Об утверждении регламентов государственных услуг государственного учреждения "Отдел земельных отношений Актогайского района"
Постановление акимата Актогайского района Павлодарской области от 28 декабря 2012 года N 352. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 22 января 2013 года N 3367. Утратило силу постановлением акимата Актогайского района Павлодарской области от 20 июня 2013 года N 142
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актогайского района Павлодарской области от 20.06.2013 N 142.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан "Об административных процедурах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 2012 года N 1392 "Об утверждении стандартов государственных услуг оказываемых Агентством Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами и местными исполнительными органами в сфере земельных отношений, геодезии и картографии и внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг оказываемых физическим и юридическим лицам", в целях качественного предоставления государственных услуг, акимат Актогайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственной услуги "Утверждение кадастровой (оценочной) стоимости конкретных земельных участков, продаваемых в частную собственность государством";
2) регламент государственной услуги "Утверждение землеустроительных проектов по формированию земельных участков";
3) регламент государственной услуги "Выдача решения на изменение целевого назначения земельного участка";
4) регламент государственной услуги "Выдача разрешения на использование земельного участка для изыскательских работ"
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на руководителя аппарата акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким района                                Ж. Кожанов
Утверждено
постановлением акимата
Актогайского района
Павлодарской области
от 28 декабря 2012 года N 352
Регламент государственной услуги
"Утверждение кадастровой (оценочной) стоимости
конкретных земельных участков, продаваемых в
частную собственность государством"

"Ақтоғай ауданының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекеменің мемлекеттік қызмет регламенттерін бекіту туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 28 желтоқсандағы N 352 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 22 қаңтарда N 3367 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 20 маусымдағы N 142 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 20.06.2013 N 142 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасында жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1-бабының 4 тармағына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі N 745 "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізімін бекіту туралы" қаулысына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 1 қарашадағы N 1392 "Жер қатынастары, геодезия және картография саласында Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару агенттігі мен жергілікті атқарушы органдар көрсететін мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту және "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі N 745 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қаулысына сәйкес, мемлекеттік қызметті сапалы көрсету мақсатында, Ақтоғай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) "Мемлекет жеке меншікке сататын нақты жер учаскелерінің кадастрлық (бағалау) құнын бекіту" мемлекеттік қызмет регламенті;
2) "Жер учаскелерін қалыптастыру жөніндегі жерге орналастыру жобаларын бекiту" мемлекеттік қызмет регламенті;
3) "Жер учаскесінің нысаналы мақсатын өзгертуге шешім беру" мемлекеттік қызмет регламенті;
4) "Iздестіру жұмыстарын жүргізу үшiн жер учаскесін пайдалануға рұқсат беру" мемлекеттік қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің аппараты басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Ж. Қожанов
Ақтоғай ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 28 желтоқсандағы
N 352 қаулысымен
бекітілді
"Мемлекет жеке меншікке сататын нақты жер
учаскелерінің кадастрлық (бағалау) құнын
бекіту" мемлекеттік қызмет регламенті

1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги "Утверждение кадастровой (оценочной) стоимости конкретных земельных участков, продаваемых в частную собственность государством" (далее - государственная услуга).
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта "Утверждение кадастровой (оценочной) стоимости конкретных земельных участков, продаваемых в частную собственность государством", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 2012 года N 1392 (далее – Стандарт).
4. Государственная услуга оказывается государственным учреждением "Отдел земельных отношений Актогайского района" (далее - Уполномоченный орган), Павлодарская область, село Актогай, улица Абая 77, тел (8-718-41)21-4-25, график работы с 9-00 часов до 18 - 30 часов, с перерывом на обед с 13 - 00 часов до 14-30 часов, выходные дни - суббота, воскресенье и праздничные дни, прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
5. Результатом оказания государственной услуги является утвержденный акт кадастровой (оценочной) стоимости земельного участка на бумажном носителе или мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги с указанием причины отказа, в письменном виде.
6. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее – получатель государственной услуги).
7. Срок оказания государственной услуги с момента сдачи получателем государственной услуги документов – 3 рабочих дня.
Максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче и получении документов – 30 минут.
Максимально допустимое время обслуживания при сдаче и получении документов – 30 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
2. Описание порядка действий оказания государственной услуги
9. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11 Стандарта.
При сдаче всех необходимых документов получателю государственной услуги выдается расписка о приеме документов, с указанием номера и даты приема запроса, вида запрашиваемой государственной услуги, количества и названий приложенных документов, даты (время) и места выдачи документов, фамилии, имени, отчества и должности лица, принявшего заявление на оказание государственной услуги.
10. В предоставлении государственной услуги отказывается в случаях, предусмотренным в пункте 16 Стандарта.
11. Структурно-функциональные единицы (далее - единицы), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:

1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттiк қызмет атауы: "Мемлекет жеке меншікке сататын нақты жер учаскелерінің кадастрлық (бағалау) құнын бекіту" (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет регламенті).
2. Мемлекеттiк қызмет көрсетудiң нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2012 жылғы 1 қарашадағы N 1392 қаулысымен бекiтiлген " Мемлекет жеке меншікке сататын нақты жер учаскелерінің кадастрлық (бағалау) құнын бекіту" мемлекеттiк қызмет стандарты (бұдан әрi - Стандарт) негiзiнде көрсетiледi
4. Мемлекеттік қызмет "Ақтоғай ауданының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – Уәкілетті орган) көрсетеді, Павлодар облысы, Ақтоғай ауылы, Абай көшесі 77, телефон (8-718-41) 21-4-25, жұмыс сағаты 9.00-ден 18.30-ға дейiн, түскi үзiлiс сағат 13.00-ден 14.30-ға дейiн, демалыс күндері - сенбі, жексенбі және мерекелік күндері, қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетіп қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады;
5. Мемлекеттiк қызмет көрсету нәтижесі қағаз тасымалдағыштағы бекiтілген жер учаскесінің кадастрлық (бағалау) құны актісі немесе бас тарту себептерін көрсете отырып, қызмет көрсетуден бас тарту туралы уәжделген жазбаша жауап беру болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет алушы) көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері мемлекеттік қызмет алушы құжаттарды тапсырған сәттен бастап – 3 жұмыс күні.
Құжаттарды тапсыру және алу кезінде кезекте күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 30 минут.
Құжаттарды тапсыру және алу кезінде қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 30 минут.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
2. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерісінде
iс-әрекет тәртібінің сипаттамасы
9. Осы мемлекеттiк қызмет алу үшін тұтынушы Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттар тізбесін тапсыру қажет.
Барлық қажеттi құжаттарды тапсырғаннан кейiн мемлекеттік қызмет алушыға құжаттардың қабылдағаны туралы қолхат береді, онда сұраудың нөмірі және қабылданған күні, сұрау салынған мемлекеттік қызмет түрі, қоса берілген құжаттардың саны мен атаулары құжаттарды беру күні (уақыты) және орны, мемлекеттік қызмет көрсету үшін өтінішті қабылдаған адамның тегі, аты, әкесінің аты мен лауазымы көрсетіледі.
10. Мемлекеттiк қызмет көрсетуден Стандарттың 16-тармағында көрсетiлген жағдайда бас тартады.
11. Мемлекеттiк қызмет көрсету барысына қатысатын құрылымдық-функционалдық бiрлiктер (бұдан әрi - бірліктер):

1) специалист Уполномоченного органа;
2) начальник Уполномоченного органа.
12. Последовательность действии единиц приведена в приложении 1 к настоящему регламенту.
13. Схема логической последовательностью действии единиц, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
14. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Утверждение кадастровой (оценочной)
стоимости конкретных земельных
участков, продаваемых в частную
собственность государством"
от 28 декабря 2012 года N 352
Описание действий структурно–функциональных единиц
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
2
Наименование единиц
Специалист Уполномоченного органа
Начальник Уполномоченного органа
Специалист Уполномоченного органа
Начальник Уполномоченного органа
Специалист Уполномоченного органа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции)и их описание
Принимает документы, регистрирует, выдает расписку о приеме документов
Рассматривает документы, ставит подпись на резолюцию
Готовит проект акта кадастровой (оценочной) стоимости земельного участка либо мотивированный ответ об отказе
Подписывает акт кадастровой (оценочной) стоимости земельного участка либо мотивированный ответ об отказе
Регистрирует в журнале
4
Форма завершения (данные,документ, организационно-распорядительное решение)
Расписка о приеме документов
Резолюция
Проект акта кадастровой (оценочной) стоимости земельного участка либо мотивированный
Акт кадастровой (оценочной) стоимости земельного участка либо мотивированный ответ об отказе
Выдает акт кадастровой (оценочной) стоимости земельного участка либо мотивированный ответ об отказе
5
Сроки исполнения
Не более 30 минут
Не более 30 минут
1 рабочий день
Не более 30 минут
Не более 30 минут
1 рабочий день
1 рабочий день
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Утверждение кадастровой (оценочной)
стоимости конкретных земельных
участков, продаваемых в частную
собственность государством"
от 28 декабря 2012 года N 352
Схема предоставления государственной услуги
Утверждено
постановлением акимата
Актогайского района
Павлодарской области
от 28 декабря 2012 года N 352
Регламент государственной услуги
"Утверждение землеустроительных проектов по
формированию земельных участков"

1) Уәкiлеттi органның маманы;
2) Уәкiлеттi органның бастығы;
12. Бірліктердің іс-әрекеттерінің реттілігі осы регламенттің 1 қосымшасында көрсетілген.
13. Бірліктердің іс-қимыл реттінің логикалық сұлбасы осы регламенттің 2 қосымшасында көрсетілген.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсететiн
лауазымды тұлғалардың жауапкершiлiгi
14. Мемлекеттiк қызмет көрсету тәртiбiн бұзған лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңнамалары бойыншa жауапқа тартылады.
2012 жылғы 28 желтоқсандағы N 352
"Мемлекет жеке меншікке сататын нақты
жер учаскелерінің кадастрлық (бағалау)
құнын бекіту" мемлекеттік
қызмет регламентіне
1-қосымша
Бірліктің тізбелік және әрекеттестік іс-әрекетінің сипаттамасы
Негізгі үдерістің іс-әрекеті (жолы, жұмыс барысы)
1
Әрекеттің (барыстың, жұмыс легінің) N
1
2
3
4
5
2
Бірліктің
атауы
Уәкiлеттi органның маманы
Уәкiлеттi органның бастығы
Уәкiлеттi органның маманы
Уәкiлеттi органның бастығы
Уәкiлеттi органның маманы
3
Әрекеттің (процестің, ресімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды қабылдайды, тіркейді, құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат береді
Құжаттарды қарайды, резолюцияға қолын қояды
Жер учаскесінің кадастрлық (бағалау) құны актісі немесе бас тарту себептерін көрсете отырып, қызмет көрсетуден бас тарту туралы жауаптың жобасын дайындайды
Жер учаскесінің кадастрлық (бағалау) құны актісіне немесе бас тарту себептерін көрсете отырып, қызмет көрсетуден бас тарту туралы жауаптың жобасына қол қояды
Журналда тіркейді
4
Аяқталу нысаны (мәлімет, құжат, ұйымдастырушылық-өкімші шешім)
Құжаттарды қабылдаған туралы қолхат
Резолюция
Жер учаскесінің кадастрлық (бағалау) құны актісі немесе бас тарту себептерін көрсете отырып, қызмет көрсетуден бас тарту туралы жауаптың жобасы
Жер учаскесінің кадастрлық (бағалау) құны актісі немесе бас тарту себептерін көрсете отырып, қызмет көрсетуден бас тарту туралы жауап
Жер учаскесінің кадастрлық (бағалау) құны актісін немесе бас тарту себептерін көрсете отырып, қызмет көрсетуден бас тарту туралы жауапты береді
5
Орындау мерзімдері
30 минуттан артық емес
30 минуттан артық емес
1 жұмыс күні
30 минуттан артық емес
30 минуттан артық емес
1 жұмыс күні
1 жұмыс күні
6
Келесі әрекеттің нөмірі
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
2012 жылғы 28 желтоқсандағы N 352
"Мемлекет жеке меншікке сататын нақты
жер учаскелерінің кадастрлық (бағалау)
құнын бекіту" мемлекеттік
қызмет регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызмет ұсыну кестесі
Ақтоғай ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 28 желтоқсандағы
N 352 қаулысымен
бекітілді
"Жер учаскелерін қалыптастыру жөніндегі жерге орналастыру
жобаларын бекiту" мемлекеттік қызмет регламенті

1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги "Утверждение землеустроительных проектов по формированию земельных участков" (далее - государственная услуга).
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта "Утверждение землеустроительных проектов по формированию земельных участков", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 2012 года N 1392 (далее – Стандарт).
4. Государственная услуга оказывается государственным учреждением "Отдел земельных отношений Актогайского района" (далее - Уполномоченный орган), Павлодарская область, село Актогай, улица Абая 77, тел (8-718-41)21-4-25, график работы с 9-00 часов до 18 - 30 часов, с перерывом на обед с 13 - 00 часов до 14-30 часов, выходные дни - суббота, воскресенье и праздничные дни, прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
5. Результатом оказания государственной услуги является утвержденный землеустроительный проект по формированию земельного участка (далее – землеустроительный проект) на бумажном носителе или мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги с указанием причины отказа в письменном виде.
6. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее – получатель государственной услуги).
7. Срок оказания государственной услуги с момента сдачи получателем государственной услуги документов – 7 рабочих дней.
Максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче и получении документов – 30 минут;
Максимально допустимое время обслуживания при сдаче и получении документов – 30 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
2. Описание порядка действий оказания государственной услуги
9. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11 Стандарта.
При сдаче всех необходимых документов получателю государственных услуг выдается расписка о приеме документов, с указанием номера и даты приема запроса, вида запрашиваемой государственной услуги, количества и названий приложенных документов, даты (время) и места выдачи документов, фамилии, имени, отчества и должности лица, принявшего заявление на оказание государственной услуги.
10. В предоставлении государственной услуги отказывается в случаях, предусмотренных в пункте 16 Стандарта.
11. Структурно-функциональные единицы (далее - единицы), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) специалист Уполномоченного органа;

1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттiк қызмет атауы: "Жер учаскелерін қалыптастыру жөніндегі жерге орналастыру жобаларын бекiту" (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет регламенті).
2. Мемлекеттiк қызмет көрсетудiң нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2012 жылғы 1 қарашадағы N 1392 қаулысымен бекiтiлген "Жер учаскелерін қалыптастыру жөніндегі жерге орналастыру жобаларын бекiту" мемлекеттiк қызмет стандарты (бұдан әрi - Стандарт) негiзiнде көрсетiледi.
4. Мемлекеттік қызмет "Ақтоғай ауданының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – Уәкілетті орган) көрсетеді, Павлодар облысы, Ақтоғай ауылы, Абай көшесі 77, телефон (8-718-41) 21-4-25, жұмыс сағаты 9.00-ден 18.30-ға дейiн, түскi үзiлiс сағат 13.00-ден 14.30-ға дейiн, демалыс күндері - сенбі, жексенбі және мерекелік күндері, қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетіп қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады.
5. Мемлекеттiк қызмет көрсету нәтижесі қағаз тасымалдағыштағы жер учаскесін қалыптастыру жөніндегі бекiтілген жерге орналастыру жобасы (бұдан әрі – жерге орналастыру жобасы) немесе бас тарту себептерін көрсете отырып, қызмет көрсетуден бас тарту туралы уәжделген жазбаша жауап беру болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет алушы) көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері мемлекеттік қызмет алушы құжаттарды тапсырған сәттен бастап – 7 жұмыс күні.
Құжаттарды тапсыру және алу кезінде кезекте күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 30 минут;
Құжаттарды тапсыру және алу кезінде қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 30 минут.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
2. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерісінде
iс-әрекет тәртібінің сипаттамасы
9. Осы мемлекеттiк қызмет алу үшін тұтынушы Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттар тізбесін тапсыру қажет.
Барлық қажеттi құжаттарды тапсырғаннан кейiн мемлекеттік қызмет алушыға құжаттардың қабылдағаны туралы қолхат береді, онда сұраудың нөмірі және қабылданған күні, сұрау салынған мемлекеттік қызмет түрі, қоса берілген құжаттардың саны мен атаулары құжаттарды беру күні (уақыты) және орны, мемлекеттік қызмет көрсету үшін өтінішті қабылдаған адамның тегі, аты, әкесінің аты мен лауазымы көрсетіледі.
10. Мемлекеттiк қызмет көрсетуден Стандарттың 16-тармағында көрсетiлген жағдайда бас тартады.
11. Мемлекеттiк қызмет көрсету барысына қатысатын құрылымдық-функционалдық бiрлiктер (бұдан әрi - бірліктер):
1) Уәкiлеттi органның маманы;

2) начальник Уполномоченного органа.
12. Последовательность действии единиц приведена в приложении 1 к настоящему регламенту.
13. Схема логической последовательностью действии единиц, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
14. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Утверждение землеустроительных
проектов по формированию
земельных, участков"
от 28 декабря 2012 года N 352
Описание действий структурно–функциональных единиц
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
2
Наименование единиц
Специалист Уполномоченного органа
Начальник Уполномоченного органа
Специалист Уполномоченного органа
Начальник Уполномоченного органа
Специалист Уполномоченного органа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции)и их описание
Принимает документы, регистрирует, выдает расписку о приеме документов
Рассматривает документы, ставит подпись на резолюцию
Готовит землеустроительный проект по формированию земельных участков либо проект мотивированного ответа об отказе
Подписывает землеустроительный проект по формированию земельных участков либо мотивированный ответ об отказе
Регистрирует в журнале
4
Форма завершения (данные,документ, организационно-распорядительное решение)
Расписка о приеме документов
Резолюция
Землеустроительный проект по формированию земельных участков либо мотивированный ответ об отказе
Землеустроительный проект по формированию земельных участков либо мотивированный ответ об отказе
Выдает землеустроительный проект по формированию земельных участков либо мотивированный ответ об отказе
5
Сроки исполнения
Не более 30 минут
Не более 30 минут
5 рабочих дня
Не более 30 минут
Не более 30 минут
1 рабочий день
1 рабочий день
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Утверждение землеустроительных
проектов по формированию
земельных, участков"
от 28 декабря 2012 года N 352
Схема предоставления государственной услуги
Утверждено
постановлением акимата
Актогайского района
Павлодарской области
от 28 декабря 2012 года N 352
Регламент государственной услуги
"Выдача решения на изменение целевого
назначения земельного участка"

2) Уәкiлеттi органның бастығы;
12. Бірліктердің іс-әрекеттерінің реттілігі осы регламенттің 1 қосымшасында көрсетілген.
13. Бірліктердің іс-қимыл реттінің логикалық сұлбасы осы регламенттің 2 қосымшасында көрсетілген.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсететiн
лауазымды тұлғалардың жауапкершiлiгi
14. Мемлекеттiк қызмет көрсету тәртiбiн бұзған лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңнамалары бойыншa жауапқа тартылады.
2012 жылғы 28 желтоқсандағы N 352
"Жер учаскелерін қалыптастыру
жөніндегі жерге орналастыру
жобаларын бекіту"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Бірліктің тізбелік және әрекеттестік іс-әрекетінің сипаттамасы
Негізгі үдерістің іс-әрекеті (жолы, жұмыс барысы)
1
Әрекеттің (барыстың, жұмыс легінің) N
1
2
3
4
5
2
Бірліктің атауы
Уәкiлеттi органның маманы
Уәкiлеттi органның бастығы
Уәкiлеттi органның маманы
Уәкiлеттi органның бастығы
Уәкiлеттi органның маманы
3
Әрекеттің (процестің, ресімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды қабылдайды, тіркейді, құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат береді
Құжаттарды қарайды, резолюцияға қолын қояды
Жер учаскесін қалыптастыру жөніндегі бекiтілген жерге орналастыру жобасы немесе бас тарту себептерін көрсете отырып, қызмет көрсетуден бас тарту туралы жауаптың жобасын дайындайды
Жер учаскесін қалыптастыру жөніндегі бекiтілген жерге орналастыру жобасына немесе бас тарту себептерін көрсете отырып, қызмет көрсетуден бас тарту туралы жауаптың жобасына қол қояды
Журналда тіркейді
4
Аяқталу нысаны (мәлімет, құжат, ұйымдастырушылық-өкімші шешім)
Құжаттарды қабылдаған туралы қолхат
Резолюция
Жер учаскесін қалыптастыру жөніндегі бекiтілген жерге орналастыру жобасы немесе бас тарту себептерін көрсете отырып, қызмет көрсетуден бас тарту туралы жауаптың жобасы
Жер учаскесін қалыптастыру жөніндегі бекiтілген жерге орналастыру жобасы немесе бас тарту себептерін көрсете отырып, қызмет көрсетуден бас тарту туралы жауап
Жер учаскесін қалыптастыру жөніндегі бекiтілген жерге орналастыру жобасын немесе бас тарту себептерін көрсете отырып, қызмет көрсетуден бас тарту туралы жауапты береді
5
Орындау мерзімдері
30 минуттан артық емес
30 минуттан артық емес
5 жұмыс күні
30 минуттан артық емес
30 минуттан артық емес
1 жұмыс күні
1 жұмыс күні
6
Келесі әрекеттің нөмірі
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
2012 жылғы 28 желтоқсандағы N 352
"Жер учаскелерін қалыптастыру
жөніндегі жерге орналастыру
жобаларын бекіту"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызмет ұсыну кестесі
Ақтоғай ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 28 желтоқсандағы
N 352 қаулысымен
бекітілді
"Жер учаскесінің нысаналы мақсатын өзгертуге шешім беру"
мемлекеттік қызмет регламенті

1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги "Выдача решения на изменение целевого назначения земельного участка".
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании  стандарта "Выдача решения на изменение целевого назначения земельного участка", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 2012 года N 1392 (далее – Стандарт).
4. Государственная услуга оказывается государственным учреждением "Отдел земельных отношений Актогайского района" (далее - Уполномоченный орган), Павлодарская область, село Актогай, улица Абая 77, тел (8-718-41)21-4-25, график работы с 9-00 часов до 18 - 30 часов, с перерывом на обед с 13 - 00 часов до 14-00 часов, выходные дни - суббота, воскресенье и праздничные дни, прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
5. Результатом оказания государственной услуги является выдача решения на изменение целевого назначения земельного участка (далее – решение) на бумажном носителе либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги с указанием причины отказа в письменном виде.
6. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее – получатель государственной услуги)
7. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи получателем государственной услуги документов – 37 календарных дней;
Максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче и получении документов – 30 минут;
Максимально допустимое время обслуживания при сдаче и получении документов – 30 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
2. Описание порядка действий оказания государственной услуги
9. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11 Стандарта.
При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги Потребителю выдается – расписка о приеме соответствующих документов с указанием номера и даты приема запроса, вида запрашиваемой государственной услуги;
10. В предоставлении государственной услуги отказывается в случаях, предусмотренным в пункте 16 Стандарта.
11. Структурно-функциональные единицы (далее - единицы), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) специалист Уполномоченного органа;
2) начальник Уполномоченного органа.
12. Последовательность действии единиц приведена в приложении 1 к настоящему регламенту.

1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттiк қызмет атауы: "Жер учаскесінің нысаналы мақсатын өзгертуге шешім беру" (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет регламенті).
2. Мемлекеттiк қызмет көрсетудiң нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2012 жылғы 7 қарашадағы N 1392 қаулысымен бекiтiлген "Жер учаскесінің нысаналы мақсатын өзгертуге шешім беру" мемлекеттiк қызмет стандарты (бұдан әрi - Стандарт) негiзiнде көрсетiледi.
4. Мемлекеттік қызмет "Ақтоғай ауданының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – Уәкілетті орган) көрсетеді, Павлодар облысы, Ақтоғай ауылы, Абай көшесі 77, телефон (8-718-41) 21-4-25, жұмыс сағаты 9.00-ден 18.30-ға дейiн, түскi үзiлiс сағат 13.00-ден 14.30-ға дейiн, демалыс күндері - сенбі, жексенбі және мерекелік күндері, қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетіп қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады.
5. Мемлекеттiк қызмет көрсету нәтижесі қағаз тасымалдағыштағы жер учаскесінің пайдалану мақсатын өзгертуге шешім (бұдан әрі – шешім) немесе бас тарту себептерін көрсете отырып, қызмет көрсетуден бас тарту туралы уәжделген жазбаша жауап беру болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет алушы) көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері мемлекеттік қызмет алушы құжаттарды тапсырған сәттен бастап күнтізбелік – 37 күн.
Құжаттарды тапсыру және алу кезінде кезекте күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 30 минут;
Құжаттарды тапсыру және алу кезінде қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 30 минут.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
2. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерісінде
iс-әрекет тәртібінің сипаттамасы
9. Осы мемлекеттiк қызмет алу үшін тұтынушы Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттар тізбесін тапсыру қажет.
Барлық қажеттi құжаттарды тапсырғаннан кейiн мемлекеттік қызмет алушыға құжаттардың қабылдағаны туралы қолхат береді, онда сұраудың нөмірі және қабылданған күні, сұрау салынған мемлекеттік қызмет түрі, қоса берілген құжаттардың саны мен атаулары құжаттарды беру күні (уақыты) және орны, мемлекеттік қызмет көрсету үшін өтінішті қабылдаған адамның тегі, аты, әкесінің аты мен лауазымы көрсетіледі.
10. Мемлекеттiк қызмет көрсетуден Стандарттың 16-тармағында көрсетiлген жағдайда бас тартады.
11. Мемлекеттiк қызмет көрсету барысына қатысатын құрылымдық-функционалдық бiрлiктер (бұдан әрi - бірліктер):
1) Уәкiлеттi органның маманы;
2) Уәкiлеттi органның бастығы.
12.Бірліктердің іс-әрекеттерінің реттілігі осы регламенттің 1 қосымшасында көрсетілген.

13. Схема логической последовательностью действии единиц, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
14. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Выдача решения на изменение целевого
назначения земельного участка"
от 28 декабря 2012 года N 352
Описание действий структурно–функциональных единиц
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
2
Наименование единиц
Специалист Уполномоченного органа
Начальник Уполномоченного органа
Специалист Уполномоченного органа
Начальник Уполномоченного органа
Специалист Уполномоченного органа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Принимает документы, регистрирует, выдает расписку о приеме документов
Рассматривает документы, ставит подпись на резолюцию
Готовит проект решения на изменение целевого назначения
земельного участка либо мотивированный ответ об отказе
Подписывает решение на изменение целевого назначения
земельного участка либо мотивированный ответ об отказе
Регистрирует в журнале
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Расписка о приеме документов
Резолюция
Проект решения на изменение целевого назначения земельного участка либо мотивированный ответ об отказе
Решение на изменение целевого назначения земельного участка либо мотивированный ответ об отказе
Выдает решение на изменение целевого назначения земельного участка либо мотивированный ответ об отказе
5
Сроки исполнения
Не более 30 минут
1 календарный день
33 календарных дня
1 календарный день
Не более 30 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача решения на изменение целевого
назначения земельного участка"
от 28 декабря 2012 года N 352
Схема предоставления государственной услуги
Утверждено
постановлением акимата
Актогайского района
Павлодарской области
от 28 декабря 2012 года N 352
Регламент государственной услуги
"Выдача разрешения на использование
земельного участка для изыскательских работ"
1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги "Выдача разрешения на использование земельного участка для изыскательских работ" (далее - государственная услуга).
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.

13. Бірліктердің іс-қимыл реттінің логикалық сұлбасы осы регламенттің 2 қосымшасында көрсетілген.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсететiн
лауазымды тұлғалардың жауапкершiлiгi
14. Мемлекеттiк қызметтi көрсету тәртiбiн бұзған лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңнамалары бойыншa жауапқа тартылады.
2012 жылғы 28 желтоқсандағы N 352
"Жер учаскесінің нысаналы мақсатын
өзгертуге шешім беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Бірліктің тізбелік және әрекеттестік іс-әрекетінің сипаттамасы
Негізгі үдерістің іс-әрекеті (жолы, жұмыс барысы)
1
Әрекеттің (барыстың, жұмыс легінің) N
1
2
3
4
5
2
Бірліктің
атауы
Уәкiлеттi органның маманы
Уәкiлеттi органның бастығы
Уәкiлеттi органның маманы
Уәкiлеттi органның бастығы
Уәкiлеттi органның маманы
3
Әрекеттің (процестің, ресімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды қабылдайды, тіркейді, құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат береді
Құжаттарды қарайды, резолюцияға қолын қояды
Жер учаскесінің пайдалану мақсатын өзгертуге шешім жобасын немесе бас тарту себептерін көрсете отырып, қызмет көрсетуден бас тарту туралы жауаптың жобасын дайындайды
Жер учаскесінің пайдалану мақсатын өзгертуге шешім жобасына немесе бас тарту себептерін көрсете отырып, қызмет көрсетуден бас тарту туралы жауаптың жобасына қол қояды
Журналда тіркейді
4
Аяқталу нысаны (мәлімет, құжат, ұйымдастырушылық-өкімші шешім)
Құжаттарды қабылдаған туралы қолхат
Резолюция
Жер учаскесінің пайдалану мақсатын өзгертуге шешім жобасы немесе бас тарту себептерін көрсете отырып, қызмет көрсетуден бас тарту туралы жауаптың жобасы
Жер учаскесінің пайдалану мақсатын өзгертуге шешім немесе бас тарту себептерін көрсете отырып, қызмет көрсетуден бас тарту туралы жауап
Жер жер учаскесінің пайдалану мақсатын өзгертуге шешім немесе бас тарту себептерін көрсете отырып, қызмет көрсетуден бас тарту туралы жауапты береді
5
Орындау мерзімдері
30 минуттан артық емес
1 күнтізбелік
күн
30 күнтізбелік
күні
4 күнтізбелік
күні
30 минуттан артық емес
6
Келесі әрекеттің нөмірі
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
2012 жылғы 28 желтоқсандағы N 352
"Жер учаскесінің нысаналы мақсатын
өзгертуге шешім беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызмет ұсыну кестесі
Ақтоғай ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 28 желтоқсандағы
N 352 қаулысымен
бекітілді
"Іздестіру жұмыстарын жүргізу үшін жер учаскесін
пайдалануға рұқсат беру" мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттiк қызмет атауы: "Іздестіру жұмыстарын жүргізу үшін жер учаскесін пайдалануға рұқсат беру" (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет регламенті).
2. Мемлекеттiк қызмет көрсетудiң нысаны: автоматтандырылмаған.

3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта "Выдача разрешения на использование земельного участка для изыскательских работ", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 2012 года N 1392 (далее – Стандарт).
4. Государственная услуга оказывается государственным учреждением "Отдел земельных отношений Актогайского района" (далее - Уполномоченный орган), Павлодарская область, село Актогай, улица Абая 77, тел (8-718-41) 21-4-25, график работы с 9-00 часов до 18 - 30 часов, с перерывом на обед с 13 - 00 часов до 14-30 часов, выходные дни - суббота, воскресенье и праздничные дни, прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания (кроме проведения работ на пашне, улучшенных сенокосах и пастбищах, на землях, занятых многолетними насаждениями, а также на землях особо охраняемых природных территорий и землях лесного фонда).
5. Результатом оказания государственной услуги является выдача разрешения на использование земельного участка для изыскательских работ (далее – разрешение) на бумажном носителе либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги с указанием причины отказа в письменном виде.
6. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее – получатель государственной услуги).
7. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи получателем государственной услуги необходимых документов – 10 рабочих дней.
Максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче и получении документов – 30 минут.
Максимально допустимое время обслуживания при сдаче и получении документов – 30 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.которыми
2. Описание порядка действий оказания государственной услуги
9. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11 Стандарта.
При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги Потребителю выдается – расписка о приеме соответствующих документов с указанием номера и даты приема запроса, вида запрашиваемой государственной услуги;
10. В предоставлении государственной услуги отказывается в случаях, предусмотренным в пункте 16 Стандарта.
11. Структурно-функциональные единицы (далее - единицы), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) специалист Уполномоченного органа;
2) начальник Уполномоченного органа.
12. Последовательность действии единиц приведена в приложении 1 к настоящему регламенту.

3. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2012 жылғы 1 қарашадағы N 1392 қаулысымен бекiтiлген "Іздестіру жұмыстарын жүргізу үшін жер учаскесін пайдалануға рұқсат беру" мемлекеттiк қызмет стандарты (бұдан әрi - Стандарт) негiзiнде көрсетiледi.
4. Мемлекеттік қызмет "Ақтоғай ауданының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – Уәкілетті орган) көрсетеді, Павлодар облысы, Ақтоғай ауылы, Абай көшесі 77, телефон (8-718-41) 21-4-25, жұмыс сағаты 9.00-ден 18.30-ға дейiн, түскi үзiлiс сағат 13.00-ден 14.30-ға дейiн, демалыс күндері - сенбі, жексенбі және мерекелік күндері, қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетіп қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады, (егiстiкте, жақсартылған шабындықтар мен жайылымдарда, көп жылдық екпелер бар жерде, сондай-ақ ерекше қорғалатын табиғи аумақтар жерi мен орман қоры жерлеріндегі жұмыстардан басқа).
5. Мемлекеттiк қызмет көрсету нәтижесі қағаз тасымалдағыштағы іздестіру жұмыстарын жүргізу үшін жер учаскесін пайдалануға рұқсат беру (бұдан әрі – рұқсат) немесе бас тарту себептерін көрсете отырып, қызмет көрсетуден бас тарту туралы уәжделген жазбаша жауап беру болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет алушы) көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері мемлекеттік қызмет алушы құжаттарды тапсырған сәттен бастап – 10 жұмыс күні;
Құжаттарды тапсыру және алу кезінде кезекте күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 30 минут;
Құжаттарды тапсыру және алу кезінде қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 30 минут.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
2. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерісінде
iс-әрекет тәртібінің сипаттамасы
9. Осы мемлекеттiк қызмет алу үшін тұтынушы Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттар тізбесін тапсыру қажет.
Барлық қажеттi құжаттарды тапсырғаннан кейiн мемлекеттік қызмет алушыға құжаттардың қабылдағаны туралы қолхат береді, онда сұраудың нөмірі және қабылданған күні, сұрау салынған мемлекеттік қызмет түрі, қоса берілген құжаттардың саны мен атаулары құжаттарды беру күні (уақыты) және орны, мемлекеттік қызмет көрсету үшін өтінішті қабылдаған адамның тегі, аты, әкесінің аты мен лауазымы көрсетіледі.
10. Мемлекеттiк қызмет көрсетуден Стандарттың 16-тармағында көрсетiлген жағдайда бас тартады.
11. Мемлекеттiк қызмет көрсету барысына қатысатын құрылымдық-функционалдық бiрлiктер (бұдан әрi - бірліктер):
1) Уәкiлеттi органның маманы;
2) Уәкiлеттi органның бастығы.
12. Бірліктердің іс-әрекеттерінің реттілігі осы регламенттің 1 қосымшасында көрсетілген.

13. Схема логической последовательностью действии единиц, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
14. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Выдача разрешения на использование
земельного участка для
изыскательских работ"
от 28 декабря 2012 года N 352
Описание действий структурно–функциональных единиц
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
2
Наименование единиц
Специалист Уполномоченного органа
Начальник Уполномоченного органа
Специалист Уполномоченного органа
Начальник Уполномоченного органа
Специалист Уполномоченного органа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Принимает документы, регистрирует, выдает расписку о приеме документов
Рассматривает документы, ставит подпись на резолюцию
Готовит проект разрешения на использование земельного участка для изыскательских работ либо мотивированный ответ об отказе
Подписывает разрешение на использование земельного участка для изыскательских работа либо мотивированный ответ об отказе
Регистрирует в журнале
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Расписка о приеме документов
Резолюция
Проект разрешения на использование земельного участка для изыскательских работа либо мотивированный ответ об отказе
Разрешение на использование земельного участка для изыскательских работ либо мотивированный ответ об отказе
Выдает разрешение на использование земельного участка для изыскательских работа либо мотивированный ответ об отказе
5
Сроки исполнения
Не более 30 минут
1 рабочий день
6 рабочих дней
1 рабочий день
Не более 30 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача разрешения на использование
земельного участка для
изыскательских работ"
от 28 декабря 2012 года N 352
Схема предоставления государственной услуги

13. Бірліктердің іс-қимыл реттінің логикалық сұлбасы осы регламенттің 2 қосымшасында көрсетілген.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсететiн
лауазымды тұлғалардың жауапкершiлiгi
14. Мемлекеттiк қызмет көрсету тәртiбiн бұзған лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңнамалары бойыншa жауапқа тартылады.
2012 жылғы 28 желтоқсандағы N 352
"Іздестіру жұмыстарын жүргізу үшін
жер учаскесін пайдалануға рұқсат беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Бірліктің тізбелік және әрекеттестік іс-әрекетінің сипаттамасы
Негізгі үдерістің іс-әрекеті (жолы, жұмыс барысы)
1
Әрекеттің (барыстың, жұмыс легінің) N
1
2
3
4
5
2
Бірліктің атауы
Уәкiлеттi органның маманы
Уәкiлеттi органның бастығы
Уәкiлеттi органның маманы
Уәкiлеттi органның бастығы
Уәкiлеттi органның маманы
3
Әрекеттің (процестің, ресімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды қабылдайды, тіркейді, құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат береді
Құжаттарды қарайды, резолюцияға қолын қояды
Іздестіру жұмыстарын жүргізу үшін жер учаскесін пайдалануға рұқсат беру немесе бас тарту себептерін көрсете отырып, қызмет көрсетуден бас тарту туралы жауаптың жобасын дайындайды
Іздестіру жұмыстарын жүргізу үшін жер учаскесін пайдалануға рұқсат беру немесе бас тарту себептерін көрсете отырып, қызмет көрсетуден бас тарту туралы жауаптың жобасына қол қояды
Журналда тіркейді
4
Аяқталу нысаны (мәлімет, құжат, ұйымдастырушылық-өкімші шешім)
Құжаттарды қабылдаған туралы қолхат
Резолюция
Іздестіру жұмыстарын жүргізу үшін жер учаскесін пайдалануға рұқсат беру немесе бас тарту себептерін көрсете отырып, қызмет көрсетуден бас тарту туралы жауаптың жобасы
Іздестіру жұмыстарын жүргізу үшін жер учаскесін пайдалануға рұқсат беру немесе бас тарту себептерін көрсете отырып, қызмет көрсетуден бас тарту туралы жауап
Іздестіру жұмыстарын жүргізу үшін жер учаскесін пайдалануға рұқсат беру немесе бас тарту себептерін көрсете отырып, қызмет көрсетуден бас тарту туралы жауапты береді
5
Орындау мерзімдері
30 минуттан артық емес
1 жұмыс күні
6 жұмыс күні
1 жұмыс күні
30 минуттан артық емес
6
Келесі әрекеттің нөмірі
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
2012 жылғы 28 желтоқсандағы N 352
"Іздестіру жұмыстарын жүргізу үшін
жер учаскесін пайдалануға рұқсат беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызмет ұсыну кестесі