О бюджете Актогайского района на 2013 - 2015 годы
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 19 декабря 2012 года N 46/11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 27 декабря 2012 года N 3304. Утратило силу в связи с истечением срока действия (решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 23 января 2014 года N 105/26)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 23.01.2014 N 105/26).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решения Павлодарского областного маслихата (V созыв, ХІ сессия) от 6 декабря 2012 года N 116/11 "Об областном бюджете на 2013 - 2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 3290 от 14 декабря 2012 года), Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет района на 2013 - 2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 2060990 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 217000 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6607 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала – 390 тысяч тенге;
поступление трансфертов – 1836993 тысяч тенге;
2) затраты – 2068930 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 33010 тысяч тенге, в том числе:
погашение бюджетных кредитов – 5937 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 38947 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 21232 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 21232 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -62182 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 62182 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Актогайского района Павлодарской области от 07.02.2013 N 55/13 (вводится в действие с 01.01.2013); от 30.04.2013 N 65/15 (вводится в действие с 01.01.2013); от 13.06.2013 N 69/16 (вводится в действие с 01.01.2013); от 22.07.2013 N 74/18 (вводится в действие с 01.01.2013); от 26.11.2013 N 89/23 (вводится в действие с 01.01.2013); от 18.12.2013 N 94/24 (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Предусмотреть в бюджете района на 2013 год объем субвенции, передаваемых из областного бюджета в сумме 1637483 тысяч тенге.

2013 - 2015 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының бюджеті туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы N 46/11 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 27 желтоқсанда N 3304 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 қаңтардағы N 105/26 шешімімен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 23.01.2014 N 105/26 шешімімен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Павлодар облыстық мәслихаттың (V шақырылым, ХІ сессиясы) 2012 жылғы 6 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 116/11 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 14 желтоқсанда N 3290 тіркелген) сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2013 - 2015 жылдарға арналған аудандық бюджет 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2060990 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдер – 217000 мың теңге;
салық емес түсімдер – 6607 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 390 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1836993 мың теңге;
2) шығындар – 2068930 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 33010 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелерді өтеу – 5937 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 38947 мың теңге;
4) қаржылық активтер бойынша операциялар сальдосы – 21232 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу - 21232 мың теңге;
5) бюджет тапшылығына – (-62182) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 62182 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 07.02.2013 N 55/13 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 30.04.2013 N 65/15 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 13.06.2013 N 69/16 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 22.07.2013 N 74/18 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 26.11.2013 N 89/23 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 18.12.2013 N 94/24 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Облыстық бюджеттен табыс етілетін, сомасы 1637483 мың теңге субвенция көлемі аудандық бюджетте 2013 жылға қарастырылсын.

3. Предусмотреть в бюджете района на 2013 год целевые текущие трансферты из областного бюджета на:
- укрепление материально-технической базы объектов образования в сумме 5500,0 тысяч тенге;
- увеличение размера выплаты ежемесячной помощи студентам из малообеспеченных семей и оставшимся без попечения родителей, обучающимся в высших учебных заведениях – 2865,0 тысяч тенге;
- обустройство спортивных сооружений – 7319,0 тысяч тенге;
- проведение мероприятий по благоустройству населенных пунктов – 20000,0 тысяч тенге;
10000 тысяч тенге - на расширение сети организаций культуры;
7300 тысяч тенге – на организацию повышения квалификации по трехуровневой системе работников образования.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решениями маслихата Актогайского района Павлодарской области от 26.11.2013 N 89/23 (вводится в действие с 01.01.2013); от 18.12.2013 N 94/24 (вводится в действие с 01.01.2013).
3-1. Предусмотреть в бюджете района целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в следующих размерах:
37177 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
4247 тысячи тенге – на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
4850 тысяч тенге – на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного, среднего и общего среднего образования;
307 тысяч тенге – на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому;
19923 тысяч тенге – на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
3943 тысяч тенге - на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
10626 тысяч тенге – для реализации мер социальной поддержки специалистов;
37046 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;
13049 тысячи тенге – на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов;
7943 тысяч тенге - на увеличение штатной численности местных исполнительных органов.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением маслихата Актогайского района Павлодарской области от 07.02.2013 N 55/13 (вводится в действие с 01.01.2013); с изменениями, внесенными решениями маслихата Актогайского района Павлодарской области от 22.07.2013 N 74/18 (вводится в действие с 01.01.2013); от 18.12.2013 N 94/24 (вводится в действие с 01.01.2013).

3. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен мақсатты ағымдағы трансферттер қарастырлысын:
- білім беру нысандарын нығайтуға 5500,0 мың теңге сомада;
- жоғары білім беру мекемелерде оқытын аз қамтылған отбастардан шыққан және ата-аналары жоқ студенттерге ай сайын берілетін жәрдем ақысын  көбейтуге – 2865,0 мың теңге;
- спорт құралымдарына жағдай жасау - 7319,0 мың теңге;
- елді мекендерді аббаттандыру бойынша іс-шаралар жүргізуге – 20000,0 мың теңге;
10000 мың теңге - мәдениет ұйымдарының жүйесін кеңейтуге;
7300 мың теңге – білім беру мекемелерінің жұмысшыларының үш деңгейдегі жүйесі бойынша білімділігін арттыруын ұйымдастыруға.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 26.11.2013 N 89/23 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 18.12.2013 N 94/24 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
3-1. Республикалық бюджеттен мақсатты ағымдағы трансферттер аудандық бюджетте келесі мөлшерде қарастырылсын:
37177 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;
4247 мың теңге – жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлеуге;
4850 мың теңге – негізгі, орта және жалпы орта білім беретін  мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу құрал жабдықтарымен жарақтандыруға;
307 мың теңге – үйде оқытылатын мүгедек балаларды құрал-жабдықтармен, бағдарламалық жинақпен қамтамасыз етуге;
19923 мың теңге – мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаттары үшін үстемақы мөлшерін арттыруға;
3943 мың теңге - үш деңгейдегі құрам бойынша білімдігін арттырған мұғалімдердің еңбек ақысын көтеру;
10626 мың теңге – мамандарға әлеуметтік қолдау шараларды іске асыруға;
37046 мың теңге – эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізуге;
13049 мың теңге – "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға;
7943 мың теңге – жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға.
Ескерту. Шешім 3-1 тармақпен толықтырылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 07.02.2013 N 55/13 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 22.07.2013 N 74/18 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 18.12.2013 N 94/24 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

3-2. Предусмотреть в бюджете района бюджетные кредиты из республиканского бюджета в следующих размерах:
38947 тысяч тенге - для реализации мер социальной поддержки специалистов.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-2 в соответствии с решением маслихата Актогайского района Павлодарской области от 07.02.2013 N 55/13 (вводится в действие с 01.01.2013).
3-3. Предусмотреть в бюджете района целевые трансферты на развитие из областного бюджета в следующих размерах:
13800 тысяч тенге - на развитие коммунального хозяйства.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-3 в соответствии с решением маслихата Актогайского района Павлодарской области от 13.06.2013 N 69/16 (вводится в действие с 01.01.2013).

3-2. Республикалық бюджеттен бюджеттік несие аудандық бюджетте келесі көлемде қарастырылсын:
38947 мың теңге – мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету шараларын іске үшін.
Ескерту. Шешім 3-2 тармақпен толықтырылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 07.02.2013 N 55/13 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3-3. Облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер аудандық бюджетте келесі мөлшерде қарастырылсын:
13800 мың теңге – коммуналдық шаруашылықты дамытуға.
Ескерту. Шешім 3-3 тармақпен толықтырылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 13.06.2013 N 69/16 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

4. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2013 год согласно приложению 4.
5. Утвердить перечень бюджетных программ по сельским округам района на 2013 год согласно приложению 5.
6. Сохранить повышение на 25 процентов окладов и тарифных ставок специалистам сферы социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в сельской местности и не являющимся государственными служащими.

4. 2013 жылға арналған жергілікті бюджеттің орындалу үдерісіндегі секвестрге жатқызылмаған, жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. 2013 жылға ауданның селолық округтер бойынша бюджеттік бағдарламалар тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. Ауылдық жерде жұмыс істейтін және мемлекеттік қызметші  болып табылмайтын әлеуметтік қамтамасыз ету, білім, мәдениет және спорт салаларының мамандарының жалақысын және тарифтік ставкасын 25 пайызға көтеру сақталсын.

7. Утвердить на 2013 год резерв исполнительного местного органа района в сумме 1000 тысяч тенге.
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
9. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актогайского районного маслихата по вопросам бюджетной политики и экономического развития региона.
Председатель сессии                        Ж. Сматаева
Секретарь маслихата                        Т. Муканов
Приложение 1
к решению Актогайского
районного маслихата
от 19 декабря 2012 года N 46/11
Бюджет района на 2013 год (с изменениями и дополнениями)

7. 2013 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 1000 мың теңге сомада бекітілсін.
8. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
9. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтоғай аудандық мәслихаттың бюджеттік саясат және аумақтың экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Сессия төрағасы                            Ж. Сматаева
Мәслихат хатшысы                           Т. Мұқанов
Ақтоғай аудандық
мәслихаттың 2012 жылғы
19 желтоқсандағы N 46/11 шешіміне
1-қосымша
2013 жылға арналған аудан бюджеті
(өзгерістермен және толықтырулармен)

8200
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
200
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
34750
006
Функционирование районных (городских) библиотек
34150
007
Развитие государственного языка и других языков народов Казахстана
600
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
17848
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
7210
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
6980
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
230
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
10638
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
10638
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
16050
1
Сельское хозяйство
7200
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
7200
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
7200
6
Земельные отношения
8850
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
8850
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
7950
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
900
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
11250
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
11250
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
11250
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
8350
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
2900
12
Транспорт и коммуникации
39700
1
Автомобильный транспорт
37300
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
12300
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах

8200
005
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
200
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
34750
006
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
34150
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
600
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістікті ұйымдастыру жөніндегі өзге де қызметтер
17848
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
7210
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыруда мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6980
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
230
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
10638
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10638
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
16050
1
Ауыл шаруашылығы
7200
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
7200
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7200
6
Жер қатынастары
8850
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
8850
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7950
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
900
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
11250
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
11250
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
11250
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8350
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
2900
12
Көлік және коммуникация
39700
1
Автомобиль көлігі
37300
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
12300
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету

123001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
123003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
123004
Поддержка организации дошкольного воспитания и обучения
123005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школ и обратно в аульной (сельской) местности
123006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
123008
Освещение улиц населенных пунктов
123009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
123011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123013
Обеспечения функционирования автомобильных дорог в городах районного значения поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
123040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
Приреченский сельский округ
123001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
123003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
123005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школ и обратно в аульной (сельской) местности
123006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
123008
Освещение улиц населенных пунктов
123009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
123011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123013
Обеспечения функционирования автомобильных дорог в городах районного значения поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
123040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
Харьковский сельский округ
123001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
123005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школ и обратно в аульной (сельской) местности
123006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
123008
Освещение улиц населенных пунктов
123009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
123011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123013
Обеспечения функционирования автомобильных дорог в городах районного значения поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Баскамысский сельский округ

123001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
123004
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарын қолдау
123005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып бару және кері алып келуді ұйымдастыру
123006
Жергілікті деңгейде мәдени–демалыс жұмыстарын қолдау
123008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
123009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
123011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
123013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
123040
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру
Приреченск ауылдық округі
123001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
123005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып бару және кері алып келуді ұйымдастыру
123006
Жергілікті деңгейде мәдени–демалыс жұмыстарын қолдау
123008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
123009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
123011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
123013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
123040
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда  ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру
Харьковка ауылдық округі
123001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып бару және кері алып келуді ұйымдастыру
123006
Жергілікті деңгейде мәдени–демалыс жұмыстарын қолдау
123008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
123009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
123011
Елді мекендердегі абаттандыру мен көгалдандыру
123013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Басқамыс ауылдық округі