Жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді шараларына қатысатын адамдарды оқытуды, олардың жұмысқа орналасуына жәрдемдесуді және оларға мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуді ұйымдастыру және қаржыландыру қағидаларын бекіту туралы" N 815 қаулысы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі "Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" N 394 қаулысы (бұдан әрі - стандарт) негiзiнде жүзеге асырылады.

4. Государственная услуга предоставляется при обращении в государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Аксу" (далее – отдел).
Место оказания государственной услуги: Павлодарская область, город Аксу, улица Советов 10, телефоны: 8 (718 37) 62305, факс 8 (718 37) 50244, график работы с 9.00 часов до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 часов до 14.30 часов, выходные дни – суббота, воскресенье и праздничные дни; адрес электронной почты: zanak@yаndex.ru.
5. Результатом оказания государственной услуги являются выдача потребителю государственной услуги направления на участие в активных формах содействия занятости на бумажном носителе либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.
6. Сроки оказания государственной услуги при обращении в отдел с момента предъявления необходимых документов, не более 30 минут.
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги – не более 30 минут.
Максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя государственной услуги – не более 30 минут.
7. Государственная услуга оказывается бесплатно.
2. Описание порядка действий
оказания государственной услуги
8. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11 стандарта.
При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги потребителю выдается направление на участие в активных формах содействия занятости.
9. Отказ в выдаче направления безработным производится в случае отсутствия регистрации потребителя в качестве безработного в уполномоченном органе.
10. Структурно-функциональные единицы, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги, при обращении в отдел:
1) специалист по приему и регистрации безработных граждан;
2) начальник отдела.
11. Текстовое табличное описание последовательности простых действий (процедур, функций, операций) каждой структурно-функциональной единицы с указанием срока выполнения каждого действия, представлено в приложении 1 к настоящему регламенту.
12. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и структурно-функциональной единицей, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
13. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Выдача направлений на участие в
активных формах содействия занятости"
Таблица 1. Описание действий структурно-функциональных
единиц при обращении в отдел занятости и социальных программ
N Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
2
Наименование структурно-функциональной единицы
Специалист по приему и регистрации безработных граждан
Начальник отдела
Специалист по приему и регистрации безработных граждан
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Рассмотрение проекта направления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в журнале
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Подготовка проекта направления
Подписание проекта направления, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача потребителю направления, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
10 минут
10 минут
10 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача направлений на участие в
активных формах содействия занятости"
Схема предоставления государственной услуги при
обращении в отдел занятости и социальных программ

4. Мемлекеттік қызмет "Ақсу қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттiк мекемесiне (бұдан әрi – бөлім) өтiнген жағдайда көрсетіледі.
Мемлекеттiк қызмет көрсету орны: Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Советов көшесi 10, телефондар: 8 (718 37) 62305, факс (718 37) 50244, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.30-ға дейiн, 13.00-ден 14.30-ға дейiн түскi үзiлiспен, демалыс – сенбi, жексенбi және мереке күндері; электрондық пошта мекенжайы: zanak@yandex.kz.
5. Мемлекеттiк қызмет көрсету нәтижесi мемлекеттік қызметті алушының жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді нысандарына қатысуға жолдама беру немесе қағаз тасымалдағышта мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап беру болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі тұтынушы бөлiмге өтiніп қажетті құжаттарды көрсеткен сәттен бастап 30 минуттан аспайды.
Мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің шекті ең көп уақыты – 30 минуттан аспайды.
Тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат етілген ең көп уақыты – 30 минуттан аспайды.
7. Мемлекеттік қызмет ақысыз көрсетіледі.
2. Мемлекеттiк қызмет көрсетудің
iс-әрекет тәртiбiн сипаттау
8. Осы мемлекеттiк қызметтi алу үшiн тұтынушыға стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттар тізбесін ұсыну қажет.
Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн барлық құжаттарды тапсырған кезде тұтынушыға жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді нысандарына қатысуға жолдама беріледі.
9. Жұмыссыздарға жолдама беруден бас тарту тұтынушының уәкілетті органда жұмыссыз ретінде тіркелмеген жағдайда жүзеге асырылады.
10. Бөлімге өтініш білдірген кезде мемлекеттiк қызмет көрсету үдрiсiне қатысатын құрылымдық-функционалдық бiрлiктер:
1) жұмыссыз азаматтарды қабылдау және тіркеу бойынша маман;
2) бөлім бастығы.
11. Барлық іс-әрекеттің орындау мерзімін көрсете отырып, әр құрылымдық функционалдық бірліктерінің қарапайым іс-әрекеттер тізбектілігінің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы регламенттiң 1-қосымшасында көрсетiлген.
12. Құрылымдық-функционалдық бiрлiктердің және іс-әрекеттердің логикалық тізбектілігінің өзара байланысын көрсететін сызба осы регламенттің 2-қосымшасында көрсетілген.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсететiн
лауазымды тұлғалардың жауапкершiлiгi
13. Мемлекеттiк қызмет көрсетудiң тәртiбiн бұзғаны үшiн лауазымды тұлғаларға Қазақстан Республикасының заңдарымен белгiленген жауапкершiлiк жүктеледi.
"Адамдарға жұмыспен қамтуға
жәрдемдесудің белсенді нысандарына
қатысуға жолдама беру" мемлекеттiк
қызмет көрсету регламентiне
1-қосымша
кесте 1. Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөліміне өтініш білдірген кезде құрылымдық-функционалдық
бiрлiктер іс–әрекеттерінің сипаты
N Негізгі үдерістің іс әрекеті (жұмыстың барысы, ағыны)
1
Іс-әрекеттің N(жұмыстың барысы, ағыны)
1
2
3
2
Құрылым-функционалдық бiрлiктер атауы
Жұмыссыз азаматтарды қабылдау және тіркеу жөніндегі маман
Бөлім бастығы
Жұмыссыз азаматтарды қабылдау және тіркеу жөніндегі маман
3
Іс-әрекеттің (үдеріс, рәсім, операция) атауы және олардың сипаттамасы
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қабылдау және тіркеуі
Жолдаманың немесе қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасын қарастыру
Журналға тіркеу
4
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдастыру-шылық-өкімдік шешiм)
Жолдаманың жобасын дайындау
Жолдамаға немесе қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
Тұтынушыға жолдаманы немесе қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
5
Орындау мерзімі
10 минут
10 минут
10 минут
6
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2-баған
3-баған
"Адамдарға жұмыспен қамтуға
жәрдемдесудің белсенді нысандарына
қатысуға жолдама беру" мемлекеттiк
қызмет көрсету регламентiне
2-қосымша
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөліміне
өтініш білдірген кезде мемлекеттік қызмет көрсету сызбасы