О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата (IV созыв, XXXVIII сессия) от 20 декабря 2011 года N 196/38 "О бюджете Актогайского района на 2012 - 2014 годы"
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 05 декабря 2012 года N 39/10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 декабря 2012 года N 3274. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Актогайского района Павлодарской области от 03 марта 2014 года N 205)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Актогайского района Павлодарской области от 03.03.2014 N 205).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2, статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решения областного маслихата (X внеочередная сессия, V созыв) от 30 ноября 2012 года N 97/10 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XL сессия, IV созыв) от 6 декабря 2011 года N 404/40 "Об областном бюджете на 2012 - 2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 3268), Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата (IV созыв, XXXVIII сессия) от 20 декабря 2011 года N 196/38 "О бюджете Актогайского района на 2012 - 2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-4-110, опубликованное в газетах "Ауыл тынысы" N 8 от 18 февраля 2012 года и "Пульс села" N 8 от 18 февраля 2012 года) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2428102" заменить цифрами "2402169";
цифры "2226253" заменить цифрами "2200320";
в подпунке 2) цифры "2503335" заменить цифрами "2477402";
в пункте 3-1:
цифры "3506" заменить цифрами "3560";
цифры "4097" заменить цифрами "4094";
цифры "6871" заменить цифрами "8683";
цифры "3778" заменить цифрами "3605";
цифры "1246" заменить цифрами "1323";
в пункте 3-2:
цифры "38000" заменить цифрами "10300";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.

Аудандық мәслихаттың (IV шақырылған, XXXVIII сессиясы) 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 196/38 "2012 - 2014 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 05 желтоқсандағы N 39/10 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 11 желтоқсанда N 3274 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 03 наурыздағы N 205 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 03.03.2014 N 205 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Павлодар облыстық мәслихаттың (V шақырылым, кезектен тыс Х сессиясы) 2012 жылғы 30 қарашадағы N 97/10 "Павлодар облыстық мәслихаттың (IV шақырылым, XL сессиясы) 2011 жылғы 6 желтоқсандағы 2012 - 2014 жылдарға арналған  облыстық бюджет туралы" N 404/40 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне сәйкес, (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3268 тіркелген) Ақтоғай аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 196/38 "2012 – 2014 жылдарға арналған Ақтоғай ауданның бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-4-110 тіркелген, "Ауыл тынысы" газетінің 2012 жылғы 18 ақпанда N 8 және "Пульс села" газетінің 2012 жылғы 18 ақпанда N 8 жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармағының:
1) тармақшасында:
"2428102" деген сандар "2402169" деген сандармен ауыстырылсын;
"2226253" деген сандар "2503335" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "2503335" деген сандар "2477402" деген сандармен ауыстырылсын;
3-1 тармағында:
"3506" деген сандар "3560" деген сандармен ауыстырылсын;
"4097" деген сандар "4094" деген сандармен ауыстырылсын;
"6871" деген сандар "8683" деген сандармен ауыстырылсын;
"3778" деген сандар "3605" деген сандармен ауыстырылсын;
"1246" деген сандар "1323" деген сандармен ауыстырылсын;
3-2 тармағында:
"38000" деген сандар "10300" деген сандармен ауыстырылсын.
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.