Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза"
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 30 января 2012 года N 144/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 02 марта 2012 года N 12-3-320. Утратило силу постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 20 апреля 2012 года N 500/4
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 20.04.2012 N 500/4.
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан" от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственной услуги "Регистрация и постановка на учет безработных граждан";
2) регламент государственной услуги "Регистрация и учет граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне";
3) регламент государственной услуги "Выдача справок безработным гражданам";
4) регламент государственной услуги "Оформление документов на инвалидов для предоставления им протезно-ортопедической помощи";
5) регламент государственной услуги "Оформление документов на инвалидов для обеспечения их сурдо-тифлотехническими и обязательными гигиеническими средствами";
6) регламент государственной услуги "Назначение государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет";
7) регламент государственной услуги "Назначение государственной адресной социальной помощи";
8) регламент государственной услуги "Оформление документов на инвалидов для предоставления им услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху";
9) регламент государственной услуги "Оформление документов на инвалидов для предоставления им кресла-коляски";
10) регламент государственной услуги "Оформление документов на инвалидов для обеспечения их санаторно-курортным лечением";
11) регламент государственной услуги "Назначение жилищной помощи";
12) регламент государственной услуги "Оформление документов на социальное обслуживание в государственных и негосударственных медико-социальных учреждениях (организациях), предоставляющих услуги за счет государственных бюджетных средств";

"Екібастұз қаласы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің регламенттерін бекіту туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2012 жылғы 30 қаңтардағы N 144/2 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 02 наурызда N 12-3-320 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2012 жылғы 20 сәуірдегі N 500/4 қаулысымен
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2012.04.20 N 500/4 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік ресімдер туралы" Заңының 9-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңы 31-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" N 745 қаулысына сәйкес, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) "Жұмыссыз азаматтарды тіркеу және есепке қою" мемлекеттік қызмет регламенті;
2) "Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды тіркеу және есепке алу" мемлекеттік қызмет регламенті;
3) "Жұмыссыз азаматтарға анықтама беру" мемлекеттік қызмет регламенті;
4) "Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек ұсыну үшін оларға құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламенті;
5) "Мүгедектерді сурдо-тифлотехникалық құралдармен және міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету үшін оларға құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламенті;
6) "18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақылар тағайындау" мемлекеттік қызмет регламенті;
7) "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындау" мемлекеттік қызмет регламенті;
8) "Қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну үшін мүгедектерге құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламенті;
9) "Мүгедектерге кресло-арбаларды беру үшін оларға құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламенті;
10) "Мүгедектерді санаторий-курорттық емдеумен қамтамасыз ету үшін оларға құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламенті;
11) "Тұрғын үй көмегін тағайындау" мемлекеттік қызмет регламенті;
12) "Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен қызмет көрсететін мемлекеттік және мемлекеттік емес медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) әлеуметтік қызмет көрсетуге арналған құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламенті;

13) регламент государственной услуги "Оформление документов на социальное обслуживание на дому для одиноких, одиноко проживающих престарелых, инвалидов и детей-инвалидов, нуждающихся в постороннем уходе и помощи";
14) регламент государственной услуги "Назначение и выплата социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов";
15) регламент государственной услуги "Оформление документов для материального обеспечения детей-инвалидов, обучающихся и воспитывающихся на дому";
16) регламент государственной услуги "Назначение социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива".
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Экибастуза Марданову А.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении 10 (десяти) календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуза                     А. Вербняк
Утверждено
постановлением акимата
города Экибастуза
от 30 января 2012 года N 144/2
Регламент государственной услуги "Регистрация
и постановка на учет безработных граждан"
1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги: "Регистрация и постановка на учет безработных граждан" (далее - государственная услуга).
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта   "Регистрация и постановка на учет безработных граждан" утвержденная постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 (далее - Стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется:
государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза" (далее – отдел).
Место оказания государственной услуги: 141200, Павлодарская область, город Экибастуз, улица Мәшһүр Жүсіп, дом 87"а", телефон (8(7187)77-01-35), график работы с 9.00 часов до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 часов до 14.30 часов, выходные дни – суббота и воскресенье, сайт: enbek-ekibastuz.skom.kz.
Результатом оказания государственной услуги является регистрация и постановка на учет в качестве безработного в электронном виде либо мотивированный ответ (по форме согласно приложению 2 Стандарта).
5. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов, не позднее 10 календарных дней.
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, зависит от количества человек в очереди из расчета 15 минут на обслуживание одного заявителя.
Максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя - не более 15 минут.

13) "Жалғызілікті, жалғыз тұратын қарттарға, бөгде адамның күтіміне және жәрдеміне мұқтаж мүгедектерге және мүгедек балаларға үйде әлеуметтік қызмет көрсетуге құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламенті;
14) "Жергілікті өкілді органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу" мемлекеттік қызмет регламенті;
15) "Үйде оқитын және тәрбиеленетін мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету үшін құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламенті;
16) "Ауылдық жерде тұратын әлеуметтік сала мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек тағайындау" мемлекеттік қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің орынбасары А.Қ. Мардановаға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін 10 (он) күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі                  А. Вербняк
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 30 қаңтардағы
N 144/2 қаулысымен
бекітілген
"Жұмыссыз азаматтарды тiркеу және есепке қою"
мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызмет көрсетудің атауы: "Жұмыссыз азаматтарды тiркеу және есепке қою".
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген "Жұмыссыз азаматтарды тiркеу және есепке қою" стандарты (бұдан әрі- Стандарт) негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет:
"Екібастұз қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (бұдан әрі - жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі) өтінген кезде көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет көрсету орны: 141200, Павлодар облысы, Екібастұз қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі 87 "а" мекенжайы бойынша орналасқан, телефоны 8(7187) 77-01-35), жұмыс уақыты сағат 09.00-ден бастап 18.30-ға дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін, демалыс күндері – сенбі және жексенбі, сайты: enbek-ekibastuz.skom.kz.
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі электронды түрде жұмыссыз ретінде тіркеу және есепке қою не қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады (Стандарттың 2-қосымшасына сәйкес нысан бойынша).
5. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі тұтынушы қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап 10 жұмыс күнінен кешіктірілмейді.
Тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің шекті ең көп уақыты бір өтініш берушіге қызмет көрсетуге 15 минуттан есептегенде кезектегі адамдардың санына байланысты болады.
Тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты 15 минуттан аспайды.

2. Описание порядка действий
оказания государственной услуги
6. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11   Стандарта.
При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги потребителю выдается талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов лица, принявшего документы.
7. Отделом в предоставлении государственной услуги может быть отказано в случае, предусмотренном в пункте 16 Стандарта.
8. Требование к информационной безопасности: обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя.
9. Структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги при обращении в отдел:
1) специалист по приему и регистрации безработных граждан;
2) комиссия по установлению статуса безработного лица, ищущего работу.
10. Последовательность действии СФЕ приведена в приложении 1 к настоящему регламенту.
11. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действии и СФЕ, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
12. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Регистрация и постановка
на учет безработных граждан"
Таблица 1. Описание действий СФЕ
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
2
Наименование СФЕ
Специалист отдела по приему регистрации и трудоустройству безработных граждан
Комиссия по установлению статуса безработного лица, ищущего работу
Специалист отдела по приему регистрации и трудоустройству безработных граждан
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Проверка полноты представленных документов; принятие решения
Регистрация в электронной базе либо выдача мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги при личном обращении потребителя
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Выдача талона
Решение комиссии о постановке на учет либо выдача мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация и постановка на учет, либо отказ в постановке на учет
5
Сроки
исполнения
15 минут
8 дней
не более 15 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Регистрация и постановка
на учет безработных граждан"
Схема предоставления государственной
услуги при обращении в отдел
Утверждено
постановлением акимата
города Экибастуза
от 30 января 2012 года N 144/2
Регламент государственной услуги "Регистрация и учет
граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний
на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне"

2. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіндегі
іс-әрекет тәртібін сипаттау
6. Тұтынушы осы мемлекеттік қызметті алу үшін Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттар тізбесін ұсынуы қажет.
Мемлекеттік қызметті алу үшін барлық қажетті құжаттарды тапсырған кезде тұтынушыға тұтынушыны тіркеу және оның мемлекеттік қызметті алу күні, құжаттарды қабылдаған жауапты адамның тегі мен аты-жөні көрсетілген талон беріледі.
7. Стандарттың 16-тармағында көзделген жағдайда мемлекеттік қызмет көрсетуде бөліммен бас тартылуы мүмкін.
8. Ақпараттық қауіпсіздікке қойылатын талаптар: тұтынушы құжатының мазмұны туралы ақпараттың сақталуын, қорғалуын және құпиялылығын қамтамасыз ету.
9. Бөлімге өтінген кезде мемлекеттік қызметті көрсету процесіне қатысатын құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – ҚФБ):
1) жұмыссыз азаматтарды қабылдап, тіркеу бойынша маман;
2) жұмыс іздеп жүрген жұмыссыз тұлғаның мәртебесін белгілеу жөніндегі комиссия.
10. ҚФБ әрекеттерінің бірізділігі осы регламенттің 1-қосымшасында келтірілген.
11. Әрекеттердің қисынды бірізділігі мен ҚФБ аралығындағы  өзара байланысты көрсететін сұлба осы регламенттің 2-қосымшасында   келтірілген.
3. Мемлекеттік қызмет көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
12. Лауазымды тұлғалар мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібін бұзғандары үшін Қазақстан Республикасының заңнамасымен көзделген тәртіпте жауап береді.
"Жұмыссыз азаматтарды тiркеу
және есепке қою"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
1-кесте. ҚФБ іс-әрекеттерінің сипаттамасы
Негізгі үрдістің әрекеті (жұмыс барысының, ағымының)
1
Әрекеттің (жұмыс барысының, ағымының) N
1
2
3
2
ҚФБ атауы
Жұмыссыз азаматтарды тіркеуге қабылдау және жұмысқа орналастыру жөніндегі бөлімнің маманы
Жұмыс іздеп жүрген тұлғаның жұмыссыз мәртебесін белгілеу жөніндегі комиссия
Жұмыссыз азаматтарды тіркеуге қабылдау және жұмысқа орналастыру жөніндегі бөлімнің маманы
3
Әрекеттің атауы (үдерістің, рәсімнің, операцияның)  және олардың сипаттамасы
Тұтынушымен ұсынылған құжаттарды қабылдау және тіркеу
Ұсынылған құжаттардың толықтығын тексеру; шешім қабылдау
Электрондық қорда тіркеу не тұтынушының жеке келуі кезінде қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап беру
4
Аяқтау нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастыру-басқарушы шешім)
Талон беру
Есепке қою не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап туралы комиссия шешімі
Тіркеу және есепке қою немесе есепке қоюдан бас тарту
5
Дайындау мерзімі
15 минут
8 күн
15 минуттан аспайды
6
Келесі  әрекеттің нөмірі
2 баған
3 баған
"Жұмыссыз азаматтарды тiркеу
және есепке қою"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Бөлімге өтінген кезде мемлекеттік қызмет көрсету схемасы
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 30 қаңтардағы
N 144/2 қаулысымен
бекітілген
"Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтардың
салдарынан зардап шеккен азаматтарды тіркеу және
есепке алу" мемлекеттік қызмет регламенті

1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги "Регистрация и учет граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне".
2. Форма оказываемой государственной услуги:
не автоматизированная.
3. Государственная услуга предоставляется на основании  стандарта "Регистрация и учет граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 (далее - Стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется:
1) при обращении в государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза" (далее - отдел).
Место оказания государственной услуги располагается по адресу: 141200, Павлодарская область, город Экибастуз, улица Мәшһүр Жүсіп, дом 87"а", телефон (8(7187)77-01-35), график работы с 9.00 часов до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 часов до 14.30 часов, выходные дни – суббота и воскресенье, сайт: enbek-ekibastuz.skom.kz.;
2) при обращении через филиал города Экибастуза Республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" (далее - центр).
Место оказания государственной услуги: Павлодарская область, город Экибастуз, улица Мәшһүр Жүсіп, 92/2. График работы: с 09.00 до 19.00 часов, обед с 13.00 до 14.00 часов, выходные дни: воскресенье.
5. Результатом оказания государственной услуги является уведомление о принятии решения о регистрации и учете граждан Республики Казахстан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
6. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов в рабочий орган специальной комиссии - не более 20 календарных дней.
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (до получения талона) не более 30 минут.
Максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя не более 15 минут в рабочем органе специальной комиссии.
2. Описание порядка действий в
процессе оказания государственной услуги
7. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11   Стандарта.
При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги потребителю выдается талон о получении всех документов, в которой содержится дата получении потребителем государственной услуги.

1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызмет көрсетудің атауы: "Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды тіркеу және есепке алу".
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген "Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды тіркеу және есепке алу" стандарты (бұдан әрі- Стандарт) негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет:
1) "Екібастұз қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (бұдан әрі - жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі) өтінген кезде көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет көрсету орны: 141200, Павлодар облысы, Екібастұз қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі 87 "а" мекенжайы бойынша орналасқан, телефоны 8 (7187) 77-01-35, жұмыс уақыты сағат 09.00-ден бастап 18.30-ға дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін, демалыс күндері – сенбі және жексенбі, сайты: enbek-ekibastuz.skom.kz.
2) "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік мекемесінің Екібастұз қаласының филиалы (бұдан әрі – орталық) арқылы өтінген кезде көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет көрсету орны: Павлодар облысы, Екібастұз қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі, 92/2. Жұмыс уақыты: сағат 09.00-ден бастап 19.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері: жексенбі.
5. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен Қазақстан Республикасының азаматтарын тіркеу және есепке алу туралы шешім жөнінде хабарлама не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз тасығыштағы дәлелді жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет тұтынушы қажетті құжаттарды арнайы комиссияның жұмыс органында тапсырған сәттен бастап – 20 күнтізбелік күннен аспайтын мерзімде;
Тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты (талон алғанға дейін) 30 минуттан аспайды.
Тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызмет тұтынушысына қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты арнайы комиссияның жұмыс органында 15 минуттан аспайды.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіндегі
іс-әрекет тәртібін сипаттау
7. Тұтынушы осы мемлекеттік қызметті алу үшін Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттар тізбесін ұсынуы қажет.
Мемлекеттік қызметті алу үшін тиісті құжаттарды тапсырған сәттен бастап тұтынушыны тіркеу және оның мемлекеттік қызметті алу күні, құжаттарды қабылдаған жауапты адамның тегі мен аты-жөні көрсетілген талон беріледі.

8. Отделом в предоставлении государственной услуги может быть отказано в случае, предусмотренном в пункте 16 Стандарта.
9. Требование к информационной безопасности: обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя.
10. Структурно–функциональные единицы (далее - СФЕ), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги при обращении в отдел:
1) специалист рабочего органа специальной комиссии;
2) начальник отдела занятости и социальных программ.
11. Последовательность действий СФЕ приведена в приложении 1 к настоящему регламенту.
12. Схема отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и СФЕ, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
13. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Регистрация и учет граждан, пострадавших
вследствие ядерных испытаний на
Семипалатинском испытательном
ядерном полигоне"
Таблица 1. Описание действий структурно-функциональных
единиц (СФЕ) при обращении в отдел
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
2
Наименование СФЕ
Специалист рабочего органа специальной комиссии
Начальник отдела и социальных программ
Рабочий орган специальной комиссии
Специалист рабочего органа специальной комиссии
3
Наименование действия
(процесса, процедуры,
операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Рассмотрение представленных потребителем документов
Подготовка проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в журнале входящей корреспонденции
4
Форма завершения
Талон о приеме документов
Подписание резолюции
Проект уведомления либо мотивированного ответа об отказе
Выдача уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
не более 15 минут
5 дней
13 дней
не более 15 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Регистрация и учет граждан, пострадавших
вследствие ядерных испытаний на
Семипалатинском испытательном
ядерном полигоне"
Схема предоставления государственной
услуги при обращении в отдел
Утверждено
постановлением акимата
города Экибастуза
от 30 января 2012 года N 144/2
Регламент государственной услуги
"Выдача справок безработным гражданам"
1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги: "Выдача справок безработным гражданам".

8. Стандарттың 16-тармағында көзделген жағдайда мемлекеттік қызмет көрсетуде бөліммен бас тартылуы мүмкін.
9. Ақпараттық қауіпсіздікке қойылатын талаптар: тұтынушы құжатының мазмұны туралы ақпараттың сақталуын, қорғалуын және құпиялылығын қамтамасыз ету.
10. Бөлімге өтінген кезде мемлекеттік қызметті көрсету процесіне қатысатын құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – ҚФБ):
1) арнайы комиссия жұмыс органының маманы;
2) жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімінің бастығы.
11. ҚФБ әрекеттерінің бірізділігі осы регламенттің 1-қосымшасында келтірілген.
12. Әрекеттердің қисынды бірізділігі мен ҚФБ аралығындағы өзара байланысты көрсететін сұлба осы регламенттің 2-қосымшасында   келтірілген.
3. Мемлекеттік қызмет көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
13. Лауазымды тұлғалар мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібін бұзғандары үшін Қазақстан Республикасының заңнамасымен көзделген тәртіпте жауап береді.
"Семей ядролық сынақ полигонында ядролық
сынақтардың салдарынан зардап шеккен
азаматтарды тіркеу және есепке алу"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
1 кесте. Бөлімге өтінген кезде құрылымдық-функционалдық
бірліктер (ҚФБ) іс-әрекеттерінің сипаттамасы
Негізгі үрдістің әрекеті (жұмыс барысының, ағымының)
1
Әрекеттің (жұмыс барысының, ағымының) N
1
2
3
4
2
ҚФБ атауы
Арнаулы комиссия жұмыс органының маманы
Жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімінің бастығы
Арнаулы комиссияның жұмыс органы
Арнаулы комиссия жұмыс органының маманы
3
Әрекеттің  атауы (үдерістің,  рәсімнің, операцияның) және олардың сипаттамасы
Тұтынушымен ұсынылған құжаттарды қабылдау және тіркеу
Тұтынушымен ұсынылған құжаттарды қарастыру
Хабарлама жобасын не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап дайындау
Кіріс құжаттама журналында тіркеу
4
Аяқтау нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастыру-басқарушы  шешім)
Құжаттарды қабылдау туралы талон
Қарарға қол қою
Хабарлама жобасы не бас тарту туралы дәлелді жауап
Хабарлама не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап беру
5
Дайындау мерзімі
15 минуттан аспайды
5 күн
13 күн
15 минуттан аспайды
6
Келесі әрекеттің нөмірі
2 баған
3 баған
4 баған
"Семей ядролық сынақ полигонында ядролық
сынақтардың салдарынан зардап шеккен
азаматтарды тіркеу және есепке алу"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Бөлімге өтінген кезде мемлекеттік қызмет көрсету схемасы
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 30 қаңтардағы
N 144/2 қаулысымен
бекітілген
"Жұмыссыз азаматтарға анықтама беру"
мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызмет көрсетудің атауы: "Жұмыссыз азаматтарға анықтама беру".

2. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта   "Выдача справок безработным гражданам", утвержденная постановлением   Правительства Республики Казахстан от 07 апреля 2011 года N 394 (далее - Стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется:
1) при обращении в государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза" (далее - отдел занятости и социальных программ).
Место оказания государственной услуги располагается по адресу: 141200, Павлодарская область, город Экибастуз, улица Мәшһүр Жүсіп, дом 87"а", телефон (8(7187)77-01-35), график работы с 9.00 часов до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 часов до 14.30 часов, выходные дни – суббота и воскресенье, сайт: enbek-ekibastuz.skom.kz.;
2) при обращении через филиал города Экибастуза Республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" (далее - центр).
Место оказания государственной услуги: Павлодарская область, город Экибастуз, улица Мәшһүр Жүсіп, 92/2. График работы: с 09.00 до 19.00 часов, обед с 13.00 до 14.00 часов, выходные дни: воскресенье.
Результатом оказания государственной услуги является выдача справки о регистрации в качестве безработного либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
5. Сроки оказания государственной услуги:
1) при обращении в отдел с момента предъявления необходимых документов, не более 10 минут.
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (при регистрации, получении талона, с момента обращения и подачи электронного запроса) - 10 минут.
Максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя - 10 минут.
2) при обращении через центр с момента сдачи потребителем необходимых документов: три рабочих дня (день приема и день выдачи документов не входят в срок оказания государственной услуги).
Максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов - 30 минут.
Максимально допустимое время ожидания в очереди до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя - 30 минут.
Максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя - 30 минут.
2. Описание порядка действий
оказания государственной услуги
6. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11   Стандарта.
При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги потребителю выдается:

2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген "Жұмыссыз азаматтарға анықтама беру" стандарты (бұдан әрі- Стандарт) негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет:
1) "Екібастұз қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (бұдан әрі - жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі) өтінген кезде көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет көрсету орны: 141200, Павлодар облысы, Екібастұз қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі 87 "а" мекенжайы бойынша орналасқан, телефоны 8(7187) 77-01-35), жұмыс уақыты сағат 09.00-ден бастап 18.30-ға дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін, демалыс күндері – сенбі және жексенбі, сайт: enbek-ekibastuz.skom.kz.;
2) "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік мекемесінің Екібастұз қаласының филиалы (бұдан әрі – орталық) арқылы өтінген кезде көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет көрсету орны: Павлодар облысы, Екібастұз қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі, 92/2. Жұмыс уақыты: сағат 09.00-ден бастап 19.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері: жексенбі.
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі жұмыссыз ретінде тіркеу туралы анықтама беру немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы негізделген жауап беру болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) бөлімге өтінген кезде қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап 10 минуттан аспайды.
Тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің рұқсат берілетін ең көп уақыты (тіркеу, талон алу кезінде, өтініш жасаған және электрондық сұрау берген сәттен бастап) 10 минут.
Тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты - 10 минут.
2) орталық арқылы өтінген кезде тұтынушы қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап: үш жұмыс күні (құжаттарды қабылдау күні мен беру күні мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді).
Қажетті құжаттарды тапсырған кезде кезекте күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты - 30 минут.
Тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін кезекте күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты - 30 минут.
Тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты - 30 минут.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіндегі
іс-әрекет тәртібін сипаттау
6. Тұтынушы осы мемлекеттік қызметті алу үшін Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттар тізбесін ұсынуы қажет.
Мемлекеттік қызметті алу үшін барлық қажетті құжаттарды тапсырған кезде тұтынушыға:

1) при обращении в отдел – справка о регистрации в качестве безработного;
2) при обращении через центр – расписка о приеме соответствующих документов с указанием номера и даты приема запроса, вида запрашиваемой государственной услуги, количества и названии приложенных документов, даты (времени) и места выдачи документов, фамилии, имени, отчества инспектора центра, принявшего заявление на оформление документов.
7. Отделом в предоставлении государственной услуги может быть отказано в случае, предусмотренном в пункте 16 Стандарта.
8. Требование к информационной безопасности: обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя.
9. Структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги при обращении в отдел:
1) специалист по приему и регистрации безработных граждан;
2) начальник отдела.
10. Последовательность действии СФЕ приведена в приложении 1 к настоящему регламенту.
11. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действии и СФЕ, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги

1) бөлімге өтінген кезде – жұмыссыз ретінде тіркелгендігі туралы анықтама;
2) орталық арқылы өтінген кезде – сұрау салуды қабылдау нөмірі мен күні, сұралып отырған  мемлекеттік қызметтің түрі, қоса берілген құжаттардың саны мен атауы, құжаттарды беру күні (уақыты) мен орны, құжаттарды ресімдеу үшін өтініш қабылдаған орталық инспекторының тегі, аты-жөні көрсетілген тиісті құжаттарды қабылдау туралы қолхат беріледі.
7. Стандарттың 16-тармағында көзделген жағдайда бөліммен мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартылуы мүмкін.
8. Ақпараттық қауіпсіздікке қойылатын талаптар: тұтынушы құжатының мазмұны туралы ақпараттың сақталуын, қорғалуын және құпиялылығын қамтамасыз ету.
9. Бөлімге өтінген кезде мемлекеттік қызметті көрсету үрдісіне қатысатын құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – ҚФБ):
1) жұмыссыз азаматтарды қабылдап, тіркеу бойынша маман;
2) бөлім бастығы.
10. ҚФБ әрекеттерінің бірізділігі осы регламенттің 1-қосымшасында келтірілген.
11. Әрекеттердің қисынды бірізділігі мен ҚФБ аралығындағы өзара байланысты көрсететін сұлба осы регламенттің 2-қосымшасында келтірілген.
3. Мемлекеттік қызмет көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі

12. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Выдача справок безработным гражданам"
Таблица 1. Описание действий структурно-функциональных
единиц (СФЕ) при обращении в отдел занятости
N Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
2
Наименование СФЕ
Специалист по приему и регистрации безработных граждан
Начальник отдела
Специалист по приему и регистрации безработных граждан
Начальник отдела
Специалист по приему и регистрации безработных граждан
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Рассмотрение представленных потребителем документов
Подготовка проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе
Рассмотрение уведомления либо мотивированного ответа об отказе
Регистрация в журнале входящей корреспонденции
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон о приеме документов
Подписание резолюции
Проект уведомления либо мотивированного ответа об отказе
Подписание уведомления либо мотивированного ответа об отказе
Выдача уведомления либо мотивированного ответа об отказе
5
Сроки исполнения
2 минуты
2 минуты
2 минуты
2 минуты
2 минуты
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача справок безработным гражданам"
Схема предоставления государственной
услуги при обращении в отдел
Утверждено
постановлением акимата
города Экибастуза
от 30 января 2012 года N 144/2
Регламент государственной услуги "Оформление
документов на инвалидов для предоставления
им протезно-ортопедической помощи"
1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги: "Оформление документов на инвалидов для предоставления им протезно-ортопедической помощи".
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта   "Оформление документов на инвалидов для предоставления протезно-ортопедической помощи", утвержденного постановлением   Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 (далее - Стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется:
1) при обращении в государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза" (далее - отдел).
Место оказания государственной услуги располагается по адресу: 141200, Павлодарская область, город Экибастуз, улица Мәшһүр Жүсіп, дом 87"а", телефон (8(7187)77-01-35), график работы с 9.00 часов до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 часов до 14.30 часов, выходные дни – суббота и воскресенье, сайт: enbek-ekibastuz.skom.kz.;

12. Лауазымды тұлғалар мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібін бұзғандары үшін Қазақстан Республикасының заңнамасымен көзделген тәртіпте жауап береді.
"Жұмыссыз азаматтарға анықтама беру"
мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне
1-қосымша
1 кесте. Жұмыспен қамту бөліміне өтінген кезде құрылымдық-функционалдық бірліктер (ҚФБ) іс-әрекеттерінің сипаттамасы
N Негізгі үрдістің әрекеті (жұмыс барысының, ағымының)
1
Әрекеттің (жұмыс барысының, ағымының) N
1
2
3
4
5
2
ҚФБ атауы
Жұмыссыз азаматтарды қабылдау және тіркеу жөніндегі маман
Бөлім бастығы
Жұмыссыз азаматтарды қабылдау және тіркеу жөніндегі маман
Бөлім бастығы
Жұмыссыз азаматтарды қабылдау және тіркеу жөніндегі маман
3
Әрекеттің  атауы (үдерістің,  рәсімнің, операцияның)  және олардың сипаттамасы
Тұтынушымен ұсынылған құжаттарды қабылдау және тіркеу
Тұтынушымен ұсынылған құжаттарды қарастыру
Хабарлама жобасын не бас тарту туралы дәлелді жауап дайындау
Хабарламаны не бас тарту туралы дәлелді жауапты қарастыру
Кіріс құжаттама журналында тіркеу
4
Аяқтау  нысаны (мәліметтер,  құжат, ұйымдастыру-басқарушы  шешім)
Құжаттарды қабылдау туралы талон
Қарарға қол қою
Хабарлама жобасы не бас тарту туралы дәлелді жауап
Хабарлама жобасына не бас тарту туралы дәлелді жауабына қол қою
Хабарлама жобасын не бас тарту туралы дәлелді жауабын беру
5
Дайындау мерзімі
2 минут
2 минут
2 минут
2 минут
2 минут
6
Келесі  әрекеттің нөмірі
2 баған
3 баған
4 баған
5 баған
"Жұмыссыз азаматтарға анықтама беру"
мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне
2-қосымша
Бөлімге өтінген кезде мемлекеттік қызмет көрсету схемасы
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 30 қаңтардағы
N 144/2 қаулысымен
бекітілген
"Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек ұсыну
үшін құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызмет көрсетудің атауы: "Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек ұсыну үшін құжаттарды ресімдеу".
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген "Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек ұсыну үшін құжаттарды ресімдеу" стандарты (бұдан әрі- Стандарт) негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет:
1) "Екібастұз қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (бұдан әрі - бөлім) өтінген кезде көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет көрсету орны: 141200, Павлодар облысы, Екібастұз қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі 87 "а" мекенжайы бойынша орналасқан, телефоны 8(7187) 77-01-35), жұмыс уақыты сағат 09.00-ден бастап 18.30-ға дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін, демалыс күндері – сенбі және жексенбі, сайт: enbek-ekibastuz.skom.kz.;

2) при обращении через филиал города Экибастуза Республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" (далее - центр).
Место оказания государственной услуги: Павлодарская область, город Экибастуз, улица Мәшһүр Жүсіп, 92/2. График работы: с 09.00 до 19.00 часов, обед с 13.00 до 14.00 часов, выходные дни: воскресенье.
Результатом оказания государственной услуги является уведомление об оформлении документов на инвалидов для предоставления протезно-ортопедической помощи, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги на бумажном носителе.
5. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов:
1) при обращении в отдел - в течение десяти рабочих дней;
2) при обращении через центр - в течение десяти рабочих дней, (дата приема и выдачи документа (результата) государственной услуги не входит в срок оказания государственной услуги).
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (до получения талона), не более 30 минут;
Максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, не более 15 минут в уполномоченном органе, 30 минут в центре.
2. Описание порядка действий в процессе
оказания государственной услуги
6. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11 Стандарта.
После сдачи всех необходимых документов потребителю выдается:
1) в отделе - талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов лица, принявшего документы;
2) в центре - расписка о приеме соответствующих документов.
7. Отделом в предоставлении государственной услуги может быть отказано в случае, предусмотренном в пункте 16 Стандарта.
8. Требование к информационной безопасности: обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя.
9. Структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги при обращении в отдел:
1) специалист по работе с инвалидами и ветеранами ВОВ;
2) начальник отдела занятости и социальных программ.
10. Последовательность действий СФЕ приведена в приложении 1 к настоящему регламенту.
11. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и СФЕ, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги

2) "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік мекемесінің Екібастұз қаласының филиалы (бұдан әрі – орталық) арқылы өтінген кезде көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет көрсету орны: Павлодар облысы, Екібастұз қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі, 92/2. Жұмыс уақыты: сағат 09.00-ден бастап 19.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері: жексенбі.
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі қағаз тасығышта мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек ұсыну үшін құжаттарды ресімдеу туралы хабарлама беру немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы негізделген жауап беру болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) бөлімге өтінген кезде – он жұмыс күн ішінде;
2) орталық арқылы өтінген кезде- тұтынушы қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап: үш жұмыс күні (құжаттарды қабылдау күні мен беру күні мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді).
Тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін (талон алғанға дейін) күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты - 30 минут.
Тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты уәкілетті органда 15 минуттан асады, орталықта 30 минут.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіндегі
іс-әрекет тәртібін сипаттау
6. Тұтынушы осы мемлекеттік қызметті алу үшін Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттар тізбесін ұсынуы қажет.
Мемлекеттік қызметті алу үшін барлық қажетті құжаттарды тапсырғанан кейін тұтынушыға:
1) бөлімде – тіркеу күні және тұтынушының мемлекеттік қызметті алғандығы, құжаттарды қабылдаған тұлғаның тегі, аты- жөні көрсетілген талон;
2) орталықта- тиісті құжаттардың қабылданғандығы туралы қолхат беріледі.
7. Стандарттың 16-тармағында көзделген жағдайда бөліммен мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартылуы мүмкін.
8. Ақпараттық қауіпсіздікке қойылатын талаптар: тұтынушы құжатының мазмұны туралы ақпараттың сақталуын, қорғалуын және құпиялылығын қамтамасыз ету.
9. Бөлімге өтінген кезде мемлекеттік қызметті көрсету үрдісіне қатысатын құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – ҚФБ):
1) ҰОС мүгедектерімен және ардагерлерімен жұмыс жүргізетін маман;
2) жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімінің бастығы.
10. ҚФБ әрекеттерінің бірізділігі осы регламенттің 1-қосымшасында келтірілген.
11. Әрекеттердің қисынды бірізділігі мен ҚФБ аралығындағы өзара байланысты көрсететін сұлба осы регламенттің 2-қосымшасында   келтірілген.
3. Мемлекеттік қызмет көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі

12. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Оформление документов на инвалидов
для предоставления
протезно-ортопедической помощи"
Таблица 1. Описание действий структурно-функциональных единиц
(СФЕ) при обращении в отдел занятости и социальных программ
1 N действия (хода, потока работ) 1 2 3 4 5
2
Наименование СФЕ
Специалист по работе с инвалидами и ветеранами
Начальник отдела занятости и социальных программ
Специалист по работе с инвалидами и ветеранами
Начальник отдела занятости и социальных программ
Специалист по работе с инвалидами и ветеранами
3
Наименование действия (процесса,процедуры,
операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Рассмотрение представленных потребителем документов
Подготовка проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Рассмотрение уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в журнале входящей корреспонденции
4
Форма завершения (данные,
документ, организационно-распорядительное решение)
Талон о приеме документов
Подписание резолюции
Проект уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Подписание уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
не более 30 минут
2 дня
4 дней
2 дня
не более 30 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Оформление документов на инвалидов
для предоставления
протезно-ортопедической помощи"
Схема предоставления государственной услуги при
обращении в отдел занятости и социальных программ
Утверждено
постановлением акимата
города Экибастуза
от 30 января 2012 года N 144/2
Регламент государственной услуги "Оформление документов
на инвалидов для обеспечения их сурдо-тифлотехническими
и обязательными гигиеническими средствами"
1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги: "Оформление документов на инвалидов для обеспечения их сурдо-тифлотехническими и обязательными гигиеническими средствами".
2. Форма оказываемой государственной услуги:
не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта   "Оформление документов на инвалидов для обеспечения их сурдо-тифлотехническими и обязательными гигиеническими средствами", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 (далее – Стандарт).

12. Лауазымды тұлғалар мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібін бұзғандары үшін Қазақстан Республикасының заңнамасымен көзделген тәртіпте жауап береді.3
"Мүгедектерге протездік-ортопедиялық
көмек ұсыну үшін оларға құжаттарды ресімдеу"
мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне
1-қосымша
1 кесте. Жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер
бөліміне өтінген кезде құрылымдық-функционалдық
бірліктер (ҚФБ) іс-әрекеттерінің сипаттамасы
1 Әрекеттің (жұмыс барысының, ағымының) N 1 2 3 4 5
2
ҚФБ атауы
Мүгедектермен және ардагерлермен жұмыс жасау жөніндегі маман
Жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімінің бастығы
Мүгедектермен және ардагерлермен жұмыс жасау жөніндегі маман
Жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімінің бастығы
Мүгедектермен және ардагерлермен жұмыс жасау жөніндегі маман
3
Әрекеттің  атауы (үдерістің,  рәсімнің, операцияның)  және олардың сипаттамасы
Тұтынушымен ұсынылған құжаттарды қабылдау және тіркеу
Тұтынушымен ұсынылған құжаттарды қарастыру
Хабарлама жобасын не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап дайындау
Хабарламаны не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты қарастыру
Кіріс құжаттама журналында тіркеу
4
Аяқтау  нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастыру-басқарушы  шешім)
Құжаттарды қабылдау туралы талон
Қарарға қол қою
Хабарлама жобасы не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
Хабарламаға не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
Хабарламаны не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
5
Дайындау мерзімі
30 минуттан аспайды
2 күн
4 күн
2 күн
30 минуттан аспайды
6
Келесі  әрекеттің нөмірі
2 баған
3 баған
4 баған
5 баған
"Мүгедектерге протездік-ортопедиялық
көмек ұсыну үшін оларға құжаттарды ресімдеу"
мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне
2-қосымша
Жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөліміне
өтінген кезде мемлекеттік қызмет көрсету схемасы
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 30 қаңтардағы
N 144/2 қаулысымен
бекітілген
"Мүгедектерді сурдо-тифло құралдармен және міндетті
гигиеналық құралдармен қамсыздандыру үшін оларға
құжаттар ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызмет көрсетудің атауы: "Мүгедектерді сурдо-тифло құралдармен және міндетті гигиеналық құралдармен қамсыздандыру үшін оларға құжаттар ресімдеу".
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген "Мүгедектерді сурдо-тифло құралдармен және міндетті гигиеналық құралдармен қамсыздандыру үшін оларға құжаттар ресімдеу" стандарты (бұдан әрі - Стандарт) негізінде көрсетіледі.

4. Государственная услуга предоставляется:
1) при обращении в государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза" (далее - отдел).
Место оказания государственной услуги располагается по адресу: 141200, Павлодарская область, город Экибастуз, улица Мәшһүр Жүсіп, дом 87"а", телефон (8(7187)77-01-35), график работы с 9.00 часов до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 часов до 14.30 часов, выходные дни – суббота и воскресенье; сайт: enbek-ekibastuz.skom.kz.;
2) при обращении через филиал города Экибастуза Республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" (далее - центр).
Место оказания государственной услуги: Павлодарская область, город Экибастуз, улица Мәшһүр Жүсіп, 92/2. График работы: с 09.00 до 19.00 часов, обед с 13.00 до 14.00 часов, выходные дни: воскресенье.
5. Результатом оказания государственной услуги является уведомление об оформлении документов на инвалидов для обеспечения их сурдо-тифлотехническими и обязательными гигиеническими средствами, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги на бумажном носителе.
6. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов:
1) при обращении в отдел - в течение десяти рабочих дней;
2) при обращении через центр - в течение десяти рабочих дней (день приема и выдачи документа (результата) государственной услуги не входит в срок оказания государственной услуги).
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (до получения талона) не более 30 минут.
Максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя не более 15 минут в уполномоченном органе, 30 минут в центре.
2. Описание порядка действий в процессе
оказания государственной услуги
7. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11   стандарта.
После сдачи всех необходимых документов потребителю выдается:
1) при обращении в отдел - талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов лица, принявшего документы;
2) при обращении через центр - расписка о получении всех документов.
8. Отделом в предоставлении государственной услуги может быть отказано в случае, предусмотренном в пункте 16 Стандарта.
9. Требование к информационной безопасности: обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя.

4. Мемлекеттік қызмет:
1) "Екібастұз қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (бұдан әрі - жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі) өтінген кезде көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет көрсету орны: 141200, Павлодар облысы, Екібастұз қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі 87 "а" мекенжайы бойынша орналасқан, телефоны 8 (7187) 77-01-35, жұмыс уақыты сағат 09.00-ден бастап 18.30-ға дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін, демалыс күндері – сенбі және жексенбі, сайты: enbek-ekibastuz.skom.kz.
2) "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік мекемесінің Екібастұз қаласының филиалы (бұдан әрі – орталық) арқылы өтінген кезде көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет көрсету орны: Павлодар облысы, Екібастұз қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі, 92/2. Жұмыс уақыты: сағат 09.00-ден бастап 19.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері: жексенбі.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі мүгедектерді сурдо-тифло құралдармен және міндетті гигиеналық құралдармен қамсыздандыру үшін оларға құжаттар ресімдеу немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы негізделген жауап беру болып табылады.
6. Тұтынушы қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) бөлімге өтінген кезде – он жұмыс күні ішінде;
2) орталық арқылы өтінген кезде – күнтізбелік он күн ішінде көрсетіледі (мемлекеттік қызметке құжат (нәтиже) қабылдау және беру күні мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді);
Тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің жол берілетін ең көп уақыты (талон алғанға дейін) – 30 минуттан аспайды.
Тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты уәкілетті органда 15 минуттан аспайды, орталықта 30 минут.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіндегі
іс-әрекет тәртібін сипаттау
7. Тұтынушы осы мемлекеттік қызметті алу үшін Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттар тізбесін ұсынуы қажет.
Мемлекеттік қызметті алу үшін барлық қажетті құжаттарды тапсырған кезде тұтынушыға:
1) бөлімге өтінген кезде – тұтынушыны тіркеу және оның мемлекеттік қызметті алу күні, құжаттарды қабылдаған жауапты адамның тегі мен аты-жөні көрсетілген талон;
2) орталық арқылы өтінген кезде – тиісті құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат беріледі.
8. Стандарттың 16-тармағында көзделген жағдайда мемлекеттік қызмет көрсетуде бөліммен бас тартылуы мүмкін.
9. Ақпараттық қауіпсіздікке қойылатын талаптар: тұтынушы құжатының мазмұны туралы ақпараттың сақталуын, қорғалуын және құпиялылығын қамтамасыз ету.

1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги: "Назначение государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет".
2. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта   "Назначение государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 (далее - Стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется:
1) при обращении в государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза" (далее - отдел занятости и социальных программ).
Место оказания государственной услуги располагается по адресу: 141200, Павлодарская область, город Экибастуз, улица Мәшһүр Жүсіп, дом 87"а", телефон (8(7187)77-01-35), график работы с 9.00 часов до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 часов до 14.30 часов, выходные дни – суббота и воскресенье, сайт: enbek-ekibastuz.skom.kz.;
2) при обращении к акиму сельского округа (поселка, села) по месту жительства, согласно приложения 3 к настоящему регламенту;
3) при обращении через филиал города Экибастуза Республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" (далее - центр).
Место оказания государственной услуги: Павлодарская область, город Экибастуз, улица Мәшһүр Жүсіп, 92/2. График работы: с 09.00 до 19.00 часов, обед с 13.00 до 14.00 часов, выходные дни: воскресенье.
Результатом оказания государственной услуги является уведомление о назначении государственного пособия семьям, имеющим детей до 18 лет, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
5. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов:
1) при обращении в отдел с момента предъявления необходимых документов - в течение десяти рабочих дней;
2) при обращении к акиму сельского округа (поселка, села) по месту жительства - не более тридцати календарных дней;
3) при обращении через центр - в течение десяти рабочих дней (день приема и выдачи документа (результата) государственной услуги не входит в срок оказания государственной услуги).
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, зависит от количества человек в очереди из расчета 15 минут на обслуживание одного заявителя в уполномоченном органе, у акима сельского округа и в центре - 30 минут.
Максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя - не более 15 минут в уполномоченном органе, у акима сельского округа и 30 минут в центре.

1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызмет көрсетудің атауы: "18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақылар тағайындау".
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген "18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақылар тағайындау" стандарты (бұдан әрі - Стандарт) негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет:
1) "Екібастұз қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (бұдан әрі - жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі) өтінген кезде көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет көрсету орны: 141200, Павлодар облысы, Екібастұз қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі 87 "а" мекенжайы бойынша орналасқан, телефоны 8 (7187) 77-01-35, жұмыс уақыты сағат 09.00-ден бастап 18.30-ға дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін, демалыс күндері – сенбі және жексенбі, сайты: enbek-ekibastuz.skom.kz.
2) осы регламенттің 3-қосымшасына сәйкес, тұрғылықты жері бойынша селолық округ әкіміне өтінген кезде;
3) "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік мекемесінің Екібастұз қаласының филиалы (бұдан әрі – орталық) арқылы өтінген кезде көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет көрсету орны: Павлодар облысы, Екібастұз қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі, 92/2. Жұмыс уақыты: сағат 09.00-ден бастап 19.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері: жексенбі.
Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі өтініш берушіге 18 жасқа дейінгі балаларға жәрдемақы тағайындау туралы қағаз жеткізгіштегі хабарлама не қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткізгіштегі дәлелді жауап болып табылады.
5. Тұтынушы қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап бөлімге өтінген кезде он жұмыс күні ішінде;
2) тұрғылықты жері бойынша ауылдық округ әкіміне – күнтізбелік отыз күннен аспайды;
3) орталыққа – күнтізбелік он күн ішінде (мемлекеттік қызметке құжат қабылдау және беру (нәтиже) күні мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді).
Тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің жол берілетін ең көп уақыты бір тұтынушыға қызмет көрсетуге уәкілетті органда, ауылдық округтің әкімі 15 минуттан, орталықта 30 минуттан есептегенде кезектегі адамдардың санына байланысты болады.
Тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызмет тұтынушыға қызмет көрсетудің жол берілетін ең көп уақыты уәкілетті органда, ауылдық округтің әкімі 15 минуттан аспайды, орталықта – 30 минут.

2. Описание порядка действий в процессе
оказания государственной услуги
6. После сдачи всех необходимых документов потребителю выдается:
1) в отделе или у акима сельского округа - талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов ответственного лица, принявшего документы;
2) через центр - расписка о приеме соответствующих документов.
7. Отделом занятости и социальных программ в предоставлении государственной услуги может быть отказано в случае, предусмотренном в пункте 16 Стандарта.
8. Структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги при обращении в отдел занятости и социальных программ:
1) главный специалист по назначению и выплате государственного детского пособия семьям, имеющим детей до 18 лет;
2) начальник отдела занятости и социальных программ.
9. Текстовое табличное описание последовательности простых действий (процедур, функций, операций) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого действия представлено в приложении 1 к настоящему Регламенту.
10. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и СФЕ, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
11. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Назначение государственных пособий
семьям, имеющим детей до 18 лет"
Таблица 1. Описание действий
структурно-функциональных единиц (СФЕ)
1) при обращении в отдел занятости и социальных программ
1 N действия (хода, потока работ) 1 2 3 4 5
2
Наименование СФЕ
Главный специалист по назначению ГДП
Начальник отдела занятости и социальных программ
Главный специалист по назначению ГДП
Начальник отдела занятости и социальных программ
Главный специалист по назначению ГДП
3
Наименование действия(процесса, процедуры,
операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Рассмотрение представленных потребителем документов
Подготовка проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Рассмотрение уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в журнале входящей корреспонденции
4
Форма завершения (данные,
документ, организационно-распорядительное решение)
Талон о приеме документов
Подписание резолюции
Проект уведомления о назначении ГДП либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги указанием причины отказа
Подписание уведомления- мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача уведомления
о назначении ГДП либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
не более 30 минут
1 день
6 дней
1 день
не более 30 мин
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
Таблица 2. Описание действий
структурно-функциональных единиц (СФЕ)

2. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіндегі
іс-әрекет тәртібін сипаттау
6. Барлық қажетті құжаттар тапсырылғаннан кейін тұтынушыға:
1) бөлімде немесе ауылдық округтің әкімінде – мемлекеттік қызметті тіркеу және алу күні, құжаттарды қабылдаған адамның тегі мен аты-жөні көрсетілген, құжаттардың тапсырылғанын растайтын талон;
2) орталық арқылы - тиісті құжаттарды қабылдау туралы қолхат беріледі.
7. Стандарттың 16-тармағында көзделген жағдайда мемлекеттік қызмет көрсетуде жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімімен бас тартылуы мүмкін.
8. Жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөліміне өтінген кезде мемлекеттік қызметті көрсету процесіне қатысатын құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – ҚФБ):
1) 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақыларды тағайындау және төлеу бойынша бас маман;
2) жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімінің бастығы.
9. Әр әкімшілік әрекеттің (рәсімнің) орындалу мерзімін көрсетумен әрбір ҚФБ әкімшілік әрекеттерінде (рәсімдерінде) өзара әрекеттестіктің кезектілігінің мәтіндік кестелік сипаттамалары осы регламенттің 1-қосымшасына сәйкес келтірілген.
10. Әрекеттердің қисынды бірізділігі мен ҚФБ аралығындағы өзара байланысты көрсететін сұлба осы регламенттің 2-қосымшасында   келтірілген.
3. Мемлекеттік қызмет көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
11. Лауазымды тұлғалар мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібін бұзғандары үшін Қазақстан Республикасының заңнамасымен көзделген тәртіпте жауап береді.
"18 жасқа дейінгі балалары бар
отбасыларға мемлекеттік жәрдемақылар
тағайындау" мемлекеттік қызмет
көрсетудің регламентіне
1-қосымша
1 кесте. Құрылымдық-функционалдық бірліктер
(ҚФБ) іс-әрекеттерінің сипаттамасы
1) жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөліміне өтінген кезде
1 Әрекеттің (жұмыс барысының, ағымының) N 1 2 3 4 5
2
ҚФБ атауы
МБЖ тағайындау жөніндегі бас маман
Жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімінің бастығы
МБЖ тағайындау жөніндегі бас маман
Жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімінің бастығы
МБЖ тағайындау жөніндегі бас маман
3
Әрекеттің  атауы (үдерістің,  рәсімнің, операцияның) және олардың сипаттамасы
Тұтынушымен ұсынылған құжаттарды қабылдау және тіркеу
Тұтынушымен ұсынылған құжаттарды қарастыру
Хабарлама жобасын не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап дайындау
Хабарламаны не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты қарастыру
Кіріс құжаттама журналында тіркеу
4
Аяқтау  нысаны (мәліметтер,  құжат, ұйымдастыру-басқарушы шешім)
Құжаттарды қабылдау туралы талон
Қарарға қол қою
МБЖ тағайындау туралы хабарлама жобасы не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
Хабарламаға жобасы не қызметтен бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
МБЖ тағайындау туралы хабарламаны не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
5
Дайындау мерзімі
30 минуттан аспайды
1 күн
6 күн
1 күн
30 минуттан аспайды
6
Келесі  әрекеттің нөмірі
2 баған
3 баған
4 баған
5 баған
2 кесте. Құрылымдық-функционалдық
бірліктер (ҚФБ) іс-әрекеттерінің сипаттамасы

2) при обращении к акиму сельского округа
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
7
2
Наименование СФЕ
Специалист аппарата акима сельского округа
Аким села
Главный специалист по назначению ГДП
Начальник отдела занятости и социальных программ
Главный специалист по назначению ГДП
Аким села
Специалист аппарата акима сельского округа
3
Наименование действия(процесса, процедуры,операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Проверка полноты представленных документов и предоставление  их в отдел
Прием и регистрация представленных потребителем документов, Подготовка проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе
Рассмотрение уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Передача уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги акиму села
Выдача уведомления
о назначении ГДП либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача уведомления
о назначении ГДП либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги потребителю
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон о приеме документов
Представление документов в отдел
Регистрация документов
Подписание резолюции
Уведомление либо мотивированного ответа акиму села
Уведомление либо мотивированного ответа акиму села
Уведомление либо мотивированного ответа акиму села
5
Сроки исполнения
не более 30 минут
8 дней
5 дней
5 дней
5 дней
5 дней
не более 30 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
6 колонка
7 колонка
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Назначение государственных пособий
семьям, имеющим детей до 18 лет"
а) Схема предоставления государственной услуги при
обращении в отдел занятости и социальных программ
б) Схема предоставления государственной услуги
при обращении в акимат сельского округа
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Назначение государственных пособий
семьям, имеющим детей до 18 лет"
Nп\п Наименование уполномоченного органа Юридический адрес Контактный
телефон
1.
ГУ "Аппарат акима поселка Шидерты города Экибастуза"
поселок Шидерты,
улица Ленина, 20
(87187) 398552
(87187) 398298
2.
ГУ "Аппарат акима поселка Солнечный города Экибастуза"
поселок Солнечный пр. Конституции, 1
(87187)279447
3.
ГУ "Аппарат акима села
Торт-Кудук города
Экибастуза"
село Торт-Кудук,
ул. Ленина, 10
(87184) 291510
4.
ГУ "Аппарат акима села имени Алькея Маргулана города Экибастуза"
село Имени Алькея Маргулана, ул. А. Маргулана, 1

2) ауылдық округ әкіміне өтінген кезде
1 Әрекеттің (жұмыс барысының, ағымының) N 1 2 3 4 5 6 7
2
ҚФБ атауы
Ауылдық округ әкімі аппаратының маманы
Ауыл әкімі
МБЖ тағайындау жөніндегі бас маман
Жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімінің бастығы
МБЖ тағайындау жөніндегі бас маман
Ауыл әкімі
Ауылдық округ әкімі аппаратының маманы
3
Әрекеттің  атауы (үдерістің,  рәсімнің, операцияның)  және олардың сипаттамасы
Тұтынушымен ұсынылған құжаттарды қабылдау және тіркеу
Ұсынылған құжаттардың толықтығын және олардың бөлімге ұсынылуын тексеру
Тұтынушымен ұсынылған құжаттарды қабылдау және тіркеу, хабарлама жобасын не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап дайындау
Хабарламаны не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты қарастыру
Ауыл әкіміне хабарламаны не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
МБЖ тағайындау туралы хабарламаны не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
Тұтынушыға МБЖ тағайындау туралы хабарламаны не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
4
Аяқтау  нысаны (мәліметтер,  құжат, ұйымдастыру-басқарушы  шешім)
Құжаттарды қабылдау туралы талон
Құжаттарды бөлімге тапсыру
Құжаттарды тіркеу
Қарарға қол қою
Ауыл әкіміне хабарлама жобасы не бас тарту туралы дәлелді жауап
Ауыл әкіміне хабарлама жобасы не бас тарту туралы дәлелді жауап
Ауыл әкіміне хабарлама жобасы не бас тарту туралы дәлелді жауап
5
Дайындау мерзімі
30 минуттан аспайды
8 күн
5 күн
5 күн
5 күн
5 күн
30 минуттан аспайды
6
Келесі  әрекеттің нөмірі
2 баған
3 баған
4 баған
5 баған
6 баған
7 баған
"18 жасқа дейінгі балалары бар
отбасыларға мемлекеттік жәрдемақылар
тағайындау" мемлекеттік қызмет
көрсетудің регламентіне
2-қосымша
а) Жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөліміне
өтінген кезде мемлекеттік қызмет көрсету схемасы
б) Ауылдық округ әкіміне өтінген
кезде мемлекеттік қызмет көрсету схемасы
"18 жасқа дейінгі балалары бар
отбасыларға мемлекеттік жәрдемақылар
тағайындау" мемлекеттік қызмет
көрсетудің регламентіне
3-қосымша
р/с N Уәкілетті органның атауы Заңды мекенжайы Байланыс
телефоны
1.
"Екібастұз қаласы Шідерті кенті әкімінің аппараты" ММ
Шідерті кенті,
Ленин көшесі 20
(87187) 398552
(87187) 398298
2.
"Екібастұз қаласы Солнечный кенті әкімінің аппараты" ММ
Солнечный кенті  Конституция даңғылы 1
(87187)279447
3.
"Екібастұз қаласы Төрт-Құдық ауылы әкімінің аппараты" ММ
Төрт-Құдық ауылы,
Ленин көшесі 10
(87184) 291510
4.
"Екібастұз қаласы Әлкей Марғұлан атындағы ауылы әкімінің аппараты" ММ
Әлкей Марғұлан атындағы ауыл, Ә. Марғұлан көшесі 1

(87187)395373
5.
ГУ "Аппарат акима Аккольского сельского округа города Экибастуза"
село Акколь,
ул. Строительная, 18
(87187) 742083
6.
ГУ "Аппарат акима
Сарыкамысского сельского
округа города
Экибастуза"
село Сарыкамыс
(87187) 742769
7.
ГУ "Аппарат акима
Олентинского сельского
округа города
Экибастуза"
село Тай,
ул. Тауелсиздик, 33
(87187) 743306
8.
ГУ "Аппарат акима
Экибастузского
сельского округа
города Экибастуза"
село Тортуй,
ул. Школьная, 12
(87187) 743513, 743511
9.
ГУ "Аппарат акима Байетского сельского округа города Экибастуза"
село Байет ул. Ғ. Токтара, 1а
(87187)397118
10.
ГУ "Аппарат акима Комсомольского сельского округа города Экибастуза"
село Шикылдак, ул. Школьная
(87187)745075
11.
ГУ "Аппарат акима Кояндинского сельского округа города Экибастуза"
село Коянды, ул. Ленина, 56
(87187)741237
12.
ГУ "Аппарат акима Железнодорожного сельского округа города Экибастуза"
село Кулаколь, ул. Орталық, 116
(87187)744765
13.
ГУ "Аппарат акима Карасуского сельского округа города Экибастуза"
село Карасу
(871842)96735
14.
ГУ "Аппарат акима Кудайкольского сельского округа города Экибастуза"
село Кудайколь
(87187)744350
Утверждено
постановлением акимата
города Экибастуза
от 30 января 2012 года N 144/2
Регламент государственной услуги
"Назначение государственной адресной социальной помощи"
1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги: "Назначение государственной адресной  социальной помощи".
2. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта   "Назначение государственной адресной социальной помощи", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 (далее - Стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется:
1) при обращении в государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза" (далее - отдел).
Место оказания государственной услуги располагается по адресу: 141200, Павлодарская область, город Экибастуз, улица Мәшһүр Жүсіп, дом 87"а", телефон (8(7187)77-01-35), график работы с 9.00 часов до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 часов до 14.30 часов, выходные дни – суббота и воскресенье, сайт: enbek-ekibastuz.skom.kz.;
2) при обращении к акиму сельского округа (поселка, села) по месту жительства согласно приложения 3 к настоящему регламенту.
5. Результатом оказания государственной услуги является уведомление о назначении государственной адресной социальной помощи либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.

(87187)395373
5.
"Екібастұз қаласы Ақкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Ақкөл ауылы,
Строительная көшесі 18
(87187) 742083
6.
"Екібастұз қаласы Сарықамыс ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Сарықамыс ауылы
(87187) 742769
7.
"Екібастұз қаласы Өлеңті ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Тай ауылы,
Тәуелсіздік көшесі 33
(87187) 743306
8.
"Екібастұз қаласы Екібастұз ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Төртүй ауылы,
Школьная көшесі 12
(87187) 743513, 743511
9.
"Екібастұз қаласы Бәйет ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Бәйет ауылы, Ғ. Тоқтар көшесі 1а
(87187)397118
10.
"Екібастұз қаласы Комсомол ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Шиқылдақ ауылы, Школьная көшесі
(87187)745075
11.
"Екібастұз қаласы Қоянды ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Қоянды ауылы, Ленин көшесі 56
(87187)741237
12.
"Екібастұз қаласы Теміржол ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Құлакөл ауылы, Орталық көшесі 116
(87187)744765
13.
"Екібастұз қаласы Қарасу ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Қарасу ауылы
(871842)96735
14.
"Екібастұз қаласы Құдайкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Құдайкөл ауылы
(87187)744350
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 30 қаңтардағы
N 144/2 қаулысымен
бекітілген
"Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындау"
мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызмет көрсетудің атауы: "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындау".
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындау" стандарты (бұдан әрі - Стандарт) негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет:
1) "Екібастұз қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (бұдан әрі - жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі) өтінген кезде көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет көрсету орны: 141200, Павлодар облысы, Екібастұз қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі 87 "а" мекенжайы бойынша орналасқан, телефоны 8(7187) 77-01-35), жұмыс уақыты сағат 09.00-ден бастап 18.30-ға дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін, демалыс күндері – сенбі және жексенбі, сайт: enbek-ekibastuz.skom.kz.;
2) тұрғылықты жері бойынша ауылдық округ (кент, ауыл) әкіміне өтінген кезде осы регламенттің 3-қосымшасына сәйкес көрсетіледі.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі қағаз тасығышта мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмектің тағайындалғандығы туралы хабарлама беру немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы негізделген жауап беру болып табылады.

6. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов:
при обращении в отдел - в течение десяти календарных дней;
при обращении к акиму сельского округа (поселка, села) по месту жительства - не позднее тридцати календарных дней.
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, зависит от количества человек в очереди из расчета 15 минут на обслуживание одного заявителя.
Максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, - не более 15 минут.
2. Описание порядка действий в процессе
оказания государственной услуги
7. Порядок оказания государственной услуги: после сдачи всех необходимых документов потребителю выдается талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов лица, принявшего документы.
8. Отделом в предоставлении государственной услуги может быть отказано в случае, предусмотренном в пункте 16 Стандарта.
9. Структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) главный специалист по назначению и выплате государственной адресной социальной помощи;
2) начальник отдела занятости и социальных программ.
10. Текстовое табличное описание последовательности простых действий (процедур, функций, операций) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого действия представлено в приложении 1 к настоящему Регламенту.
11. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и СФЕ, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
12. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Назначение государственной
адресной социальной помощи"
Таблица 1. Описание действий
структурно-функциональных единиц (СФЕ)
1) при обращении в отдел занятости и социальных программ
1 N действия (хода, потока работ) 1 2 3 4 5
2
Наименование СФЕ
Главный специалист по назначению ГАСП
Начальник отдела занятости и социальных программ
Главный специалист по назначению ГАСП
Начальник отдела занятости и социальных программ
Главный специалист по назначению ГАСП
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Рассмотрение представленных потребителем документов
Подготовка проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе предоставлении услуги
Рассмотрение  уведомления – либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в журнале входящей корреспонденции
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон о приеме документов
Подписание резолюции
Проект уведомления либо мотивированного ответа об отказе
Подписание решения или уведомления- мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
не более 15 минут
1 день
8 дней
1 день
не более 15 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
Таблица 2. Описание действий
структурно-функциональных единиц (СФЕ)

6. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері тұтынушы қажетті құжаттарды тапсырған сәттен:
бөлімге өтінген кезде – он күнтізбелік күн ішінде;
тұрғылықты жері бойынша ауылдық округ (кент, ауыл) әкіміне өтінген кезде – отыз күнтізбелік күннен кешіктірілмей.
Тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің рұқсат берілетін ең көп уақыты - бір адамға 15 минутта қызмет көрсету есебімен кезектегі адам санына байланысты.
Тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты - 10 минут.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіндегі
іс-әрекет тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі: барлық қажетті құжаттарды тапсырғаннан кейін тұтынушыға тіркеу күні және тұтынушының мемлекеттік қызметті алғандығы, құжаттарды қабылдаған тұлғаның тегі, аты - жөні көрсетілген талон беріледі.
8. Стандарттың 16-тармағында көзделген жағдайда бөліммен мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартылуы мүмкін.
9. Бөлімге өтінген кезде мемлекеттік қызметті көрсету үрдісіне қатысатын құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – ҚФБ):
1) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу бойынша бас маман;
2) жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімінің бастығы.
10. ҚФБ әр қарапайым әрекеттерінің (үрдістерінің, функцияларының, операцияларының) бірізділігін осы регламенттің 1-қосымшасында ұсынылған әр әрекетті орындау мерзімін көрсете отырып, мәтіндік кестемен сипаттау.
11. Әрекеттердің қисынды бірізділігі мен ҚФБ аралығындағы  өзара байланысты көрсететін сұлба осы регламенттің 2-қосымшасында   келтірілген.
3. Мемлекеттік қызмет көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
12. Лауазымды тұлғалар мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібін бұзғандары үшін Қазақстан Республикасының заңнамасымен көзделген тәртіпте жауап береді.
"Мемлекеттік атаулы әлеуметтік
көмек тағайындау" мемлекеттік
қызмет көрсету регламентіне
1-қосымша
1 кесте. Құрылымдық-функционалдық бірліктер
(ҚФБ) іс-әрекеттерінің сипаттамасы
1) жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөліміне өтінген кезде
1 Әрекеттің (жұмыс барысының, ағымының) N 1 2 3 4 5
2
ҚФБ атауы
МАӘК тағайындау жөніндегі бас маман
Жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімінің бастығы
МАӘК тағайындау жөніндегі бас маман
Жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімінің бастығы
МАӘК тағайындау жөніндегі бас маман
3
Әрекеттің  атауы (үдерістің,  рәсімнің, операцияның)  және олардың сипаттамасы
Тұтынушымен ұсынылған құжаттарды қабылдау және тіркеу
Тұтынушымен ұсынылған құжаттарды қарастыру
Хабарлама жобасын не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап дайындау
Хабарламаны не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты қарастыру
Кіріс құжаттама журналында тіркеу
4
Аяқтау  нысаны (мәліметтер,  құжат, ұйымдастыру-басқарушы  шешім)
Құжаттарды қабылдау туралы талон
Қарарға қол қою
Хабарлама жобасы не бас тарту туралы дәлелді жауап
Шешімге қол қою немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап-хабарлама
Хабарламаны не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
5
Дайындау мерзімі
15 минуттан аспайды
1 күн
8 күн
1 күн
15 минуттан аспайды
6
Келесі  әрекеттің нөмірі
2 баған
3 баған
4 баған
5 баған
2 кесте. Құрылымдық-функционалдық бірліктер
(ҚФБ) іс-әрекеттерінің сипаттамасы

(87187) 742083
6.
ГУ "Аппарат акима
Сарыкамысского сельского
округа города
Экибастуза"
село Сарыкамыс
(87187) 742769
7.
ГУ "Аппарат акима
Олентинского сельского
округа города
Экибастуза"
село Тай,
ул. Тауелсиздик, 33
(87187) 743306
8.
ГУ "Аппарат акима
Экибастузского
сельского округа
города Экибастуза"
село Тортуй,
ул. Школьная, 12
(87187) 743513, 743511
9.
ГУ "Аппарат акима Байетского сельского округа города Экибастуза"
село Байет, ул. Ғ. Токтара, 1а
(87187)397118
10.
ГУ "Аппарат акима Комсомольского сельского округа города Экибастуза"
село Шикылдак, ул. Школьная
(87187)745075
11.
ГУ "Аппарат акима Кояндинского сельского округа города Экибастуза"
село Коянды, ул. Ленина, 56
(87187)741237
12.
ГУ "Аппарат акима Железнодорожного сельского округа города Экибастуза"
село Кулаколь, ул. Орталық, 116
(87187)744765
13.
ГУ "Аппарат акима Карасуского сельского округа города Экибастуза"
село Карасу
(871842)96735
14.
ГУ "Аппарат акима Кудайкольского сельского округа города Экибастуза"
село Кудайколь
(87187)744350
Утверждено
постановлением акимата
города Экибастуза
от 30 января 2012 года N 144/2
Регламент государственной услуги "Оформление
документов на инвалидов для предоставления им
услуги индивидуального помощника для инвалидов
первой группы, имеющих затруднение в передвижении,
и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху"
1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги: "Оформление документов на инвалидов для предоставления им услуги индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху".
2. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта   "Оформление документов на инвалидов для предоставления им услуги индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 (далее - Стандарт).
Государственная услуга предоставляется при обращении в Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза" (далее – отдел).
Место оказания государственной услуги: 141200, Павлодарская область, город Экибастуз, улица Мәшһүр Жүсіп, дом 87"а", телефон (8(7187)77-01-35), график работы с 9.00 часов до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 часов до 14.30 часов, выходные дни – суббота и воскресенье, сайт: enbek-ekibastuz.skom.kz.
4. Результатом оказания государственной услуги является уведомление об оформлении документов на инвалидов для предоставления им услуги индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги на бумажном носителе.

(87187) 742083
6.
"Екібастұз қаласы Сарықамыс ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Сарықамыс ауылы
(87187) 742769
7.
"Екібастұз қаласы Өлеңті ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Тай ауылы,
Тәуелсіздік көшесі 33
(87187) 743306
8.
"Екібастұз қаласы Екібастұз ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Төртүй ауылы,
Школьная көшесі 12
(87187) 743513, 743511
9.
"Екібастұз қаласы Бәйет ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Бәйет ауылы, Ғ. Тоқтар көшесі 1а
(87187)397118
10.
"Екібастұз қаласы Комсомол ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Шиқылдақ ауылы, Школьная көшесі
(87187)745075
11.
"Екібастұз қаласы Қоянды ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Қоянды ауылы, Ленин көшесі 56
(87187)741237
12.
"Екібастұз қаласы Теміржол ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Құлакөл ауылы, Орталық көшесі 116
(87187)744765
13.
"Екібастұз қаласы Қарасу ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Қарасу ауылы
(871842)96735
14.
"Екібастұз қаласы Құдайкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Құдайкөл ауылы
(87187)744350
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 30 қаңтардағы
N 144/2 қаулысымен
бекітілген
"Қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке
көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін
тіл маманының қызметтерін ұсыну үшін мүгедектерге
құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызмет көрсетудің атауы: "Қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну үшін мүгедектерге құжаттарды ресімдеу".
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген "Қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну үшін мүгедектерге құжаттарды ресімдеу" стандарты (бұдан әрі- Стандарт) негізінде көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет "Екібастұз қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (бұдан әрі - бөлім) өтінген кезде көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет көрсету орны: 141200, Павлодар облысы, Екібастұз қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі 87 "а" мекенжайы бойынша орналасқан, телефоны 8(7187) 77-01-35), жұмыс уақыты сағат 09.00-ден бастап 18.30-ға дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін, демалыс күндері – сенбі және жексенбі, сайт: enbek-ekibastuz.skom.kz.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну үшін мүгедектерге құжаттардың ресімделгендігі туралы қағаз тасығышта хабарлама беру немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы негізделген жауап беру болып табылады.

1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги: "Оформление документов на инвалидов для предоставления им кресла-коляски".
2. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта   "Оформление документов на инвалидов для предоставления им кресла-коляски", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 (далее - Стандарт).
Государственная услуга предоставляется при обращении в государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза" (далее – отдел).
Место оказания государственной услуги: 141200, Павлодарская область, город Экибастуз, улица Мәшһүр Жүсіп, дом 87"а", телефон (8(7187)77-01-35), график работы с 9.00 часов до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 часов до 14.30 часов, выходные дни – суббота и воскресенье, сайт: enbek-ekibastuz.skom.kz.
4. Результатом оказания государственной услуги является уведомление об оформлении документов на инвалидов для предоставления им кресла-коляски либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги на бумажном носителе.
5. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем документов, в течение десяти рабочих дней.
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, зависит от количества человек в очереди из расчета 15 минут на обслуживание одного потребителя.
Максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услугой, оказываемой на месте в день обращения, - не более 15 минут.
2. Описание порядка действий в процессе
оказания государственной услуги
6. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11   Стандарта.
При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги потребителю выдается расписка о получении всех документов, в которой содержится дата получения потребителем государственной услуги.
7. Отделом занятости и социальных программ в предоставлении государственной услуги может быть отказано в случае, предусмотренном в пункте 16 Стандарта.
8. Требования к информационной безопасности: обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя.
9. Структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги при обращении в отдел занятости и социальных программ:
1) специалист по работе с инвалидами и ветеранами ВОВ;
2) начальник отдела занятости и социальных программ.

1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызмет көрсетудің атауы: "Мүгедектерге кресло-арбаларды беру үшін құжаттарды ресімдеу".
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген "Мүгедектерге кресло-арбаларды беру үшін құжаттарды ресімдеу" стандарты (бұдан әрі- Стандарт) негізінде көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет "Екібастұз қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (бұдан әрі - бөлім) өтінген кезде көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет көрсету орны: 141200, Павлодар облысы, Екібастұз қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі 87 "а" мекенжайы бойынша орналасқан, телефоны 8(7187) 77-01-35), жұмыс уақыты сағат 09.00-ден бастап 18.30-ға дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін, демалыс күндері – сенбі және жексенбі, сайт: enbek-ekibastuz.skom.kz.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі қағаз тасығышта мүгедектерге кресло-арбаларды беру үшін құжаттардың ресімделгендігі туралы хабарлама беру немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы негізделген жауап беру болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері тұтынушы қажетті құжаттарды тапсырған сәттен он жұмыс күн ішінде.
Тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің рұқсат берілетін ең көп уақыты - бір тұтынушыға 15 минутта қызмет көрсету есебімен кезектегі адам санына байланысты.
Тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты - 15 минуттан аспайды.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету
үрдісіндегі іс-әрекет тәртібін сипаттау
6. Тұтынушы осы мемлекеттік қызметті алу үшін Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттар тізбесін ұсынуы қажет.
Мемлекеттік қызметті алу үшін барлық қажетті құжаттарды тапсырған кезде тұтынушыға мемлекеттік қызметті алған күні мазмұндалған барлық құжаттарды алғандығы туралы қолхат беріледі.
7. Стандарттың 16-тармағында көзделген жағдайда халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімімен мемлекеттік қызмет көрсетуде бас тартылуы мүмкін.
8. Ақпараттық қауіпсіздікке қойылатын талаптар: тұтынушы құжатының мазмұны туралы ақпараттың сақталуын, қорғалуын және құпиялылығын қамтамасыз ету.
9. Халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөліміне өтінген кезде мемлекеттік қызметті көрсету үрдісіне қатысатын құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – ҚФБ):
1) ҰОС мүгедектерімен және ардагерлерімен жұмыс жүргізетін маман;
2) халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімінің бастығы.

1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги "Назначение жилищной помощи".
2. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
3. Государственная услуга предоставляется на основании стандарта "Назначение жилищной помощи", утвержденного постановлением   Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 (далее - Стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется:
1) при обращении в государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза" (далее - отдел).
Место оказания государственной услуги располагается по адресу: 141200, Павлодарская область, город Экибастуз, улица Мәшһүр Жүсіп, дом 87"а", телефон (8(7187)77-01-35), график работы с 9.00 часов до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 часов до 14.30 часов, выходные дни – суббота и воскресенье, сайт: enbek-ekibastuz.skom.kz.;
2) при обращении через филиал города Экибастуза Республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" (далее - центр).
Место оказания государственной услуги: Павлодарская область, город Экибастуз, улица Мәшһүр Жүсіп, 92/2. График работы: с 09.00 до 19.00 часов, обед с 13.00 до 14.00 часов, выходные дни: воскресенье.
5. Результатом оказания государственной услуги является уведомление о назначении жилищной помощи либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
6. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов:
в отдел – в течение 10 календарных дней;
в центр - в течение 10 календарных дней (день приема и выдачи документа (результата) государственной услуги не входит в срок оказания государственной услуги);
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, зависит от количества человек в очереди из расчета 15 минут на обслуживание одного заявителя в отделе, в центре - 30 минут.
Максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя не более 15 минут в отделе и 30 минут – в центре.
2. Описание порядка действий в процессе
оказания государственной услуги
7. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11 Стандарта.
При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги потребителю выдается:
в отделе - талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов ответственного лица, принявшего документы;
в центре – расписка о приеме соответствующих документов.
Отделом в предоставлении государственной услуги может быть отказано, также предоставление государственной услуги может быть приостановлено в случае, предусмотренном в пункте 16 Стандарта.

1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызмет көрсетудің атауы: "Тұрғын үй көмегін тағайындау".
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген "Тұрғын үй көмегін тағайындау" стандарты (бұдан әрі - Стандарт) негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет:
1) "Екібастұз қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (бұдан әрі - жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі) өтінген кезде көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет көрсету орны: 141200, Павлодар облысы, Екібастұз қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі 87 "а" мекенжайы бойынша орналасқан, телефоны 8 (7187) 77-01-35, жұмыс уақыты сағат 09.00-ден бастап 18.30-ға дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін, демалыс күндері – сенбі және жексенбі, сайты: enbek-ekibastuz.skom.kz.
2) "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік мекемесінің Екібастұз қаласының филиалы (бұдан әрі – орталық) арқылы өтінген кезде көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет көрсету орны: Павлодар облысы, Екібастұз қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі, 92/2. Жұмыс уақыты: сағат 09.00-ден бастап 19.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері: жексенбі.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі тұрғын үй көмегін көрсету немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы негізделген жауап беру болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
бөлімде – күнтізбелік 10 күн ішінде;
орталықта – күнтізбелік он күн ішінде көрсетіледі (мемлекеттік қызметке құжат (нәтиже) қабылдау және беру күні мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді);
тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты бір тұтынушыға қызмет көрсетуге бөлімде 15 минуттан, орталықта 30 минуттан есептегенде кезектегі адамдардың санына байланысты болады;
тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті тұтынушыға қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты уәкілетті органда 15 минуттан аспайды, орталықта – 30 минут.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету
үрдісіндегі іс-әрекет тәртібін сипаттау
7. Тұтынушы осы мемлекеттік қызметті алу үшін Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттар тізбесін ұсынуы қажет.
Мемлекеттік қызметті алу үшін барлық қажетті құжаттарды тапсырған кезде тұтынушыға:
бөлімде – тұтынушыны тіркеу және оның мемлекеттік қызметті алу күні, құжаттарды қабылдаған жауапты адамның тегі мен аты-жөні көрсетілген талон;
орталықта – тиісті құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат беріледі.
Стандарттың 16-тармағында көзделген жағдайда мемлекеттік қызмет көрсетуде бөліммен бас тартылуы мүмкін.

2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга предоставляется на основании стандарта "Оформление документов на социальное обслуживание в государственных и негосударственных медико-социальных учреждениях (организациях), предоставляющих услуги за счет государственных бюджетных средств", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 (далее - Стандарт).
При обращении в государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза" (далее - отдел).
Место оказания государственной услуги располагается по адресу: 141200, Павлодарская область, город Экибастуз, улица Мәшһүр Жүсіп, дом 87"а", телефон (8(7187)77-01-35), график работы с 9.00 часов до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 часов до 14.30 часов, выходные дни – суббота и воскресенье, сайт: enbek-ekibastuz.skom.kz.;
2) при обращении через филиал города Экибастуза Республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" (далее - центр).
Место оказания государственной услуги: Павлодарская область, город Экибастуз, улица Мәшһүр Жүсіп, 92/2. График работы: с 09.00 до 19.00 часов, обед с 13.00 до 14.00 часов, выходные дни: воскресенье.
4. Результатом оказания государственной услуги является выдача уведомления потребителю об оформлении документов на оказание социального обслуживания на дому, далее (уведомление), либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
5. Сроки оказания государственной услуги:
1) при обращении в отдел с момента сдачи потребителем необходимых документов: в течение семнадцати рабочих дней;
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (до получения талона), не может превышать 30 минут;
2) при обращении через центр с момента сдачи потребителем  необходимых документов: в течение семнадцати рабочих дней (дата приема и выдачи документа (результата) государственной услуги не входит в срок оказания государственной услуги);
Максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, не может превышать 15 минут в уполномоченном органе, 30 минут в центре.
2. Описание порядка действий в процессе
оказания государственной услуги
6. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11   Стандарта.
При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги потребителю выдается уведомление о получении всех документов, в котором содержится дата получения потребителем государственной услуги.

2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген "Қызметті мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен көрсететін мемлекеттік және мемлекеттік емес медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) әлеуметтік қызмет көрсетуге арналған құжаттарды ресімдеу" стандарты (бұдан әрі- Стандарт) негізінде көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет:
1) "Екібастұз қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (бұдан әрі - бөлім) өтінген кезде көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет көрсету орны: 141200, Павлодар облысы, Екібастұз қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі 87 "а" мекенжайы бойынша орналасқан, телефоны 8(7187) 77-01-35), жұмыс уақыты сағат 09.00-ден бастап 18.30-ға дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін, демалыс күндері – сенбі және жексенбі, сайт: enbek-ekibastuz.skom.kz.;
2) "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік мекемесінің Екібастұз қаласының филиалы (бұдан әрі – орталық) арқылы өтінген кезде көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет көрсету орны: Павлодар облысы, Екібастұз қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі, 92/2. Жұмыс уақыты: сағат 09.00-ден бастап 19.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері: жексенбі.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі тұтынушыға қызметті мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен көрсететін мемлекеттік және мемлекеттік емес медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) әлеуметтік қызмет көрсетуге арналған құжаттардың ресімделгендігі туралы қағаз тасығышта хабар беру немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы негізделген жауап беру болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) бөлімге өтінген кезде қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап: он жеті жұмыс күн ішінде;
Тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің рұқсат берілетін ең көп уақыты (талон алғанға дейін) 30 минуттан аспайды;
2) орталық арқылы өтінген кезде тұтынушы қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап: он жеті жұмыс күн ішінде (мемлекеттік қызмет көрсетуге құжаттарды қабылдау күні мен (қорытындысын) беру күні мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді);
Тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты уәкілетті органда 15 минуттан аспайды, орталықта 30 минут.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету
үрдісіндегі іс-әрекет тәртібін сипаттау
6. Тұтынушы осы мемлекеттік қызметті алу үшін Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттар тізбесін ұсынуы қажет.
Мемлекеттік қызметті алу үшін барлық қажетті құжаттарды тапсырған кезде тұтынушыға мемлекеттік қызметті алған күні мазмұндалған барлық құжаттарды алғандығы туралы қолхат беріледі.

7. Отделом в предоставлении государственной услуги может быть отказано в случае, предусмотренном в пункте 16 Стандарта.
8. Требование к информационной безопасности: обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности и информации о содержании документов потребителя.
9. Структурно–функциональные единицы (далее - СФЕ), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги при обращении в отдел:
1) специалист по социальной работе;
2) начальник отдела.
10. Последовательность действий СФЕ приведена в приложении 1 к настоящему регламенту.
11. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и СФЕ, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
12. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Оформление документов на социальное
обслуживание на дому для одиноких,
одиноко проживающих престарелых,
инвалидов и детей-инвалидов, нуждающихся
в постороннем уходе и помощи"
Таблица 1. Описание действий структурно-функциональных
единиц (СФЕ) при обращении в отдел
1 N действия 1 2 3 4 5
2
Наименование СФЕ
Специалист  по социальной работе
Начальник отдела занятости и социальных программ
Специалист по социальной работе
Начальник отдела занятости и социальных программ
Специалист по социальной работе
3
Наименование действия
и их описание
Прием и регистрация  предоставленных потребителем документов
Рассмотрение представленных потребителем документов
Подготовка проекта уведомления  либо мотивированного ответа об отказе предоставлении услуги
Рассмотрение уведомления  либо мотивированного ответа об отказе предоставлении услуги
Регистрация в журнале входящей корреспонденции
4
Форма завершения
Талон о приеме документов
Подписание резолюции
Проект уведомления либо мотивированного ответа об отказе
Подписание уведомления  либо мотивированного ответа об отказе предоставлении услуги
Выдача уведомление либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
не более 30 минут
1 день
13 дней
1 день
не более 30 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Оформление документов на социальное
обслуживание на дому для одиноких,
одиноко проживающих престарелых,
инвалидов и детей-инвалидов, нуждающихся
в постороннем уходе и помощи"
Схема предоставлении государственной услуги в отделе
Утверждено
постановлением акимата
города Экибастуза
от 30 января 2012 года N 144/2
Регламент государственной услуги "Оформление документов
на социальное обслуживание на дому для одиноких,
одиноко проживающих престарелых, инвалидов и
детей-инвалидов, нуждающихся в постороннем уходе и помощи"

7. Стандарттың 16-тармағында көзделген жағдайда бөліммен мемлекеттік қызмет көрсетуде бас тартылуы мүмкін.
8. Ақпараттық қауіпсіздікке қойылатын талаптар: тұтынушы құжатының мазмұны туралы ақпараттың сақталуын, қорғалуын және құпиялылығын қамтамасыз ету.
9. Бөлімге өтінген кезде мемлекеттік қызметті көрсету үрдісіне қатысатын құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – ҚФБ):
1) әлеуметтік жұмыс бойынша маман;
2) бөлім бастығы.
10. ҚФБ әрекеттерінің бірізділігі осы регламенттің 1-қосымшасында келтірілген.
11. Әрекеттердің қисынды бірізділігі мен ҚФБ аралығындағы  өзара байланысты көрсететін сұлба осы регламенттің 2-қосымшасында   келтірілген.
3. Мемлекеттік қызмет көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
12. Лауазымды тұлғалар мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібін бұзғандары үшін Қазақстан Республикасының заңнамасымен көзделген тәртіпте жауап береді.
"Қызметті мемлекеттік бюджет қаражаты
есебінен көрсететін мемлекеттік және
мемлекеттік емес медициналық-әлеуметтік
мекемелерде (ұйымдарда) әлеуметтік
қызмет көрсетуге арналған құжаттарды
ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
1 кесте. Бөлімге өтінген кезде құрылымдық-функционалдық
бірліктер (ҚФБ) іс-әрекеттерінің сипаттамасы
1
Әрекеттің (жұмыс барысының, ағымының) N 1 2 3 4 5
2
ҚФБ атауы
Әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман
Жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімінің бастығы
Әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман
Жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімінің бастығы
Әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман
3
Әрекеттің  атауы (үдерістің,  рәсімнің, операцияның)  және олардың сипаттамасы
Тұтынушымен ұсынылған құжаттарды қабылдау және тіркеу
Тұтынушымен ұсынылған құжаттарды қарастыру
Хабарлама жобасын не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап дайындау
Хабарламаны не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты қарастыру
Кіріс құжаттама журналында тіркеу
4
Аяқтау  нысаны (мәліметтер,  құжат, ұйымдастыру-басқарушы  шешім)
Құжаттарды қабылдау туралы талон
Қарарға қол қою
Хабарлама не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасы
Хабарламаға не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
Хабарламаны не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
5
Дайындау мерзімі
30 минуттан аспайды
1 күн
10 күн
1 күн
30 минуттан аспайды
6
Келесі  әрекеттің нөмірі
2 баған
3 баған
4 баған
5 баған
"Қызметті мемлекеттік бюджет қаражаты
есебінен көрсететін мемлекеттік және
мемлекеттік емес медициналық-әлеуметтік
мекемелерде (ұйымдарда) әлеуметтік
қызмет көрсетуге арналған құжаттарды
ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөліміне
өтінген кезде мемлекеттік қызмет көрсету схемасы
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 30 қаңтардағы
N 144/2 қаулысымен
бекітілген
"Жалғызілікті, жалғыз тұратын қарттарға, бөгде адамның
күтіміне және жәрдеміне мұқтаж мүгедектерге және
мүгедек балаларға үйде әлеуметтік қызмет көрсетуге
құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламенті

1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги "Оформление документов на социальное обслуживание на дому для одиноких, одиноко проживающих престарелых, инвалидов и детей-инвалидов, нуждающихся в постороннем уходе и помощи".
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта   "Оформление документов на социальное обслуживание на дому для одиноких, одиноко проживающих престарелых, инвалидов и детей-инвалидов, нуждающихся в постороннем уходе и помощи", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 (далее - Стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется:
1) при обращении в государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза" (далее - отдел).
Место оказания государственной услуги располагается по адресу: 141200, Павлодарская область, город Экибастуз, улица Мәшһүр Жүсіп, дом 87"а", телефон (8(7187)77-01-35), график работы с 9.00 часов до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 часов до 14.30 часов, выходные дни – суббота и воскресенье, сайт: enbek-ekibastuz.skom.kz.;
2) при обращении через филиал города Экибастуза Республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" (далее - центр).
Место оказания государственной услуги: Павлодарская область, город Экибастуз, улица Мәшһүр Жүсіп, 92/2. График работы: с 09.00 до 19.00 часов, обед с 13.00 до 14.00 часов, выходные дни: воскресенье.
Результатом оказания государственной услуги является выдача уведомления потребителю об оформлении документов на оказание социального обслуживания на дому либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
5. Сроки оказания государственной услуги:
1) при обращении в отдел с момента сдачи потребителем  необходимых документов: в течение четырнадцати рабочих дней;
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (до получения талона), не может превышать 30 минут.
При обращении через центр с момента сдачи потребителем необходимых документов: в течение четырнадцати рабочих дней (дата приема и выдачи документа (результата) государственной услуги не входит в срок оказания государственной услуги).
Максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, не может превышать 15 минут в уполномоченном органе, 30 минут в центре.
2. Описание порядка действий в процессе
оказания государственной услуги
6. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11   Стандарта.
При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги потребителю выдается  расписка о получении всех документов, в которой содержится дата получении потребителем государственной услуги.

1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызмет көрсетудің атауы: "Жалғызілікті, жалғыз тұратын қарттарға, бөгде адамның күтіміне және жәрдеміне мұқтаж мүгедектерге және мүгедек балаларға үйде әлеуметтік қызмет көрсетуге құжаттарды ресімдеу".
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген "Жалғызілікті, жалғыз тұратын қарттарға, бөгде адамның күтіміне және жәрдеміне мұқтаж мүгедектерге және мүгедек балаларға үйде әлеуметтік қызмет көрсетуге құжаттарды ресімдеу" стандарты (бұдан әрі- Стандарт) негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет:
1) "Екібастұз қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (бұдан әрі - бөлім) өтінген кезде көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет көрсету орны: 141200, Павлодар облысы, Екібастұз қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі 87 "а" мекенжайы бойынша орналасқан, телефоны 8(7187) 77-01-35), жұмыс уақыты сағат 09.00-ден бастап 18.30-ға дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін, демалыс күндері – сенбі және жексенбі, сайт: enbek-ekibastuz.skom.kz.;
2) "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік мекемесінің Екібастұз қаласының филиалы (бұдан әрі – орталық) арқылы өтінген кезде көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет көрсету орны: Павлодар облысы, Екібастұз қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі, 92/2. Жұмыс уақыты: сағат 09.00-ден бастап 19.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері: жексенбі.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі тұтынушыға үйде әлеуметтік қызмет көрсетуге арналған құжаттардың ресімделгендігі туралы хабар беру немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы негізделген жауап беру болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) бөлімге өтінген кезде қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап: он төрт жұмыс күн ішінде;
Тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің рұқсат берілетін ең көп уақыты (талон алғанға дейін) 30 минуттан аспайды;
2) орталық арқылы өтінген кезде тұтынушы қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап: он төрт жұмыс күн ішінде (мемлекеттік қызмет көрсетуге құжаттарды қабылдау күні мен (қорытындысын) беру күні мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді).
Тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты уәкілетті органда 15 минуттан аспайды, орталықта 30 минут.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету
үрдісіндегі іс-әрекет тәртібін сипаттау

1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги: "Назначение и выплата социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов".
2. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами" (далее - Стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется:
государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза" (далее – отдел).
Место оказания государственной услуги: 141200, Павлодарская область, город Экибастуз, улица Мәшһүр Жүсіп, дом 87"а", телефон (8(7187)77-01-35), график работы с 9.00 часов до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 часов до 14.30 часов, выходные дни – суббота и воскресенье; сайт: enbek-ekibastuz.skom.kz.
5. Результатом оказания государственной услуги является уведомление о назначении социальной помощи либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
6. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов, составляют 15 календарных дней.
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (до получения талона) - не более 30 минут.
Максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя - не более 15 минут.
2. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
7. Для получения данной государственной услуги необходимо предоставить необходимый перечень документов, указанных в решении маслихата города.
После сдачи всех необходимых документов потребителю выдается талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов ответственного лица, принявшего документы.
8. Отделом в предоставлении в государственной услуги может быть отказано в случае, предусмотренном в пункте 16 Стандарта.
9. Требование к информационной безопасности: обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя.
10. Структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги при обращении в отдел:
1) специалист отдела занятости и социальных программ;

1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызмет көрсетудің атауы: "Жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу".
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі "Жергілікті атқарушы органдармен көрсетілетін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызмет көрсету стандарттарын бекіту туралы" N 394 қаулысы (бұдан әрі- Стандарт) негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет:
"Екібастұз қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (бұдан әрі - бөлім) өтінген кезде көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет көрсету орны: 141200, Павлодар облысы, Екібастұз қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі 87 "а" мекенжайы бойынша орналасқан, телефоны 8(7187) 77-01-35), жұмыс уақыты сағат 09.00-ден бастап 18.30-ға дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін, демалыс күндері – сенбі және жексенбі, сайт: enbek-ekibastuz.skom.kz.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі қағаз тасығышта әлеуметтік көмектің тағайындалғандығы туралы хабарлама беру немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы негізделген жауап беру болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері тұтынушы қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап 15 күнтізбелік күнді құрайды.
Тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты 15 минуттан аспайды.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету
үрдісіндегііс-әрекет тәртібін сипаттау
7. Тұтынушы осы мемлекеттік қызметті алу үшін қалалық мәслихаттың шешімінде көрсетілген құжаттар тізбесін ұсынуы қажет.
Мемлекеттік қызметті алу үшін барлық қажетті құжаттарды тапсырғаннан кейін тұтынушыға тіркеген және тұтынушының мемлекеттік қызметті алған күні, құжаттарды қабылдаған тұлғаның тегі, аты-жөні көрсетілген талон беріледі.
8. Стандарттың 16-тармағында көзделген жағдайда бөліммен мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартылуы мүмкін.
9. Ақпараттық қауіпсіздікке қойылатын талаптар: тұтынушы құжатының мазмұны туралы ақпараттың сақталуын, қорғалуын және құпиялылығын қамтамасыз ету.
10. Бөлімге өтінген кезде мемлекеттік қызметті көрсету үрдісіне қатысатын құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – ҚФБ):
1) халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімінің маманы;

2) начальник отдела занятости и социальных программ.
11. Последовательность действий СФЕ приведена в приложении 1 к настоящему регламенту.
12. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и СФЕ, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
13. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Назначение и выплата социальной помощи
отдельным категориям нуждающихся
граждан по решениям местных
представительных органов"
Таблица 1. Описание действий структурно-функциональных единиц
(СФЕ) при обращении в отдел занятости и социальных программ
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия
1
2
3
4
5
2
Наименование СФЕ
специалист отдела занятости и социальных программ
начальник отдела  занятости и социальных программ
специалист отдела занятости и социальных программ
начальник отдела  занятости и социальных программ
специалист отдела занятости и социальных программ
3
Наименование действия
(процесса,  процедуры,
операции) и их описание
прием и регистрация представленных потребителем документов
рассмотрение представленных потребителем документов
подготовка проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе предоставлении услуги
рассмотрение уведомления либо мотивированного ответа об отказе предоставлении услуги
регистрация в журнале входящей корреспонденции
4
Форма завершения (данные,
документ, организационно распорядительное решение)
талон о приеме документов
подписание резолюции
проект уведомления о назначении социальной помощи, или письменный отказ в назначении социальной помощи с указанием причины отказа
подписание уведомления
о назначении социальной помощи, или письменный отказ в назначении социальной помощи с указанием причины отказа
выдача уведомления либо мотивированного ответа об отказе предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
30 минут
3 календарных дней
5 календарных дней
5 календарных дней
45 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Назначение и выплата социальной помощи
отдельным категориям нуждающихся
граждан по решениям местных
представительных органов"
Схема предоставления государственной услуги при
обращении в отдел занятости и социальных программ
Утверждено
постановлением акимата
города Экибастуза
от 30 января 2012 года N 144/2
Регламент оказания государственной услуги "Оформление
документов для материального обеспечения
детей-инвалидов, обучающихся и воспитывающихся на дому"

2) халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімінің бастығы.
11. ҚФБ әрекеттерінің бірізділігі осы регламенттің 1-қосымшасында келтірілген.
12. Әрекеттердің қисынды бірізділігі мен ҚФБ аралығындағы өзара байланысты көрсететін сұлба осы регламенттің 2-қосымшасында   келтірілген.
3. Мемлекеттік қызмет көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
13. Лауазымды тұлғалар мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібін бұзғандары үшін Қазақстан Республикасының заңнамасымен көзделген тәртіпте жауап береді.
"Жергілікті өкілетті органдардың
шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың
жекелеген санаттарына әлеуметтік
көмек тағайындау және төлеу"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
1 кесте. Жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер
бөліміне өтінген кезде құрылымдық-функционалдық
бірліктер (ҚФБ) іс-әрекеттерінің сипаттамасы
Негізгі үрдістің әрекеті (жұмыс барысының, ағымының)
1
Әрекеттің N
1
2
3
4
5
2
ҚФБ атауы
жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімінің маманы
жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімінің бастығы
жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімінің маманы
жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімінің бастығы
жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімінің маманы
3
Әрекеттің  атауы (үдерістің,  рәсімнің, операцияның)  және олардың сипаттамасы
тұтынушымен ұсынылған құжаттарды қабылдау және тіркеу
тұтынушымен ұсынылған құжаттарды қарастыру
хабарлама жобасын не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап дайындау
хабарламаны не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты қарастыру
кіріс құжаттама журналында тіркеу
4
Аяқтау  нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастыру-басқарушы шешім)
құжаттарды қабылдау туралы талон
қарарға қол қою
әлеуметтік көмекті тағайындау туралы хабарлама жобасы не бас тарту себебін көрсете отырып әлеуметтік көмекті тағайындаудан жазбаша түрде бас тарту
әлеуметтік көмекті тағайындау туралы хабарламаға қол қою не бас тарту себебін көрсете отырып әлеуметтік көмекті тағайындаудан жазбаша түрде бас тарту
хабарламаны не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
5
Дайындау мерзімі
30 минут
3 күнтізбелік күн
5 күнтізбелік күн
5 күнтізбелік күн
45 минут
6
Келесі  әрекеттің нөмірі
2 баған
3 баған
4 баған
5 баған
"Жергілікті өкілетті органдардың
шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың
жекелеген санаттарына әлеуметтік
көмек тағайындау және төлеу"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөліміне
өтінген кезде мемлекеттік қызмет көрсету схемасы
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 30 қаңтардағы
N 144/2 қаулысымен
бекітілген
"Үйде тәрбиеленетін және оқитын мүгедек балаларды
материалдық қамтамасыз ету үшін құжаттар ресімдеу"
мемлекеттік қызмет регламенті

1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги "Оформление документов для материального обеспечения детей-инвалидов, обучающихся и воспитывающихся на дому".
2. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
3. Государственная услуга  оказывается на основании стандарта   "Оформление документов для материального обеспечения детей-инвалидов,  обучающихся и воспитывающихся на дому", утвержденного постановлением   Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 (далее -  Стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется:
Государственным учреждением ""Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза" (далее - отдел).
Место оказания государственной услуги располагается по адресу: 141200, Павлодарская область, город Экибастуз, улица Мәшһүр Жүсіп, дом 87"а", телефон (8(7187)77-01-35), график работы с 9.00 часов до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 часов до 14.30 часов, выходные дни – суббота и воскресенье, сайт: enbek-ekibastuz.skom.kz.
Результатом оказания государственной услуги, является уведомление об оформлении документов для материального обеспечения детей-инвалидов, обучающихся и воспитывающихся на дому, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
5. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов, в течение десяти  рабочих дней.
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в  день обращения потребителя, зависит от количества человек в очереди из расчета 15 минут на обслуживание одного потребителя. Максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услугой, оказываемой на месте в день обращения, - не более 15 минут.
2. Описание порядка действий в процессе
оказания государственной услуги
6. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11   Стандарта.
При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги потребителю выдается талон о получении всех документов, в которой содержится дата получения потребителем государственной услуги.
7. Отделом в предоставлении государственной услуги может быть отказано в случае, предусмотренном в пункте 16 Стандарта.
8. Требования к информационной безопасности: обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя.
9. Структурно–функциональные единицы (далее – СФЕ), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги при обращении в отдел:

1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызмет көрсетудің атауы: "Үйде тәрбиеленетін және оқитын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету үшін құжаттар ресімдеу".
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген "Үйде тәрбиеленетін және оқитын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету үшін құжаттар ресімдеу" стандарты (бұдан әрі- Стандарт) негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет:
"Екібастұз қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі - бөлім).
Мемлекеттік қызмет көрсету орны: 141200, Павлодар облысы, Екібастұз қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі 87 "а" мекенжайы бойынша орналасқан, телефоны 8(7187) 77-01-35), жұмыс уақыты сағат 09.00-ден бастап 18.30-ға дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін, демалыс күндері – сенбі және жексенбі, сайт: enbek-ekibastuz.skom.kz.
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі қағаз тасығышта үйде тәрбиеленетін және оқитын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету үшін құжаттардың ресімделгендігі туралы хабарлама беру немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы негізделген жауап беру болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері тұтынушы қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап: он жұмыс күн ішінде.
Тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің рұқсат берілетін ең көп уақыты - бір тұтынушыға 15 минутта қызмет көрсету есебімен кезектегі адам санына байланысты.
Тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты - 15 минуттан аспайды.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету
үрдісіндегі іс-әрекет тәртібін сипаттау
6. Тұтынушы осы мемлекеттік қызметті алу үшін Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттар тізбесін ұсынуы қажет.
Мемлекеттік қызметті алу үшін барлық қажетті құжаттарды тапсырған кезде тұтынушыға мемлекеттік қызметті алған күні мазмұндалған барлық құжаттарды алғандығы туралы қолхат беріледі.
7. Стандарттың 16-тармағында көзделген жағдайда бөліммен мемлекеттік қызмет көрсетуде бас тартылуы мүмкін.
8. Ақпараттық қауіпсіздікке қойылатын талаптар: тұтынушы құжатының мазмұны туралы ақпараттың сақталуын, қорғалуын және құпиялылығын қамтамасыз ету.
9. Халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөліміне өтінген кезде мемлекеттік қызметті көрсету үрдісіне қатысатын құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – ҚФБ):

2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта   "Назначение социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 (далее - Стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется:
1) при обращении в государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза" (далее - отдел занятости и социальных программ).
Место оказания государственной услуги располагается по адресу: 141200, Павлодарская область, город Экибастуз, улица Мәшһүр Жүсіп, дом 87"а", телефон (8(7187)77-01-35), график работы с 9.00 часов до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 часов до 14.30 часов, выходные дни – суббота и воскресенье, сайт: enbek-ekibastuz.skom.kz.;
2) при обращении к акиму сельского округа (поселка, села) по месту жительства, согласно приложения 3 к настоящему регламенту;
3) при обращении через филиал города Экибастуза Республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" (далее - центр).
Место оказания государственной услуги: Павлодарская область, город Экибастуз, улица Мәшһүр Жүсіп, 92/2. График работы: с 09.00 до 19.00 часов, обед с 13.00 до 14.00 часов, выходные дни: воскресенье.
Результатом оказания государственной услуги является уведомление о назначении социальной помощи либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
5. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов:
1) при обращении в отдел - в течение десяти рабочих дней;
2) при обращении к акиму сельского округа (поселка, села) по месту жительства – в течение пятнадцати рабочих дней;
3) при обращении через центр - в течение десяти рабочих дней (день приема и выдачи документа (результата) государственной услуги не входит в срок оказания государственной услуги).
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (до получения талона) – не более 30 минут.
Максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя - не более 30 минут.
2. Описание порядка действий в процессе
оказания государственной услуги
6. После сдачи всех необходимых документов, указанных в пункте 11 Стандарта, потребителю выдается:
1) в отделе или у акима сельского округа - талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов ответственного лица, принявшего документы;

2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген "Отын сатып алу бойынша ауылдық жерде тұратын әлеуметтік сала мамандарына әлеуметтік көмек тағайындау" стандарты (бұдан әрі- Стандарт) негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет:
1) "Екібастұз қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (бұдан әрі - жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі) өтінген кезде көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет көрсету орны: 141200, Павлодар облысы, Екібастұз қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі 87 "а" мекенжайы бойынша орналасқан, телефоны 8 (7187) 77-01-35, жұмыс уақыты сағат 09.00-ден бастап 18.30-ға дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін, демалыс күндері – сенбі және жексенбі, сайты: enbek-ekibastuz.skom.kz.
2) осы регламенттің 3-қосымшасына сәйкес, тұрғылықты жері бойынша селолық округ әкіміне өтінген кезде;
3) "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік мекемесінің Екібастұз қаласының филиалы (бұдан әрі – орталық) арқылы өтінген кезде көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет көрсету орны: Павлодар облысы, Екібастұз қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі, 92/2. Жұмыс уақыты: сағат 09.00-ден бастап 19.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері: жексенбі.
Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі өтініш берушіге әлеуметтік көмекті тағайындау туралы хабарлама не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткізгіштегі дәлелді жауап болып табылады.
5. Тұтынушы қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) бөлімге өтінген кезде – он жұмыс күні ішінде;
2) тұрғылықты жері бойынша селолық округ әкіміне – он бес жұмыс күні ішінде;
3) орталық арқылы өтінген кезде – күнтізбелік он күн ішінде көрсетіледі (мемлекеттік қызметке құжат (нәтиже) қабылдау және беру күні мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді);
Тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің жол берілетін ең көп уақыты (талон алғанға дейін) – 30 минуттан аспайды.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету
үрдісіндегі іс-әрекет тәртібін сипаттау
6. Тұтынушы осы мемлекеттік қызметті алу үшін Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттар тізбесін ұсынуы қажет.
Мемлекеттік қызметті алу үшін барлық қажетті құжаттарды тапсырған кезде тұтынушыға:
1) бөлімде немесе селолық округтің әкімінде – тұтынушыны тіркеу және оның мемлекеттік қызметті алу күні, құжаттарды қабылдаған жауапты адамның тегі мен аты-жөні көрсетілген талон;