О внесении изменений и дополнения в решение Экибастузского городского маслихата (очередная XXXVIII сессия, IV созыв) от 20 декабря 2011 года N 405/38 "О бюджете города Экибастуза на 2012 - 2014 годы"
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 24 октября 2012 года N 84/10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 31 октября 2012 года N 3240. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 28 августа 2014 года N 1-17/2-01/221)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 28.08.2014 N 1-17/2-01/221).
На основании подпункта 4) пункта 2 статьи 106, пункта 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решения Павлодарского областного маслихата от 12 октября 2012 года N 81/9 "О внесении изменений в решение областного маслихата (XL сессия, IV созыв) от 6 декабря 2011 года N 404/40 "Об областном бюджете на 2012 - 2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3237) и в целях эффективного использования бюджетных средств, Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата (очередная ХХХVIII сессия, IV созыв) от 20 декабря 2011 года N 405/38 "О бюджете города Экибастуза на 2012 - 2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-3-311, опубликовано 26 января 2012 года в газете "Отарқа" N 4, 26 января 2012 года в газете "Голос Экибастуза" N 4) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "10 412 884" заменить цифрами "10 575 802";
цифры "6 860 538" заменить цифрами "6 809 341";
цифры "19 770" заменить цифрами "37 932";
цифры "82 000" заменить цифрами "111 350";
цифры "3 450 576" заменить цифрами "3 617 179";
в подпункте 2):
цифры "10 564 157" заменить цифрами "10 722 331";
в подпункте 3):
цифры "207 025" заменить цифрами "226 980";
цифры "207 326" заменить цифрами "227 281";
в подпункте 4):

Екібастұз қалалық мәслихатының (IV шақырылған кезекті XXXVIII сессия) 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" N 405/38 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2012 жылғы 24 қазандағы N 84/10 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 31 қазанда N 3240 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2014 жылғы 28 тамыздағы N 1-17/2-01/221 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 28.08.2014 N 1-17/2-01/221 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағы 4) тармақшасы, 109-бабының 5-тармағы, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасы, Павлодар облыстық мәслихатының (V сайланған IХ кезекті сессиясы) 2012 жылдың 12 қазандағы "Павлодар облыстық мәслихатының (IV сайланған XL сессиясы) 2011 жылғы 6 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 404/40 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3237 болып тіркелген) N 81/9 шешімі негізінде және бюджеттік қаржыларды тиімді пайдалану мақсатында, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының (IV шақырылған кезекті XXХVІII сессия) 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-3-311 болып тіркелген, 2012 жылғы 26 қаңтардағы "Отарқа" N 4 газетінде, 2012 жылғы 26 қаңтардағы "Голос Экибастуза" N 4 газетінде жарияланған) N 405/38 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1–тармағында:
1) тармақшасында:
"10 412 884" деген сандар "10 575 802" деген сандарымен ауыстырылсын;
"6 860 538" деген сандар "6 809 341" деген сандарымен ауыстырылсын;
"19 770" деген сандар "37 932" деген сандарымен ауыстырылсын;
"82 000" деген сандар "111 350" деген сандарымен ауыстырылсын;
"3 450 576" деген сандар "3 617 179" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "10 564 157" деген сандар "10 722 331" деген сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"207 025" деген сандар "226 980" деген сандарымен ауыстырылсын;
"207 326" деген сандар "227 281" деген сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:

660
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
316
464
Отдел образования района (города областного значения)
1168278
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
954654
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию  воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
13626
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
199998
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
3020196
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
6294
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
6294
464
Отдел образования района (города областного значения)
3013902
003
Общеобразовательное обучение
2791021
006
Дополнительное образование для детей
152144
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
70737
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
20328
464
Отдел образования района (города областного значения)
20328
018
Организация профессионального обучения
20328
9
Прочие услуги в области образования
245192
464
Отдел образования района (города областного значения)
245192
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
26279
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
51991
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
282
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
49699
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому  за счет трансфертов из республиканского бюджета
12206
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

660
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
316
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
1168278
009
Мектепке дейiнгi тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
954654
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
13626
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
199998
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
3020196
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
6294
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi ұйымдастыру
6294
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
3013902
003
Жалпы бiлiм беру
2791021
006
Балаларға қосымша білім беру
152144
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
70737
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
20328
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
20328
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
20328
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
245192
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
245192
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26279
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткiзу
51991
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
282
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
49699
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
12206
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Байетский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции  государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
022
Капитальные расходы государственного органа
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2
Коммунальное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Железнодорожный сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Бәйет ауылдық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдiк, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің қызметiн қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2
Коммуналдық шаруашылық
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
014
Елдi мекендердi сумен жабдықтауды ұйымдастыру
3
Елдi-мекендердi абаттандыру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
008
Елдi мекендердің көшелерiн жарықтандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппарат
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Темiржол ауылдық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдiк, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің қызметiн қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi ұйымдастыру
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елдi-мекендердi абаттандыру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
008
Елдi мекендердің көшелерiн жарықтандыру

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Приложение 3
к решению Экибастузского
городского маслихата
(внеочередная Х сессия, V созыв)
от 24 октября 2012 года N 84/10
Приложение 6
к решению Экибастузского
городского маслихата
(очередная ХХХVIII сессия, IV созыв)
от 20 декабря 2011 года N 405/38
Целевые трансферты, выделенные из
вышестоящих бюджетов на 2012 год
N п/п Наименование администраторов программ/ назначение целевых трансфертов Сумма (тыс. тенге) в том числе
РБ ОБ

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
008
Елдi мекендердің көшелерiн жарықтандыру
009
Елдi мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Екібастұз қалалық мәслихатының
2012 жылғы 24 қазандағы
(V шақырылған кезектен тыс Х сессия)
N 84/10 шешіміне
3-қосымша
Екібастұз қалалық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
(IV шақырылған кезекті XXXVIII сессия)
N 405/38 шешіміне
6-Қосымша
2012 жылға жоғары тұрған бюджеттерден
бөлінген, нысаналы трансферттер
N қ/с Бағдарламалар әкімшілерінің атауы /нысаналы трансферттердің қолдануы Сомасы (мың теңге) соның ішінде
РБ ОБ