О внесении изменений и дополнений в решение Железинского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 305-4/40 "О бюджете Железинского района на 2012 - 2014 годы"
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 13 апреля 2012 года N 17-5/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 24 апреля 2012 года N 12-6-142
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Павлодарского областного маслихата (IV сессия, V созыв) от 2 апреля 2012 года N 38/4 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XL сессия, IV созыв) от 6 декабря 2011 года N 404/40 "Об областном бюджете на 2012 - 2014 годы" Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Железинского районного маслихата (XL-сессия, IV-созыв) от 20 декабря 2011 года N 305-4/40 "О бюджете Железинского района на 2012 - 2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-6-132), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2711130" заменить цифрами "2801448";
цифры "1316" заменить цифрами "1317";
цифры "2340139" заменить цифрами "2430456";
в подпункте 2) цифры "2726955" заменить цифрами "2861377";
в подпункте 3):
цифры "41885" заменить цифрами "46739";
цифры "43686" заменить цифрами "48540";
в подпункте 5) цифры "-57710" заменить цифрами "-106668";
в подпункте 6) цифры "57710" заменить цифрами "106668";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Железинка аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 305-4/40 "Железинка ауданының 2012 -2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2012 жылғы 13 сәуірдегі N 17-5/3 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 24 сәуірде N 12-6-142 тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабы 2-тармағы 4)-тармақшасына, 109-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына, Павлодар облыстық мәслихатының (V сайланған, IV сессиясы) 2012 жылғы 2 сәуірдегі "Облыстық мәслихаттың (IV сайланған, XL сессиясы) 2011 жылғы 6 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 404/40 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 38/4 шешіміне сәйкес Железинка аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Железинка аудандық мәслихаттың (IV сайланған, XL сессиясы) 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 305-4/40 "Железинка ауданының 2012 - 2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-6-132 тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1 тармақшада:
"2711130" деген сандар "2801448" деген сандармен ауыстырылсын;
"1316" деген сандар "1317" деген сандармен ауыстырылсын;
"2340139" деген сандар "2430456" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "2726955" деген сандар "2861377" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"41855" деген сандар "46739" деген сандармен ауыстырылсын;
"43686" деген сандар "48540" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-57710" деген сандар "-106668" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада "57710" деген сандар "106668" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.