Об утверждении регламентов государственных услуг
Постановление акимата Баянаульского района Павлодарской области от 21 декабря 2012 года N 326/12. Зарегистрировано Департаментом юстициии Павлодарской области 17 января 2013 года N 3349. Утратило силу постановлением акимата Баянаульского района Павлодарской области от 18 июня 2013 года N 202/06
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Баянаульского района Павлодарской области от 18.06.2013 N 202/06.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" акимат Баянаульского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственной услуги "Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства";
2) регламент государственной услуги "Прием документов для предоставления бесплатного подвоза к общеобразовательным организациям и обратно дамой детям, проживающим в отдаленных сельских пунктах".
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Рахметова Б.Д.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Айткенов Е.Н.
Утверждено
Постановлением акимата
Баянаульского района
от 21 декабря 2012 года N 326/12
Регламент государственной услуги
"Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства" (далее – государственная услуга) предоставляется государственными учреждениями аппаратов акимов поселка и сельских округов Баянаульского района (далее – уполномоченные органы), а также через филиал Баянаульского района Республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" на альтернативной основе (далее – Центр).
В целях обеспечения доступности государственных услуг жителям отдаленных населенных пунктов допускается оказание государственной услуги через Мобильные Центры.
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
4. Государственная услуга оказывается физическим лицам (далее -  потребитель).

Мемлекеттік қызмет регламенттерін бекіту туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 21 желтоқсандағы N 326/12 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 17 қаңтарда N 3349 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Баянауыл аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 18 маусымдағы N 202/06 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Баянауыл аудандық әкімдігінің 18.06.2013 N 202/06 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкiмшiлiк ресiмдер туралы" Заңының 9-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңы 31-бабына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 20 шiлдедегi "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтердiң тiзiлiмiн бекiту туралы" N 745 қаулысына сәйкес, Баянауыл ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiлген:
1) "Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру"  мемлекеттiк қызметiнiң регламентi;
2) "Шалғайдағы ауылдық елді мекендерде тұратын балаларды жалпы  жалпы бiлiм беру ұйымдарына және үйлеріне кері тегін тасымалдауды ұсыну үшін құжаттар қабылдау" мемлекеттiк қызмет регламентi бекiтiлсiн.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Б.Д. Рахметовке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейiн он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі                                Е. Әйткенов
Баянауыл ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
N 326/12 қаулысымен
бекітілген
"Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы
анықтама беру" мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Баянауыл ауданының кент және селолық округ әкімдері аппараттары мемлекеттік мекемелерімен (бұдан әрі – уәкілетті органдар), сонымен қатар "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік мекемесінің Баянауыл аудандық филиалы арқылы баламалы негізде ұсынылады (бұдан әрі - орталық).
Шалғай орналасқан елді мекендердегі тұрғындардың мемлекеттік қызметтерге қол жетімділігін қамтамасыз ету мақсатында, мемлекеттік қызметтерді Мобильді орталықтары арқылы көрсетуге жол беріледі.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет тегін ұсынылады.
4. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға (бұдан әрі – тұтынушы) көрсетіледі.

5. Государственная услуга оказывается на основании стандарта государственной услуги "Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года N 2318 (далее – стандарт).
6. Государственная услуга предоставляется уполномоченными органами в рабочие дни, кроме выходных и праздничных дней, с 9-00 часов до 18-30 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-30 часов, по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему регламенту.
7. Результатом оказываемой государственной услуги является справка о наличии личного подсобного хозяйства (на бумажном носителе), либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Сроки оказания государственной услуги:
1) государственная услуга оказывается с момента обращения, в течение 2 (двух) рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемое на месте в день обращения заявителя, не более 10 (десяти) минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги – не более 10 (десяти) минут;
9. В предоставлении государственной услуги потребителю будет отказано в случаях, указанных в пункте 16 стандарта.
10. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется одним специалистом уполномоченного органа без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги потребитель предоставляет документы, указанные в пункте 11 стандарта.
12. При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги получателю выдается расписка о приеме соответствующих документов.
13. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – единицы):
1) специалист уполномоченного органа;
2) аким сельского округа;
14. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему регламенту.
15. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и единицы приведеных в приложении 3 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
16. Должностные лица уполномоченного органа несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Выдача справок о наличии личного
подсобного хозяйства"
Перечень аппаратов акимов поселка и
сельских округов Баянаульского района
п/п N
Наименование Уполномоченных органов
Юридический адрес
График работы
Контактный телефон
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Аксанского сельского округа"
Павлодарская область, Баянаульский район, Аксанский сельский округ, с. Аксан
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной -
суббота и
воскресенье

5. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 31 желтоқсандағы N 2318 қаулысымен бекітілген "Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру" мемлекеттік стандартын бекіту туралы" мемлекеттік қызмет стандарты негізінде көрсетіледі (бұдан әрі – стандарт).
6. Мемлекеттік қызметті уәкілетті органдар демалыс және мереке күндерінен басқа жұмыс күндері сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін осы регламентке 1-қосымшада көрсетілген мекен-жайлар бойынша ұсынады.
7. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама (қағаз жеткізгіште) не мемлекеттік қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету
тәртібіне қойылатын талаптар
8. Мемлекеттік қызмет көрсету мерізмдері:
1) мемлекеттік қызмет өтініш берілген сәттен бастап 2 (екі) жұмыс күні ішінде көрсетіледі;
2) өтініш берушінің өтініш берген күні мемлекеттік қызметті алғанға дейінгі күтудің ең жоғары шекті уақыты 10 (он) минуттан аспайды;
3) мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің ең жоғары шекті уақыты 10 (он) минуттан аспайды;
9. Тұтынушыға мемлекеттік қызметті ұсынудан стандарттың 16-тармағында көрсетілген жағдайларда бас тартылады.
10. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдау уәкілетті органның бір маманымен алдын ала жазылусыз және тездетілген қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі
іс-әрекет (өзара іс-әрекет) тәртібінің сипаттамасы
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.
12. Барлық қажеттi құжаттарды тапсырғаннан кейiн алушыға мемлекеттiк қызметтi алу үшін тиісті құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат берiледi.
13. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісі кезінде мынадай құрылымдық-функционалды бірліктер (бұдан әрі - бірліктер) қатыстырылған:
1) уәкілетті органның маманы;
2) кент және селолық округтің әкімі.
14. Әрбір әкімшілік іс-әрекеттерді (рәсімдерді) орындаудың мерзімін көрсетумен әрбір бірліктер бойынша әкімшілік іс-әрекеттердің (рәсімдердің) кезектілігі мен өзара іс-әрекеттердің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы Регламенттің 2-қосымшасында көрсетілген.
15. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі әкімшілік іс-әрекеттердің логикалық кезектілігі және бірліктер арасындағы өзара байланысты көрсететін схема осы Регламенттің 3-қосымшасында көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды адамдардың жауапкершілігі
16. Уәкілетті органның лауазымды мамандарына мемлекеттік қызмет көрсету барысында олармен қабылданған шешімдер мен әрекеттер (әрекетсіздік) үшін Қазақстан Республикасының заңдарымен қарастырылған тәртіпте жауапкершілік жүктеледі.
"Жеке қосалқы шаруашылықтың
болуы туралы анықтама беру"
мемлекеттiк қызметiнiң регламентiне
1-қосымша
Баянауыл ауданының кеңт және ауылдық
округтер әкімдері аппараттарының тізбесі
р/с N
Уәкiлеттi органның атауы
Заңды мекенжайы
Жұмыс кестесi
Байланыс
телефоны
1
"Ақсан ауылдық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Баянауыл ауданы, Ақсан ауылы
Күн сайын 9.00 ден сағат 18.30-ғе дейiн, демалыс - сенбi, жексенбi

8(71840)- 91454
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Баянаульского сельского округа"
Павлодарская область, Баянаульский район, с. Баянаул ул. Сатпаева 49
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной -
суббота и
воскресенье
8(71840)- 91445
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Бирликского сельского округа"
Павлодарская область, Баянаульский район, Бирликский сельский округ, с. Бирлик,
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной -
суббота и
воскресенье
8(71840)- 98645
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Жанажольского сельского округа"
Павлодарская область, Баянаульский район, Жанажольский сельский округ, с. Жанажол
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной -
суббота и
воскресенье
8(71840)- 65039
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Жанатлекского сельского округа"
Павлодарская область, Баянаульский район, Жанатлекский сельский округ, с. Жанатлек
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной -
суббота и
воскресенье
8(71840)- 91989
6
Государственное учреждение "Аппарта акима Кундыкольского сельского округа"
Павлодарская область, Баянаульский район, Кундыкольский сельский округ, с. Кундыколь
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной -
суббота и
воскресенье
8(71840)- 94117
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Каратомарского сельского округа"
Павлодарская область, Баянаульский район, Каратомарский сельский округ, с. Каратомар
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной -
суббота и
воскресенье
8(71840)- 66041
8
Государственное учреждение "Аппарта акима Куркелинского сельского округа"
Павлодарская область, Баянаульский район, Куркелинский сельский округ, с. Куркели
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной -
суббота и
воскресенье
8(71840)- 91387
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Кызылтауского сельского округа"
Павлодарская область, Баянаульский район, Кызылтауский сельский округ, с. Жуантөбе
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной -
суббота и
воскресенье
8(71840)- 41432
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Лекерского сельского округа"
Павлодарская область, Баянаульский район, Лекерский сельский округ, с. Лекер
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной -
суббота и
воскресенье
8(71840)- 90830
11
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Майкаин"
Павлодарская область, Баянаульский район п. Майкаин ул. Ленина 35
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной -
суббота и
воскресенье
8(71840) -21839
12
Государственное учреждение "Аппарат акима Сатпаевского сельского округа"
Павлодарская область, Баянаульский район, Сатпаевский сельский округ, с. Караашы
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной -
суббота и
воскресенье

8(71840)- 91454
2
"Баянауыл ауылдық округ әкімінің аппараты" Мемлекетік мекемесі
Сәтпаев көшесі 49, Баянауыл ауылы, Баянауыл ауданы
Күн сайын 9.00 ден сағат 18.00-ге дейiн, демалыс - сенбi, жексенбi
8(71840)- 91445
3
"Бірлік ауылдық округ әкімінің аппараты" Мемлекетік мекемесі
Баянауыл ауданы, Бірлік ауылы
Күн сайын 9.00 ден сағат 18.00-ге дейiн, демалыс - сенбi, жексенбi
8(71840)- 98645
4
"Жанатілек ауылдық округ әкімінің аппараты" Мемлекетік мекемесі
Баянауыл ауданы, Жанатілек ауылы
Күн сайын 9.00 ден сағат 18.00-ге дейiн, демалыс - сенбi, жексенбi
8(71840)- 95039
5
"Жанажол ауылдық округ әкімінің аппараты" Мемлекетік мекемесі
Баянауыл ауданы, Жанажол ауылы
Күн сайын 9.00 ден сағат 18.00-ге дейiн, демалыс - сенбi, жексенбi
8(71840)- 91989
6
"Қаратомар ауылдық округ әкімінің аппараты" Мемлекетік мекемесі
Баянауыл ауданы, Қаратомар ауылы
Күн сайын 9.00 ден сағат 18.00-ге дейiн, демалыс - сенбi, жексенбi
8(71840)- 94117
7
"Қүркелі ауылдық округ әкімінің аппараты" Мемлекетік мекемесі
Баянауыл ауданы, Қүркелі ауылы
Күн сайын 9.00 ден сағат 18.00-ге дейiн, демалыс - сенбi, жексенбi
8(71840)- 66041
8
"Құндыкөл ауылдық округ әкімінің аппараты" Мемлекетік мекемесі
Баянауыл ауданы, Құндыкөл ауылы
Күн сайын 9.00 ден сағат 18.00-ге дейiн, демалыс - сенбi, жексенбi
8(71840)- 91387
9
"Қызылтау ауылдық округ әкімінің аппараты" Мемлекетік мекемесі
Баянауыл ауданы, Жуантөбе ауылы
Күн сайын 9.00 ден сағат 18.00-ге дейiн, демалыс - сенбi, жексенбi
8(71840)- 41432
10
"Лекер ауылдық округ әкімінің аппараты" Мемлекетік мекемесі
Баянауыл ауданы, Лекер ауылы
Күн сайын 9.00 ден сағат 18.00-ге дейiн, демалыс - сенбi, жексенбi
8(71840)- 90830
11
"Майқайын кеңті әкімінің аппараты" Мемлекетік мекемесі
Ленин көшесі 35, Майқайын кеңті, Баянауыл ауданы
Күн сайын 9.00 ден сағат 18.00-ге дейiн, демалыс - сенбi, жексенбi
8(71840)- 21839
12
"Сәтбаев ауылдық округ әкімінің аппараты" Мемлекетік мекемесі
Баянауыл ауданы, Сәтбаев ауылдық округі, Қараашы ауылы
Күн сайын 9.00 ден сағат 18.00-ге дейiн, демалыс - сенбi, жексенбi

8(71840)- 61221
13
Государственное учреждение "Аппарат акима Торайгырского сельского округа"
Павлодарская область, Баянаульский район, Торайгырский сельский округ, с. Торайгыр
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной -
суббота и
воскресенье
8(71840)- 61344
14
Государственное учреждение "Аппарат акима Шоптыкольского сельского округа"
Павлодарская область, Баянаульский район, Шоптыкольский сельский округ, с. ЦЭС
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8(71840)- 40200
15
Государственное учреждение "Аппарат акима Узунбулаксого сельского округа"
Павлодарская область, Баянаульский район, Узунбулаксий сельский округ, с. Узунбулак
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной -
суббота и
воскресенье
8(71840)- 50225
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача справок о наличии личного
подсобного хозяйства"
Описание действий структурно-функциональных
единиц (далее – единиц)
Действия процессов (хода, потока работ)
N п/п
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
1
Наименование единиц
Специалист уполномоченного органа
Аким поселка и (или) сельского округа
Специалист уполномоченного органа
2
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Регистрация обращения, проверка данных о наличии личного подсобного хозяйства в похозяйственной книге, выдача расписки о приеме документов и подготовка проекта справки либо мотивированного ответа
Подписание проекта справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги потребителю
3
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Проект справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Справка либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Справка либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
4
Сроки исполнения
1 рабочий день
Не более 10 минут
Не более 10 минут
1 рабочий день
5
Номер следующего действия
2
3
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Выдача справок о наличии личного
подсобного хозяйства"
Схема процесса предоставления государственной услуги
Утвержден
постановлением акимата
Баянаульского района
от 21 декабря 2012 года N 326/12
Регламент государственной услуги "Прием документов для предоставления бесплатного подвоза к общеобразовательным организациям и обратно дамой детям, проживающим в отдаленных сельских пунктах"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Прием документов для предоставления бесплатного подвоза к общеобразовательным организациям и обратно дамой детям, проживающим в отдаленных сельских пунктах" (далее – государственная услуга) предоставляется государственными учреждениями, аппаратами акимов поселка и сельских округов Баянаульского района (далее – уполномоченные органы).

8(71840)- 61221
13
"Торайғыр ауылдық округ әкімінің аппараты" Мемлекетік мекемесі
Баянауыл ауданы, Торайғыр ауылы
Күн сайын 9.00 ден сағат 18.00-ге дейiн, демалыс - сенбi, жексенбi
8(71840)- 61344
14
"Ұзынбұлақ ауылдық округ әкімінің аппараты" Мемлекетік мекемесі
Баянауыл ауданы, Ұзынбұлақ ауылы
Күн сайын 9.00 ден сағат 18.00-ге дейiн, демалыс - сенбi, жексенбi
8(71840)- 40200
15
"Шөптікөл ауылдық округ әкімінің аппараты" Мемлекетік мекемесі
Баянауыл ауданы, ЦЕС ауылы
Күн сайын 9.00 ден сағат 18.00-ге дейiн, демалыс - сенбi, жексенбi
8(71840)- 50225
"Жеке қосалқы шаруашылықтың
болуы туралы анықтама беру"
мемлекеттiк қызметiнiң регламентiне
2-қосымша
Құрылымдық-функционалды бірліктердің
(бұдан әрі – бірліктер) іс-әрекеттердің сипаттамасы
Негізгі үдерістің іс-әрекеттері (барысы, жұмыс ағымы)
№ р/н
Іс-әрекеттің (барысының, жұмыс ағымының) реттік нөмірі
1
2
3
1
Бірліктер атауы
Уәкілетті органның маманы
Селолық округтің әкімі
Уәкілетті органның маманы
2
Іс-әрекеттің (үдерістің, рәсімнің, операцияның) атауы және оның сипаттамасы
Өтінішті тіркеу, шаруашылық кітабында жеке қосалқы шаруашылығының болуы туралы деректерді тексеру,құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат беру және жобаның не дәлелді жауаптың жобасын дайындау
Анықтаманың не қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасына қол қою
Тұтынушыға анықтаманы не қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
3
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдық-өкімгерлік шешім)
Анықтаманың не қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасы
Анықтама не қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
Анықтама не қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
4
Орындау мерзімі
1 жұмыс күні
10 минуттан аспайды
10 минуттан аспайды
1 жұмыс күні
5
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2
3
"Жеке қосалқы шаруашылықтың
болуы туралы анықтама беру"
мемлекеттiк қызметiнiң регламентiне
3-қосымша
Мемлекеттік қызметті ұсыну үдерісінің кестесі
Баянауыл ауданы әкiмдiгiнiң
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
N 326/12 қаулысымен
бекiтiлдi
"Шалғайдағы ауылдық елді мекендерде тұратын балаларды жалпы жалпы бiлiм беру ұйымдарына және үйлеріне кері тегін тасымалдауды ұсыну үшін құжаттар қабылдау" мемлекеттiк қызмет көрсету регламентi
1. Жалпы ережелер
1. "Шалғайдағы ауылдық елді мекендерде тұратын балаларды жалпы жалпы бiлiм беру ұйымдарына және үйлеріне кері тегін тасымалдауды ұсыну үшін құжаттар қабылдау" мемлекеттiк қызметi бұдан әрi – мемлекеттiк қызмет) Баянауыл ауданының кенттер және ауылдық округтер әкiмдерiнiң аппаратарымен (бұдан әрi – уәкiлеттi органдар) көрсетiледi.

2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
4. Государственная услуга оказывается физическим лицам (далее - потребитель).
5. Государственная услуга оказывается на основании стандарта  "Прием документов для предоставления бесплатного подвоза к общеобразовательным организациям и обратно дамой детям, проживающим в отдаленных сельских пунктах", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 (далее – Стандарт).
6. Государственная услуга предоставляется в течение учебного года в рабочие дни, кроме выходных и праздничных дней, с 9-00 часов до 18-30 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-30 часов, по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему регламенту.
Прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
7. Результатом завершения оказываемой государственной услуги являются выдача справки об обеспечении бесплатным подвозом к общеобразовательной организации образования и обратно домой на бумажном носителе, согласно приложению 2 к Стандарту, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Полная информация о порядке оказания государственной услуги располагается на информационных стендах уполномоченных органов.
9. Сроки оказания государственной услуги с момента:
1) обращения для получения государственной услуги составляет 5 рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя, – не более 30 минут;
3) максимальное допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения не более 30 минут.
10. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги служит предоставление потребителем неполного пакета документов, указанных в пункте 11 Стандарта.
11. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется одним специалистом уполномоченного органа.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
12. Для получения государственной услуги потребитель предоставляет документы, указанные в пункте 11 Стандарта.
13. При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги получателю государственной услуги выдается расписка в получении необходимых документов, согласно приложению 5 к Стандарту, с указанием номера и даты приема заявления, фамилии, имени, отчества специалиста уполномоченного органа, выдавшего расписку, с указанием даты получения услуги.

2. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң түрi: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттiк қызмет тегiн көрсетiледi.
4. Мемлекеттiк қызмет жеке тұлғаларға (бұдан әрi – тұтынушы) көрсетiледi.
5. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 қаулысымен бекiтiлген "Шалғайдағы ауылдық елді мекендерде тұратын балаларды жалпы жалпы бiлiм беру ұйымдарына және үйлеріне кері тегін тасымалдауды ұсыну үшін құжаттар қабылдау" стандарты (бұдан әрi – Стандарт) негiзiнде көрсетiледi.
6. Мемлекеттiк қызмет жұмыс күндерi сағат 9.00-ден 18.00-ге дейiн, түскi асқа 13.00-ден 14.00-ге дейiн үзiлiспен, демалыс және мейрам күндерiн қоспағанда, оқу жылы iшiнде, осы регламенттiң 1-қосымшасында көрсетiлген мекенжай бойынша көрсетiледi.
Қабылдау кезек тәртiбiнде алдын ала жазылусыз және тездетiлген қызмет көрсетусiз тәртiпте жүзеге асырылады.
7. Көрсетілетін мемлекеттік қызметті аяқтау нәтижесі стандартын 2-қосымшасына сәйкес білім алушылар мен тәрбиеленушілерді жалпы білім беретін білім беру ұйымдарына және үйлеріне тегін тасымалдауды қамтамасыз ету туралы анықтама немесе қызмет көрсетуді ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
2. Мемлекеттiк қызмет көрсету тәртiбiне қойылған талаптар
8. Мемлекеттiк қызмет көрсету тәртiбi туралы толық ақпарат уәкiлеттi органдардың ақпараттық стендтерiнде орналастырылады.
9. Мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмi мына сәттен басталады:
1) мемлекеттiк қызмет көрсетудi алу үшiн өтiнiш 5 жұмыс күндi құрайды;
2) тұтынушының өтiнiш жасаған күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алғанға дейiн (тiркеу кезiнде) күтудiң ең көп шектi уақыты – 30 минуттан аспайды;
3) тұтынушының өтiнiш жасаған күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi көрсетудiң ең көп шектi уақыты – 30 минуттан аспайды.
10. Мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту үшiн негiз Стандарттың 11-тармағында көрсетiлген тұтынушымен құжаттарды толық топтамасын ұсынбауы болады.
11. Мемлекеттiк қызмет көрсету үшiн құжаттарды қабылдау уәкiлеттi органның бiр маманымен жүзеге асырылады.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерiсiндегi
iс әрекет (өзара iс-қимыл) тәртiбiн сипаттау
12. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн тұтынушы Стандарттың 11-тармағында көрсетiлген құжаттарды ұсынады.
13. Мемлекеттік қызметті алу үшін стандартын 5-қосымшасына сәйкес барлық қажетті құжаттарды тапсыру кезінде мемлекеттік қызметті алушыға өтінішті алу мерзімі мен нөмірі, құжаттарды қабылдап алған адамның тегі, аты, әкесінің аты, қызметті алу мерзімі көрсетіліп қолхат беріледі.

14. Уполномоченный орган обеспечивает сохранность, защиту и конфиденциальность информации о содержании документа потребителя.
15. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – единицы):
1) специалист уполномоченного органа;
2) руководитель уполномоченного органа.
16. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему регламенту.
17. Схема, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и единиц приведены в приложении 3 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
18. Должностные лица уполномоченного органа несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Прием документов для предоставления
бесплатного подвоза к общеобразовательным
организациям и обратно дамой детям,
проживающим в отдаленных сельских пунктах"
N п/п Полное наименование аппарата акима сельского округа Наименование населенного пункта Контактный телефон Юридический адрес Адрес сайта
1 2 3 4 5 6
1
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Майкаин"
с. Сулужон, п. Майкаин
8(71840) 21839
140300, Баянаульский район п. Майкаин ул. Ленина 35.
нет
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Баянаульского сельского округа"
с. Шонай, с. Баянаул
8(71840) 91445
140300, Баянаульский район, с. Баянаул ул. Сатпаева 49
нет
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Шоптыкольского сельского округа"
с.ЦЭС, с. Шоптиколь.
8(71840) 40200
140300, с.ЦЭС Баянаульского района,
нет
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Аксанского сельского округа"
с. Жалгыс кайын, с. Аксан
8(71840) 91454
140300, с. Аксан, Баянаульского района
нет
5
Государственное учреждение "Аппарат акима
Куркелинского сельского округа"
с. Шоманколь, с.Куркели
8(71840) 91387
140300, с. Куркели, Баянаульского района
нет
6
Государственное учреждение "Аппарат акима
Жанажольского
сельского округа"
с. Буркуты, с. Жанажол
8(71840) 65039
140300, с. Жанажол, Баянаульского района
нет
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Торайгырского сельского округа"
с. Кызылшилик, с. Торайгыр
8(71840) 61344
140300, с. Торайгыр, Баянаульского района
нет
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Прием документов для предоставления
бесплатного подвоза к общеобразовательным
организациям и обратно дамой детям,
проживающим в отдаленных сельских пунктах"
Описание действий структурно-функциональных
единиц (далее – единиц) Действия процессов (хода, потока работ)
N п/п
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
1
Наименование единиц
Специалист уполномоченного органа
Специалист уполномоченного органа
Руководитель уполномоченного органа
Специалист уполномоченного органа
2
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием необходимых документов, регистрация
Подготовка проекта справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Подписание проекта справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги потребителю
3
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Выдача расписки в получении необходимых документов
Проект справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Справка либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Справка либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
4
Сроки исполнения
не более 30 минут
2 рабочих дня
1 рабочий день
не более 30 минут
5
Номер следующего действия
2
3
4
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Прием документов для предоставления
бесплатного подвоза к общеобразовательным
организациям и обратно дамой детям,
проживающим в отдаленных сельских пунктах"
Схема процесса предоставления государственной услуги

14. Уәкiлеттi орган тұтынушы құжатының мазмұны туралы ақпараттың сақталуын, қорғалуын және құпиялығын қамтамасыз етедi.
15. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерiсiнде келесi құрылымдық-функционалдық бiрлiктер (бұдан әрi – бірліктер) қатысады:
1) уәкiлеттi органның маманы;
2) уәкiлеттi органның басшысы.
16. Әр әкiмшiлiк iс-әрекеттi (рәсiмдi) орындау мерзiмiн көрсетумен әр бірліктердін әкiмшiлiк iс-әрекеттерiнiң (рәсiмдерiнiң) мәтiндiк кестелiк сипатталуының ретi мен өзара iс-қимылы осы регламенттiң 2-қосымшасында көрсетiлген.
17. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерiсiнде iс-әрекеттiң және бірліктердін логикалық ретi арасындағы өзара байланысты көрсететiн сызба, осы регламенттiң 3-қосымшасында көрсетiлген.
4. Мемлекеттiк қызметтi көрсететiн
лауазымды тұлғалардың жауапкершiлiгi
18. Мемлекеттiк қызметтi көрсету барысында уәкiлеттi органның лауазымды тұлғалары, олармен қабылданған шешiмдерi мен әрекеттерi (әрекетсiздiгi) үшiн Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен белгiленген тәртiпте жауапты болады.
"Шалғайдағы ауылдық елді мекендерде тұратын
балаларды жалпы жалпы бiлiм беру ұйымдарына
және үйлеріне кері тегін тасымалдауды ұсыну
үшін құжаттар қабылдау"
мемлекеттiк қызмет көрсету регламентiне
1-қосымша
Р/с N Ауылдық округ әкiмi аппараттарының толық атауы Елдi мекен атауы Байланыс телефоны Заңды мекенжайы Сайттың мекенжайы
1
"Майқайын кеңті әкімінің аппараты" Мемлекетік мекемесі
Ұшқұлын ауылы, Майқайын кеңті
8(71840)-21839
140300,Ленин көшесі 35, Майқайын кеңті, Баянауыл ауданы
жоқ
2
"Баянауыл ауылдық округ әкімінің аппараты" Мемлекетік мекемесі
Шонай ауылы, Баянауыл ауылы
8(71840)-91445
140300, Сәтпаев көшесі 49, Баянауыл ауылы, Баянауыл ауданы
жоқ
3
"Шөптікөл ауылдық округ әкімінің аппараты" Мемлекетік мекемесі
ЦЭС ауылы, Шоптыкөл ауылы
8(71840)-40200
140300, Баянауыл ауданы, ЦЭС ауылы
жоқ
4
"Ақсан ауылдық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жалғыс қайын ауылы, Ақсан ауылы
8(71840)- 91454
140300 Баянауыл ауданы, Ақсан ауылы
жоқ
5
"Қүркелі ауылдық округ әкімінің аппараты" Мемлекетік мекемесі
Шоманкөл ауылы, Қүркелі ауылы
8(71840)-66041
140300, Баянауыл ауданы, Қүркелі ауылы
жоқ
6
"Жанажол ауылдық округ әкімінің аппараты" Мемлекетік мекемесі
Бүркіті ауылы, Жанажол ауылы
8(71840)-91989
140300, Баянауыл ауданы, Жанажол ауылы
жоқ
7
"Торайғыр ауылдық округ әкімінің аппараты" Мемлекетік мекемесі
Қызылшілік ауылы, Торайғыр ауылы
8(71840)-61344
140300, Баянауыл ауданы, Торайғыр ауылы
жоқ
1 2 3 4 5 6
"Шалғайдағы ауылдық елді мекендерде тұратын
балаларды жалпы жалпы бiлiм беру ұйымдарына
және үйлеріне кері тегін тасымалдауды ұсыну
үшін құжаттар қабылдау"
мемлекеттiк қызмет көрсету регламентiне
2-қосымша
Құрылымдық-функционалдық бiрлiктiң
(бұдан әрi – бірліктер) iс-әрекетiн сипаттау
Үдерiстердiң әрекетi (барысы, жұмыс ағыны)
1
Iс-әрекеттiң (барысы, жұмыс ағыны)
1
2
3
4
Бірліктер атауы
Уәкiлеттi органның маманы
Уәкiлеттi органның маманы
Уәкiлеттi органның басшысы
Уәкiлеттi органның маманы
2
Iс-әрекеттiң (үдерiс, рәсiм, операциялар) атауы және оларды сипаттау
Қажеттi құжаттарды қабылдау, тiркеу
Анықтама немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап жобасын дайындау
Анықтама немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап жобасына қол қою
Тұтынушыға анықтама немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап беру
3
Аяқтау нысаны  (мәлiметтер, құжат, ұйымдастыру-өкiмдiк шешiм)
Қажеттi құжаттарды алғандығы туралы қолхат беру
Анықтама немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап жобасы
Анықтама немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап
Анықтама немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап
4
Орындау мерзiмi
30 минуттан аспайды
2 жұмыс күнi
1 жұмыс күнi
30 минуттан аспайды
5
Келесi iс-әрекеттiң нөмiрi
2
3
4
"Шалғайдағы ауылдық елді мекендерде тұратын
балаларды жалпы жалпы бiлiм беру ұйымдарына
және үйлеріне кері тегін тасымалдауды ұсыну
үшін құжаттар қабылдау"
мемлекеттiк қызмет көрсету регламентiне
2-қосымша
Мемлекеттiк қызмет ұсыну сұлбасы