О внесении изменений в решение Железинского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 305-4/40 "О бюджете Железинского района на 2012 - 2014 годы"
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 12 декабря 2012 года N 59-5/9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 14 декабря 2012 года N 3289. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Железинского районного маслихата (XL сессия, IV созыв) от 20 декабря 2011 года N 305-4/40 "О бюджете Железинского района на 2012 - 2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-6-132, опубликованное в газете "Родные просторы" 13 января 2012 года N 2, в газете "Туған өлке" 13 января 2012 года N 2) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3013621" заменить цифрами "2962161";
цифры "2604627" заменить цифрами "2553167";
в подпункте 2) цифры "3061316" заменить цифрами "3009856";
в пункте 5 цифры "3745" заменить цифрами "816";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию социально-экономического развития и бюджета районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии Железинского
районного маслихата
Ж. Балтабаев
Секретарь Железинского
районного маслихата
В. Крутиков
Приложение
к решению Железинского
районного маслихата
(IX внеочередная сессия, V созыв)
от 12 декабря 2012 года N 59-5/9
Приложение 1
к решению Железинского
районного маслихата
(XL сессия, IV созыв)
от 20 декабря 2011 года N 305-4/40
Районный бюджет на 2012 год (с изменениями)
Категория
Всего (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

Железинка аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 305-4/40 "Железинка ауданының 2012 - 2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы N 59-5/9 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 14 желтоқсанда N 3289 тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес Железинка аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Железинка аудандық мәслихаттың (IY сайланған, XL сессиясы) 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 305-4/40 "Железинка ауданының 2012 - 2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-6-132 тіркелген, 2011 жылғы 13 қаңтарда "Родные просторы") газетінің N 2, 2012 жылғы 13 қаңтарда "Туған өлке" газетінің N 2 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"3013621" деген сандар "2962161" деген сандармен ауыстырылсын;
"2604627" деген сандар "2553167" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "3061316" деген сандар "3009856" деген сандармен ауыстырылсын;
5-тармағында "3745" деген сандар "816" деген сандармен ауыстырылсын.
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық дамыту және бюджеттік тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Железинка аудандық мәслихатының
сессиясының төрағасы
Ж. Балтабаев
Железинка аудандық
мәслихатының хатшысы
В. Крутиков
Железинка аудандық мәслихатының
(V сайланған IX (кезектен тыс)
сессиясы) 2012 жылғы 12 желтоқсандағы
N 59-5/9 шешіміне
қосымша
Железинка аудандық мәслихатының
(IV сайланған, XL) сессиясы
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
N 305-4/40 шешіміне
1 қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет (өзгерістермен)
Санаты
Барлығы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

131336
022
Капитальные расходы государственного органа
3949
2
Финансовая деятельность
12265
452
Отдел финансов района (города областного значения)
12265
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
9792
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1932
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
113
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
228
018
Капитальные расходы государственного органа
200
5
Планирование и статистическая деятельность
18083
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
18083
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
18083
02
Оборона
7957
1
Военные нужды
7957
122
Аппарат акима района (города областного значения)
7957
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
7957
04
Образование
1454126
1
Дошкольное воспитание и обучение
102063
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
56075
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
33078
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
618
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
22379
464
Отдел образования района (города областного значения)
45988
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
45988
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
1280323
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
7217
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
7217
464
Отдел образования района (города областного значения)
1273106
003
Общеобразовательное обучение
1248872
006
Дополнительное образование для детей
7747
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета

131336
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3949
2
Қаржылық қызмет
12265
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
12265
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9792
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1932
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
113
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
228
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
18083
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
18083
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және аудандық (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18083
02
Қорғаныс
7957
1
Әскери мұқтаждықтар
7957
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
7957
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
7957
04
Бiлiм беру
1454126
1
Мектепке дейiнгi тәрбиелеу және оқыту
102063
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
56075
004
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарын қолдау
33078
025
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
618
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
22379
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
45988
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
45988
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта бiлiм беру
1280323
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
7217
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
7217
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1273106
003
Жалпы білім беру
1248872
006
Балаларға қосымша білім беру
7747
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандарылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту