О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата (IV созыв, XXXVIII сессия) от 20 декабря 2011 года N 196/38 "О бюджете района на 2012 - 2014 годы"
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 23 января 2012 года N 7/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 08 февраля 2012 года N 12-4-112. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Актогайского района Павлодарской области от 03 марта 2014 года N 205)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Актогайского района Павлодарской области от 03.03.2014 N 205).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1)   пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решения Павлодарского областного маслихата N 411/41 от 14 января 2012 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 6 декабря 2011 года N 404/40 "Об областном бюджете на 2012 - 1014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственных нормативных правовых актов N 3198), Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 196/38 "О бюджете района на 2012 - 2014 годы" (зарегистрированное в государственном Реестре нормативных правовых актов N 12-4-110), следующие изменения и дополнения:
заголовок решения изложить в следующей редакции: "О бюджете Актогайского района на 2012 - 2014 годы";
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "1840035" заменить цифрами "2406054";
цифры "1643434" заменить цифрами "2209453";
в подпункте 2) цифры "1840035" заменить цифрами "2406054";
в подпункте 3):
цифры "-2701" заменить цифрами "40985";
дополнить абзацем следующего содержания:
"бюджетные кредиты – 43686 тысяч тенге;";
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"5) дефицит бюджета – -40985 тысяч тенге;";
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"6) финансирование дефицита бюджета – 40985 тысяч тенге.";
дополнить пунктами 3-13-23-3 следующего содержания:
"3-1. Предусмотреть в бюджете района целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в следующих размерах:
43189 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
3133 тысячи тенге – на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
4097 тысяч тенге – на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного, среднего и общего среднего образования;
1600 тысяч тенге – на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому;
19730 тысяч тенге – на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
6499 тысяч тенге – на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов;
18567 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;
2284 тысячи тенге – на решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов";

Аудандық мәслихаттың (IV шақырылған, XXXVIII сессиясы) 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 196/38 "2012 - 2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 23 қаңтардағы N 7/1 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 08 ақпанда N 12-4-112 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 03 наурыздағы N 205 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 03.03.2014 N 205 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Павлодар облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 14 қаңтардағы N 411/41 "Павлодар облыстық мәслихаттың 2012 - 2014 жылдарға арналған облыс бюджеті туралы" N 404/40 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне   (Нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3198 тіркелген) сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 196/38 "2012 – 2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне   (Нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-4-110 тіркелген), келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
шешiмнiң тақырыбы келесі редакцияда мазмұндалсын: "2012 - 2014 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының бюджетi туралы";
1-тармағының:
1) тармақшасында:
"1840035" деген сандар "2406054" деген сандармен ауыстырылсын;
"1643434" деген сандар "2209453" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "1840035" деген сандар "2406054" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"-2701" деген сандар "40985" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"бюджеттік кредиттер – 43686 мың теңге;";
5) тармақша келесі редакцияда мазмұндалсын:
"5) бюджет тапшылығына – -40985 мың теңге;";
6) тармақша келесі редакцияда мазмұндалсын:
"6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 40985 мың теңге.";
көрсетілген шешім 3-13-23-3 тармақтармен толықтырылсын;
"3-1. Республикалық бюджеттен мақсатты ағымдағы трансферттер аудандық бюджетте келесі мөлшерде қарастырылсын:
43189 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;
3133 мың теңге – жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлеуге;
4097 мың теңге – негізгі, орта және жалпы орта білім беретін  мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу құрал жабдықтарымен жарақтандыруға;
1600 мың теңге – үйде оқытылатын мүгедек балаларды құрал-жабдықтармен, бағдарламалық жинақпен қамтамасыз етуге;
19730 мың теңге – мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаттары үшін үстемақы мөлшерін арттыруға;
6499 мың теңге – мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету бойынша шараларды іске асыруға;
18567 мың теңге – эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізуге;
2284 мың теңге – "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыруға;

11643 тысячи тенге – на реализацию мероприятий Программы занятости 2020, в том числе:
3778 тысяч тенге – частичное субсидирование заработной платы;
5689 тысяч тенге – обеспечение деятельности центров занятости населения;
930 тысяч тенге – молодежная практика;
1246 тысяч тенге – предоставление субсидий на переезд.
3-2. Предусмотреть в бюджете района целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в следующих размерах:
455277 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах.
3-3. Предусмотреть в бюджете района бюджетные кредиты из республиканского бюджета в следующих размерах:
43686 тысяч тенге - для реализации мер социальной поддержки специалистов.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

11643 мың теңге – жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының шеңберінде іс-шараларды іске асыруға, оның ішінде:
3778 мың теңге – жалақыны бөлшектеп субсидиалау;
5689 мың теңге – халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету;
930 мың теңге – жаста тәжірибесі;
1246 мың теңге – көшуге субсидия беруге.
3-2. Республикалық бюджеттен дамуға арналған мақсатты трансферттер аудандық бюджетте келесі мөлшерде қарастырылсын:
455277 мың теңге – ауылдық елдi мекендердегi сумен жабдықтау жүйесiн дамытуға.
3-3. Республикалық бюджеттен бюджеттік несие аудандық бюджетте келесі көлемде қарастырылсын:
43686 мың теңге – мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету шараларын іске үшін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

220
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
10614
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
10614
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
41011
1
Сельское хозяйство
13671
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
6499
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
6499
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
7172
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
7172
6
Земельные отношения
8773
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
8773
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территорий района (города областного значения)
7869
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
904
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
18567
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
18567
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
18567
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
11171
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
11171
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
11171
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
8268
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
2903
12
Транспорт и коммуникации
59846
1
Автомобильный транспорт
57460
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
6460
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
6460
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
51000
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
51000
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
2386
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

220
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
10614
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10614
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
41011
1
Ауыл шаруашылығы
13671
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
6499
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
6499
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
7172
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7172
6
Жер қатынастары
8773
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
8773
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7869
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
904
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
18567
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
18567
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
18567
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
11171
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
11171
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
11171
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8268
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
2903
12
Көлік және коммуникация
59846
1
Автомобиль көлігі
57460
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
6460
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
6460
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
51000
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
51000
9
Көлік және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
2386
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі