Об утверждении регламентов государственных услуг Железинского района
Постановление акимата Железинского района Павлодарской области от 19 ноября 2012 года N 392/10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 20 декабря 2012 года N 3294. Утратило силу постановлением акимата Железинского района Павлодарской области от 19 июня 2013 года N 245/6
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Железинского района Павлодарской области от 19.06.2013 N 245/6.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики "Об административных процедурах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам", акимат Железинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственной услуги "Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства";
2) регламент государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты";
3) регламент государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов и категорий: второй и третий, первый, второй и третий юношеские, тренер высшего и среднего уровня квалификации второй категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации второй категории, методист высшего и среднего уровня квалификации второй категории, судья по спорту";
4) регламент государственной услуги "Выдача направлений лицам на участие в активных формах содействия занятости";
5) регламент государственной услуги "Выдача справки, подтверждающей принадлежность заявителя (семьи) к получателям адресной социальной помощи";
6) регламент государственной услуги "Оформление документов на инвалидов для предоставления им протезно-ортопедической помощи";
7) регламент государственной услуги "Оформление документов на социальное обслуживание в государственных и негосударственных медико-социальных учреждениях (организациях), предоставляющих услуги за счет государственных бюджетных средств";
8) регламент государственной услуги "Оформление документов на социальное обслуживание на дому для одиноких, одиноко проживающих престарелых, инвалидов и детей-инвалидов, нуждающихся в постороннем уходе и помощи";
9) регламент государственной услуги "Оформление документов на инвалидов для обеспечения их сурдо-тифлотехническими средствами и обязательными гигиеническими средствами";

Железин ауданының мемлекеттік қызмет регламенттерін бекіту туралы
Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 19 қарашадағы N 392/10 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 20 желтоқсанда N 3294 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 19 маусымдағы N 245/6 қаулысымен
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 19.06.2013 N 245/6 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтер тізілімін бекіту туралы" N 745 қаулысына сәйкес Железин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) "Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру" мемлекеттік қызмет регламенті;
2) "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттік қызмет регламенті;
3) "Екiншi және үшiншi разрядтар, бiрiншi, екiншi және үшiншi жасөспiрiмдiк разрядтар, бiлiктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, бiлiктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты нұсқаушы-спортшы, бiлiктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, спорт төрешiсi спорттық разрядтары мен санаттарын беру" мемлекеттік қызмет регламенті;
4) "Адамдарға жұмыспен қамтуға жәрдемдесудiң белсендi нысандарына қатысуға жолдама беру" мемлекеттік қызмет регламенті;
5) "Атаулы әлеуметтік көмек алушыларға өтініш берушінің (отбасының) тиесілігін растайтын анықтама беру" мемлекеттік қызмет регламенті;
6) "Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек көрсету үшін оларға құжаттарды рәсімдеу" мемлекеттік қызмет регламенті;
7) "Мемлекеттiк бюджет қаражаты есебiнен қызмет көрсететiн мемлекеттiк және мемлекеттiк емес медициналық-әлеуметтiк мекемелерде (ұйымдарда) әлеуметтiк қызмет көрсетуге арналған құжаттарды рәсiмдеу" мемлекеттік қызмет регламенті;
8) "Жалғызiлiктi, жалғыз тұратын қарттарға, бөгде адамның күтiмiне және жәрдемiне мұқтаж мүгедектерге және мүгедек балаларға үйде әлеуметтiк қызмет көрсетуге құжаттарды рәсiмдеу" мемлекеттік қызмет регламенті;
9) "Мүгедектердi сурдо-тифлотехникалық және мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету үшiн оларға құжаттар рәсiмдеу" мемлекеттік қызмет регламенті;

10) регламент государственной услуги "Выдача справок безработным гражданам";
11) регламент государственной услуги "Назначение государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет";
12) регламент государственной услуги "Назначение жилищной помощи";
13) регламент государственной услуги "Назначение социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива";
14) регламент государственной услуги "Регистрация и учет граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне";
15) регламент государственной услуги "Постановка на учет и очередность граждан, нуждающихся в жилище из государственного жилищного фонда или жилище, арендованном местным исполнительным органов в частном жилищном фонде".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района (Кималиденов К.Б.).
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                К. Нукенов
Утвержден
постановлением акимата
Железинского района
Павлодарской области
от 19 ноября 2012 года N 392/10
РЕГЛАМЕНТ государственной услуги "Выдача
справок о наличии личного подсобного хозяйства"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства" (далее – государственная услуга) предоставляется государственными учреждениями аппаратов акимов сельских округов Железинского района (далее – уполномоченные органы), а также через филиал Железинского района Республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" на альтернативной основе.
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
4. Государственная услуга оказывается физическим лицам (далее - потребитель).
5. Государственная услуга оказывается на основании стандарта государственной услуги "Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года N 2318 (далее – стандарт).
6. Государственная услуга предоставляется уполномоченными органами в рабочие дни, кроме выходных и праздничных дней, с 9-00 часов до 18-30 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-30 часов, по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему регламенту.
7. Результатом оказываемой государственной услуги является справка о наличии личного подсобного хозяйства (на бумажном носителе), либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.

10) "Жұмыссыз азаматтарға анықтамалар беру" мемлекеттік қызмет регламенті;
11) "18 жасқа дейiнгi балалары бар отбасыларға мемлекеттiк жәрдемақылар тағайындау" мемлекеттік қызмет регламенті;
12) "Тұрғын үй көмегін тағайындау" мемлекеттік қызмет регламенті;
13) "Ауылдық жерде тұратын әлеуметтiк сала мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтiк көмек тағайындау" мемлекеттік қызмет регламенті;
14) "Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды тiркеу және есепке алу" мемлекеттік қызмет регламенті;
15) "Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйге немесе жеке тұрғын үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғын үйге мұқтаж азаматтарды есепке қою" мемлекеттік қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысына (Қ.Б.Қималиденов) жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Қ. Нүкенов
Павлодар облысы Железин
ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 19 қарашадағы
N 392/10 қаулысымен
бекітілді
"Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы
анықтама беру" мемлекеттік қызмет РЕГЛАМЕНТІ
1. Жалпы ережелер
1. "Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Железин ауданының селолық округ әкімдері аппараттары мемлекеттік мекемелерімен (бұдан әрі – уәкілетті органдар), сонымен қатар "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік мекемесінің Железин аудандық филиалы арқылы баламалы негізде ұсынылады.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет тегін ұсынылады.
4. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға (бұдан әрі – тұтынушы) көрсетіледі.
5. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 31 желтоқсандағы N 2318 қаулысымен бекітілген "Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру" мемлекеттік стандартын бекіту туралы" мемлекеттік қызмет стандарты негізінде көрсетіледі (бұдан әрі – стандарт).
6. Мемлекеттік қызметті уәкілетті органдар  демалыс және мереке күндерінен басқа жұмыс күндері сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін осы регламентке 1-қосымшада көрсетілген мекен-жайлар бойынша ұсынады.
7. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама (қағаз жеткізгіште) не мемлекеттік қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.

2. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Сроки оказания государственной услуги:
1) государственная услуга оказывается с момента обращения, в течение 2 рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя, не более 10 (десяти) минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги – не более 10 (десяти) минут.
9. В предоставлении государственной услуги потребителю будет отказано в случаях, указанных в пункте 16 стандарта.
10. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется одним специалистом уполномоченного органа без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
4. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги потребитель предоставляет документы, указанные в пункте 11 стандарта.
12. При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги получателю выдается расписка о приеме соответствующих документов.
13. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – единицы):
аким сельского округа;
специалист уполномоченного органа.
14. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему регламенту.
15. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги, приведена в приложении 3 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
16. Должностные лица уполномоченного органа несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Выдача справок о наличии личного
подсобного хозяйства"
Перечень адресов акимов сельских округов
N п/п Наименование сельского округа Адрес расположения акима сельского округа
1.
Актауский сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Березовка, здание аппарата акима Актауского сельского округа
2.
Алакольский сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Алаколь, здание аппарата акима Алакольского сельского округа
3.
Башмачинский сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Башмачное, здание аппарата акима Башмачинского сельского округа
4.
Енбекшинский сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Енбекши, улица Шевченко, 1
5.
Железинский сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Железинка, улица Ауэзова, 10
6.
Валихановский сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Валиханово, здание аппарата акима Валихановского сельского округа
7.
Новомирский сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Церковное, здание аппарата акима Новомирского сельского округа
8.
Лесной сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Лесное, здание аппарата акима Лесного сельского округа
9.
Веселорощинский сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Веселая роща, здание аппарата акима Веселорощинского сельского округа
10.
Михайловский сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Михайловка, здание аппарат акима Михайловского сельского округа
11.
Казахстанский сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Жаңа жұлдыз, здание аппарата акима Казахстанского сельского округа
12.
Озерновского сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Озерное, здание аппарата акима Озерновского сельского округа
13.
Прииртышский сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Прииртышское, здание аппарата акима Прииртышского сельского округа
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача справок о наличии личного
подсобного хозяйства"
Описание действий структурно-функциональных
единиц (далее – единиц)
Действия процессов (хода, потока работ)
N п/п
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
1
Наименование единиц
Специалист уполномоченного органа
Аким сельского округа
Специалист уполномоченного органа
2
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Регистрация обращения, проверка данных о наличии личного подсобного хозяйства в похозяйственной книге, выдача расписки о приеме соответствующих документов
Подписание справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
3
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Расписка о приеме соответствующих документов
Справка либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Справка либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
4
Сроки исполнения
не более 10 минут
20 минут
не более 10 минут
1 (один) рабочий день)
5
Номер следующего действия
2
3
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Выдача справок о наличии личного
подсобного хозяйства"
Схема процесса предоставления государственной услуги
Утвержден
постановлением акимата
Железинского района
Павлодарской области
от 19 ноября 2012 года N 392/10
РЕГЛАМЕНТ государственной услуги "Предоставление мер
социальной поддержки специалистам здравоохранения,
образования, социального обеспечения, культуры, спорта
и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания
в сельские населенные пункты"

2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
8. Мемлекеттік қызмет көрсету мерізмдері:
1) мемлекеттік қызмет өтініш берілген сәттен бастап 2 (екі) жұмыс күні ішінде көрсетіледі;
2) өтініш берушінің өтініш берген күні мемлекеттік қызметті алғанға дейінгі күтудің ең жоғары шекті уақыты 10 (он) минуттан аспайды;
3) мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің ең жоғары шекті уақыты 10 (он) минуттан аспайды.
9. Тұтынушыға мемлекеттік қызметті ұсынудан стандарттың 16-тармағында көрсетілген жағдайларда бас тартылады.
10. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдау уәкілетті органның бір маманымен алдын ала жазылусыз және тездетілген қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады.
4. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі
іс-әрекет (өзара іс-әрекет) тәртібінің сипаттамасы
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.
12. Барлық қажеттi құжаттарды тапсырғаннан кейiн алушыға мемлекеттiк қызметтi алу үшін тиісті құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат берiледi.
13. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісі кезінде мынадай құрылымдық-функционалды бірліктер (бұдан әрі – бірліктер) қатыстырылған:
1) уәкілетті органның маманы;
2)селолық округтің әкімі.
14. Әрбір әкімшілік іс-әрекеттерді (рәсімдерді) орындаудың мерзімін көрсетумен әрбір бірліктер бойынша әкімшілік іс-әрекеттердің (рәсімдердің) кезектілігі мен өзара іс-әрекеттердің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы Регламенттің 2-қосымшасында көрсетілген.
15. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі әкімшілік іс-әрекеттердің логикалық кезектілігінің өзара байланысын көрсететін схема осы Регламенттің 3-қосымшасында көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды адамдардың жауапкершілігі
16. Уәкілетті органның лауазымды мамандарына мемлекеттік қызмет көрсету барысында олармен қабылданған шешімдер мен әрекеттер (әрекетсіздік) үшін Қазақстан Республикасының заңдарымен қарастырылған тәртіпте жауапкершілік жүктеледі.
"Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы
туралы анықтама беру" мемлекеттік
қызметі регламентіне
1-қосымша
Селолық округтер әкімдері мекен-жайларының тізбесі
р/с N Селолық округтің атауы Селолық округ әкімінің орналасқан мекен-жайы
1
2
3
1.
Ақтау селолық округі
Павлодар облысы, Железин  ауданы, Березовка селосы, Спортивная көшесі, 15
2.
Алакөл селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Алакөл селосы, Алакөл селолық округі әкімі аппаратының ғимараты
3.
Башмачин селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Башмачное селосы, Совхозный тұйық көшесі, 7
4.
Еңбекші селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Еңбекші селосы, Шевченко көшесі, 1
5.
Железин селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Железинка селосы, Әуезов көшесі, 10
6.
Уәлиханов селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Уәлиханов селосы, Уәлиханов көшесі, 9
7.
Новомир селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Церковное селосы, Ленин көшесі, 22
8.
Лесной селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Лесной селосы, Абай көшесі, 1
9.
Веселорощин селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Веселая роща селосы, Веселорощин селолық округі әкімі аппаратының ғимараты
10.
Михайлов селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Михайловка селосы, Ленин көшесі, 16
11.
Қазақстан селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Жаңа жұлдыз селосы, Қазақстан селолық округі әкімі аппаратының ғимараты
12.
Озерный селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Озерный селосы, Озерный селолық округі әкімі аппаратының ғимараты
13.
Прииртышск селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Прииртышское селосы, Прииртышск селолық округі әкімі аппаратының ғимараты
"Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы
туралы анықтама беру" мемлекеттік
қызметі регламентіне
2-қосымша
Құрылымдық-функционалдық бірліктер
(бұдан әрі – бірліктер) әрекетінің сипаттамасы
Негізгі үдерістің іс-әрекеттері (барысы, жұмыс ағымы)
N р/н
Іс-әрекеттің (барысының, жұмыс ағымының) реттік нөмірі
1
2
3
1
Бірліктердің атауы
Уәкілетті органның маманы
Селолық округтің әкімі
Уәкілетті органның маманы
2
Іс-әрекеттің (үдерістің, рәсімнің, операцияның) атауы және оның сипаттамасы
Өтінішті тіркеу, шаруашылық кітабында жеке қосалқы шаруашылығының болуы туралы деректерді тексеру, тиісті құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат беру
Анықтамаға не қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
Анықтаманы не тұтынушыға қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
3
Іс-әрекеттің (үдерістің, рәсімнің, операцияның) атауы және оның сипаттамасы
Тиісті құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат беру
Анықтама не қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
Анықтама не тұтынушыға қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
4
Орындау мерзімі
10 минуттан аспайды
20 минут
10 минуттан аспайды
1 (бір) жұмыс күні
5
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2
3
"Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы
туралы анықтама беру" мемлекеттік
қызметі регламентіне
3-қосымша
Мемлекеттік қызметті ұсыну үдерісінің кестесі
Павлодар облысы Железин
ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 19 қарашадағы
N 392/10 қаулысымен
бекітілді
"Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға
келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік
қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария
мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну"
мемлекеттік қызмет РЕГЛАМЕНТІ

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Предоставление мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" (далее – государственная услуга) предоставляется государственным учреждением "Отдел экономики и бюджетного планирования Железинского района" (далее – уполномоченный орган) по адресу село Железинка улица Ауэзова, 19.
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
4. Государственная услуга предоставляется специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты: выпускникам организаций высшего и послевузовского, технического и профессионального, послесреднего образования по специальностям здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, а также специалистам, имеющим указанное образование, проживающим в городах и иных населенных пунктах и изъявившим желание работать и проживать в сельских населенных пунктах (далее – потребители).
5. Государственная услуга оказывается на основании стандарта государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 января 2011 года N 51 (далее – Стандарт).
6. Государственная услуга оказывается в рабочие дни, кроме выходных и праздничных дней, в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания, с 9-00 до 18-30 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-30 часов.
7. Результатом оказываемой государственной услуги являются меры социальной поддержки в виде подъемного пособия и бюджетного кредита, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Государственная услуга предоставляется в следующие сроки:
1) с момента сдачи потребителем необходимых документов:
в течение тридцати девяти календарных дней выплачивается подъемное пособие;
в течение тридцати двух календарных дней осуществляется процедура заключения Соглашения, и в течение тридцати рабочих дней после заключения Соглашения предоставляется бюджетный кредит на приобретение или строительство жилья;
в случае отказа в предоставлении мер социальной поддержки, уполномоченный орган в течение трех рабочих дней направляет потребителю мотивированный ответ;

1. Жалпы ережелер
1. "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Павлодар облысы, Железин ауданы, Железинка селосы, Әуезов көшесі, 19 мекен-жайы бойынша орналасқан "Железин ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – уәкілетті орган) көрсетіледі.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
4. Мемлекеттiк қызмет ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына: қалаларда және өзге де елдi мекендерде тұрып жатқан және ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстеуге және тұруға тiлек бiлдiрген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандықтары бойынша жоғары және жоғарыдан кейiнгi, техникалық және кәсiптiк, ортадан кейiнгi бiлiм беру ұйымдарының түлектерiне, сондай-ақ көрсетілген білімі бар мамандарға (бұдан әрi – тұтынушылар) ұсынылады.
5. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 қаңтардағы N 51 қаулысымен бекітілген "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттік қызмет стандарты (бұдан әрі – Стандарт) негiзiнде көрсетіледі.
6. Мемлекеттік қызмет демалыс және мереке күндерін қоспағанда, жұмыс күндері, кезек күту тәртібімен, алдын ала жазылусыз және жеделдетілген қызмет көрсетусіз, 13-00-ден 14-30 сағатқа дейінгі түскі үзіліспен, 9-00-ден 18-30 сағатқа дейін көрсетіледі.
7. Көтерме жәрдемақы және бюджеттік кредит түріндегі әлеуметтік қолдау шаралары не қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне талаптар
8. Мемлекеттік қызмет мынадай мерзімде ұсынылады:
1) тұтынушы қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап:
күнтізбелік отыз тоғыз күн ішінде көтерме жәрдемақы төленеді:
күнтiзбелiк отыз екi күн iшiнде Келiсiм жасасу рәсiмi жүзеге асырылады және Келiсiм жасалғаннан кейiн отыз жұмыс күнi iшiнде тұрғын үй сатып алу немесе салу үшiн бюджеттiк кредит ұсынылады;
әлеуметтік қолдау шараларын ұсынудан бас тартылған жағдайда үш жұмыс күні ішінде уәкілетті орган тұтынушыға дәйектелген жауап жолдайды;

2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя - не более десяти минут;
3) максимальное время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя - не более тридцати минут.
9. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги является факт предоставления недостоверных документов, указанных в пункте 11 Стандарта.
10. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется одним специалистом уполномоченного органа.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги потребитель предоставляет документы, указанные в пункте 11 Стандарта.
12. Потребителю выдается расписка, подтверждающая, что потребитель сдал все необходимые документы для получения государственной услуги и указывается дата получения им мер социальной поддержки.
13. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – единицы):
специалист уполномоченного органа;
комиссия о предоставлении мер социальной поддержки;
акимат района;
начальник уполномоченного органа.
14. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.
15. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
16. Должностные лица уполномоченного органа несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Предоставление мер социальной поддержки
специалистам здравоохранения, образования,
социального обеспечения, культуры, спорта
и ветеринарии, прибывшим для работы и
проживания в сельские населенные пункты"
Описание действий структурно-функциональных единиц
(далее - единиц) при предоставлении подъемного пособия
Действия основного процесса (хода, потока работ
N действия (хода,
потока работ)
1
2
3
4
5
6
7
Наименование единиц
Специалист уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Комиссия о предоставлении мер социальной поддержки
Специалист уполномоченного органа
Акимат района
Начальник уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Принимает и регистрирует необходимые документы от потребителя, выдает расписку
Производит расчеты потребности финансовых средств, направляет пакет документов, предоставленных потребителем в комиссию
Рассматривает предоставленные потребителем документы, принимает решение о предоставлении либо об отказе в предоставлении  мер социальной поддержки
Разрабатывает и согласовывает проект постановления акимата района о предоставлении мер социальной поддержки
Принимает постановление о предоставлении мер социальной поддержки
Подписывает соглашение о предоставлении мер социальной поддержки
Перечисляет сумму подъемного пособия на индивидуальные лицевые счета потребителей
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Расписка
Пакет документов
Решение о предоставлении либо об отказе в предоставлении  мер социальной поддержки
Проект постановления акимата района о предоставлении мер социальной поддержки
Постановление акимата района о предоставлении мер социальной поддержки
Соглашение о предоставлении мер социальной поддержки
Платежное поручение
Сроки исполнения
Не более 30 минут
5 календарных дней
10 календарных дней
2 календарных дня
10 календарных дней
4 календарных дней
7 календарных дней
Номер следующего действия
2
3
4
5
6
7
Описание действий структурно-функциональных единиц
(далее - единиц) при предоставлении бюджетного
кредита на приобретение или строительство жилья
Действия основного процесса (хода, потока работ)
N действия (хода,
потока работ)
1
2
3
4
5
6
7
Наименование единиц
Специалист уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Комиссия о предоставлении мер социальной поддержки
Специалист уполномоченного органа
Акимат района
Начальник уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Принимает и регистрирует необходимые документы от потребителя, выдает расписку
Производит расчеты потребности финансовых средств, направляет пакет документов, предоставленных потребителем в комиссию
Рассматривает предоставленные потребителем документы, принимает решение о предоставлении либо об отказе в предоставлении  мер социальной поддержки
Разрабатывает и согласовывает проект постановления акимата района о предоставлении мер социальной поддержки
Принимает постановление о предоставлении мер социальной поддержки
Подписывает соглашение о предоставлении мер социальной поддержки
Перечисляет сумму бюджетного кредита на приобретение или строительство жилья поверенному (агенту)
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Расписка
Пакет документов
Решение о предоставлении либо об отказе в предоставлении  мер социальной поддержки
Проект постановления акимата района о предоставлении мер социальной поддержки
Постановление акимата района о предоставлении мер социальной поддержки
Соглашение о предоставлении мер социальной поддержки
Платежное поручение
Сроки исполнения
Не более 30 минут
5 календарных дней
10 календарных дней
2 календарных дня
5 календарных дней
7 календарных дней
2 календарных дня
Номер следующего действия
2
3
4
5
6
7
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Предоставление мер социальной поддержки
специалистам здравоохранения, образования,
социального обеспечения, культуры, спорта
и ветеринарии, прибывшим для работы и
проживания в сельские населенные пункты"
Схема процесса предоставления государственной
услуги для предоставления подъемного пособия
Схема процесса предоставления государственной услуги
при предоставлении бюджетного кредита на приобретение
или строительство жилья
Утвержден
постановлением акимата
Железинского района
Павлодарской области
от 19 ноября 2012 года N 392/10
РЕГЛАМЕНТ государственной услуги "Присвоение спортивных
разрядов и категорий: второй и третий, первый, второй и третий
юношеские, тренер высшего и среднего уровня квалификации второй
категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации
второй категории, методист высшего и среднего уровня
квалификации второй категории, судья по спорту"

2) тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің ең жоғарғы шекті уақыты - он минуттан аспайды;
3) тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті пайдаланушыға қызмет көрсетудің ең көп уақыты - отыз минуттан аспайды.
9. Стандарттың 11-тармағында көрсетілген дәйексіз құжаттарды ұсыну фактісі бас тарту үшін негіз болып табылады.
10. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдау уәкілетті органның бір жауапты адамымен жүзеге асырылады.
3. Мемлекетті қызметті көрсету барысында
әрекеттер (өзара әрекеттер) тәртібін сипаттау
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы Стандарттың 11-тармағында белгіленген құжаттарды ұсынады.
12. Тұтынушыға мемлекеттік қызметті алу үшін барлық қажетті құжаттарды тапсырғанын растайтын қолхат беріледі және оның әлеуметтік қолдау шараларын алатын күні көрсетіледі.
13. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне уәкілетті органда мынадай құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – ҚФБ) қатысады:
уәкілетті органның маманы;
әлеуметтік көмек шараларын ұсыну туралы комиссия;
аудан әкімдігі;
уәкілетті органның бастығы.
14. Әрбір ҚФБ әкімшілік әрекеттерінің (процедураларының) жүйелілігі және өзара әрекеттері, әрбір әкімшілік әрекеттің (процедураның) атқарылу мерзімін қоса көрсеткенде жазбаша кестелік сипаттамасы осы регламентке 1-қосымшада көрсетілген.
15. Мемлекеттік қызметті көрсету және ҚФБ жүрісінде әкімшілік әрекеттердің логикалық жүйелілігі арасындағы қарым-қатынасты көрсететін сызба осы регламентке 2-қосымшада көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
16. Уәкілетті органның лауазымды қызметкерлері мемлекеттік қызметті көрсету кезінде қабылданған шешімдер мен әрекеттер (әрекетсіздіктер) үшін Қазақстан Республикасының заңдарымен белгіленген тәртіпте жауапкершілікке тартылады.
"Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге
және тұруға келген денсаулық сақтау,
білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру,
мәдениет, спорт және ветеринария
мамандарына әлеуметтік қолдау
шараларын ұсыну" мемлекеттік
қызмет регламентіне
1-қосымша
Құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – бірліктер)
әрекетінің сипаттамасы көтермеақы жәрдемақысын ұсыну кезінде
Негізгі үдерістің (жүріс, жұмыс ағыны) әрекеттері
1
Әрекет  N (жүрістің, жұмыс ағынының)
1
2
3
4
5
6
7
2
Бірліктердің атауы
Уәкілетті органның маманы
Уәкілетті органның бастығы
Әлеуметтік көмек шараларын ұсыну туралы комиссия
Уәкілетті органның маманы
Аудан әкімдігі
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның бастығы
3
Әрекеттің (процестің, процедураның, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Тұтынушыдан қажетті құжаттарды қабылдайды, қолхат береді
Қаржы қаражаттарының қажеттілігін есептеуді жүргізеді, Тұтынушымен ұсынылған құжаттар пакетін комиссияға жібереді
Тұтынушымен ұсынылған құжаттарды қарайды, әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну не ұсынудан бас тарту туралы шешім қабылдайды
Әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы аудан әкімдігі қаулысының  жобасын дайындайды және келіседі
Әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы қаулы қабылдайды
Әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы келісімге қол қояды
Тұтынушылардың жеке есепшоттарына көтермеақы сомасын аударады
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімдік шешімі)
Қолхат
Әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну не ұсынудан  бас тарту туралы шешім
Әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну не ұсынудан бас тарту туралы шешім
Әлеуметтік қолдау шарасын ұсыну туралы аудан әкімдігі қаулысының  жобасы
Әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы қаулы
Әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы келісім
Төлем тапсырмасы
5
Орындау мерзімі
30 минуттан аспайды
5 күнтізбелік күн
10 күнтізбелік күн
2 күнтізбелік күн
10 күнтізбелік күн
4
күнтізбелік күн
7 күнтізбелік күн
6
Келесі әрекеттің нөмірі
2
3
4
5
6
7
Құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – дд ҚФБ)
әрекетінің сипаттамасы тұрғын үй сатып алуға не
салуға бюджеттік кредит ұсыну кезінде
Негізгі үдерістің (жүріс, жұмыс ағыны) әрекеттері
1
Әрекет  N (жүрістің, жұмыс ағынының)
1
2
3
4
5
6
7
2
Бірліктердің атауы
Уәкілетті органның маманы
Уәкілетті органның бастығы
Әлеуметтік көмек шараларын ұсыну туралы комиссия
Уәкілетті органның маманы
Аудан әкімдігі
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның бастығы
3
Әрекеттің (процестің, процедураның, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Тұтынушыдан қажетті құжаттаржы қабылдайды, қолхат береді
Қаржы қаражаттарының қажеттілігін есептеуді жүргізеді, тұтынушымен ұсынылған құжаттар пакетін комиссияға жібереді
Тұтынушымен ұсынылған құжаттарды қарайды, әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну не ұсынудан бас тарту туралы шешім қабылдайды
Әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы аудан әкімдігі қаулысының  жобасын дайындайды және келіседі
Әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы қаулы қабылдайды
Әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы келісімге қол қояды
Тұрғын үй сатып алуға не салуға  бюджеттік кредит сомасын сенімгерге агентке) аударады
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімдік шешімі)
Қолхат
Құжаттар пакеті
Әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну не ұсынудан бас тарту туралы шешім
Әлеуметтік қолдау шарасын ұсыну туралы аудан әкімдігі қаулысының  жобасы
Әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы қаулы
Әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы келісім
Төлем тапсырмасы
5
Орындау мерзімі
30 минуттан аспайды
5 күнтізбелік күн
10 күнтізбелік күн
2 күнтізбелік күн
5 күнтізбелік күн
7
күнтізбелік күн
2
күнтізбелік күн
6
Келесі әрекеттің нөмірі
2
3
4
5
6
7
"Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге
және тұруға келген денсаулық сақтау,
білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру,
мәдениет, спорт және ветеринария
мамандарына әлеуметтік қолдау
шараларын ұсыну" мемлекеттік
қызмет регламентіне
2-қосымша
Көтермеақы жәрдемақысын ұсыну үшін
мемлекеттік қызметті ұсыну үдерісінің сызбасы
Тұрғын үй сатып алуға не салуға бюджеттік кредит ұсыну
кезінде ұсынылатын мемлекеттік қызмет үдерісінің сызбасы
Павлодар облысы Железин
ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 19 қарашадағы
N 392/10 қаулысымен
бекітілді
"Екiншi және үшiншi разрядтар, бiрiншi, екiншi және
үшiншi жасөспiрiмдiк разрядтар, бiлiктiлiгi жоғары
және орта деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы,
бiлiктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты
нұсқаушы-спортшы, бiлiктiлiгi жоғары және орта
деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, спорт төрешiсi
спорттық разрядтары мен санаттарын беру"
мемлекеттік қызмет РЕГЛАМЕНТІ

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Присвоение спортивных разрядов и категорий: второй и третий, первый, второй и третий юношеские, тренер высшего и среднего уровня квалификации второй категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации второй категории, методист высшего и среднего уровня квалификации второй категории, судья по спорту" (далее – государственная услуга) оказывается государственным учреждением "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Железинского района" (далее – уполномоченный орган) через филиал Железинского района Республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" (далее – центр).
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
4. Государственная услуга оказывается тренерам, методистам, инструкторам, спортсменам и судьям по спорту (далее - получатели).
5. Государственная услуга оказывается на основании стандарта государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов и категорий: второй и третий, первый, второй и третий юношеские, тренер высшего и среднего уровня квалификации второй категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации второй категории, методист высшего и среднего уровня квалификации второй категории, судья по спорту", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 июля 2012 года N 981 (далее – стандарт).
6. График работы:
уполномоченного органа с 9.00 часов до 18.30 часов за исключением выходных и праздничных дней, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, по адресу: село Железинка ул. Квиткова, 7;
центра с 9.00 часов до 19.00 часов, без обеденного перерыва, за исключением праздничных дней, выходной день воскресенье, по адресу: село Железинка, улица Торайгырова, 58.
Прием осуществляется в порядке электронной очереди без ускоренного обслуживания.
7. Результатом государственной услуги являются выдача выписки из приказа о присвоении спортивного разряда или категории сроком на 5 лет на бумажном носителе либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в форме электронного документа.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента обращения получателя не превышают 30 календарных дней (день приема документов не входит в срок оказания государственной услуги, при этом уполномоченный орган предоставляет результат оказания государственной услуги за день до окончания срока оказания услуги);

1. Жалпы ережелер
1. "Екiншi және үшiншi разрядтар, бiрiншi, екiншi және үшiншi жасөспiрiмдiк разрядтар, бiлiктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, бiлiктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты нұсқаушы-спортшы, бiлiктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, спорт төрешiсi спорттық разрядтары мен санаттарын беру" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) "Железин ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – уәкілетті орган) "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік мекемесінің Железин ауданы филиалы арқылы (бұдан әрі – орталық) ұсынылады.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет жаттықтырушыларға, әдiскерлерге, нұсқаушыларға, спортшыларға және спорт төрешiлерiне (бұдан әрi - алушылар) көрсетіледі.
5. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 27 шілдедегі N 981 қаулысымен бекітілген "Екiншi және үшiншi разрядтар, бiрiншi, екiншi және үшiншi жасөспiрiмдiк разрядтар, бiлiктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, бiлiктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты нұсқаушы-спортшы, бiлiктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, спорт төрешiсi спорттық разрядтары мен санаттарын беру" мемлекеттік қызмет стандарты негізінде көрсетіледі (бұдан әрі – стандарт).
6. Жұмыс кестесi:
жергiлiктi атқарушы органда демалыс және мереке күндерiн қоспағанда, сағат 9.00-ден 18.30-ға дейiн, түскi асқа үзiлiс сағат 13.00-ден 14.30-ға дейiн, Железинка селосы, Квитков көшесі, 7 мекен-жайы бойынша;
орталықта мереке күндерiн қоспағанда, түскі үзіліссіз, демалыс күні – жексенбі, сағат 9.00-ден 19.00-ге дейiн, Железинка селосы, Торайғыров көшесі, 58 мекен-жайы бойынша;
Қабылдау электрондық кезек тәртiбiнде, жеделдетiлген қызмет көрсетусiз жүзеге асырылады.
7. Мемлекеттiк қызмет нәтижесi қағаз жеткiзгiште 5 жыл мерзiмге спорттық разряд немесе санат беру туралы бұйрықтан үзiндi не мемлекеттiк көрсетуден бас тарту туралы электрондық құжат нысанындағы дәлелдi жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
8. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмi алушы жүгiнген сәттен бастап күнтiзбелiк 30 күннен аспайды (құжаттарды қабылдау күнi мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмiне кiрмейдi, бұл ретте жергiлiктi атқарушы орган мемлекеттiк қызмет көрсету нәтижесiн мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмi аяқталғанға бiр күн қалғанда ұсынады);

2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения получателя, не более 20 (двадцати) минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения получателя, не более 20 (двадцати) минут.
9. Основания для отказа в предоставлении государственной услуги указаны в пункте 16 стандарта.
10. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется работниками центра.
4. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги получатель предоставляет в центр перечень документов, указанных в пункте 11 стандарта.
12. При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги получателю выдается расписка о приеме соответствующих документов.
13. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – единицы):
1) работник центра;
2) специалист уполномоченного органа;
3) комиссия уполномоченного органа;
4) начальник уполномоченного органа.
14. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.
15. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
16. Должностные лица уполномоченного органа и работники центра несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Присвоение спортивных разрядов и
категорий: второй и третий, первый,
второй и третий юношеские, тренер
высшего и среднего уровня квалификации
второй категории, инструктор-спортсмен
высшего уровня квалификации второй
категории, методист высшего и среднего
уровня квалификации второй категории,
судья по спорту"
Описание действий структурно-функциональных
единиц (далее – единиц)
Действия процессов (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
2
Наименование единиц
Работник центра
Комиссия уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Специалист уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Работник центра
3
Наименование действия (процесса процедура, операции) и их описание
Прием документов
Рассмотрение представленных получателем документов
Издает приказ о присвоении спортивных разрядов и категорий
Готовит проект выписки из приказа о присвоении спортивных разрядов и категорий либо мотивированного ответа об отказе в оказании государственной услуги
Подписание проекта выписки из приказа о присвоении спортивных разрядов и категорий либо мотивированного ответа об отказе в оказании государственной услуги
Выдача  получателю
выписки из приказа о присвоении спортивных разрядов и категорий либо мотивированного ответа об отказе в оказании государственной услуги
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Расписка о приеме соответствующих документов
Решение о присвоении спортивных разрядов и категорий или отказе  в рассмотрении представленных документов на присвоение спортивных разрядов и категорий
Приказ о присвоении спортивных разрядов и категорий
Проект выписки из приказа о присвоении спортивных разрядов и категорий либо мотивированного ответа об отказе в оказании государственной услуги
Выписка из приказа о присвоении спортивных разрядов и категорий либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги
Выписка из приказа о присвоении спортивных разрядов и категорий либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги
5
Сроки исполнения
1 день
23 календарных дня
3 календарных дня
1 календарный день
1 календарный день
1 календарный день
6
Номер следующего действия
2
3
4
5
6
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Присвоение спортивных разрядов и
категорий: второй и третий, первый,
второй и третий юношеские, тренер
высшего и среднего уровня квалификации
второй категории, инструктор-спортсмен
высшего уровня квалификации второй
категории, методист высшего и среднего
уровня квалификации второй категории,
судья по спорту"
Схема процесса предоставления государственной услуги
Утвержден
постановлением акимата
Железинского района
Павлодарской области
от 19 ноября 2012 года N 392/10
РЕГЛАМЕНТ государственной услуги "Выдача направлений лицам
на участие в активных формах содействия занятости"

2) алушы жүгiнген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiнгi күтудiң жол берiлетiн ең көп уақыты 20 (жиырма) минуттан аспайды;
3) алушы жүгiнген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет көрсетудiң жол берiлетiн ең көп уақыты 20 (жиырма) минуттан аспайды.
9. Мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тартудың негіздемелері стандарттың 16-тармағында көрсетілген.
10. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдау орталықтың қызметкерлерімен жүзеге асырылады.
4. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі
іс-әрекет (өзара іс-әрекет) тәртібінің сипаттамасы
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы орталыққа стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттар тізбесін ұсынады.
12. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн барлық қажеттi құжаттар тапсырылған кезде алушыға тиiстi құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат берiледі.
13. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісі кезінде мынадай құрылымдық-функционалды бірліктер (бұдан әрі – бірліктер) қатыстырылған:
1) орталықтың қызметкері;
2) уәкілетті органның маманы;
3) уәкілетті органның комиссиясы;
4) уәкілетті органның бастығы.
14. Әрбір әкімшілік іс-әрекеттерді (рәсімдерді) орындаудың мерзімін көрсетумен әрбір бірліктер бойынша әкімшілік іс-әрекеттердің (рәсімдердің) кезектілігі мен өзара іс-әрекеттердің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы регламентке 1-қосымшада көрсетілген.
15. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі әкімшілік іс-әрекеттердің логикалық кезектілігі арасындағы өзара байланысты көрсететін схема осы регламентке 2-қосымшада көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды адамдардың жауапкершілігі
16. Уәкілетті органның лауазымды адамдары және орталықтың қызметкерлеріне мемлекеттік қызмет көрсету барысында олармен қабылданған шешімдер мен әрекеттер (әрекетсіздік) үшін Қазақстан Республикасының заңдарымен қарастырылған тәртіпте жауапкершілік жүктеледі.
"Екiншi және үшiншi разрядтар,
бiрiншi, екiншi және үшiншi
жасөспiрiмдiк разрядтар, бiлiктiлiгi
жоғары және орта деңгейдегi екiншi
санатты жаттықтырушы, бiлiктiлiгi
жоғары деңгейдегi екiншi санатты
нұсқаушы-спортшы, бiлiктiлiгi жоғары
және орта деңгейдегi екiншi санатты
әдiскер, спорт төрешiсi спорттық
разрядтары мен санаттарын беру"
мемлекеттік қызметі регламентіне
1-қосымша
Уәкілетті органға өтініш берген кездегі
құрылымдық-функционалды бірліктердің
(бұдан әрі – бірліктер) іс-әрекеттердің сипаттамасы
Негізгі үдерістің іс-әрекеттері (барысы, жұмыс ағымы)
1
Іс-әрекеттің (барысының, жұмыс ағымының) реттік нөмірі
1
2
3
4
5
6
2
Бірліктердің  атауы
Орталықтың қызметкері
Уәкілетті органның комиссиясы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның маманы
Уәкілетті органның бастығы
Орталықтың қызметкері
3
Іс-әрекеттің (үдерістің, рәсімнің, операцияның) атауы және оның сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау
Тұтынушымен ұсынылған  құжаттарды қарау
Спорттық разрядтары мен санаттарын беру туралы бұйрық шығарады
Спорттық разрядтары мен санаттарын беру туралы бұйрықтан үзіндінің не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасын дайындайды
Спорттық разрядтары мен санаттарын беру туралы бұйрықтан үзіндінің не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасына қол қою
Тұтынушыға спорттық разрядтары мен санаттарын беру туралы бұйрықтан үзіндіні  не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
4
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдық-өкімгерлік шешім)
Тиісті құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат
Спорттық разрядтары мен санаттарын беру туралы не спорттық разрядтары мен санаттарын беруге ұсынылған құжаттарды қараудан бас тарту туралы шешім
Спорттық разрядтары мен санаттарын беру туралы бұйрық
Спорттық разрядтары мен санаттарын беру туралы бұйрықтан үзінді не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасы
Спорттық разрядтары мен санаттарын беру туралы бұйрықтан үзінді  не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
Спорттық разрядтары мен санаттарын беру туралы бұйрықтан үзінді  не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
5
Орындау  мерзімі
1 күн
23 күнтізбелік күн
3 күнтізбелік күн
1 күнтізбелік күн
1 күнтізбелік күн
1 күнтізбелік күн
6
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2
3
4
5
6
"Екiншi және үшiншi разрядтар,
бiрiншi, екiншi және үшiншi
жасөспiрiмдiк разрядтар, бiлiктiлiгi
жоғары және орта деңгейдегi екiншi
санатты жаттықтырушы, бiлiктiлiгi
жоғары деңгейдегi екiншi санатты
нұсқаушы-спортшы, бiлiктiлiгi жоғары
және орта деңгейдегi екiншi санатты
әдiскер, спорт төрешiсi спорттық
разрядтары мен санаттарын беру"
мемлекеттік қызметі регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызметті ұсыну үдерісінің кестесі
Павлодар облысы Железин
ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 19 қарашадағы
N 392/10 қаулысымен
бекітілді
"Адамдарға жұмыспен қамтуға жәрдемдесудiң белсендi нысандарына
қатысуға жолдама беру" мемлекеттік қызмет РЕГЛАМЕНТІ

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача направлений лицам на участие в активных формах содействия занятости" (далее – государственная услуга) оказывается государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Железинского района" (далее – уполномоченный орган) по адресу: Павлодарская область Железинский район, село Железинка, улица Квиткова, 7.
Государственная услуга включает в себя:
1) "Выдачу направлений лицам на молодежную практику";
2) "Выдачу направлений лицам на общественные работы";
3) "Выдачу направлений лицам для трудоустройства на социальное рабочее место";
4) "Выдачу направлений для трудоустройства";
5) "Выдачу направлений лицам на профессиональную подготовку, переподготовку и повышение квалификации";
6) "Оказание бесплатных услуг лицам в профессиональной ориентации".
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается бесплатно.
4. Государственная услуга оказывается физическим лицам: гражданам Республики Казахстан, оралманам, иностранцам и лицам без гражданства, постоянно проживающим в Республике Казахстан (далее – получатель государственной услуги).
5. Государственная услуга оказывается на основании стандарта государственной услуги "Выдача направлений лицам на участие в активных формах содействия занятости", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами" (далее – стандарт).
6. График работы уполномоченного органа: ежедневно с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней.
Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
7. Результатом оказываемой государственной услуги являются выдача получателю государственной услуги направления на участие в активных формах содействия занятости, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
Результатом оказываемой государственной услуги "Оказание бесплатных услуг лицам в профессиональной ориентации" является устное информирование (консультирование) получателя государственной услуги о перечне профессий и специальностей, на которые возможно его трудоустройство.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента предъявления необходимых документов – не более 30 минут;

1. Жалпы ережелер
1. "Адамдарға жұмыспен қамтуға жәрдемдесудiң белсендi нысандарына қатысуға жолдама беру" мемлекеттік қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Павлодар облысы, Железин ауданы, Железинка селосы, Квитков көшесі, 7 мекен-жайы бойынша "Железин ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – уәкілетті орган) көрсетеді.
Мемлекеттiк қызмет:
1) "Адамдарға жастар практикасына жолдама берудi";
2) "Адамдарға қоғамдық жұмыстарға жолдама берудi";
3)"Адамдарға әлеуметтiк жұмыс орнына жұмысқа орналасу үшiн жолдама берудi";
4) "Жұмысқа орналасу үшiн жолдама берудi";
5) "Адамдарға кәсiптiк даярлауға, қайта даярлауға және бiлiктiлiктi арттыруға жолдама берудi";
6) "Адамдарға кәсiптiк бағдарлауда тегiн қызмет көрсетудi" қамтиды.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
4. Мемлекеттiк қызмет жеке тұлғаларға: Қазақстан Республикасының азаматтарына, оралмандарға, Қазақстан Республикасында тұрақты тұратын шетелдiктерге, азаматтығы жоқ адамдарға (бұдан әрi – мемлекеттiк қызмет алушы) көрсетiледi.
5. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі "Жергiлiктi атқарушы органдар көрсететiн әлеуметтiк қорғау саласындағы мемлекеттiк қызметтердiң стандарттарын бекiту туралы" N 394 қаулысымен бекітілген "Адамдарға жұмыспен қамтуға жәрдемдесудiң белсендi нысандарына қатысуға жолдама беру" стандарты (бұдан әрі – стандарт) негізінде көрсетіледі.
6. Уәкiлеттi органның жұмыс кестесi демалыс және мереке күндерiн қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейiн түскi үзiлiспен күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейiн.
7. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нәтижесi мемлекеттiк қызмет алушы жұмыспен қамтуға жәрдемдесудiң белсендi нысандарына қатысуға қағаз жеткiзгiште жолдама беру не мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап болып табылады.
Көрсетiлетiн "Адамдарға кәсiптiк бағдарлауда тегiн қызмет көрсету" мемлекеттiк қызметтiң нәтижесi мемлекеттiк қызмет алушыға ол орналасуы мүмкiн кәсiптер мен мамандықтардың тiзбесi туралы ауызша ақпарат беру (консультация беру) болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібі
8. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмдерi қажеттi құжаттарды тапсырған сәттен бастап 30 минуттан аспайды;

2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги – не более 30  минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги - не более 30 минут.
9. Основание для отказа в предоставлении государственной услуги предусмотренно в пункте 16 стандарта.
10. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется одним специалистом уполномоченного органа.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги потребитель предоставляет документы, определенные в пункте 11 стандарта.
12. При обращении получателю государственной услуги выдается направление на участие в активных формах содействия занятости.
13. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - единицы):
ответственное лицо уполномоченного органа;
заместитель начальника уполномоченного органа.
14. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры), приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.
15. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
16. Должностные лица уполномоченного органа несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Выдача направлений лицам на участие
в активных формах содействия занятости"
Описание действий структурно-функциональных
единиц (далее – единиц)
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
2
Наименование единицы
Ответственное лицо уполномоченного органа
Заместитель начальника уполномоченного органа
Ответственное лицо уполномоченного органа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Принимает необходимые документы от потребителя. Готовит проект направления  получателю государственной услуги
Подписывает проект направления получателю государственной слуги
Выдает направление получателю государственной услуги
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Проект направления
Направление
Направление
5
Сроки исполнения
Не более 10 минут
Не более 10 минут
Не более 10 минут
6
Номер следующего действия
2
3
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача направлений лицам на участие
в активных формах содействия занятости"
Схема процесса предоставления государственной услуги
Утвержден
постановлением акимата
Железинского района
Павлодарской области
от 19 ноября 2012 года N 392/10
РЕГЛАМЕНТ государственной услуги "Выдача справки,
подтверждающей принадлежность заявителя (семьи)
к получателям адресной социальной помощи"

2) мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күтудiң шектi ең көп уақыты - 30 минуттан аспайды;
3) мемлекеттiк қызмет алушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет көрсетудiң шектi ең көп уақыты - 30 минуттан аспайды.
9. Мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартуға негіздеме стандарттың 16-тармағында қарастырылған.
10. Мемлекеттік қызмет көрсету үшін құжаттарды қабылдау уәкілетті органның бір маманымен жүзеге асырылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіндегі
әрекеттер (өзара қызметтер) тәртібін сипаттау
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы стандарттың 11-тармағында белгіленген құжаттарды ұсынады.
12. Мемлекеттік қызмет алушы өтініш берген кезде жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді нысандарына қатысуға жолдама беріледі.
13. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде мынадай құрылымдық-функционалды бірліктер (бұдан әрі – бірліктер) қатыстырылған:
уәкілетті органның жауапты адамы;
уәкілетті орган бастығының орынбасары.
14. Әрбір әкімшілік іс-әрекеттерді (рәсімдерді) орындаудың мерзімін көрсетумен әрбір бірліктер бойынша әкімшілік іс-әрекеттердің (рәсімдердің) кезектілігі мен өзара іс-әрекеттердің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы регламентке 1-қосымшада көрсетілген.
15. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі әкімшілік іс-әрекеттердің логикалық кезектілігінің өзара байланысты көрсететін схема осы регламентке 2-қосымшада көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды адамдардың жауапкершілігі
16. Уәкілетті органның лауазымды адамдарына мемлекеттік қызмет көрсету барысында олармен қабылданған шешімдер мен әрекеттер (әрекетсіздік) үшін Қазақстан Республикасының заңдарымен қарастырылған тәртіпте жауапкершілік жүктеледі.
"Адамдарға жұмыспен қамтуға
жәрдемдесудiң белсендi нысандарына
қатысуға жолдама беру" мемлекеттік
қызмет регламентіне
1-қосымша
Құрылымдық-функционалдық бірліктер
(бұдан әрі – бірліктер) әрекетінің сипаттамасы
Негізгі үдерістің іс-әрекеттері (барысы, жұмыс ағымы)
1
Іс-әрекеттің (барысының, жұмыс ағымының реттік нөмірі)
1
2
3
2
Бірліктердің  атауы
Уәкілетті органның жауапты адамы
Уәкілетті орган бастығының орынбасары
Уәкілетті органның жауапты адамы
3
Іс-әрекеттің (үдерістің, рәсімнің, операцияның атауы және оның сипаттамасы)
Тұтынушыдан қажетті құжаттарды қабылдайды. Мемлекеттік қызмет алушыға жолдама жобасын дайындайды
Мемлекеттік қызмет алушының жолдама жобасына қол қояды
Мемлекеттік қызмет алушыға жолдаманы береді
4
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдық-өкімгерлік шешім)
Жолдама жобасы
Жолдама
Жолдама
5
Орындау мерзімі
10 минуттан аспайды
10 минут аспайды
10 минут аспайды
6
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2
3
"Адамдарға жұмыспен қамтуға
жәрдемдесудiң белсендi нысандарына
қатысуға жолдама беру" мемлекеттік
қызмет регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің сызба нұсқасы
Павлодар облысы Железин
ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 19 қарашадағы
N 392/10 қаулысымен
бекітілді
"Атаулы әлеуметтік көмек алушыларға өтініш берушінің
(отбасының) тиесілігін растайтын анықтама беру"
мемлекеттік қызмет РЕГЛАМЕНТІ

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача справки, подтверждающей принадлежность заявителя (семьи) к получателям адресной социальной помощи" (далее – государственная услуга) оказывается государственным учреждением  "Отдел занятости и социальных программ Железинского района" (далее – уполномоченный орган) по адресу: Павлодарская область Железинский район, село Железинка, улица Квиткова, 7.
При отсутствии уполномоченного органа по месту жительства получатель государственной услуги обращается за получением государственной услуги к акиму сельского округа по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему регламенту.
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается бесплатно.
4. Государственная услуга оказывается физическим лицам – получателям государственной адресной социальной помощи (далее – получатели).
5. Государственная услуга оказывается на основании стандарта "Выдача справки, подтверждающей принадлежность заявителя (семьи) к получателям адресной социальной помощи", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами" (далее – стандарт).
6. График работы уполномоченного органа и акима сельского округа: ежедневно с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней.
7. Результатом оказываемой государственной услуги являются: справка, подтверждающая принадлежность получателя (семьи) к получателям адресной социальной помощи в текущем квартале, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента предъявления необходимых документов – не более 15 минут;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения получателя, зависит от количества человек в очереди из расчета 15 минут на обслуживание одного получателя;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения получателя, - не более 15 минут.
9. Основание для отказа в предоставлении государственной услуги предусмотренно в пункте 16 стандарта.
10. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется одним специалистом уполномоченного органа и одним специалистом аппарата акима сельского округа.

1. Жалпы ережелер
1. "Атаулы әлеуметтік көмек алушыларға өтініш берушінің (отбасының) тиесілігін растайтын анықтама беру" мемлекеттік қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Павлодар облысы, Железин ауданы, Железинка селосы, Квитков көшесі, 7 мекен-жайы бойынша "Железин ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – уәкілетті орган) көрсетеді.
Тұрғылықты жері бойынша уәкілетті орган болмаған жағдайда мемлекеттік қызмет алушы мемлекеттік қызметті алу үшін осы регламентке 1-қосымшада көрсетілген мекен-жайлар бойынша селолық округ әкіміне жүгінеді.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға – мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек алушыларға (бұдан әрi – мемлекеттiк қызмет алушылар) көрсетiледi.
5. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі "Жергiлiктi атқарушы органдар көрсететiн әлеуметтiк қорғау саласындағы мемлекеттiк қызметтердiң стандарттарын бекiту туралы" N 394 қаулысымен бекітілген "Атаулы әлеуметтік көмек алушыларға өтініш берушінің (отбасының) тиесілігін растайтын анықтама беру" стандарты (бұдан әрі – стандарт) негізінде көрсетіледі.
6. Уәкiлеттi органның және селолық округ әкiмiнiң жұмыс кестесi: демалыс (сенбі, жексенбі) және мереке күндерiн қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейiн түскi үзiлiспен күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейiн.
7. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нәтижесi ағымдағы тоқсанда атаулы әлеуметтiк көмек алушыларға мемлекеттiк қызмет алушының (отбасының) тиесiлiгiн растайтын анықтама, не қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткiзгiштегi дәлелдi жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібі
8. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмдерi қажеттi құжаттарды тапсырған сәттен бастап 15 минуттан аспайды;
мемлекеттiк қызмет алушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күтудiң шектi ең көп уақыты бiр мемлекеттiк қызмет алушыға қызмет көрсетуге 15 минуттан есептегенде кезектегi адамдардың санына байланысты болады;
мемлекеттiк қызмет алушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет көрсетудiң рұқсат берiлген ең көп уақыты 15 минуттан аспайды.
9. Мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартуға негіздеме стандарттың 16-тармағында қарастырылған.
10. Мемлекеттік қызмет көрсету үшін құжаттарды қабылдау уәкілетті органның бір маманымен және селолық округ әкімі аппаратының бір маманымен жүзеге асырылады.

3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги потребитель предоставляет документы, определенные в пункте 11 стандарта.
12. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - единицы):
при обращении потребителя в уполномоченный орган:
ответственное лицо уполномоченного органа;
заведующий сектором уполномоченного органа;
при обращении к акиму сельского округа:
ответственное лицо аппарата акима сельского округа;
аким сельского округа.
13. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры), приведено в приложении 2 к настоящему регламенту.
14. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги, приведены в приложении 3 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
15. Должностные лица уполномоченного органа, аппарата акима сельского округа и аким сельского округа несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Выдача справки, подтверждающей
принадлежность заявителя (семьи) к
получателям адресной социальной помощи"
Перечень адресов акимов сельских округов
N п/п Наименование сельского округа Адрес расположения акима сельского округа
1.
Актауский сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Березовка, улица Спортивная, 15
2.
Алакольский сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Алаколь, здание аппарата акима Алакольского сельского округа
3.
Башмачинский сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Башмачное, улица Совхозный переулок, 7
4.
Енбекшинский сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Енбекши, улица Шевченко, 1
5.
Железинский сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Железинка, улица Ауэзова, 10
6.
Валихановский сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Валиханово, улица Валиханово, 9
7.
Новомирский сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Церковное, улица Ленина, 22
8.
Лесной сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Лесное, улица Абая, 1
9.
Веселорощинский сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Веселая роща, здание аппарата акима Веселорощинского сельского округа
10.
Михайловский сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Михайловка, улица Ленина, 16
11.
Казахстанский сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Жаңа жұлдыз, здание аппарата акима Казахстанского сельского округа
12.
Озерновского сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Озерное, здание аппарата акима Озерновского сельского округа
13.
Прииртышский сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Прииртышское, здание аппарата акима Прииртышского сельского округа
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача справки, подтверждающей
принадлежность заявителя (семьи) к
получателям адресной социальной помощи"
Описание действий структурно-функциональных единиц
(далее – единиц) при обращении в уполномоченный орган
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
2
Наименование единиц
Ответственное лицо уполномоченного органа
Заведующий сектором уполномоченного органа
Ответственное лицо уполномоченного органа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Принимает необходимые документы, готовит проект справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Подписывает проект справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Выдает справку либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги получателю
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Проект  справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Справка либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Справка либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
5
Сроки исполнения
Не более 5 минут
Не более 5 минут
Не более 5 минут
6
Номер следующего действия
2
3
Описание действий единиц при обращении к акиму сельского округа
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
2
Наименование единиц
Ответственное  лицо аппарата акима сельского округа
Аким сельского округа
Ответственное лицо аппарата акима сельского округа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Принимает необходимые документы, готовит проект справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Подписывает проект справки либо  мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Выдает справку либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги получателю
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Проект  справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Справка либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Справка либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
5
Сроки исполнения
Не более 5 минут
Не более 5 минут
Не более 5 минут
6
Номер следующего действия
2
3
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Выдача справки, подтверждающей
принадлежность заявителя (семьи) к
получателям адресной социальной помощи"
Схема процесса предоставления государственной
услуги при обращении в уполномоченный орган
Схема процесса предоставления государственной
услуги при обращении к акиму сельского округа
Утвержден
постановлением акимата
Железинского района
Павлодарской области
от 19 ноября 2012 года N 392/10
РЕГЛАМЕНТ государственной услуги "Оформление документов на
инвалидов для предоставления им протезно-ортопедической помощи"

3. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіндегі
әрекеттер (өзара қызметтер) тәртібін сипаттау
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы стандарттың 11-тармағында белгіленген құжаттарды ұсынады.
12. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде мынадай құрылымдық-функционалды бірліктер (бұдан әрі – бірліктер) қатыстырылған:
тұтынушы уәкілетті органға жүгінгенде:
уәкілетті органның жауапты адамы;
уәкілетті органның сектор меңгерушісі;
селолық округі әкіміне жүгінгенде:
селолық округ әкімі аппаратының жауапты адамы;
селолық округтің әкімі.
13. Әрбір әкімшілік іс-әрекеттерді (рәсімдерді) орындаудың мерзімін көрсетумен әрбір бірліктер бойынша әкімшілік іс-әрекеттердің (рәсімдердің) кезектілігі мен өзара іс-әрекеттердің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы регламентке 2-қосымшада көрсетілген.
14. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі әкімшілік іс-әрекеттердің логикалық кезектілігінің арасындағы өзара байланысты көрсететін схема осы регламентке 3-қосымшада көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды адамдардың жауапкершілігі
15. Уәкілетті органдардың, селолық округ әкімі аппаратының лауазымды адамдарына және селолық округтің әкіміне мемлекеттік қызмет көрсету барысында олармен қабылданған шешімдер мен әрекеттер (әрекетсіздік) үшін Қазақстан Республикасының заңдарымен қарастырылған тәртіпте жауапкершілік жүктеледі.
"Атаулы әлеуметтік көмек алушыларға
өтініш берушінің (отбасының) тиесілігін
растайтын анықтама беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Селолық округтер әкімдері мекен-жайларының тізбесі
р/с N Селолық округтің атауы Селолық округ әкімінің орналасқан мекен-жайы
1
2
3
1.
Ақтау селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Березовка селосы, Спортивная көшесі, 15
2.
Алакөл селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Алакөл селосы, Алакөл селолық округі әкімі аппаратының ғимараты
3.
Башмачин селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Башмачное селосы, Совхозный тұйық көшесі, 7
4.
Еңбекші селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Еңбекші селосы, Шевченко көшесі, 1
5.
Железин селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Железинка селосы, Әуезов көшесі, 10
6.
Уәлиханов селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Уәлиханов селосы, Уәлиханов көшесі, 9
7.
Новомир селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Церковное селосы, Ленин көшесі, 22
8.
Лесной селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Лесной селосы, Абай көшесі, 1
9.
Веселорощин селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Веселая роща селосы, Веселорощин селолық округі әкімі аппаратының ғимараты
10.
Михайлов селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Михайловка селосы, Ленин көшесі, 16
11.
Қазақстан селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Жаңа жұлдыз селосы, Қазақстан селолық округі әкімі аппаратының ғимараты
12.
Озерный селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Озерный селосы, Озерный селолық округі әкімі аппаратының ғимараты
13.
Прииртышск селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Прииртышское селосы, Прииртышск селолық округі әкімі аппаратының ғимараты
"Атаулы әлеуметтік көмек алушыларға
өтініш берушінің (отбасының) тиесілігін
растайтын анықтама беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Уәкілетті органға жүгінген кездегі құрылымдық-функционалдық
бірліктер (бұдан әрі – бірліктер) іс-әрекеттерінің сипаттамасы
Негізгі үдерістің іс-әрекеттері (барысы, жұмыс ағымы)
1
N Іс-әрекеттің (барысының, жұмыс ағымының) реттік нөмірі
1
2
3
2
Бірліктердің атауы
Уәкілетті органның жауапты адамы
Уәкілетті органның сектор меңгерушісі
Уәкілетті органның жауапты адамы
3
Іс-әрекеттің (үдерістің, рәсімнің, операцияның) атауы және оның сипаттамасы
Қажетті құжаттарды қабылдайды, анықтаманың не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасын дайындайды
Анықтаманың не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасына қол қояды
Алушыға анықтаманы не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты береді
4
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдық-өкімгерлік шешім)
Анықтаманың не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасы
Анықтама не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
Анықтама не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
5
Орындау мерзімі
5 минуттан артық емес
5 минут
5 минуттан артық емес
6
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2
3
Селолық округ әкіміне жүгінген кездегі құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – бірліктер) іс-әрекеттерінің сипаттамасы
Негізгі үдерістің іс-әрекеттері (барысы, жұмыс ағымы)
1
Іс-әрекеттің (барысының, жұмыс ағымының) реттік нөмірі
1
2
3
2
Бірліктердің атауы
Селолық округ әкімі аппаратының жауапты адамы
Селолық округтің әкімі
Селолық округ әкімі аппаратының жауапты адамы
3
Іс-әрекеттің (үдерістің, рәсімнің, операцияның) атауы және оның сипаттамасы
Қажетті құжаттарды қабылдайды, анықтаманың не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасын дайындайды
Анықтаманың не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасына қол қояды
Алушыға анықтаманы не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты береді
4
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдық-өкімгерлік шешім)
Анықтаманың не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасы
Анықтама не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
Анықтама не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
5
Орындау мерзімі
5 минуттан артық емес
5 минут
5 минуттан артық емес
6
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2
3
"Атаулы әлеуметтік көмек алушыларға
өтініш берушінің (отбасының) тиесілігін
растайтын анықтама беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
3-қосымша
Уәкілетті органға жүгінген кездегі
мемлекеттік қызметті ұсыну үдерісінің кестесі
Ауылдық округ әкіміне келу кезіндегі
мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінің сызбасы
Павлодар облысы Железин
ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 19 қарашадағы
N 392/10 қаулысымен
бекітілді
"Мүгедектерге протездiк-ортопедиялық көмек көрсету үшiн
оларға құжаттарды рәсiмдеу" мемлекеттік қызмет РЕГЛАМЕНТІ

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Оформление документов на инвалидов для предоставления им протезно-ортопедической помощи" (далее – государственная услуга) предоставляется государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Железинского района (далее – уполномоченный орган) по адресу: Павлодарская область Железинский район, село Железинка, улица Квиткова, 7. График работы: ежедневно с 09.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней;
а так же через филиал Железинского района Республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" на альтернативной основе по адресу: Павлодарская область, Железинский район, село Железинка, улица Торайгырова, 58. График работы: с 9.00 часов до 19.00 часов, без обеденного перерыва, выходной день - воскресенье.
2. Форма оказываемой государственной услуги - не автоматизированная.
3. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
4. Государственная услуга оказывается на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 07 апреля 2011 года N 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами" (далее - Стандарт).
5. Государственная услуга оказывается физическим лицам, перечисленным в пункте 6 Стандарта (далее – потребители).
6. Результатом оказываемой государственной услуги, которую получит заявитель, является уведомление об оформлении документов на инвалидов для предоставления протезно-ортопедической помощи, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги на бумажном носителе.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов в уполномоченном органе - в течение десяти рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (до получения талона), не более 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, не более 15 минут.
8. Основания для отказа в предоставлении государственной услуги указаны в пункте 16 Стандарта.
9. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется одним ответственным лицом уполномоченного органа без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги

1. Жалпы ережелер
1. "Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек көрсету үшін оларға құжаттарды рәсімдеу" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Павлодар облысы, Железин ауданы, Железинка селосы, Квитков көшесі, 7 мекен-жайы бойынша орналасқан "Железин ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – уәкілетті орган) көрсетіледі. Жұмыс кестесi: демалыс (сенбi, жексенбi) және мереке күндерiн қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейiн түскi үзiлiспен күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейiн;
сонымен қатар Павлодар облысы, Железин ауданы, Железинка селосы, Торайғыров көшесі, 58 мекен-жайы бойынша орналасқан "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік мекемесінің Железин аудандық филиалы арқылы баламалы негізде көрсетіледі. Жұмыс кестесі: демалыс - жексенбi, түскі үзiлiссіз, күн сайын сағат 9.00-ден 19.00-ге дейiн.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны – автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
4. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі "Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" (бұдан әрі – Стандарт) N 394 қаулысы негiзiнде көрсетіледі.
5. Мемлекеттік қызмет Стандарттың 6-тармағында аталған жеке тұлғаларға (бұдан әрі – тұтынушылар) көрсетіледі.
6. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нәтижесi өтініш берушіге протездік-ортопедиялық көмек көрсету үшін мүгедектерге құжаттарды рәсімдеу туралы хабарлама не мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткiзгiштегi дәлелдi жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне талаптар
7. Мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмдері:
1) мемлекеттік қызметті көрсету мерзімдері тұтынушы қажеттi құжаттарды тапсырған сәттен бастап – он күнтiзбелiк күн iшiнде;
2) тұтынушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күтудiң жол берiлетiн ең көп уақыты (талон алғанға дейiн) – 30 минуттан аспайды;
3) тұтынушыға өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi тұтынушыға қызмет көрсетудiң жол берiлетiн ең көп уақыты – 15 минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызметті көрсетуден бас үшiн негiздер Стандарттың 16-тармағында көрсетілген.
9. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдау алдын ала жазылусыз және тездетілген қызмет көрсетусіз уәкілетті органның бір жауапты адамымен жүзеге асырылады.
3. Мемлекетті қызметті көрсету барысында
әрекеттер (өзара әрекеттер) тәртібін сипаттау

10. Для получения государственной услуги потребитель предоставляет документы, определенные в пункте 11 Стандарта.
11. После сдачи всех необходимых документов потребителю выдается талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов лица, принявшего документы.
12. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - единицы):
ответственное лицо уполномоченного органа;
начальник уполномоченного органа.
13. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры), приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.
14. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
15. Должностные лица уполномоченного органа несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Оформление документов на инвалидов
для предоставления им
протезно-ортопедической помощи"
Описание действий структурно-функциональных
единиц (далее – единиц)
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
2
Наименование единицы
Ответственное лицо уполномоченного органа
Ответственное лицо уполномоченного органа
Начальник  уполномоченного органа
Ответственное лицо уполномоченного органа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация необходимых документов, выдача талона потребителю
Рассмотрение поступивших документов, подготовка проекта уведомления об оформлении документов либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Подписывает уведомление об оформлении документов либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Выдает потребителю уведомление об оформлении документов либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон
Проект уведомления об оформлении документов либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Уведомление об оформлении документов либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Уведомление об оформлении документов либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
5
Сроки исполнения
Не более 15 минут
6 рабочих  дней
2 рабочих дня
Не более 15 минут
6
Номер следующего действия
2
3
4
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Оформление документов на инвалидов
для предоставления им
протезно-ортопедической помощи"
Схема процесса предоставления государственной услуги
Утвержден
постановлением акимата
Железинского района
Павлодарской области
от 19 ноября 2012 года N 392/10
РЕГЛАМЕНТ государственной услуги "Оформление документов
на социальное обслуживание в государственных и
негосударственных медико-социальных учреждениях
(организациях), предоставляющих услуги за счет
государственных бюджетных средств"

10. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы Стандарттың 11-тармағында белгіленген құжаттарды ұсынады.
11. Барлық қажеттi құжаттарды тапсырғаннан кейiн тұтынушыға уәкiлеттi органда – тұтынушыны тiркеу және оның мемлекеттiк қызметтi алу күнi, құжаттарды қабылдаған жауапты адамның тегi мен аты-жөнi көрсетiлген талон берiледi.
12. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне уәкілетті органда мынадай құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – бірліктер) қатысады:
уәкілетті органның жауапты адамы;
уәкілетті органның бастығы.
13. Әрбір бірліктер әкімшілік әрекеттерінің (процедураларының) жүйелілігі және өзара әрекеттері, әрбір әкімшілік әрекеттің (процедураның) атқарылу мерзімін қоса көрсеткенде жазбаша кестелік сипаттамасы осы регламентке 1-қосымшада көрсетілген.
14. Мемлекеттік қызметті көрсету жүрісінде әкімшілік әрекеттердің логикалық жүйелілігі арасындағы қарым-қатынасты көрсететін сызба осы регламентке 2-қосымшада көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
15. Уәкілетті органның лауазымды қызметкерлері мемлекеттік қызметті көрсету кезінде қабылданған шешімдер мен әрекеттер (әрекетсіздіктер) үшін Қазақстан Республикасының заңдарымен белгіленген тәртіпте жауапкершілікке тартылады.
"Мүгедектерге протездiк-ортопедиялық
көмек ұсыну үшiн оларға құжаттарды
ресiмдеу" мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Құрылымдық-функционалдық бірліктер
(бұдан әрі – бірліктер) әрекетінің сипаттамасы
Негізгі үдерістің (жүріс, жұмыс ағыны) әрекеттері
1
Әрекет  N(жүрістің, жұмыс ағынының)
1
2
3
4
2
Бірліктердің атауы
Уәкілетті органның жауапты адамы
Уәкілетті органның жауапты адамы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның жауапты адамы
3
Әрекеттің (процестің, процедураның, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Қажетті құжаттарды қабылдау, тіркеу, тұтынушыға талон беру
Түскен құжаттарды қарау. Құжаттарды рәсімдеу туралы хабарламаның жобасын не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап дайындау
Құжаттарды рәсімдеу туралы хабарламаға не мемлекеттік қызметті ұсыну-дан бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қояды
Тұтынушыға құжаттарды рәсімдеу туралы хабарламаны не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты береді
4
Аяқталу нысаны (мәлімет-тер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімдік шешімі)
Талон
Құжаттарды рәсімдеу туралы хабарламаның не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасы
Құжаттарды рәсімдеу туралы хабарлама не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
Құжаттарды рәсімдеу туралы хабарлама не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
5
Орындау мерзімі
15 минуттан аспайды
6 жұмыс күні
2 жұмыс күні
15 минуттан аспайды
6
Келесі әрекеттің нөмірі
2
3
4
"Мүгедектерге протездiк-ортопедиялық
көмек ұсыну үшiн оларға құжаттарды
ресiмдеу" мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызметті ұсыну үдерісінің сызбасы
Павлодар облысы Железин
ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 19 қарашадағы
N 392/10 қаулысымен
бекітілді
"Мемлекеттiк бюджет қаражаты есебiнен қызмет көрсететiн
мемлекеттiк және мемлекеттiк емес медициналық-әлеуметтiк
мекемелерде (ұйымдарда) әлеуметтiк қызмет көрсетуге арналған
құжаттарды рәсiмдеу" мемлекеттік қызмет РЕГЛАМЕНТІ

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Оформление документов на социальное обслуживание в государственных и негосударственных медико-социальных учреждениях (организациях), предоставляющих услуги за счет государственных бюджетных средств" (далее – государственная услуга) предоставляется государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Железинского района" (далее – уполномоченный орган) по адресу: Павлодарская область Железинский район, село Железинка, улица Квиткова, 7.
График работы: ежедневно с 09.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней.
А так же через филиал Железинского района Республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" на альтернативной основе, по адресу: Павлодарская область, Железинский район, село Железинка, улица Торайгырова, 58.
График работы: с 9.00 часов до 19.00 часов, без обеденного перерыва, выходной день - воскресенье.
2. Форма оказываемой государственной услуги - не автоматизированная.
3. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
4. Государственная услуга предоставляется на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 07 апреля 2011 года N  394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами" (далее - Стандарт).
5. Государственная услуга оказывается физическим лицам, перечисленным в пункте 6 Стандарта (далее – потребители).
6. Результатом оказываемой государственной услуги, которую получит заявитель, является уведомление об оформлении документов на социальное обслуживание в государственных и негосударственных медико-социальных учреждениях (организациях), предоставляющих услуги за счет государственных бюджетных средств, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги на бумажном носителе.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов в уполномоченный орган - в течение семнадцати рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, (до получения талона), не может превышать 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя не может превышать 15 минут.
8. Основания для отказа в предоставлении государственной услуги указаны в пункте 16 Стандарта.

1. Жалпы ережелер
1. "Мемлекеттiк бюджет қаражаты есебiнен қызмет көрсететiн мемлекеттiк және мемлекеттiк емес медициналық-әлеуметтiк мекемелерде (ұйымдарда) әлеуметтiк қызмет көрсетуге арналған құжаттарды рәсiмдеу" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Павлодар облысы, Железин ауданы, Железинка селосы, Квитков көшесі, 7 мекен-жайы бойынша орналасқан "Железин ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – уәкілетті орган) көрсетіледі.
Жұмыс кестесi: демалыс (сенбi, жексенбi) және мереке күндерiн қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейiн түскi үзiлiспен күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейiн.
Сондай-ақ Павлодар облысы, Железин ауданы, Железинка селосы, Торайғыров көшесі, 58 мекен-жайы бойынша орналасқан "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік мекемесінің Железин аудандық филиалымен баламалы негізде көрсетіледі.
Жұмыс кестесі: демалыс - жексенбi, түскі үзiлiссіз, күн сайын сағат 9.00-ден 19.00-ге дейiн.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны – автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
4. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі "Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" (бұдан әрі – Стандарт) N 394 қаулысы негiзiнде көрсетіледі.
5. Мемлекеттік қызмет Стандарттың 6-тармағында аталған жеке тұлғаларға (бұдан әрі – тұтынушылар) көрсетіледі.
6. Өтініш беруші алатын көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нәтижесi мемлекеттiк бюджет қаражаты есебiнен қызметтер көрсететiн мемлекеттiк және мемлекеттiк емес медициналық-әлеуметтiк мекемелерде (ұйымдарда) әлеуметтiк қызмет көрсетуге арналған құжаттарды рәсiмдеу туралы хабарлама не қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткiзгiштегi дәлелдi жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне талаптар
7. Мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмдері:
1) мемлекеттік қызметті көрсету мерзімдері тұтынушы қажеттi құжаттарды уәкілетті органға тапсырған сәттен бастап – он жеті жұмыс күні iшiнде;
2) тұтынушы жүгінген сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күтудiң ең көп рұқсат етілген уақыты (талон алғанға дейiн) 30 минуттан аспайды;
3) тұтынушыға жүгінген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет көрсетудiң ең көп рұқсат етілген уақыты 15 минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту үшiн негiздер Стандарттың 16-тармағында көрсетілген.

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Оформление документов на социальное обслуживание на дому для одиноких, одиноко проживающих престарелых, инвалидов и детей-инвалидов, нуждающихся в постороннем уходе и помощи" (далее – государственная услуга) предоставляется государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Железинского района" (далее – уполномоченный орган) по адресу: Павлодарская область Железинский район, село Железинка, улица Квиткова, 7.
График работы: ежедневно с 09.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней.
А так же через филиал Железинского района Республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" на альтернативной основе по адресу: Павлодарская область, Железинский район, село Железинка, улица Торайгырова, 58.
График работы: с 9.00 часов до 19.00 часов, без обеденного перерыва, выходной день - воскресенье.
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
4. Государственная услуга оказывается на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 07 апреля 2011 года N 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами" (далее - Стандарт).
5. Государственная услуга оказывается физическим лицам, перечисленным в пункте 6 Стандарта (далее – потребители).
6. Результатом оказываемой государственной услуги, которую получит потребитель, является уведомление об оформлении документов на оказание социального обслуживания на дому, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги на бумажном носителе.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов в уполномоченный орган - в течение четырнадцати рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (до получения талона), не может превышать 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, не может превышать 15 минут.
8. Основания для отказа в предоставлении государственной услуги указаны в пункте 16 Стандарта.
9. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется одним ответственным лицом уполномоченного органа без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги

1. Жалпы ережелер
1. "Жалғызiлiктi, жалғыз тұратын қарттарға, бөгде адамның күтiмiне және жәрдемiне мұқтаж мүгедектерге және мүгедек балаларға үйде әлеуметтiк қызмет көрсетуге құжаттарды рәсiмдеу" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Павлодар облысы, Железин ауданы, Железинка селосы, Квитков көшесі, 7 мекен-жайы бойынша орналасқан "Железин ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – уәкілетті орган) көрсетіледі.
Жұмыс кестесi: демалыс (сенбi, жексенбi) және мереке күндерiн қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейiн түскi үзiлiспен күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейiн.
Сондай-ақ Павлодар облысы, Железин ауданы, Железинка селосы, Торайғыров көшесі, 58 мекен-жайы бойынша орналасқан "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік мекемесінің Железин аудандық филиалымен баламалы негізде көрсетіледі.
Жұмыс кестесі: демалыс - жексенбi, түскі үзiлiссіз, күн сайын сағат 9.00-ден 19.00-ге дейiн.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны – автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет Стандарттың 6-тармағында аталған жеке тұлғаларға (бұдан әрі – тұтынушылар) көрсетіледі.
5. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі "Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" (бұдан әрі – Стандарт) N 394 қаулысы негiзiнде көрсетіледі.
6. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нәтижесi өтініш берушіге үйде әлеуметтiк қызмет көрсетуге құжаттарды рәсiмдеу туралы хабарлама не мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткiзгiштегi дәлелдi жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне талаптар
7. Мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмдері:
1) мемлекеттік қызметті көрсету мерзімдері тұтынушы қажеттi құжаттарды тапсырған сәттен бастап – он төрт жұмыс күні iшiнде;
2) тұтынушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күтудiң жол берiлетiн ең көп уақыты (талон алғанға дейiн) – 30 минуттан аспайды;
3) тұтынушыға өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi тұтынушыға қызмет көрсетудiң жол берiлетiн ең көп уақыты – 15 минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту және (немесе) тоқтата тұру үшiн негiздер Стандарттың 16-тармағында көрсетілген.
9. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдау алдын ала жазылусыз және тездетілген қызмет көрсетусіз уәкілетті органның бір жауапты адамымен жүзеге асырылады.
3. Мемлекетті қызметті көрсету барысында
әрекеттер (өзара әрекеттер) тәртібін сипаттау

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Оформление документов на инвалидов  для обеспечения их сурдо-тифлотехническими средствами и обязательными гигиеническими средствами" (далее – государственная услуга) оказывается государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Железинского района" (далее – уполномоченный орган) по адресу: Павлодарская область Железинский район, село Железинка, улица Квиткова, 7. График работы: ежедневно с 09.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней.
А так же через филиал Железинского района Республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" на альтернативной основе по адресу: Павлодарская область, Железинский район, село Железинка, улица Торайгырова, 58.
График работы: с 9.00 часов до 19.00 часов, без обеденного перерыва, выходной день - воскресенье.
2. Форма оказываемой государственной услуги - не автоматизированная.
3. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
4. Государственная услуга оказывается на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 07 апреля 2011 года N 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами" (далее - Стандарт).
5. Государственная услуга оказывается физическим лицам: гражданам Республики Казахстан, иностранцам и лицам без гражданства, постоянно проживающим на территории Республики Казахстан, перечисленным в пункте 6 Стандарта (далее - потребители).
6. Результатом оказываемой государственной услуги, которую получит заявитель, является уведомление об оформлении документов на инвалидов для обеспечения их сурдо-тифлотехническими и обязательными гигиеническими средствами, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги на бумажном носителе.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов в уполномоченный орган - в течение десяти рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (до получения талона), не более 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, не более 15 минут.
8. Основания для отказа в предоставлении государственной услуги указаны в пункте 16 Стандарта.

1. Жалпы ережелер
1. "Мүгедектердi сурдо-тифлотехникалық және мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету үшiн оларға құжаттар рәсiмдеу" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Павлодар облысы, Железин ауданы, Железинка селосы, Квитков көшесі, 7 мекен-жайы бойынша орналасқан "Железин ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – уәкілетті орган) көрсетіледі. Жұмыс кестесi: демалыс (сенбi, жексенбi) және мереке күндерiн қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейiн түскi үзiлiспен күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейiн.
Сонымен қатар Павлодар облысы, Железин ауданы, Железинка селосы, Торайғыров көшесі, 58 мекен-жайы бойынша орналасқан "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік мекемесінің Железин аудандық филиалымен баламалы негізде көрсетіледі.
Жұмыс кестесі: демалыс - жексенбi, түскі үзiлiссіз, күн сайын сағат 9.00-ден 19.00-ге дейiн.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны – автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
4. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі "Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" (бұдан әрі – Стандарт) N 394 қаулысы негiзiнде көрсетіледі.
5. Мемлекеттiк қызмет жеке адамдарға: Стандарттың 6-тармағында аталған Қазақстан Республикасының азаматтарына, Қазақстан Республикасының аумағында тұрақты тұратын шетелдiктерге және азаматтығы жоқ адамдарға (бұдан әрi – тұтынушылар).
6. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нәтижесi өтініш берушіге мүгедектердi сурдо-тифлотехникалық және мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету үшiн оларға құжаттар рәсiмдеу туралы хабарлама не мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткiзгiштегi дәлелдi жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне талаптар
7. Мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмдері:
1) мемлекеттік қызметті көрсету мерзімдері тұтынушы қажеттi құжаттарды тапсырған сәттен бастап – он жұмыс күні iшiнде;
2) тұтынушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күтудiң жол берiлетiн ең көп уақыты (талон алғанға дейiн) – 30 минуттан аспайды;
3) тұтынушыға өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi тұтынушыға қызмет көрсетудiң жол берiлетiн ең көп уақыты – 15 минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту және (немесе) тоқтата тұру үшiн негiздер Стандарттың 16-тармағында көрсетілген.

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача справок безработным гражданам" (далее – государственная услуга) оказывается государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Железинского района" (далее – уполномоченный орган) по адресу: Павлодарская область Железинский район, село Железинка, улица Квиткова, 7.
График работы: ежедневно с 09.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней.
А так же на альтернативной основе через филиал Железинского района Республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" по адресу: Павлодарская область, Железинский район, село Железинка, улица Торайгырова, 58.
График работы: с 9.00 часов до 19.00 часов, без обеденного перерыва, выходной день -  воскресенье.
2. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается бесплатно.
4. Государственная услуга оказывается на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 07 апреля 2011 года N 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами" (далее - Стандарт).
5. Государственная услуга оказывается физическим лицам: гражданам Республики Казахстан, оралманам, иностранцам, лицам без гражданства, постоянно проживающим в Республике Казахстан (далее - потребитель).
6. Результатом оказываемой государственной услуги является выдача потребителю справки о регистрации в качестве безработного, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги на бумажном носителе.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки предоставления государственной услуги с момента предъявления необходимых документов - не более 10 минут;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (при регистрации, получении талона, с момента обращения и подачи электронного запроса) – 10 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения - 10 минут.
8. Отказ в выдаче справки безработным производится в случае отсутствия регистрации потребителя в качестве безработного в уполномоченном органе.
Оснований для приостановления предоставления государственной услуги не имеется.
9. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется одним сотрудником уполномоченного органа в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.

1. Негізгі ұғымдар
1. "Жұмыссыз азаматтарға анықтама беру" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Павлодар облысы, Железин ауданы, Железинка селосы, Квитков көшесі, 7 мекен-жайы бойынша орналасқан "Железин ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – уәкілетті орган) көрсетіледі.
Жұмыс кестесi: демалыс (сенбi, жексенбi) және мереке күндерiн қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейiн түскi үзiлiспен күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейiн.
Сонымен қатар мемлекеттік қызмет Павлодар облысы, Железин ауданы, Железинка селосы, Торайғыров көшесі, 58 мекен-жайы бойынша орналасқан "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік мекемесінің Железин аудандық филиалы арқылы баламалы негізде көрсетіледі.
Жұмыс кестесі: түскі үзiлiссіз, күн сайын сағат 9.00-ден 19.00-ге дейiн, демалыс - жексенбi.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны – ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
4. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі "Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" (бұдан әрі – Стандарт) N 394 қаулысы негiзiнде көрсетіледі.
5. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасының азаматтарына, оралмандарға, Қазақстан Республикасында тұрақты тұратын шетелдiктерге, азаматтығы жоқ адамдарға (бұдан әрi – тұтынушы) көрсетiледi.
6. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нәтижесi тұтынушыға жұмыссыз ретiнде тiркеу туралы анықтама беру не қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткізгіштегі дәлелдi жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне талаптар
7. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызметті ұсыну мерзімдері қажеттi құжаттарды тапсырған сәттен бастап – 10 минуттан аспайды;
2) тұтынушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күтудiң рұқсат берiлетiн ең көп уақыты (тiркеу, талон алу кезiнде, өтiнiш жасаған және электрондық сұрау берген сәттен бастап) – 10 минут;
3) тұтынушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет көрсетудiң рұқсат берiлген ең көп уақыты – 10 минут.
8. Жұмыссыздарға анықтама беруден бас тарту тұтынушы уәкiлеттi органда жұмыссыз ретiнде тiркелмеген жағдайда жүргiзiледi.
Мемлекеттiк қызмет берудi тоқтата тұру үшiн негiздеме жоқ.
9. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдау алдын ала жазылусыз және тездетілген қызмет көрсетусіз уәкілетті органның бір жауапты адамымен жүзеге асырылады.

3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
10. Для получения государственной услуги потребитель предоставляет документы, определенные в пункте 11 Стандарта.
11. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - единицы):
сотрудник уполномоченного органа;
заместитель начальника уполномоченного органа.
12. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.
13. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
14. Должностные лица уполномоченного органа несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Выдача справок безработным гражданам"
Описание действий структурно-функциональных
единиц (далее – единиц)
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
2
3
2
Наименование единиц
Сотрудник уполномоченного органа
Заместитель начальника уполномоченного органа
Сотрудник уполномоченного органа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Подпись справки о регистрации в качестве безработного либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача справки о регистрации в качестве безработного либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги потребителю
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Проект справки о регистрации в качестве безработного либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Справка о регистрации в качестве безработного либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Справка о регистрации в качестве безработного либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
Не более 4 минут
Не более 3 минут
Не более 3 минут
6
Номер следующего действия
2
3
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача справок безработным гражданам"
Схема процесса предоставления государственной услуги
Утвержден
постановлением акимата
Железинского района
Павлодарской области
от 19 ноября 2012 года N 392/10
РЕГЛАМЕНТ государственной услуги "Назначение
государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет"

3. Мемлекетті қызметті көрсету барысында
әрекеттер (өзара әрекеттер) тәртібін сипаттау
10. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы Стандарттың 11-тармағында айқындалған құжаттарды ұсынады.
11. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне мынадай құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – бірліктер) қатысады:
уәкілетті органның қызметкері;
уәкілетті орган бастығының орынбасары.
12. Әрбір бірілктің әкімшілік әрекеттерінің (процедураларының) жүйелілігі және өзара әрекеттері, әрбір әкімшілік әрекеттің (процедураның) атқарылу мерзімін қоса көрсеткенде жазбаша кестелік сипаттамасы осы Регламентке 1-қосымшада көрсетілген.
13. Мемлекеттік қызметті көрсету жүрісінде әкімшілік әрекеттердің логикалық жүйелілігі арасындағы қарым-қатынасты көрсететін сызба осы Регламентке 2-қосымшада көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
14. Уәкілетті органның басшысы және қызметкері мемлекеттік қызметті көрсету кезінде қабылданған шешімдер мен әрекеттер (әрекетсіздіктер) үшін Қазақстан Республикасының заңдарымен белгіленген тәртіпте жауапкершілікке тартылады.
"Жұмыссыз азаматтарға анықтама беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Құрылымдық-функционалдық бірліктердің
(бұдан әрі – бірліктер) әрекетінің сипаттамасы
Негізгі үдерістің (жүріс, жұмыс ағыны) әрекеттері
1
Негізгі үдеріс (жүріс, жұмыс ағыны) әрекеті
1
2
3
2
Бірліктердің  атауы
Уәкілетті органның қызметкері
Уәкілетті орган бастығының орынбасары
Уәкілетті органның қызметкері
3
Әрекет (процестің, процедураның, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Тұтынушымен ұсынылған құжаттарды қабылдау және тіркеу
Жұмыссыз ретінде тіркелгені туралы анықтамаға не қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапқа  қол қою
Жұмыссыз ретінде тіркелгені туралы анықтаманы не тұтынушыға қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжаттар, ұйымдастырушылық-өкімдік шешімдер)
Жұмыссыз ретінде тіркелгені туралы анықтаманың не қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасы
Жұмыссыз ретінде тіркелгені туралы анықтама не қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
Жұмыссыз ретінде тіркелгені туралы анықтама не қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
5
Орындау мерзімі
4 минуттан аспайды
3 минуттан аспайды
3 минуттан аспайды
6
Келесі әрекет нөмірі
2
3
"Жұмыссыз азаматтарға анықтама беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызметті ұсыну үдерісінің сызбасы
Павлодар облысы Железин
ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 19 қарашадағы
N 392/10 қаулысымен
бекітілді
"18 жасқа дейiнгi балалары бар отбасыларға
мемлекеттiк жәрдемақылар тағайындау"
мемлекеттік қызмет РЕГЛАМЕНТІ

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Назначение государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет" (далее – государственная услуга) предоставляется государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Железинского района" (далее – уполномоченный орган) по адресу: Павлодарская область, Железинский района, село Железинка, улица Квиткова, 7. График работы: ежедневно с 09.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней.
При отсутствии уполномоченного органа по месту жительства потребитель обращается за получением государственной услуги к акиму сельского округа (далее – аким сельского округа), перечень адресов которых указан в приложении 1 к настоящему Регламенту.
Также государственная услуга предоставляется через филиал Железинского района Республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" на альтернативной основе по адресу: Павлодарская область, Железинский район, село Железинка, улица Торайгырова, 58. График работы: с 9.00 часов до 19.00 часов, без обеденного перерыва, выходной день - воскресенье.
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается бесплатно.
4. Государственная услуга оказывается на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами" (далее – Стандарт).
5. Государственная услуга оказывается физическим лицам: гражданам Республики Казахстан, постоянно проживающим в Республике Казахстан и оралманам, имеющим детей до 18 лет, среднедушевой доход семьи которых ниже стоимости продовольственной корзины (далее - потребители).
6. Результатом оказываемой государственной услуги является уведомление о назначении пособия на детей до 18 лет, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов:
в уполномоченный орган – в течение десяти рабочих дней;
акиму сельского округа по месту жительства – не более тридцати календарных дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, зависит от количества человек в очереди из расчета 15 минут на обслуживание одного заявителя в уполномоченном органе, у акима сельского округа – 30 минут;

1. Жалпы ережелер
1. "18 жасқа дейiнгi балалары бар отбасыларға мемлекеттiк жәрдемақылар тағайындау" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Павлодар облысы, Железин ауданы, Железинка селосы, Квитков көшесі, 7 мекен-жайы бойынша орналасқан "Железин ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – уәкілетті орган) көрсетіледі. Жұмыс кестесi: демалыс (сенбi, жексенбi) және мереке күндерiн қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейiн түскi үзiлiспен күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейiн.
Тұрғылықты жерi бойынша уәкiлеттi орган болмаған жағдайда тұтынушы мемлекеттiк қызмет алу үшiн мекен-жайлар тізбесі осы Регламентке 1-қосымшада көрсетілген селолық округтiң әкiмiне (бұдан әрi – селолық округтiң әкiмi) жүгiнедi.
Сонымен қатар мемлекеттік қызмет Павлодар облысы, Железин ауданы, Железинка селосы, Торайғыров көшесі, 58 мекен-жайы бойынша орналасқан "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік мекемесінің Железин аудандық филиалы арқылы баламалы негізде көрсетіледі. Жұмыс кестесі: түскі үзiлiссіз, күн сайын сағат 9.00-ден 19.00-ге дейiн, демалыс - жексенбi.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны:  автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
4. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі "Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" (бұдан әрі – Стандарт) N 394 қаулысы негiзiнде көрсетіледі.
5. Мемлекеттiк қызмет жеке тұлғаларға: 18 жасқа дейiнгi балалары бар, отбасының жан басына шаққандағы табысы азық-түлiк себетi құнынан төмен Қазақстан Республикасында тұрақты тұратын Қазақстан Республикасының азаматтарына және оралмандарға (бұдан әрi – тұтынушылар) көрсетiледi.
6. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нәтижесi 18 жасқа дейiнгi балаларға жәрдемақы тағайындау туралы хабарлама не мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткiзгiштегi дәлелдi жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне талаптар
7. Мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмдері:
1) мемлекеттік қызметті көрсету мерзімдері тұтынушы қажеттi құжаттарды тапсырған сәттен бастап:
уәкілетті органда – он жұмыс күні iшiнде;
тұрғылықты жері бойынша селолық округ әкімінде – отыз күнтізбелік күннен аспайды;
2) тұтынушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күтудiң жол берiлетiн ең көп уақыты, кезектегі адам санына байланысты бір өтініш берушіге қызмет көрсету уәкілетті органда 15 минут, селолық округ әкімінде – 30 минут;

3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя – не более 15 минут в уполномоченном органе, у акима сельского округа - 30 минут.
8. Основания для отказа в назначении пособия либо прекращения предоставления государственной услуги указаны в пункте 16 Стандарта.
9. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется одним специалистом уполномоченного органа или акимом сельского округа (ответственным специалистом аппарата акима сельского округа) в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
10. Для получения государственной услуги потребитель предоставляет документы, определенные в пункте 11 Стандарта.
11. После сдачи всех необходимых документов потребителю выдается в уполномоченном органе или у акима сельского округа - талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов ответственного лица, принявшего документы.
12. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - единицы):
при обращении потребителя в уполномоченный орган:
ответственное лицо уполномоченного органа;
заведующий сектором уполномоченного органа;
начальник уполномоченного органа;
при обращении к акиму сельского округа по месту жительства:
аким сельского округа (ответственный специалист аппарата акима сельского округа);
ответственное лицо уполномоченного органа;
заведующий сектором уполномоченного органа;
начальник уполномоченного органа.
13. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого административного  действия (процедуры), приведено в приложении 2 к настоящему регламенту.
14. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги, приведены в приложении 3 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
15. Должностные лица уполномоченного органа, аким сельского округа (ответственный специалист аппарата акима сельского округа) несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Назначение государственных пособий
семьям, имеющим детей до 18 лет"
Перечень адресов акимов сельских округов
N п/п Наименование сельского округа Адрес расположения акима сельского округа
1.
Актауский сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Березовка, улица Спортивная, 15
2.
Алакольский сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Алаколь, здание аппарата акима Алакольского сельского округа
3.
Башмачинский сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Башмачное, улица Совхозный переулок, 7
4.
Енбекшинский сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Енбекши, улица Шевченко, 1
5.
Железинский сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Железинка, улица Ауэзова, 10
6.
Валихановский сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Валиханово, улица Валиханово, 9
7.
Новомирский сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Церковное, улица Ленина, 22
8.
Лесной сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Лесное, улица Абая, 1
9.
Веселорощинский сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Веселая роща, здание аппарата акима Веселорощинского сельского округа
10.
Михайловский сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Михайловка, улица Ленина, 16
11.
Казахстанский сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Жаңа жұлдыз, здание аппарата акима Казахстанского сельского округа
12.
Озерновского сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Озерное, здание аппарата акима Озерновского сельского округа
13.
Прииртышский сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Прииртышское, здание аппарата акима Прииртышского сельского округа
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Назначение государственных пособий
семьям, имеющим детей до 18 лет"
Описание действий структурно-функциональных единиц
(далее – единиц) при обращении в уполномоченный орган
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
2
Наименование единиц
Ответственное лицо уполномоченного органа
Ответственное лицо уполномоченного органа
Заведующий сектором уполномоченного органа
Начальник  уполномоченного органа
Ответственное лицо уполномоченного органа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация необходимых документов, выдача талона потребителю
Назначает пособие, готовит проект уведомления о назначении пособия, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Проверяет назначение пособия, подписывает решение о назначении пособия
Подписывает уведомление о назначении пособия  либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Выдает потребителю уведомление о назначении пособия либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон
Проект уведомления о назначении пособия, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Решение о назначении пособия
Уведомление о назначении пособия  либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Уведомление о назначении пособия либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
5
Сроки исполнения
Не более 15 минут
4 рабочих дня
2 рабочих дня
2 рабочих дня
Не более 15 минут
6
Номер следующего действия
2
3
4
5
Описание действий единиц при обращении к акиму сельского округа
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
7
2
Наименование единиц
Аким сельского округа (ответственное  лицо аппарата акима сельского округа)
Аким сельского округа (ответственное  лицо аппарата акима сельского округа)
Ответственное лицо уполномоченного органа
Заведующий сектором уполномоченного органа
Начальник  уполномоченного органа
Ответственное лицо уполномоченного органа
Аким сельского округа (ответственное  лицо аппарата акима сельского округа)
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация необходимых документов, выдача талона потребителю
Составление реестра поступивших документов, направление документов в уполномоченный орган
Назначает пособие, готовит проект уведомления о назначении пособия, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Проверяет назначение пособия, подписывает решение о назначении пособия
Подписывает уведомление о назначении пособия  либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Направляет акиму сельского округа уведомление о назначении пособия либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Выдает потребителю уведомление о назначении пособия либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон
Реестр поступивших документов
Проект уведомления о назначении пособия, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Решение о назначении пособия
Уведомление о назначении пособия  либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Уведомление о назначении пособия либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Уведомление о назначении пособия либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
5
Сроки исполнения
30 минут
5 календарных дней
11 календарных дней
4 календарных дня
4 календарных дня
4 календарных дня
30 минут
6
Номер следующего действия
2
3
4
5
6
7
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Назначение государственных пособий
семьям, имеющим детей до 18 лет"
Схема процесса предоставления государственной
услуги при обращении в уполномоченный орган
Схема процесса предоставления государственной
услуги при обращении к акиму сельского округа
Утвержден
постановлением акимата
Железинского района
Павлодарской области
от 19 ноября 2012 года N 392/10
РЕГЛАМЕНТ государственной услуги "Назначение жилищной помощи"

3) тұтынушыға өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi тұтынушыға қызмет көрсетудiң жол берiлетiн ең көп уақыты уәкілетті органда – 15 минуттан аспайды, селолық округ әкімінде – 30 минут.
8. Мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту және (немесе) тоқтата тұру үшiн негiздер Стандарттың 16-тармағында көрсетілген.
9. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдау уәкілетті органның бір жауапты адамымен, селолық округ әкімімен (селолық округ әкімі аппаратының жауапты маманымен) алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусiз кезек тәртiбiнде жүзеге асырылады.
3. Мемлекетті қызметті көрсету барысында
әрекеттер (өзара әрекеттер) тәртібін сипаттау
10. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы Стандарттың 11-тармағында белгіленген құжаттарды ұсынады.
11. Барлық қажеттi құжаттарды тапсырғаннан кейiн тұтынушыға уәкiлеттi органда – тұтынушыны тiркеу және оның мемлекеттiк қызметтi алу күнi, құжаттарды қабылдаған жауапты адамның тегi мен аты-жөнi көрсетiлген талон берiледi.
12. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне уәкілетті органда мынадай құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – бірліктер) қатысады:
тұтынушы уәкілетті органға өтініш бергенде:
уәкілетті органның жауапты адамы;
уәкілетті органның сектор меңгерушісі;
уәкілетті органның бастығы;
тұтынушы тұрғылықты жері бойынша селолық округ әкіміне жүгінгенде:
селолық округ әкімі (селолық округ әкімі аппаратының жауапты адамы);
уәкілетті органның жауапты адамы;
уәкілетті органның сектор меңгерушісі;
уәкілетті органның бастығы.
13. Әрбір бірліктер әкімшілік әрекеттерінің (процедураларының) жүйелілігі және өзара әрекеттері, әрбір әкімшілік әрекеттің (процедураның) атқарылу мерзімін қоса көрсеткенде жазбаша кестелік сипаттамасы осы регламентке 2-қосымшада көрсетілген.
14. Мемлекеттік қызметті көрсету жүрісінде әкімшілік әрекеттердің логикалық жүйелілігі арасындағы қарым-қатынасты көрсететін сызба осы регламентке 3-қосымшада көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
15. Уәкілетті органның лауазымды қызметкерлері, селолық округ әкімі (селолық округ әкімі аппаратының жауапты маманы) мемлекеттік қызметті көрсету кезінде қабылданған шешімдер мен әрекеттер (әрекетсіздіктер) үшін Қазақстан Республикасының заңдарымен белгіленген тәртіпте жауапкершілікке тартылады.
"18 жасқа дейiнгi балалары
бар отбасыларға мемлекеттiк
жәрдемақылар тағайындау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Селолық округтер әкімдері мекен-жайларының тізбесі
р/с N Селолық округтің атауы Селолық округ әкімінің орналасқан мекен-жайы
1
2
3
1.
Ақтау селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Березовка селосы, Спортивная көшесі, 15
2.
Алакөл селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Алакөл селосы, Алакөл селолық округі әкімі аппаратының ғимараты
3.
Башмачин селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Башмачное селосы, Совхозный тұйық көшесі, 7
4.
Еңбекші селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Еңбекші селосы, Шевченко көшесі, 1
5.
Железин селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Железинка селосы, Әуезов көшесі, 10
6.
Уәлиханов селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Уәлиханов селосы, Уәлиханов көшесі, 9
7.
Новомир селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Церковное селосы, Ленин көшесі, 22
8.
Лесной селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Лесной селосы, Абай көшесі, 1
9.
Веселорощин селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Веселая роща селосы, Веселорощин селолық округі әкімі аппаратының ғимараты
10.
Михайлов селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Михайловка селосы, Ленин көшесі, 16
11.
Қазақстан селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Жаңа жұлдыз селосы, Қазақстан селолық округі әкімі аппаратының ғимараты
12.
Озерный селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Озерный селосы, Озерный селолық округі әкімі аппаратының ғимараты
13.
Прииртышск  селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Прииртышское селосы, Прииртышск селолық округі әкімі аппаратының ғимараты
"18 жасқа дейiнгi балалары
бар отбасыларға мемлекеттiк
жәрдемақылар тағайындау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Құрылымдық-функционалдық бірліктердің
(бұдан әрі – бірліктер) әрекетінің сипаттамасы Уәкілетті органға өтініш бергенде
бірліктер қимылдарының сипаттамасы
Негізгі үдерістің (жүріс, жұмыс ағыны) әрекеттері
1
Әрекет N (жүрістің, жұмыс ағынының)
1
2
3
4
5
2
Бірліктердің атауы
Уәкілетті органның жауапты адамы
Уәкілетті органның жауапты адамы
Уәкілетті органның сектор меңгерушісі
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның жауапты адамы
3
Әрекеттің (процестің, процедура, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Қажетті құжаттарды қабылдау, тіркеу, тұтынушыға талон беру
Жәрдемақы тағайындау, Жәрдемақы тағайындау туралы хабарламаның жобасын не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап дайындайды
Жәрдемақы тағайындауды тексереді, жәрдемақы тағайындау туралы шешімге қол қояды
Жәрдемақы тағайындау туралы хабарламаға не мемлекет-тік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қояды
Тұтынушыға жәрдемақы тағайындау туралы хабарламаны не мемлекет-тік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты береді
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімдік шешімі)
Талон
Жәрдемақы тағайындау туралы хабарламаның не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасы
Жәрдемақы тағайындау туралы шешім
Жәрдемақы тағайындау туралы хабарлама не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
Жәрдемақы тағайындау туралы хабарлама не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
5
Орындау мерзімі
15 минуттан аспайды
4 жұмыс күні
2 жұмыс күні
2 жұмыс күні
15 минуттан аспайды
6
Келесі әрекеттің нөмірі
2
3
4
5
Селолық округ әкіміне жүгінгенде
бірліктер қимылдарының сипаттамасы
Негізгі үдерістің (жүріс, жұмыс ағыны) әрекеттері
1
Әрекет N (жүрістің, жұмыс ағынының)
1
2
3
4
5
6
7
2
Бірліктердің  атауы
Селолық округ әкімі (селолық округ әкімі аппаратының жауапты адамы)
Селолық округ әкімі (селолық округ әкімі аппаратының жауапты адамы)
Уәкілетті органның жауапты адамы
Уәкілетті органның сектор меңгерушісі
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның жауапты адамы
Селолық округ әкімі (селолық округ әкімі аппаратының жауапты адамы)
3
Әрекеттің (процестің, процедураның, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Қажетті құжаттарды қабылдау, тіркеу, тұтынушыға талон беру
Түскен құжаттардың тізілімін жасау, құжаттарды уәкілетті органға бағыттау
Жәрдемақы тағайындау, жәрдемақы тағайындау туралы хабарламаның жобасын не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап дайындайды
Жәрдемақы тағайындауды тексереді, жәрдемақы тағайындау туралы шешімге қол қояды
Жәрдемақы тағайындау туралы хабарламаға не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қояды
Селолық округ әкіміне жәрдемақы тағайындау туралы хабарламаны не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты жолдайды
Тұтынушыға жәрдемақы тағайындау туралы хабарламаны не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты береді
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімдік шешімі)
Талон
Түскен құжаттар тізілімі
Жәрдемақы тағайындау туралы хабарламаның не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасы
Жәрдемақы тағайындау туралы шешім
Жәрдемақы тағайындау туралы хабарлама не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
Жәрдемақы тағайындау туралы хабарлама не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
Жәрдемақы тағайындау туралы хабарлама не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
5
Орындау мерзімі
30 минут
5 күнтізбелік күн
11 күнтізбелік күн
4 күнтізбелік күн
4 күнтізбелік күн
4 күнтізбелік күн
30 минут
6
Келесі әрекеттің нөмірі
2
3
4
5
6
7
"18 жасқа дейiнгi балалары
бар отбасыларға мемлекеттiк
жәрдемақылар тағайындау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
3-қосымша
Уәкілетті органға өтініш бергенде
мемлекеттік қызметті ұсыну үдерісінің сызбасы
Селолық округ әкіміне жүгінгенде
мемлекеттік қызметті ұсыну үдерісінің сызбасы
Павлодар облысы Железин
ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 19 қарашадағы
N 392/10 қаулысымен
бекітілді
"Тұрғын үй көмегін тағайындау" мемлекеттік қызмет РЕГЛАМЕНТІ

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Назначение жилищной помощи" (далее – государственная услуга) предоставляется государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Железинского района" (далее – уполномоченный орган) по адресу: Павлодарская область Железинский район, село Железинка, улица Квиткова, 7.
Также государственная услуга предоставляется через филиал Железинского района Республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" по адресу: Павлодарская область, Железинский район, село Железинка, улица Торайгырова, 58 (далее – центр).
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
4. Государственная услуга оказывается на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами" (далее – Стандарт).
5. В уполномоченном органе государственная услуги предоставляется ежедневно с понедельника по пятницу включительно, за исключением выходных и праздничных дней, в соответствии с установленным графиком работы с 09.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов.
В центрах государственная услуга предоставляется ежедневно с понедельника по субботу включительно, за исключением воскресенья и праздничных дней, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 до 19.00 часов, без перерыва на обед.
В центре прием осуществляется в порядке "электронной" очереди, без ускоренного обслуживания.
При желании получателя государственной услуги возможно бронирование электронной очереди посредством веб-портала электронного правительства адрес www.e.gov.kz.
6. Государственная услуга оказывается физическим лицам: малообеспеченным семьям (гражданам), постоянно проживающим в данной местности, имеющим право на получение жилищной помощи (далее – получатель государственной услуги).
7. Результатом оказываемой государственной услуги является уведомление о назначении жилищной помощи, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи получателем государственной услуги необходимых документов - в течение десяти календарных дней;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов, - не более 20 минут;

1. Жалпы ережелер
1. "Тұрғын үй көмегін тағайындау" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Павлодар облысы, Железин ауданы, Железинка селосы, Квитков көшесі, 7 мекен-жайы бойынша орналасқан "Железин ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – уәкілетті орган) көрсетіледі.
Сонымен қатар мемлекеттік қызмет Павлодар облысы, Железин ауданы, Железинка селосы, Торайғыров көшесі, 58 мекен-жайы бойынша орналасқан "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік мекемесінің Железин аудандық филиалы арқылы баламалы негізде көрсетіледі.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
4. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі "Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" (бұдан әрі – Стандарт) N 394 қаулысы негiзiнде көрсетіледі.
5. Уәкілетті органда мемлекеттік қызмет демалыс және мереке күндерін қоспағанда, күн сайын, дүйсенбіден жұмаға дейін, белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 09.00-ден 18.30-ға дейін көрсетіледі.
Орталықтарда мемлекеттік қызмет демалыс және мереке күндерін қоспағанда, күн сайын, дүйсенбіден сенбіге дейін, белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес түскі үзіліссіз сағат 9.00-ден 19.00-ге дейін көрсетіледі.
Орталықта қабылдау тездетіп қызмет көрсетусіз, "электрондық" кезек тәртібімен жүзеге асырылады.
Мемлекеттік қызметті алушының қалауы бойынша электрондық кезекті электрондық үкіметтің веб-порталы: www.e.gov.kz арқылы броньдауға болады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға: тұрғын үй көмегін алуға құқығы бар, аталған жерде тұрақты тұратын аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет алушы) көрсетіледі.
7. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі тұрғын үй көмегін тағайындау туралы қағаз жеткізгіштегі хабарлама не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткізгіштегі дәлелді жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне талаптар
8. Мемлекеттік қызметті көрсету мерізмдері:
1) мемлекеттік қызмет алушы стандарттың 11-тармағында анықталған қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап – күнтізбелік он күн ішінде;
2) қажетті құжаттарды тапсырған кезде кезекте күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 20 минуттан аспайды;

3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения получателя государственной услуги - не более 20 минут;
4) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении необходимых документов - не более 20 минут.
9. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется одним ответственным лицом уполномоченного органа.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
10. Для получения государственной услуги получатель государственной услуги предоставляет документы, указанные в пункте 11 Стандарта.
11. После сдачи всех необходимых документов в уполномоченном органе получателю государственной услуги выдается талон.
12. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - единицы):
ответственное лицо уполномоченного органа;
специальная комиссия уполномоченного органа;
начальник уполномоченного органа.

3) мемлекеттік қызметті алушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 20 минуттан аспайды;
4) қажетті құжаттарды алған кезде кезекте күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 20 минуттан аспайды.
9. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдау уәкілетті органның бір жауапты адамымен жүзеге асырылады.
3. Мемлекетті қызметті көрсету барысында
әрекеттер (өзара әрекеттер) тәртібін сипаттау
10. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.
11. Барлық қажеттi құжаттарды тапсырғаннан кейiн мемлекеттік қызмет алушыға талон берiледi.
12. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне уәкілетті органда мынадай құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – бірліктер) қатысады:
уәкілетті органның жауапты адамы;
уәкілетті органның арнайы комиссиясы;
уәкілетті органның бастығы.

4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
15. Должностные лица уполномоченного органа несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Назначение жилищной помощи"
Описание действий структурно-функциональных
единиц (далее – единиц)
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
2
Наименование единиц
Ответственное лицо уполномоченного органа
Специальная комиссия  уполномоченного органа
Ответственное лицо уполномоченного органа
Заведующий сектором уполномоченного органа
Начальник  уполномоченного органа
Ответственное лицо уполномоченного органа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация необходимых документов, выдача талона получателю государственной услуги
Рассмотрение поступивших документов, принятие решения о назначении жилищной помощи, либо об отказе в предоставлении государственной услуги
Назначает жилищную помощь. Готовит проект уведомления о назначении жилищной помощи либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Проверяет назначение жилищной помощи
Подписывает уведомление о назначении жилищной помощи либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Выдает уведомление о назначении жилищной помощи либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон
Протокол комиссии
Проект уведомления о назначении жилищной помощи либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Проект уведомления о назначении жилищной помощи либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Уведомление о назначении жилищной помощи либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Уведомление о назначении жилищной помощи либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
5
Сроки исполнения
Не более 20 минут
3 календарных дня
2 календарных дня
2 календарных дня
1 календарный день
Не более 20 минут
6
Номер следующего действия
2
3
4
5
6
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Назначение жилищной помощи"
Схема процесса предоставления государственной услуги
Утвержден
постановлением акимата
Железинского района
Павлодарской области
от 19 ноября 2012 года N 392/10
РЕГЛАМЕНТ государственной услуги "Назначение
социальной помощи специалистам социальной сферы,
проживающим в сельской местности, по приобретению топлива"

4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
15. Уәкілетті органның лауазымды қызметкерлері мемлекеттік қызметті көрсету кезінде қабылданған шешімдер мен әрекеттер (әрекетсіздіктер) үшін Қазақстан Республикасының заңдарымен белгіленген тәртіпте жауапкершілікке тартылады.
"Тұрғын үй көмегін тағайындау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Құрылымдық-функционалдық бірліктер
(бұдан әрі – бірліктер) әрекетінің сипаттамасы
Негізгі үдерістің (жүріс, жұмыс ағыны) әрекеттері
1
Әрекет N (жүрістің, жұмыс ағынының)
1
2
3
4
5
6
2
Бірліктің атауы
Уәкілетті органның жауапты адамы
Уәкілетті органның арнайы комиссиясы
Уәкілетті органның жауапты адамы
Уәкілетті органның сектор меңгерушісі
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның жауапты адамы
3
Әрекеттің (процестің, процедураның, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Қажетті құжаттарды қабылдау, тіркеу, мемлекеттік қызмет алушыға талон беру
Түскен құжаттарды қарау, тұрғын үй көмегін тағайындау не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы шешім қабылдау
Тұрғын үй көмегін тағайындайды. Тұрғын үй көмегін тағайындау туралы хабарламаның жобасын не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап дайындайды
Тұрғын үй көмегін тағайындауды тексереді
Тұрғын үй көмегін тағайындау туралы хабарламаға не мемлекет-тік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қояды
Тұрғын үй көмегін тағайындау туралы хабарламаны не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты береді
4
Аяқталу нысаны (мәлімет-тер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімдік шешімі)
Талон
Шешім
Тұрғын үй көмегін тағайындау туралы хабарламаның не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасы
Тұрғын үй көмегін тағайындау туралы шешім
Тұрғын үй көмегін тағайындау туралы хабарлама не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
Тұрғын үй көмегін тағайындау туралы хабарлама не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
5
Орындау мерзімі
20 минуттан аспайды
3 күнтізбелік күн
2 күнтізбелік күн
2 күнтізбелік күн
1 күнтізбелік күн
20 минуттан аспайды
6
Келесі әрекеттің нөмірі
2
3
4
5
6
"Тұрғын үй көмегін тағайындау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызметті ұсыну үдерісінің сызбасы
Павлодар облысы Железин
ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 19 қарашадағы
N 392/10 қаулысымен
бекітілді
"Ауылдық жерде тұратын әлеуметтiк сала мамандарына
отын сатып алу бойынша әлеуметтiк көмек тағайындау"
мемлекеттік қызмет РЕГЛАМЕНТІ

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Назначение социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива" (далее – государственная услуга) предоставляется государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Железинского района (далее – уполномоченный орган) по адресу: Павлодарская область Железинский район, село Железинка, улица Квиткова, 7. График работы: ежедневно с 09.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней.
При отсутствии уполномоченного органа по месту жительства потребитель обращается за получением государственной услуги к акиму сельского округа (далее – аким сельского округа), перечень адресов которых указан в приложении 1 к настоящему регламенту.
Также государственная услуга предоставляется через филиал Железинского района Республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" на альтернативной основе по адресу: Павлодарская область, Железинский район, село Железинка, улица Торайгырова, 58. График работы: с 9.00 часов до 19.00 часов, без обеденного перерыва, выходной день - воскресенье.
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается бесплатно.
4. Государственная услуга предоставляется на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами" (далее – Стандарт).
5. Государственная услуга оказывается физическим лицам, перечисленным в пункте 6 Стандарта (далее – потребители).
6. Результатом завершения оказываемой государственной услуги является уведомление о назначении социальной помощи, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов:
в уполномоченный орган - в течение десяти рабочих дней;
акиму сельского округа по месту жительства - в течение пятнадцати рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (до получения талона) - не более 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя - не более 30 минут.

1. Жалпы ережелер
1. "Ауылдық жерде тұратын әлеуметтiк сала мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтiк көмек тағайындау" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Павлодар облысы, Железин ауданы, Железинка селосы, Квитков көшесі, 7 мекен-жайы бойынша орналасқан "Железин ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – уәкілетті орган) көрсетіледі. Жұмыс кестесi: демалыс (сенбi, жексенбi) және мереке күндерiн қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейiн түскi үзiлiспен күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейiн.
Тұрғылықты жерi бойынша уәкiлеттi орган болмаған жағдайда тұтынушы мемлекеттiк қызмет алу үшiн мекен-жайлар тізбесі осы Регламентке 1-қосымшада көрсетілген селолық округтiң әкiмiне (бұдан әрi – селолық округтiң әкiмi) жүгiнедi.
Сонымен қатар мемлекеттік қызмет Павлодар облысы, Железин ауданы, Железинка селосы, Торайғыров көшесі, 58 мекен-жайы бойынша орналасқан "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік мекемесінің Железин аудандық филиалы арқылы баламалы негізде көрсетіледі. Жұмыс кестесі: түскі үзiлiссіз, күн сайын сағат 9.00-ден 19.00-ге дейiн, демалыс - жексенбi.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны:  автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
4. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі "Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" (бұдан әрі – Стандарт) N 394 қаулысы негiзiнде көрсетіледі.
5. Мемлекеттік қызмет Стандарттың 6-тармағында аталған жеке тұлғаларға (бұдан әрі – тұтынушылар) көрсетіледі.
6. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нәтижесi өтініш берушіге әлеуметтік көмекті тағайындау туралы хабарлама не мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткiзгiштегi дәлелдi жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне талаптар
7. Мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмдері:
1) мемлекеттік қызметті тұтынушы қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап:
уәкілетті органда – он жұмыс күні ішінде:
тұрғылықты жері бойынша селолық округ әкіміне – он бес жұмыс күні ішінде;
2) тұтынушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күтудiң жол берiлетiн ең көп уақыты (талон алғанға дейiн) – 30 минуттан аспайды;
3) тұтынушыға өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi тұтынушыға қызмет көрсетудiң жол берiлетiн ең көп уақыты – 30 минуттан аспайды.

8. Основания для отказа в предоставлении, прекращении и (или) в приостановлении оказания государственной услуги указаны в пункте 16 Стандарта.
9. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется ответственным лицом уполномоченного органа, специалистом аппарата акима сельского округа в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
10. Для получения государственной услуги потребитель предоставляет документы, определенные в пункте 11 Стандарта.
11. После сдачи всех необходимых документов потребителю выдается в уполномоченном органе или у акима сельского округа - талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов ответственного лица, принявшего документы.
12. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - единицы):
при обращении потребителя в уполномоченный орган:
ответственное лицо уполномоченного органа;
комиссия уполномоченного органа;
начальник уполномоченного органа;
при обращении к акиму сельского округа по месту жительства:
аким сельского округа (ответственное  лицо аппарата акима сельского округа);
комиссия уполномоченного органа;
ответственное лицо уполномоченного органа;
начальник уполномоченного органа.
13. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему регламенту.
14. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги, приведены в приложении 3 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
15. Должностные лица уполномоченного органа и аким сельского округа (ответственное лицо аппарата акима сельского округа) несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Назначение социальной помощи
специалистам социальной сферы,
проживающим в сельской местности,
по приобретению топлива"
Перечень адресов акимов сельских округов
N п/п Наименование сельского округа Адрес расположения акима сельского округа
1.
Актауский сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Березовка, улица Спортивная, 15
2.
Алакольский сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Алаколь, здание аппарата акима Алакольского сельского округа
3.
Башмачинский сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Башмачное, улица Совхозный переулок, 7
4.
Енбекшинский сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Енбекши, улица Шевченко, 1
5.
Железинский сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Железинка, улица Ауэзова, 10
6.
Валихановский сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Валиханово, улица Валиханово, 9
7.
Новомирский сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Церковное, улица Ленина, 22
8.
Лесной сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Лесное, улица Абая, 1
9.
Веселорощинский сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Веселая роща, здание аппарата акима Веселорощинского сельского округа
10.
Михайловский сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Михайловка, улица Ленина, 16
11.
Казахстанский сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Жаңа жұлдыз, здание аппарата акима Казахстанского сельского округа
12.
Озерновского сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Озерное, здание аппарата акима Озерновского сельского округа
13.
Прииртышский сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Прииртышское, здание аппарата акима Прииртышского сельского округа
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Назначение социальной помощи
специалистам социальной сферы,
проживающим в сельской местности,
по приобретению топлива"
Описание действий структурно-функциональных единиц
(далее – единиц) при обращении в уполномоченный орган
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
2
Наименование единиц
Ответственное лицо уполномоченного органа
Комиссия  уполномоченного органа
Ответственное лицо уполномоченного органа
Начальник  уполномоченного органа
Ответственное лицо уполномоченного органа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация необходимых документов, выдача талона потребителю
Рассмотрение поступивших документов, принятие решения о назначении социальной помощи, либо отказ в предоставлении государственной услуги
Готовит проект уведомления о назначении социальной помощи либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Подписывает уведомление о назначении социальной помощи либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Выдает потребителю уведомление о назначении социальной помощи либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон
Решение
Проект уведомления о назначении социальной помощи либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Уведомление о назначении социальной помощи либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Уведомление о назначении социальной помощи либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
5
Сроки исполнения
Не более 30 минут
5 рабочих дней
2 рабочих дня
1 рабочий день
Не более 30 минут
6
Номер следующего действия
2
3
4
5
Описание действий единиц при обращении к акиму сельского округа
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
7
2
Наименование единиц
Аким сельского округа (ответственное  лицо аппарата акима сельского округа)
Аким сельского округа (ответственное  лицо аппарата акима сельского округа)
Комиссия  уполномоченного органа
Ответственное лицо уполномоченного органа
Начальник  уполномоченного органа
Ответственное лицо уполномоченного органа
Аким сельского округа (ответственное  лицо аппарата акима сельского округа)
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация необходимых документов, выдача талона потребителю
Составление реестра поступивших документов, направление документов в уполномоченный орган
Рассмотрение поступивших документов, принятие решения о назначении социальной помощи, либо отказ в предоставлении государственной услуги
Готовит проект уведомления о назначении социальной помощи либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Подписывает уведомление о назначении социальной помощи либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Направляет акиму сельского округа уведомление о назначении социальной помощи, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Выдает потребителю уведомление о назначении социальной помощи, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон
Реестр поступивших документов
Решение
Проект уведомления о назначении социальной помощи либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Уведомление о назначении социальной помощи либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Уведомление о назначении социальной помощи, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Уведомление о назначении социальной помощи, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
5
Сроки исполнения
Не более 30 минут
3 рабочих дня
5 рабочих дней
2 рабочих дня
1 рабочий день
2 рабочих дня
Не более 30 минут
6
Номер следующего действия
2
3
4
5
6
7
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Назначение социальной помощи
специалистам социальной сферы,
проживающим в сельской местности,
по приобретению топлива"
Схема процесса предоставления государственной
услуги при обращении в уполномоченный орган
Схема процесса предоставления государственной
услуги при обращении к акиму сельского округа
Утвержден
постановлением акимата
Железинского района
Павлодарской области
от 19 ноября 2012 года N 392/10
РЕГЛАМЕНТ государственной услуги "Регистрация и
учет граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний
на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне"

8. Мемлекеттік қызметті көрсетуді ұсынудан, тоқтатудан бас тарту және (немесе) тоқтата тұру үшiн негiздер Стандарттың 16-тармағында көрсетілген.
9. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдау уәкілетті органның бір жауапты адамымен, селолық округ әкімі аппаратының маманымен алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусiз кезек тәртiбiнде  жүзеге асырылады.
3. Мемлекетті қызметті көрсету барысында
әрекеттер (өзара әрекеттер) тәртібін сипаттау
10. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы Стандарттың 11-тармағында белгіленген құжаттарды ұсынады.
11. Барлық қажеттi құжаттарды тапсырғаннан кейiн уәкiлеттi органда немесе селолық округ әкімінде тұтынушыға мемлекеттiк қызметке  тұтынушыны тiркелген және алатын күнi, құжаттарды қабылдаған адамның тегi мен аты-жөнi көрсетiлген талон берiледi.
12. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне уәкілетті органда мынадай құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – бірліктер) қатысады:
тұтынушы уәкілетті органға өтініш бергенде:
уәкілетті органның жауапты адамы;
уәкілетті органның комиссиясы;
уәкілетті органның бастығы;
тұтынушы тұрғылықты жері бойынша селолық округ әкіміне жүгінгенде:
селолық округ әкімі (селолық округ әкімі аппаратының жауапты адамы);
уәкілетті органның комиссиясы;
уәкілетті органның жауапты адамы;
уәкілетті органның бастығы.
13. Әрбір бірліктер әкімшілік әрекеттерінің (процедураларының) жүйелілігі және өзара әрекеттері, әрбір әкімшілік әрекеттің (процедураның) атқарылу мерзімін қоса көрсеткенде жазбаша кестелік сипаттамасы осы регламентке 2-қосымшада көрсетілген.
14. Мемлекеттік қызметті көрсету жүрісінде әкімшілік әрекеттердің логикалық жүйелілігі арасындағы қарым-қатынасты көрсететін сызба осы регламентке 3-қосымшада көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды адамдардың жауапкершілігі
15. Уәкілетті органның лауазымды қызметкерлері мемлекеттік қызметті көрсету кезінде қабылданған шешімдер мен әрекеттер (әрекетсіздіктер) үшін Қазақстан Республикасының заңдарымен белгіленген тәртіпте жауапкершілікке тартылады.
"Ауылдық жерде тұратын әлеуметтiк
сала мамандарына отын сатып алу
бойынша әлеуметтiк көмек тағайындау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Селолық округтер әкімдері мекен-жайларының тізбесі
р/с N Селолық округтің атауы Селолық округ әкімінің орналасқан мекен-жайы
1
2
3
1.
Ақтау селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Березовка селосы, Спортивная көшесі, 15
2.
Алакөл селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Алакөл селосы, Алакөл селолық округі әкімі аппаратының ғимараты
3.
Башмачин селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Башмачное селосы, Совхозный тұйық көшесі, 7
4.
Еңбекші селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Еңбекші селосы, Шевченко көшесі, 1
5.
Железин селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Железинка селосы, Әуезов көшесі, 10
6.
Уәлиханов селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Уәлиханов селосы, Уәлиханов көшесі, 9
7.
Новомир селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Церковное селосы, Ленин көшесі, 22
8.
Лесной селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Лесной селосы, Абай көшесі, 1
9.
Веселорощин селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Веселая роща селосы, Веселорощин селолық округі әкімі аппаратының ғимараты
10.
Михайлов селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Михайловка селосы, Ленин көшесі, 16
11.
Қазақстан селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Жаңа жұлдыз селосы, Қазақстан селолық округі әкімі аппаратының ғимараты
12.
Озерный селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Озерный селосы, Озерный селолық округі әкімі аппаратының ғимараты
13.
Прииртышск селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Прииртышское селосы, Прииртышск селолық округі әкімі аппаратының ғимараты
"Ауылдық жерде тұратын әлеуметтiк
сала мамандарына отын сатып алу
бойынша әлеуметтiк көмек тағайындау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Құрылымдық-функционалдық бірліктер
(бұдан әрі – бірліктер) әрекетінің сипаттамасы Уәкілетті органға өтініш бергенде
бірліктер қимылдарының сипаттамасы
Негізгі үдерістің (жүріс, жұмыс ағыны) әрекеттері
1
Әрекет N (жүріс, жұмыс ағыны)
1
2
3
4
5
2
Бірліктердің атауы
Уәкілетті органның жауапты адамы
Уәкілетті органның арнайы комиссиясы
Уәкілетті органның жауапты адамы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның жауапты адамы
3
Әрекеттің (процестің, процедураның, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Қажетті құжаттарды қабылдау, тіркеу, тұтынушыға талон беру
Түскен құжаттарды қарау, әлеуметтік көмек тағайындау туралы шешім қабылдау не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту
Әлеуметтік көмек тағайындау туралы хабарламаның жобасын не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап дайындайды
Әлеуметтік көмек тағайындау туралы хабарламаға не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қояды
Тұтынушыға әлеуметтік көмек тағайындау туралы хабарламаны не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты береді
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімдік шешімі)
Талон
Шешім
Әлеуметтік көмек тағайындау туралы хабарламаның не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасы
Әлеуметтік көмек тағайындау туралы хабарлама не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
Әлеуметтік көмек тағайындау туралы хабарлама не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
5
Орындау мерзімі
30 минуттан аспайды
5 жұмыс күні
2 жұмыс күні
1 жұмыс күні
30 минуттан аспайды
6
Келесі әрекеттің нөмірі
2
3
4
5
Селолық округ әкіміне жүгінгенде
бірліктер қимылдарының сипаттамасы
Негізгі үдерістің (жүріс, жұмыс ағыны) әрекеттері
1
Әрекет N (жүрістің, жұмыс ағынының)
1
2
3
4
5
6
7
2
Бірліктердің атауы
Селолық округ әкімі (селолық округ әкімі аппаратының жауапты адамы)
Селолық округ әкімі (селолық округ әкімі аппаратының жауапты адамы)
Уәкілетті органның арнайы комиссиясы
Уәкілетті органның жауапты адамы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның жауапты адамы
Селолық округ әкімі (селолық округ әкімі аппаратының жауапты адамы)
3
Әрекеттің (процестің, процедураның, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Қажетті құжаттарды қабылдау, тіркеу, тұтынушыға талон беру
Түскен құжаттардың тізілімін жасау, құжаттарды уәкілетті органға бағыттау
Түскен құжаттарды қарау, әлеуметтік көмек тағайындау туралы шешім қабылдау не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту
Әлеуметтік көмек тағайындау туралы хабарламаның жобасын не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап дайындайды
Әлеуметтік көмек тағайындау туралы хабарламаға не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қояды
Селолық округ әкіміне әлеуметтік көмек тағайындау туралы хабарламаны не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты жолдайды
Тұтынушыға әлеуметтік көмек тағайындау туралы хабарламаны не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты береді
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімдік шешімі)
Талон
Түскен құжаттар тізілімі
Шешім
Әлеуметтік көмек тағайындау туралы хабарламаның не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасы
Әлеуметтік көмек тағайындау туралы хабарлама не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
Әлеуметтік көмек тағайындау туралы хабарлама не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
Әлеуметтік көмек тағайындау туралы хабарлама не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
5
Орындау мерзімі
30 минут
3 жұмыс күні
5 жұмыс күні
2 жұмыс күні
1 жұмыс күні
3 жұмыс күні
30 минут
6
Келесі әрекеттің нөмірі
2
3
4
5
6
7
"Ауылдық жерде тұратын әлеуметтiк
сала мамандарына отын сатып алу
бойынша әлеуметтiк көмек тағайындау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
3-қосымша
Уәкілетті органға өтініш бергенде мемлекеттік
қызметті ұсыну үдерісінің сызбасы
Селолық округ әкіміне жүгінгенде мемлекеттік
қызметті ұсыну үдерісінің сызбасы
Павлодар облысы Железин
ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 19 қарашадағы
N 392/10 қаулысымен
бекітілді
"Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтардың
салдарынан зардап шеккен азаматтарды тiркеу және
есепке алу" мемлекеттік қызмет РЕГЛАМЕНТІ

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Регистрация и учет граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне" (далее – государственная услуга) предоставляется государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Железинского района" (далее – уполномоченный орган) по адресу: Павлодарская область Железинский район, село Железинка, улица Квиткова, 7.
График работы: ежедневно с 09.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней.
Также государственная услуга предоставляется через филиал Железинского района Республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" на альтернативной основе по адресу: Павлодарская область, Железинский район, село Железинка, улица Торайгырова, 58.
График работы: с 9.00 часов до 19.00 часов, без обеденного перерыва, выходной день - воскресенье.
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
4. Государственная услуга оказывается на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами" (далее – Стандарт).
5. Государственная услуга оказывается физическим лицам, перечисленным в пункте 6 Стандарта (далее – потребители).
6. Результатом завершения оказываемой государственной услуги является уведомление о принятии решения о регистрации и учете граждан Республики Казахстан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов в рабочий орган специальной комиссии - не более двадцати календарных дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (до получения талона) - не более 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя - не более 15 минут.
8. Основания для отказа в предоставлении государственной услуги указаны в пункте 16 Стандарта.
9. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется одним ответственным лицом рабочего органа специальной комиссии.

1. Негізгі ұғымдар
1. "Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды тiркеу және есепке алу" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Павлодар облысы, Железин ауданы, Железинка селосы, Квитков көшесі, 7 мекен-жайы бойынша орналасқан "Железин ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – уәкілетті орган) көрсетіледі.
Жұмыс кестесi: демалыс (сенбi, жексенбi) және мереке күндерiн қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейiн түскi үзiлiспен күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейiн.
Мемлекеттік қызмет сондай-ақ баламалы негізде Павлодар облысы, Железин ауданы, Железинка селосы, Торайғыров көшесі, 58 мекен-жайы бойынша орналасқан "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесінің Железин филиалы арқылы баламалы негізде көрсетіледі.
Жұмыс кестесі түскі үзіліссіз сағат 9.00-ден 19.00-ге дейін, демалыс – жексенбі.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
4. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі "Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" (бұдан әрі – Стандарт) N 394 қаулысы негiзiнде көрсетіледі.
5. Мемлекеттік қызмет Стандарттың 6-тармағында аталған жеке тұлғаларға (бұдан әрі – тұтынушылар) көрсетіледі.
6. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нәтижесi Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен Қазақстан Республикасының азаматтарын тiркеу және есепке алу туралы шешім жөнінде хабарлама не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз тасығыштағы дәлелдi жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне талаптар
7. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімдері:
1) тұтынушы қажеттi құжаттарды арнайы комиссияның жұмыс органына тапсырған сәттен бастап мемлекеттік қызметті көрсету мерзімдері – жиырма күнтiзбелiк күннен аспайды;
2) тұтынушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күтудiң рұқсат берiлген ең көп уақыты (талон алғанға дейiн) 30 минуттан аспайды;
3) тұтынушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызмет тұтынушысына қызмет көрсетудiң рұқсат берiлген ең көп уақыты арнайы комиссияның жұмыс органында 15 минуттан аспайды.
8. Мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тарту үшiн негiздер Стандарттың 16-тармағында көрсетілген.
9. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдау арнайы комиссия жұмыс органының бір жауапты адамымен жүзеге асырылады.

3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
10. Для получения государственной услуги потребитель предоставляет документы, определенные в пункте 11 Стандарта.
11. После сдачи всех необходимых документов потребителю выдается талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов ответственного лица, принявшего документы.
12. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – единицы):
ответственное лицо рабочего органа специальной комиссии;
начальник уполномоченного органа;
рабочий орган специальной комиссии.
13. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.
14. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
15. Должностные лица уполномоченного органа несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Регистрация и учет граждан,
пострадавших вследствие ядерных
испытаний на Семипалатинском
испытательном ядерном полигоне"
Описание действий структурно-функциональных
единиц (далее – единиц)
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
2
Наименование единиц
Ответственное лицо рабочего органа специальной комиссии
Начальник уполномоченного органа
Рабочий орган специальной комиссии
Ответственное лицо рабочего органа специальной комиссии
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация предоставленных потребителем документов. Выдача талона потребителю
Рассмотрение документов, ставит резолюцию
Рассмотрение документов, вынесение решения о регистрации и учете граждан Республики Казахстан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне, либо об отказе в предоставлении услуги, подпись уведомления, либо мотивированного ответа
Выдает потребителю уведомление либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон о приеме документов
Резолюция
Уведомление, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Уведомление, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
5
Сроки исполнения
Не более 30 минут
5 календарных дней
13 календарных дней
Не более 15 минут
6
Номер следующего действия
2
3
4
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Регистрация и учет граждан,
пострадавших вследствие ядерных
испытаний на Семипалатинском
испытательном ядерном полигоне"
Схема процесса предоставления государственной услуги
Утвержден
постановлением акимата
Железинского района
Павлодарской области
от 19 ноября 2012 года N 392/10
РЕГЛАМЕНТ государственной услуги "Постановка на учет
и очередность граждан, нуждающихся в жилище из
государственного жилищного фонда или жилище,
арендованном местным исполнительным органом
в частном жилищном фонде"

3. Мемлекетті қызметті көрсету барысында
әрекеттер (өзара әрекеттер) тәртібін сипаттау
10. Тұтынушы мемлекеттік қызметті алу үшін Стандарттың 11-тармағында айқындалған құжаттарды ұсынады.
11. Тұтынушыға барлық қажеттi құжаттарды тапсырғаннан кейiн тұтынушыны тiркеу және оның мемлекеттiк қызметтi алу күнi, құжаттарды қабылдаған жауапты адамның тегi мен аты-жөнi көрсетiлген талон беріледі.
12. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне мынадай құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – бірліктер) қатысады:
арнайы комиссия жұмыс органының жауапты адамы;
уәкілетті органның бастығы;
арнайы комиссияның жұмыс органы.
13. Әрбір бірліктер әкімшілік әрекеттерінің (процедураларының) жүйелілігі және өзара әрекеттері, әрбір әкімшілік әрекеттің (процедураның) атқарылу мерзімін қоса көрсеткенде жазбаша кестелік сипаттамасы осы Регламентке 1-қосымшада көрсетілген.
14. Мемлекеттік қызметті көрсету жүрісінде әкімшілік әрекеттердің логикалық жүйелілігі арасындағы қарым-қатынасты көрсететін сызба осы Регламентке 2-қосымшада көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды адамдардың жауапкершілігі
15. Уәкілетті органның лауазымды адамдары мемлекеттік қызметті көрсету кезінде қабылданған шешімдер мен әрекеттер (әрекетсіздіктер) үшін Қазақстан Республикасының заңдарымен белгіленген тәртіпте жауапкершілікке тартылады.
"Семей ядролық сынақ полигонында
ядролық сынақтардың салдарынан
зардап шеккен азаматтарды тiркеу
және есепке алу" мемлекеттік
қызмет регламентіне
1-қосымша
Құрылымдық-функционалдық бірліктер
(бұдан әрі – бірліктер) әрекетінің сипаттамасы
Негізгі үдерістің (жүріс, жұмыс ағыны) әрекеттері
1
әрекет N (жүрістің, жұмыс ағынының)
1
2
3
4
2
Бірліктердің атауы
Арнайы комиссия жұмыс органының жауапты адамы
Уәкілетті органның бастығы
Арнайы комиссияның жұмыс органы
Арнайы комиссия жұмыс органының жауапты адамы
3
Әрекет (процестің, процедураның, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Тұтынушымен ұсынылған құжаттарды қабылдау және тіркеу. Тұтынушыға талон беру
Құжаттарды қарау, бұрыштама қою
Құжаттарды қарау, Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен Қазақстан Республикасы азаматтарын тiркеу және есепке алу жөнінде не қызмет көрсетуден бас тарту туралы шешім шығару, хабарламаға не дәлелді жауапқа қол қою
Тұтынушыға хабарлама не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімдік шешімі)
Құжаттарды қабылдағаны туралы талон
Бұрыштама
Хабарлама не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
Хабарлама не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
5
Орындау мерзімі
30 минуттан аспайды
5 күнтізбелік күн
13 күнтізбелік күн
15 минуттан аспайды
6
Келесі әрекеттің нөмірі
2
3
4
"Семей ядролық сынақ полигонында
ядролық сынақтардың салдарынан
зардап шеккен азаматтарды тiркеу
және есепке алу" мемлекеттік
қызмет регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызметті ұсыну үдерісінің сызбасы
Павлодар облысы Железин
ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 19 қарашадағы
N 392/10 қаулысымен
бекітілді
"Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйге немесе жеке тұрғын
үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғын үйге
мұқтаж азаматтарды есепке қою" мемлекеттік қызмет РЕГЛАМЕНТІ

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Постановка на учет и очередность граждан, нуждающихся в жилище из государственного жилищного фонда или жилище, арендованном местным исполнительным органом в частном жилищном фонде" (далее – государственная услуга) предоставляется государственным учреждением "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Железинского района" (далее – уполномоченный орган), а также на альтернативной основе через филиал Железинского района Республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" или веб-портал "электронного правительства: www.egov.kz" (далее – портал) при условии наличия у заявителя электронной цифровой подписи.
В целях обеспечения доступности государственных услуг жителям отдаленных населенных пунктов допускается оказание государственных услуг через Мобильные центры.
2. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
3. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
4. Государственная услуга оказывается на основании стандарта государственной услуги "Постановка на учет граждан, нуждающихся в жилище из государственного жилищного фонда или жилище, арендованном местным исполнительным органом в частном жилищном фонде", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 2010 года N 76 (далее – стандарт).
5. Государственная услуга оказывается гражданам Республики Казахстан, указанным в пункте 6 стандарта (далее - получатель государственной услуги).
6. Государственная услуга предоставляется в рабочие дни, кроме выходных и праздничных дней, с 9-00 часов до 18-30 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-30 часов.
Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания. Инвалиды и участники Великой Отечественной войны обслуживаются вне очереди.
7. Результатом оказываемой государственной услуги является выдача уведомления о постановке на учет с указанием порядкового номера очереди либо мотивированный ответ об отказе в постановке на учет с указанием обоснованных причин (на бумажном носители или в электронной форме).
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи получателем документов в уполномоченный орган либо на портал:
1) в течение тридцати календарных дней;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче или получении документов – не более 15 минут.
9. В предоставлении государственной услуги потребителю будет отказано в случаях, указанных в пункте 16 стандарта.

1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйге немесе жеке тұрғын
үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғын үйге
мұқтаж азаматтарды есепке қою" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) "Железин ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – уәкілетті орган), сонымен қатар баламалы негізде Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесінің Железин филиалы арқылы не өтініш берушіде электрондық цифрлы қолтаңба болған жағдайда "Электрондық үкіметтің www.e.gov.kz" веб-порталы (бұдан әрі – портал) арқылы көрсетіледі.
Шалғайдағы елді мекендердің тұрғындарына мемлекеттік қызметтердің қолжетімділігін қамтамасыз ету мақсатында мемлекеттік қызметтерді Жылжымалы орталықтар арқылы көрсетуге жол беріледі.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
4. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 8 ақпандағы N 76 қаулысымен бекітілген "Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйге немесе жеке тұрғын үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғын үйге мұқтаж азаматтарды есепке қою" мемлекеттік қызмет стандарты (бұдан әрі – стандарт) негiзiнде көрсетіледі.
5. Мемлекеттік қызмет стандарттың 6-тармағында көрсетілген Қазақстан Республикасының азаматтарына (бұдан әрі – тұтынушы) көрсетіледі.
6. Мемлекеттік қызмет демалыс және мереке күндерінен басқа жұмыс күндері сағат 13-00-ден 14-30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9-00-ден 18-30-ға дейін көрсетіледі.
Қабылдау алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусіз, кезекке тұру тәртібімен жүзеге асырылады. Ұлы Отан соғысының ардагерлері кезексіз қабылданады.
7. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің аяқталу нәтижесі тұтынушыға кезек нөмірін көрсетіп есепке қою туралы немесе негізді себептерді көрсетіп есепке қоюдан бас тарту туралы жазбаша жауап беру болып табылады (қағаз жеткізгіште немесе электрондық түрде).
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне талаптар
8. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімдері тұтынушы қажеттi құжаттарды тапсырған сәттен бастап:
1) отыз күнтiзбелiк күн iшiнде;
2) тұтынушыға өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi тұтынушыға қызмет көрсетудiң жол берiлетiн ең көп уақыты – 15 минуттан аспайды.
9. Стандарттың 16-тармағында көрсетілген жағдайларда тұтынушыға мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тартылатын болады.

10. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется одним специалистом уполномоченного органа.
4. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги потребитель предоставляет документы, указанные в пункте 11 стандарта.
12. При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги получателю выдается расписка о приеме документов на оказание государственной услуги.
13. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – единицы):
специалист уполномоченного органа;
жилищная комиссия;
начальник уполномоченного органа.
14. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.
15. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
16. Должностные лица уполномоченного органа несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Постановка на учет граждан, нуждающихся
в жилище из государственного жилищного
фонда или жилище, арендованном
местным исполнительным органом
в частном жилищном фонде"
Описание действий структурно-функциональных
единиц (далее – единиц)
Действия процессов (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
2
Наименование единиц
Специалист уполномоченного органа
Жилищная комиссия
Специалист уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Специалист уполномоченного органа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация документов, предоставленных получателем. Выдача расписки о приеме документов
Рассмотрение  поступивших  документов от получателя. Принятие решение о постановке на учет, либо об отказе в постановке на учет
Подготовка проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе в постановке на учет
Подписание проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе в постановке на учет
Выдача уведомления либо мотивированного ответа об отказе в постановке на учет потребителю
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Расписка о приеме документов
Решение о постановке на учет либо об отказе в постановке на учет
Проект уведомления либо мотивированного ответа об отказе в постановке на учет
Уведомление либо мотивированный ответ об отказе в постановке на учет
Уведомление либо мотивированный ответ об отказе в постановке на учет
5
Сроки исполнения
Не более 15 минут
26 дней
1 день
1 день
Не более 15 минут
6
Номер следующего действия
2
3
4
5
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Постановка на учет граждан, нуждающихся
в жилище из государственного жилищного
фонда или жилище, арендованном
местным исполнительным органом
в частном жилищном фонде"
Схема процесса предоставления государственной услуги

10. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдау уәкілетті органның бір жауапты адамымен жүзеге асырылады.
3. Мемлекетті қызметті көрсету барысында
әрекеттер (өзара әрекеттер) тәртібін сипаттау
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы стандарттың 11-тармағында белгіленген құжаттарды ұсынады.
12. Барлық қажеттi құжаттарды тапсырғаннан кейiн тұтынушыға мемлекеттiк қызметтi алуға құжаттарды қабыл алғаны туралы қолхат берiледi.
13. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне уәкілетті органда мынадай құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – бірліктер) қатысады:
уәкілетті органның жауапты адамы;
тұрғын үй комиссиясы;
уәкілетті органның бастығы.
14. Әрбір бірліктердің әкімшілік әрекеттерінің (процедураларының) жүйелілігі және өзара әрекеттері, әрбір әкімшілік әрекеттің (процедураның) атқарылу мерзімін қоса көрсеткенде жазбаша кестелік сипаттамасы осы регламентке 1-қосымшада көрсетілген.
15. Мемлекеттік қызметті көрсету жүрісінде әкімшілік әрекеттердің логикалық жүйелілігі арасындағы қарым-қатынасты көрсететін сызба осы регламентке 2-қосымшада көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
16. Уәкілетті органның лауазымды қызметкерлері мемлекеттік қызметті көрсету кезінде қабылданған шешімдер мен әрекеттер (әрекетсіздіктер) үшін Қазақстан Республикасының заңдарымен белгіленген тәртіпте жауапкершілікке тартылады.
"Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын
үйге немесе жеке тұрғын үй қорынан
жергілікті атқарушы орган жалдаған
тұрғын үйге мұқтаж азаматтарды есепке
қою" мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Құрылымдық-функционалдық бірліктер
(бұдан әрі – бірліктер) әрекетінің сипаттамасы
Негізгі үдерістің (жүріс, жұмыс ағыны) әрекеттері
Р/с N
Әрекет N (жүрістің, жұмыс ағынының)
1
2
3
4
5
1
Бірліктер атауы
Уәкілетті органның маманы
Тұрғын үй комиссиясы
Уәкілетті органның маманы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның маманы
2
Әрекеттің (процестің, процедураның, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Алушымен ұсынылған құжаттарды қабылдау және тіркеу. Құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат беру
Алушыдан түскен құжаттарды қарау. Есепке қою туралы не есепке қоюдан бас тарту туралы шешім қабылдау
Хабарламаның не есепке қоюдан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасын дайындау
Хабарламаға не есепке қоюдан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасына қол қою
Тұтынушыға  хабарламаны не есепке қоюдан бас тарту туралы жауапты беру
3
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімдік шешімі)
Құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат
Есепке қою туралы не есепке қоюдан бас тарту туралы шешім
Хабарламаның не есепке қоюдан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасы
Хабарлама не есепке қоюдан бас тарту туралы дәлелді жауап
Хабарлама не есепке қоюдан бас тарту туралы дәлелді жауап
4
Орындау мерзімі
15 минуттан аспайды
26 күн
1 күн
1 күн
15 минуттан аспайды
5
Келесі әрекеттің нөмірі
2
3
4
5
"Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын
үйге немесе жеке тұрғын үй қорынан
жергілікті атқарушы орган жалдаған
тұрғын үйге мұқтаж азаматтарды есепке
қою" мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызметті ұсыну үдерісінің сызбасы